בית פורומים בחדרי חרדים

גוגל כרום נסגר לי כל הזמן, מישהו יודע להסביר למה?

שלום אורח. באפשרותך להתחבר או להירשם
הצג 15 הודעות בעמוד הוסף לדף האישי  דווח למנהל שלח לחבר
נשלח ב-25/4/2021 22:34 לינק ישיר 
גוגל כרום נסגר לי כל הזמן, מישהו יודע להסביר למה?

ערב טוב ואשמח לעצתכם בנושא דלהלן:

לאחרונה כל כמה דקות נסגרים לי פתאום כל החלונות של גוגל כרום, ניסיתי לחזור להגדרות הראשוניות של הדפדפן וזה לא עזר.

מישהו יודע להסביר מה גורם לדברים כאלו ואיך מטפלים בהם?

תודה מראש.

דווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-25/4/2021 22:40 לינק ישיר 
תנסה את השיטה הישראלית.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-25/4/2021 22:42 לינק ישיר 

אולי הוספת איזה תוסף לאחרונה?
ואולי אחד התוספים הישנים כבר לא עובד עם גרסת כרום החדשה?

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-25/4/2021 22:45 לינק ישיר 
מצדרביעי

תמניא_אפי כתב:
אולי הוספת איזה תוסף לאחרונה?
ואולי אחד התוספים הישנים כבר לא עובד עם גרסת כרום החדשה?

נשלח מהאנדרואיד שלי

תודה, אנסה לרענן את התוספים הישנים.
(הגיוני שחוסם פרסומות או גוגל טרנסלייט גורם לזה?).

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-25/4/2021 22:52 לינק ישיר 
מצדרביעי

hot_trend כתב:

דהיינו?

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-25/4/2021 23:14 לינק ישיר 

אם רק גוגל כרום נסגר לך אז אין לי מושג , אבל אם עוד אפליקציות נסגרות מייד כמו GMAIL וכו' ייתכן שתצטרך לעשות איפוס ( אחרי גיבוי כמובן ) .

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-25/4/2021 23:15 לינק ישיר 

קרה לי, התיאשתי ועברתי לאופרה.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-25/4/2021 23:24 לינק ישיר 
מצדרביעי

ליאתליאת כתב:
אם רק גוגל כרום נסגר לך אז אין לי מושג , אבל אם עוד אפליקציות נסגרות מייד כמו GMAIL וכו' ייתכן שתצטרך לעשות איפוס ( אחרי גיבוי כמובן ) .

תודה, איך עושים איפוס?
ניסיתי לדעתי לעשות ועדיין לא עזר (למעט זה שנמחקו לי הסיסמאות...).

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-25/4/2021 23:24 לינק ישיר 

באנדרואיד אי אפשר לעדכן את הכרום.

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-25/4/2021 23:36 לינק ישיר 

אם יש לך אנדרואיד, תיכנס להגדרות- ניהול כללי- איפוס. יש לך בניהול כללי גם גיבוי ושחזור, יכול להיות שזה יהיה יותר טוב . אני לא מזמן עשיתי איפוס וזה מצריך לעדכן את כל האפליקציות מחדש שזה קצת עבודה וזמן (הנתונים הקודמים נמחקים) . אם אין מה להפסיד והתמונות ואנשי הקשר מגובים ממילא , אין בעיה לעשות איפוס .

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-25/4/2021 23:38 לינק ישיר 

ליאתליאת כתבה:

אם יש לך אנדרואיד, תיכנס להגדרות- ניהול כללי- איפוס. יש לך בניהול כללי גם גיבוי ושחזור, יכול להיות שזה יהיה יותר טוב . אני לא מזמן עשיתי איפוס וזה מצריך לעדכן את כל האפליקציות מחדש שזה קצת עבודה וזמן (הנתונים הקודמים נמחקים) .אם אין מה להפסיד והתמונות ואנשי הקשר מגובים ממילא , אין בעיה לעשות איפוס .

זה כבר אחרי איפוס.
יש לאחרונה בחנות הרבה ביקורות שלילות על כרום.

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-25/4/2021 23:41 לינק ישיר 
מצדרביעי

ליאתליאת כתב:
אם יש לך אנדרואיד, תיכנס להגדרות- ניהול כללי- איפוס. יש לך בניהול כללי גם גיבוי ושחזור, יכול להיות שזה יהיה יותר טוב . אני לא מזמן עשיתי איפוס וזה מצריך לעדכן את כל האפליקציות מחדש שזה קצת עבודה וזמן (הנתונים הקודמים נמחקים) . אם אין מה להפסיד והתמונות ואנשי הקשר מגובים ממילא , אין בעיה לעשות איפוס .

תודה, אני עובד עם מחשב נייד כך שמדובר בווינדוס ולא באנדרואיד, אתם יודעים אם זה אותו דבר?

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-25/4/2021 23:42 לינק ישיר 

מושגים כתב:
ליאתליאת כתבה:

אם יש לך אנדרואיד, תיכנס להגדרות- ניהול כללי- איפוס. יש לך בניהול כללי גם גיבוי ושחזור, יכול להיות שזה יהיה יותר טוב . אני לא מזמן עשיתי איפוס וזה מצריך לעדכן את כל האפליקציות מחדש שזה קצת עבודה וזמן (הנתונים הקודמים נמחקים) .אם אין מה להפסיד והתמונות ואנשי הקשר מגובים ממילא , אין בעיה לעשות איפוס .

זה כבר אחרי איפוס.
יש לאחרונה בחנות הרבה ביקורות שלילות על כרום.

נשלח מהאנדרואיד שלי

מעניין ... לי הסבירו שזה קורה בגלל שהאחסון מלא

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-25/4/2021 23:45 לינק ישיר 

מצדרביעי כתב:

תודה, אני עובד עם מחשב נייד כך שמדובר בווינדוס ולא באנדרואיד, אתם יודעים אם זה אותו דבר?
זה לא אותו דבר . לפי מה שאני זוכרת צריך להיכנס להתקנה של כרום במחשב ולהסיר אותה , (למחוק את האייקון שיושב על המסך לא מועיל) אח"כ להתקין מחדש .

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-25/4/2021 23:46 לינק ישיר 
מצדרביעי

ליאתליאת כתב:

תודה, אני עובד עם מחשב נייד כך שמדובר בווינדוס ולא באנדרואיד, אתם יודעים אם זה אותו דבר? זה לא אותו דבר . לפי מה שאני זוכרת צריך להיכנס להתקנה של כרום במחשב ולהסיר אותה , (למחוק את האייקון שיושב על המסך לא מועיל) אח"כ להתקין מחדש .

תודה, אבל אז ייעלמו לי שוב כל הסיסמאות?...

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-25/4/2021 23:48 לינק ישיר 

ב"התחל" חפש תוכנות.
יש שם "התקנה או הסרה" חפש את גוגל כרום ותסיר ואח"כ תתקין מחדש.

אם אין לך דפדפן חוץ מכרום כדאי שתוריד את הגרסה האחרונה של כרום לפני שתסיר אותו.
כמובן שתתקין מחדש רק אחר שתסיר אותו

נשלח מהאנדרואיד שלי

תוקן על ידי תמניא_אפי ב- 25/04/2021 23:48:22

דדווח על תוכן פוגעני

בית > פורומים > אקטואליה וחדשות > בחדרי חרדים > גוגל כרום נסגר לי כל הזמן, מישהו יודע להסביר למה?
מנהל לחץ כאן לנעילת האשכול
הוסף לעמוד האישי  דווח למנהל שלח לחבר
1 2 לדף הבא סך הכל 2 דפים.