בית פורומים בחדרי חרדים

למישהו יש נסיון עם אלפא בריין סנטר?

שלום אורח. באפשרותך להתחבר או להירשם
הצג 15 הודעות בעמוד הוסף לדף האישי  דווח למנהל שלח לחבר
נשלח ב-28/4/2021 01:03 לינק ישיר 
למישהו יש נסיון עם אלפא בריין סנטר?

האם הטיפול שלהם מוכר  האם עזר למישהו בנושא קשב וריכוז ? תודה

דווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-28/4/2021 05:11 לינק ישיר 

למה שלא תבדוק ב google reviews

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-29/4/2021 00:57 לינק ישיר 

הפרסומות בעיתונות נשמעים משכנעים במיוחד, הבעיה שהכל מריח כסף, פגישת ייעוץ ראשונית עם הד"ר נתנאל עולה כמה מאות שקלים ועוד אבחון במקום בסך כמה מאות שקלים, ועוד סך על התאמת תוכנית טיפולים, ונדרשים כשלושים טיפולים עד שמתחילים לראות תוצאות שמסתכמים בהון רב, יתכן שלא מדובר בנסיון לגרוף הון על גב אנשים במצוקה כמו לכסות עלויות עתק של השקעה במיכשור והכשרת עובדים, אבל תכלית זה נשמע יקר מאוד ביחס למוצר שעדיין לא התבררה תועלתו די הצורך, 

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-29/4/2021 01:29 לינק ישיר 

זה כל הקנייטש והקאץ' בפרסומת - להישמע משכנע במיוחד...

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-29/4/2021 09:04 לינק ישיר 

חברה שלי עברה סדרת טיפולים באותה שיטה לא באלפא בריין אלא אצל מישהי שעובדת באופן פרטי בירושלים . היא טוענת שזה מאוד עזר לה בזמנו , אני מאוד סקפטית בעניין . אין לי מושג אם זה פסיכולוגי או לא , אבל גם לצד שהטיפול מועיל נקודתית ולא לטווח ארוך ( לפחות אצלה ) ספק אם זה מצדיק את הסכום המופרז שזה דורש . אני אוחזת משיחות יותר מכל כלי דיגיטלי שעלולים לפתח בו תלותיות יקרה מאוד .

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-29/4/2021 09:39 לינק ישיר 

אני לא מכירה את "אלפא בריין" אבל בד"כ אני מתייחסת לאותם פרסומות בעיתונות החרדית כאל פוליסות הביטוחים של סביבת שר התורה. גם ב"אלפא בריין סנטר" מבקשים סכום שיש בו ממש

תוקן על ידי לךתדע1 ב- 29/04/2021 10:25:03

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-29/4/2021 10:02 לינק ישיר 
ירו_שלמי

ליאתליאת כתב:
חברה שלי עברה סדרת טיפולים באותה שיטה לא באלפא בריין אלא אצל מישהי שעובדת באופן פרטי בירושלים . היא טוענת שזה מאוד עזר לה בזמנו , אני מאוד סקפטית בעניין . אין לי מושג אם זה פסיכולוגי או לא , אבל גם לצד שהטיפול מועיל נקודתית ולא לטווח ארוך ( לפחות אצלה ) ספק אם זה מצדיק את הסכום המופרז שזה דורש . אני אוחזת משיחות יותר מכל כלי דיגיטלי שעלולים לפתח בו תלותיות יקרה מאוד .

זה פסיכולוגי, אבל כאשר מדובר בטיפול פסיכולוגי אין בעיה אם זה עוזר רק 'פסיכולוגית'...

נוירו פידבק הוא דבר שאמור לעבוד לפי המחקר. אבל כשרואים את הפרסומות שלהם זה מחשיד, כי זה אמור לעזור באחוזים מוגבלים, לעניינים מוגבלים, ברגע שהופכים את זה ל'ה-פתרון' לכל בעיה, זה נשמע כבר שרלטני, והמחירים בהתאם... הם גם אומרים שהם משלבים כמה דברים, לך תדע.

דדווח על תוכן פוגעני

בית > פורומים > אקטואליה וחדשות > בחדרי חרדים > למישהו יש נסיון עם אלפא בריין סנטר?
מנהל לחץ כאן לנעילת האשכול
הוסף לעמוד האישי  דווח למנהל שלח לחבר