בית פורומים בחדרי חרדים

אז איזה מגבלות יוכלו לבצע בשנה הבאה?

שלום אורח. באפשרותך להתחבר או להירשם
הצג 15 הודעות בעמוד הוסף לדף האישי  דווח למנהל שלח לחבר
נשלח ב-1/5/2021 23:40 לינק ישיר 
אז איזה מגבלות יוכלו לבצע בשנה הבאה?

לכאורה ברור שמשהו חייב להשתנות, עם כל הטרור של הקיצונים, לא יהיה מנוס לעשות משהו.
השאלה איזה הגבלות יוכלו לעשות? להגביל מספר אנשים? על פי מה? איזה קריטריונים?

אולי אנחנו צריכים ליצור בעצמנו את ההגבלות.
לדוגמא, שתהיה הוראה של כל הרבנים שהעולים להר יהיו רק נשואים וילדים בגיל 3 לחלאקה. כל שאר הצעירים לא יורשו להגיע לשם.
יש היתכנות? יש היגיון?

דווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-1/5/2021 23:50 לינק ישיר 

יש פיתרון פשוט וקל :
הליטאים יקחו אחריות ויימנעו מעלייה למירון בל"ג בעומר.
כך ירד חלק נכבד מהעומס.

תוקן על ידי מוישה_וחצי ב- 01/05/2021 23:50:04

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-2/5/2021 00:47 לינק ישיר 

א. כל ארועי ההדלקה למיניהם לא חייבים להיות במירון. אפשר למצוא להם מקום מרוחק יותר. ב. כנל ההכנסות אורחים למיניהם בלג בעומר יכול להתקיים בחניון למטה. ג. להנדס מחדש את המתחם שיתאים לקליטת המונים על אף התנגדויות של כל מיני אינטרסנטים. מה שהתאים לפני 50 שנה לא מתאים להיום. כולל פתחי יציאה וכניסה מספקים, תאורה טובה בכל ההר ועוד. ד. תפילות בלג בעומר אפשרי גם מחוץ לציון וריקודים לא חייבים להיות בחצר עצמה.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-2/5/2021 07:49 לינק ישיר 

לא צריך להגביל מי המשתתפים אלא להגביל כמה משתתפים על ידי הגבלת התח"צ (כולל ביטול השאטלים מהחניונים כך שאפשר לשלוט בכמות האוטובוסים שיוצאים מראש לאירוע בכל זמן נתון). ההרשמה לאוטובוסים תיפתח כמו כל שנה והקודם לתפוס מקום באוטובוס זוכה...

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-2/5/2021 09:17 לינק ישיר 
פלדלפי

haptel כתב:
לא צריך להגביל מי המשתתפים אלא להגביל כמה משתתפים על ידי הגבלת התח"צ (כולל ביטול השאטלים מהחניונים כך שאפשר לשלוט בכמות האוטובוסים שיוצאים מראש לאירוע בכל זמן נתון). ההרשמה לאוטובוסים תיפתח כמו כל שנה והקודם לתפוס מקום באוטובוס זוכה...

נשלח מהאנדרואיד שלי

כשמדובר על ליטאים\ספרדים שבאים באגד אז הפתרון ישים
אבל הרי ברור לכולם שהחסידים שבאים אוטובוסים פרטיים יבאו בהמוניהם ... 

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-2/5/2021 09:26 לינק ישיר 
ענייני ונכון מצטרף לדברי הטעם מבלי להאשים

muki28 כתב:
א. כל ארועי ההדלקה למיניהם לא חייבים להיות במירון. אפשר למצוא להם מקום מרוחק יותר. ב. כנל ההכנסות אורחים למיניהם בלג בעומר יכול להתקיים בחניון למטה. ג. להנדס מחדש את המתחם שיתאים לקליטת המונים על אף התנגדויות של כל מיני אינטרסנטים. מה שהתאים לפני 50 שנה לא מתאים להיום. כולל פתחי יציאה וכניסה מספקים, תאורה טובה בכל ההר ועוד. ד. תפילות בלג בעומר אפשרי גם מחוץ לציון וריקודים לא חייבים להיות בחצר עצמה.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-2/5/2021 09:31 לינק ישיר 

א. תלוי האם ביבי יצטרך את דרעי ופורוש ב.אולי הגיע הזמן שהליטאים יפסיקו להיות חסידים וימשיכו וללמוד במקום ללכת לאירועי אקשן חסידיים 

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-2/5/2021 09:52 לינק ישיר 

דבר ראשון אנו חייבים לדעת של"ג אינו יום חופש! אדרבה אם לומדים כל השנה אז בלג בעומר חייבים ללמוד שבעתיים .אני מציעה לבטל את החופשות ביום זה, ומי שעצבני עלי ומחכה רק לפיפס קטן ממני, כדי להיכנס בי בכל הכוח. אתן לו סיבה:
אז אני מציעה גם לבטל את חופשת הכוללים והישיבות ובמיוחד ביום זה לערוך ביקורות דחופות הן בישיבות והן בכוללים, ואני כבר מנבא מה יגידו החכמים בינינו שהצעה זאת רק תגביר את העומס...

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-2/5/2021 10:00 לינק ישיר 

יש להגביל את השוטרים לא להיכנס לכל הר מירון
בימים שיש צפיפות רבה

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-2/5/2021 10:01 לינק ישיר 

וכשיש אסון גדול 
לא לחכות לאח"מים שיבואו לעשות וידוא הריגה
ולפנות את המתים במהירות האפשרית

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-2/5/2021 10:33 לינק ישיר 

לפי מספר ההרוגים, חלק גדול בחורים צעירים, מה שאומר שמגיעים לשם המוני צעירים.
בשביל מה זה טוב?
לדעתי הם הראשונים שצריך להגביל ולבטל את ההגעה שלהם לשם.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-2/5/2021 11:21 לינק ישיר 

לא יהיו שום שינויים, מי שינסה לבצע שינויים יקבל מחאות בסגנון 'וחרב הוצאת מתערה שלפת נגד צורריה'. תשאל את כל מי שקשור לרכבת הקלה בבר אילן אם יהיו שינויים בשנה הבאה. נאדה.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-2/5/2021 13:28 לינק ישיר 

קהלת כתב:
לא יהיו שום שינויים, מי שינסה לבצע שינויים יקבל מחאות בסגנון 'וחרב הוצאת מתערה שלפת נגד צורריה'. תשאל את כל מי שקשור לרכבת הקלה בבר אילן אם יהיו שינויים בשנה הבאה. נאדה.

קהלת.

אל תהיה פסימי. אתה יכול להיות בטוח שבעקבות האסון הכבד המקום ישנה את פניו ללא היכר.
אני מוכן אפילו להתערב על כך.

קודם כל תוקם איזו ועדת חקירה אח"כ האתר יופקע משליטת ההקדשות ויעבור לאחריות ממשלתית.
בשלב מסוים הציון ייסגר לקהל ויחלו עבודות נרחבות להכשרתו לעידן הנוכחי. לא תהיה בעיית מימון. 
ישנם גם מספיק גבירים בעולם כגון קרן ספרא שמוכנים לתרום למטרה זו הון רב. 

חבל רק על 45 הקורבנות ששילמו בחייהם כדי שהמצב ישתנה.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-2/5/2021 14:00 לינק ישיר 

פלדלפי כתב:
פלדלפי

haptel כתב:

נשלח מהאנדרואיד שלי

כשמדובר על ליטאים\ספרדים שבאים באגד אז הפתרון ישים
אבל הרי ברור לכולם שהחסידים שבאים אוטובוסים פרטיים יבאו בהמוניהם ... 

גם על זה אפשר לפקח. לפי כמות התחבורה המאושרת יתנו אישורים לחלק מן האוטובוסים האלו לפי מספרי רישוי של האוטובוס, אוטובוס שלא ברשימה לא עובר את המחסומים. אני מדבר רק אלו שהיו מאורגנים עד עכשיו בכמויות של אוטובוסים רבים ואותו אחוז שמקוצץ מהתחבורה הציבורית יקוצץ גם במספר האוטובוסים שמאשרים להם. אני לא מדבר על הסעות שכונתיות שיצאו מכל מיני מוקדים אוטובוסים בודדים, הם יכולים לנסות להתארגן על הסעות כאלו למוקדי התחבורה הציבורית הגדולים בהנחה שהצליחו להשיג כרטיס בזמן.

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-2/5/2021 16:48 לינק ישיר 

שמעתי הצעה מענינת.
200 שקל כרטיס כניסה לאדם.

מוגבל בזמן.

__
ההכנסות לצדקה.

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-2/5/2021 16:52 לינק ישיר 

200 שקל כניסה בשעה מסוימת שיוחזרו למי שיצא עד שעה נקובה

דדווח על תוכן פוגעני

בית > פורומים > אקטואליה וחדשות > בחדרי חרדים > אז איזה מגבלות יוכלו לבצע בשנה הבאה?
מנהל לחץ כאן לנעילת האשכול
הוסף לעמוד האישי  דווח למנהל שלח לחבר
1 2 לדף הבא סך הכל 2 דפים.