בית פורומים בחדרי חרדים

תופעה פושעת של צילום פצועים ונפטרים

שלום אורח. באפשרותך להתחבר או להירשם
הצג 15 הודעות בעמוד הוסף לדף האישי  דווח למנהל שלח לחבר
נשלח ב-2/5/2021 16:26 לינק ישיר 
תופעה פושעת של צילום פצועים ונפטרים

בכמה סרטונים ניתן לראות מראה אדיוטי ובלתי נתפס .

מאות אנשים מחוצים בין הגדרות וסביבם אנשי משטרה והצלה שמנסים נואשות לחלץ אותם . ובין כל אותם מחלצים וצמוד לאנשים שזועקים לעזרה ניצבים אנשים ששלפו את הסמארטפונים ומסריטים אותם ממרחק אפס כאילו ראו הצגה טובה .

נסו להבין מה קורה לאדם שנמחץ ונחנק וזועק לעזרה ובמקום לקבל עזרה הוא רואה מעליו ומצדדיו סמרטפונים שמצלמים אותו . כי הוא נמצא במצב מעניין וויראלי ...

נשלח מהאנדרואיד שלי

דווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-2/5/2021 16:39 לינק ישיר 

תודה למצלצים, רק בזכותם יהי אפשר ללמוד את הלקחים הנכונים

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-2/5/2021 18:24 לינק ישיר 

אכן רציתי לפתוח אשכול על מצעד סרטוני הזוועה ולשלוח דירוג למצעד השנתי .אכן מצד אחד איכס גדול ומציצני ומצד שני גם אנחנו לא צדיקים גדולים.
חלק מהסרטונים הזכירו לי מראות שואה מתוך תאי הגזים.

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-2/5/2021 18:58 לינק ישיר 

אני חושב שרוב המצלמים לא היו מודעים למה שקורה.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-3/5/2021 12:15 לינק ישיר 

מצד שלישי.
אפשר לראות לפי הצילומים מי היה במקום...
זה נכון שזה לא נחמד!
אך עדיף על פני אכילת הלב מספקות להרבה זמן...

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-3/5/2021 12:31 לינק ישיר 
בונדמן

עצם העובדה שכל כך הרבה בעלי סמארטפון עלו לרשב"י עם מטען החבלה בכיסם יכולה להסביר את החרון אף, לא פלא שרבי שמעון קם וחילק סטירות, ולא משנה שרבים מהנתפסים בגזירה הנוראה היו ללא אותם כלים, כשפורענות באה, אינה מבחנת בין טובים לרעים,
כתוב בשם צדיקים שעל רשב"י נאמר 'וחרב הוצאת מתערה שלפת נגד צורריך'  שרשב"י הוא תקיף, וכאשר דברים מתנהלים שלא על פי תורה הוא מעניש, מרבי יהודה בן גרים הוא עשה גל של עצמות, ויש באמת גורסים שלא אומרים רבי יהודה אלא יהודה בן גרים, כי רבי הוא תנא, ולא היה מענישו וכן תנא לא הולך להלשין. 

תוקן על ידי בונדמן ב- 03/05/2021 11:28:21

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-3/5/2021 12:53 לינק ישיר 

אנשים שצלמו לא ידעו שיש 45 מתים אלא ראו בלגן מטורף וצילמו 

השאלה הקשה שלי היא על התמונה של שורת הגופות
תמונות אלו זה חלק מהמורשת הפורנוג.פית של יהודה משי זהב... 

בהתחלה כל נפטר כוסה במשהו עראי ולאחר הבלגן הראשוני רכזו את כולם למקום אחד והכניסו לשקיות 
בזמן הזה כבר היה ברור גודל האסון והצלה\זק"א פתחו את המרפאות והשתלטו על חדרים 
אז למה צריך שורה ארוכה על הכביש? איפה כבוד הנפטר? 

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-4/5/2021 15:23 לינק ישיר 

בונדמן כתב:
בונדמן

עצם העובדה שכל כך הרבה בעלי סמארטפון עלו לרשב"י עם מטען החבלה בכיסם יכולה להסביר את החרון אף, לא פלא שרבי שמעון קם וחילק סטירות, ולא משנה שרבים מהנתפסים בגזירה הנוראה היו ללא אותם כלים, כשפורענות באה, אינה מבחנת בין טובים לרעים,
כתוב בשם צדיקים שעל רשב"י נאמר 'וחרב הוצאת מתערה שלפת נגד צורריך'  שרשב"י הוא תקיף, וכאשר דברים מתנהלים שלא על פי תורה הוא מעניש, מרבי יהודה בן גרים הוא עשה גל של עצמות, ויש באמת גורסים שלא אומרים רבי יהודה אלא יהודה בן גרים, כי רבי הוא תנא, ולא היה מענישו וכן תנא לא הולך להלשין. 

זה שעשו מחלוקת זה בסדר!
זה שיש שנאת חינם זה בסדר!
זה שסטמר אוכלים איש את רעהו זה בסדר!
רק שבאו עם סלולרים זה לא בסדר!

אז מדוע רק השנה קרה הדבר!?!

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-4/5/2021 23:17 לינק ישיר 

בונדמן כתב:

מבלי לפגוע כמובן , אינך רשאי לבקר אנשים עם "מטען חבלה" בכיסם בזמן שאתה חלק מהרשת החברתית ושותף בה . אין זה משנה כלל וכלל אם "מטען החבלה" בכיסך , או על שולחן ביתך או על שולחן עבודתך . אין זה משנה כלל אם האינטרנט שלך מוגן יותר או פחות - אתה פשוט כאן . היום ישנם אנשים עם סמארטפונים מוגנים ומאושרים ואתה לא יכול לדעת איזה סוג פלאפון היה לאלו שצילמו שם ( ולא אכנס לנושא אם זה היה נכון ובמקום לצלם או לא ) . אני בעצמי יודעת שהתנאי היום להמשך עבודה במקומות מסויימים הוא עם פלאפון פרוץ כגון משגיחי כשרות שנכנסים למסעדות ע"י סריקת הברקוד של תעודת ההשגחה של אותה מסעדה , או מורות בבתי ספר מסויימים לצערנו הרב !!!! לא ייאמן שבעבודות מסוג זה דווקא זה מתבקש ואפילו מותנה בהמשך ההעסקה . נכון , אוי לנו כמה תקלות יכולות לצוץ מכך , אבל לבוא באצבע מאשימה בזמן שאנחנו און ליין - לא שייך בכלל . בוודאי היה נגרם יותר נחת בשמיים אם כולנו היינו מדירים את עצמנו מהחולה הרעה ושמה אינטרנט ועוסקים יותר מי בתורה ומי בחסד , אבל מה לעשות שאנחנו דור חלש והעובדות מדברות בעד עצמן והלוואי ונתחזק ...

דדווח על תוכן פוגעני

בית > פורומים > אקטואליה וחדשות > בחדרי חרדים > תופעה פושעת של צילום פצועים ונפטרים
מנהל לחץ כאן לנעילת האשכול
הוסף לעמוד האישי  דווח למנהל שלח לחבר