בית פורומים בחדרי חרדים

אסון נורא בקרלין גבעת זאב. עשרות פצועים, ביניהם במצב קשה ואנוש.

שלום אורח. באפשרותך להתחבר או להירשם
הצג 15 הודעות בעמוד הוסף לדף האישי  דווח למנהל שלח לחבר
נשלח ב-16/5/2021 19:54 לינק ישיר 
אסון נורא בקרלין גבעת זאב. עשרות פצועים, ביניהם במצב קשה ואנוש.

ה"י

כאן

דווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-16/5/2021 20:58 לינק ישיר 

שני הרוגים. ששון לאבל.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-16/5/2021 21:47 לינק ישיר 

את ראשי החסידות צריכים לעצור בעיצומו של חג מחשש לשיבוש חקירת הרצח!

התריעו בהם מפורשות בשפה ברורה ביותר שהאירוע לא מאושר ולא בטיחותי ואסור שיתקיים!!

וזה אותה חסידות קרלין שהאדמור שלהם זעק ובכה והתריע אחרי האסון הנורא במירון רק לפני שבועיים!

לפי הקליפים שצילמו רואים שהפראנצס ניבנו בצורה שלומיאלית מאוד והרבה ילדים קטנים עסקו בהקמתם

נקווה מאוד שמישהו או כמה וכמה מראשי החסידות יתנו את הדין על כך

נכתב מחו"ל לפני כניסת החג

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-17/5/2021 20:41 לינק ישיר 

אוי מה היה לנו

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-17/5/2021 20:46 לינק ישיר 

הם פושעים פעמיים.
גם על עצם ההפקרות.
וגם על המרידה ברבי שלהם שמאוד מקפיד בעניינים כאלו.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-17/5/2021 20:49 לינק ישיר 

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-17/5/2021 20:55 לינק ישיר 

היו שמועות נוראות שנפוצו בבתי הכנסת על כעשר הרוגים, במוצאי החג נעשה ממש "תחיית המתים.
יש לי קרוב משפחה שהיה שם וניצל בניסי נסים. כל החג היינו בחרדה. ב"ה הוא יצא ללא פגע.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-17/5/2021 20:58 לינק ישיר 

תיעוד: קריסת הטריבונה בבית הכנסת בגבעת זאב

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-17/5/2021 21:07 לינק ישיר 

אסון נורא

המכתבים של המועצה והמשטרה בעניין האירוע לא קשורים ישירות לאסון מאחר והם עסקו באישור של המבנה ולא בפרנצ'ס.

עכ"פ מהתיעודים שפורסמו על אופן בניית הפרנצ'ס הספציפיים שנפלו, זה נראה רע ורשלני מאוד.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-17/5/2021 21:15 לינק ישיר 

נוירולוג כתב:
אסון נורא

המכתבים של המועצה והמשטרה בעניין האירוע לא קשורים ישירות לאסון מאחר והם עסקו באישור של המבנה ולא בפרנצ'ס.

עכ"פ מהתיעודים שפורסמו על אופן בניית הפרנצ'ס הספציפיים שנפלו, זה נראה רע ורשלני מאוד.
שואל בתום לב, האם זה דבר שייחודי למגזר החרדי; לסמוך על הנס, לחלטר משהו ולקוות שיהיה טוב, או שזה עניין של אופי ישראלי?

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-17/5/2021 21:18 לינק ישיר 

אפיפנס כתב:
אסון נורא

עכ"פ מהתיעודים שפורסמו על אופן בניית הפרנצ'ס הספציפיים שנפלו, זה נראה רע ורשלני מאוד. שואל בתום לב, האם זה דבר שייחודי למגזר החרדי; לסמוך על הנס, לחלטר משהו ולקוות שיהיה טוב, או שזה עניין של אופי ישראלי?

אצל החרדים זה נפוץ יותר וברמה גבוהה יותר

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-17/5/2021 21:20 לינק ישיר 

כ''ק האדמו''ר מקרלין שליט''א נשא דברי חיזוק ואמונה קצרים למאות החסידים במהלך חג השבועות ופרץ בבכי. האדמו"ר אף הורה לחסידים שלא להתראיין בנושא האסון שהתרחש.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-17/5/2021 22:06 לינק ישיר 

ענבר טויזר:
חסידות קרלין: "יש לדחות את הניסיונות לקשור בין קריסת הטריבונה למתחם הבניה עצמו, שכן צויידנו באישורים המתאימים. על פי הנראה בשלב ראשוני זה - מדובר בכשל נקודתי חמור בבנייה"

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-17/5/2021 22:07 לינק ישיר 

*מטעם חסידות קרלין נמסר*

אנו כואבים ומזועזעים נוכח האבל הכבד והצער הנורא על האסון שפקד את קהילתנו.

בשם המשפחות והקהילה כולה, אנו מוסרים את תודתנו לכוחות החירום וההצלה ולצוותים הרפואיים בבתי החולים, פעילותם ומסירותם הצילו חיים רבים.

חסידות קרלין סטולין נוהגת בהקפדה יתירה ומיוחדת בכל הקשור לחיי אדם. כידוע שמירה על פיקוח נפש הינה אצלנו ערך עליון במעלה. גם במקרה זה מונו מפקחי בטיחות לבית המדרש לקראת החג, הושקעו משאבי עתק ביישום נהלי הבטיחות (יציאות חרום, דרכי מילוט, ערכות חירום וכו).

יש לדחות את הניסיונות לקשור בין קריסת הטריבונה למתחם הבניה עצמו, שכן צויידנו באישורים המתאימים כולל אישורי בטיחות נדרשים, אותם נציג בפני גורמי הרשויות, מבלי לפגוע בהליכי הבדיקה והחקירה.

על פי הנראה בשלב ראשוני זה מדובר בכשל נקודתי חמור בבנית הטריבונה. חסידות קרלין, תפעל בשקיפות ובאחריות בשת"פ גורמי הרשויות הבודקים את האירוע הקשה.

אנו סומכים על אנשי אכיפת החוק והגורמים הרלוונטים שיבחנו את האירוע לעומק וכנדרש. כאמור, החסידות תסייע ככל הנדרש להגיע למיצוי וחקר האמת.

אנו משתתפים בצערם העמוק של המשפחות, מחזקים ומתפללים לשלום הפצועים ומשפחותיהם.

אנו מבקשים מכלי התקשורת והעיתונאים לנהוג בזהירות וברגישות המתבקשת כלפי המשפחות והנפגעים.

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-17/5/2021 23:28 לינק ישיר 
פלדלפי

חריף_ומקשה כתב:
היו שמועות נוראות שנפוצו בבתי הכנסת על כעשר הרוגים, במוצאי החג נעשה ממש "תחיית המתים.
יש לי קרוב משפחה שהיה שם וניצל בניסי נסים. כל החג היינו בחרדה. ב"ה הוא יצא ללא פגע.

לא יאומן איך המידע עובר היום במהלך השבת\חג... גם בשכונות חרדיות.. 

האירוע הזה התרחש רבע שעה לפני השקיעה וכבר במנחה שמעתי דיבורים בבית הכנסת ....
ובמהלך הלילה הגיע עוד מידע. 

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-18/5/2021 00:38 לינק ישיר 

אפיפנס כתב:

נוירולוג כתב:
אסון נורא

שואל בתום לב, האם זה דבר שייחודי למגזר החרדי; לסמוך על הנס, לחלטר משהו ולקוות שיהיה טוב, או שזה עניין של אופי ישראלי?

במקומות כאלו
לא בהכרח שמים
אנשים יראי שמיים,
כמו שבמשטרה יש את
הפושעים הכי גדולים

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

בית > פורומים > אקטואליה וחדשות > בחדרי חרדים > אסון נורא בקרלין גבעת זאב. עשרות פצועים, ביניהם במצב קשה ואנוש.
מנהל לחץ כאן לנעילת האשכול
הוסף לעמוד האישי  דווח למנהל שלח לחבר
1 2 3 4 לדף הבא סך הכל 4 דפים.