בית פורומים בחדרי חרדים

ב"ה שלא בחרתי בחכי"ם אטומים כאלו, גפני קוטע בחוסר רגישות את נציגי המשפחות

שלום אורח. באפשרותך להתחבר או להירשם
הצג 15 הודעות בעמוד הוסף לדף האישי  דווח למנהל שלח לחבר
נשלח ב-19/5/2021 02:00 לינק ישיר 
ב"ה שלא בחרתי בחכי"ם אטומים כאלו, גפני קוטע בחוסר רגישות את נציגי המשפחות

גפני "הואיל בטובו" לקיים דיון על אירועי מירון, ואיכשהו כמה נציגים מהמשפחות הצליחו "להשתחל" לדיון למרות ש"משום מה" אף אחד לא טרח לעדכן אותם על הדיון ולזמן אותם.

אם סיפור מביש זה לא מספיק, כשבנו של ההרוג משה צרפתי תינה את תלונתו על חוסר היחס, וביקש שנבחרי הציבור "יואילו בטובם" לזמן אותם לעוד דיונים ולעדכן על הלו"ז, גפני קוטע אותו בקלות בחוסר רגישות...

איך אני שמח שלא בחרתי במפלגה עם חכי"ם אטומים כאלו...

תוקן על ידי מצדרביעי ב- 19/05/2021 02:00:39

תוקן על ידי מצדרביעי ב- 19/05/2021 02:02:56

תוקן על ידי מצדרביעי ב- 19/05/2021 02:13:09

דווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-19/5/2021 05:34 לינק ישיר 

חבל שעצרת באמצע המתח בסיפור
במי בחרת בסוף?

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-19/5/2021 07:57 לינק ישיר 

נראה שאתה כל פעם מחפש אישור לעובדה שלא בחרת במפלגה חרדית . שמא בתוך תוכך אתה לא שלם עם עצמך ??? אחרת למה לנסות להצדיק את המעשה הזה כל פעם מחדש ? רוב האנשים שבחרו במפלגה חרדית עשו זאת עפ"י דעת תורה (ב"ה שישנם עוד אנשים שמתבטלים לדעת תורה) ואין להם שום שאלות בדרך .

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-19/5/2021 08:12 לינק ישיר 

אנחנו שמחים בשמחתך,
אה ברוך השם שזכית
להצביע כנראה למפלגה
שמעודדת עליה להר הבית שזה עוון נורא ואיום,
מפלגה שמתגרה בערבים רוצחים,
רק אל תשכח לחזור בתשובה
בשמחה

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-19/5/2021 08:43 לינק ישיר 

ליאתליאת כתב:
נראה שאתה כל פעם מחפש אישור לעובדה שלא בחרת במפלגה חרדית . שמא בתוך תוכך אתה לא שלם עם עצמך ??? אחרת למה לנסות להצדיק את המעשה הזה כל פעם מחדש ? רוב האנשים שבחרו במפלגה חרדית עשו זאת עפ"י דעת תורה (ב"ה שישנם עוד אנשים שמתבטלים לדעת תורה) ואין להם שום שאלות בדרך .

אין שכל אין דאגות

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-19/5/2021 09:23 לינק ישיר 

שאגתשביט כתב:

אין שכל אין דאגות
לא , כי אתה מה זה חכם . רואים לפי הניסוח וההסברים שלך כמה אתה מצומצם . אם אני לא לא טועה זה לא פעם ראשונה שאתה מגיב עם המשפט הזה . תשנה קצת, לך תלמד אפס ...

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-19/5/2021 10:29 לינק ישיר 

אני לא נחשד כאן כחסיד של גפני
אבל בקטע הזה אני ממש לא מבין מה אתה רוצה ממנו
נתן לו להוציא את כל שבליבו ואפילו נתן לו להמשיך

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-19/5/2021 11:05 לינק ישיר 

לא ראיתי משהו לא תקין אצל גפני בסרטון הזה. 

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-19/5/2021 11:13 לינק ישיר 

אוסיף ואעיר, 'נציגי המשפחות' שהופיעו בפני הועדה, אינם נציגים אותנטים של 
המשפחות. וד"ל.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-19/5/2021 13:48 לינק ישיר 
מצדרביעי

גלאגוזים כתב:
אוסיף ואעיר, 'נציגי המשפחות' שהופיעו בפני הועדה, אינם נציגים אותנטים של 
המשפחות. וד"ל.

איך אתה קובע מי ה"נציגים האותנטים"??
אם אתה מתכוון שהם לא מספיק מ"אנ"ש", סביר להניח שמי שמקבל את חותמת הכשרות ממך, פחות מתלהב מהרעיון של להופיע בועדות הכנסת וכיו"ב, במילים אחרות - האם אתה מכיר נציגים "אותנטיים" שרוצים גם להיות מעורבים? אם כן, תפנה באישי ואנסה לקשר אותם גם כן...

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-19/5/2021 14:17 לינק ישיר 

מה ההתרגשות זה הכל כהכנה לבחירות החמישיות ולהסביר לכולנו כמה היינומטומטמים שלא הצבענו למשיח ההזוי של מצד רביעי, הלא הוא פייגלין.

וכיהודה ועוד לקרא, גפני הוא לא כוס התה שלי, אבפילו לא כוסית של מים, אבל במקרה הזה מדובר בבדיה עלילה ודמיון פרוע, לך צחפש מה באמת הטענות על החכים החרדיים, לא חסר, המקרה שהנוכחי הוא ממש לא אחד מאלו

דדווח על תוכן פוגעני

בית > פורומים > אקטואליה וחדשות > בחדרי חרדים > ב"ה שלא בחרתי בחכי"ם אטומים כאלו, גפני קוטע בחוסר רגישות את נציגי המשפחות
מנהל לחץ כאן לנעילת האשכול
הוסף לעמוד האישי  דווח למנהל שלח לחבר