בית פורומים בחדרי חרדים

משטרה של רוצחים ! . קבלתי בוואטסאפ

שלום אורח. באפשרותך להתחבר או להירשם
הצג 15 הודעות בעמוד הוסף לדף האישי  דווח למנהל שלח לחבר
נשלח ב-20/5/2021 19:22 לינק ישיר 
משטרה של רוצחים ! . קבלתי בוואטסאפ

אני אלמוג ספיר בת 25 ובעלי אברהם יש לנו 3 בנות, גרים באשדוד.מצב האזעקות היה קשה מאוד כי היינו צריכים לצאת לבניין כל פעם באמצע הלילה, כי אין לנו ממ''ד, וזה היה קשה ממש. החלטנו לנסוע להורים בערד יצאנו ביום רביעי בסביבות השעה 20:30 בערב התחלנו בנסיעה נסענו נסיעה חלקה, אנחנו נכנסים לכביש 31 הכל רגוע יש מכוניות שנוסעו לפנינו, אנחנו רואים במרחק אש על הכביש אנחנו רואים מכוניות נוסעות ואנחנו ממשיכים לנסוע (אחר כך התברר שאלה מכוניות של בדואים שלהם נתנו לעבור את התופת). אנחנו ממשיכים ומתחילים לזרוק עלינו סלעים ואבנים, פחד איום! קולטים שאנחנו בתוך מדורה מטורפת של אש אנחנו בהיסטריה ופחד. אני מתחננת לבעלי שילחץ על הגז והאוטו מקרטע מפרפר, בעלי לוחץ כמה שיכול, כל האוטו מקדימה נשבר, שומעים התפוצצות של  הגלגלים הקדמיים שמתפנצרים, מתחננים לבורא עולם ומתפללים שיוציא אותנו משם, מתקדמים עוד כמה מטרים עד שהאוטו נעצר ושבק חיים. מיד אנחנו מתקשרים למשטרה הסברנו להם בהיסטריה שאנחנו מוקפים בערבים שיבואו להציל אותנו, אמרנו להם מיקום מדויק ואמר לי 3 דקות אנחנו אצלך. עובר כבר 5 דקות שנראות כמו נצח והמשטרה עדיין לא הגיעה, בשלב הזה הקב"ה עושה אותנו שקופים. המהומות מאחורינו ואנחנו שומעים את הקריאות של החיות טרף האלה, ואנחנו רק מתפללים בצד הכביש שלא יתנפלו עלינו. אנחנו מתקשירים שוב למשטרה מתחננים "בבקשה תבואו להציל אותנו אנחנו עם 3 בנות קטנות בסכנת חיים, הרכב לא זז בבקשה". ואז הפקידה של המשטרה אומרת לי "אנחנו בעומס פניות כרגע תצטרכו לחכות עד שניידת תגיע". אמרתי לה "מה לחכות אנחנו יכולים למות מה עם הניידת ששלחת, תבדקי איפה היא תשיגי אותה". אמרה לי "אין לי אפשרות להשיג אותה תחכו עד שהיא תגיע". זה היה הרגע הכי קשה בעולם, אנחנו בפחד איום מבוהלים ברמות, הילדות מפוחדות ומבוהלות. אנחנו מדברים עם הבנות שהקב"ה שומר עלינו עוד מעט המשטרה באה להציל אותנו, מה שלא קרה. הקדשתי דקה שלמה רק לתפילה לריבונו של עולם ואמרתי אין עוד מלבדו אין עוד מלבדו בבקשה השם תוציא אותנו חיים בבקשה, רק אתה יכול להציל אותנו, התחננו בפחד מטורף והאמנו שרק השם יכול להוציא אותנו מכאן. פתאום עוצר רכב מלפנינו יוצאים ממנו שתי בדואים לכיוון שלנו, היינו בטוחים שהם באים לפגוע בנו. הם התקדמו אלינו ואומרים באנו להציל אתכם בואו תעלו לאוטו שלנו, לא האמנו להם למה שירצו לעזור לנו. אמרנו להם אנחנו לא צריכים עזרה המשטרה בדרך. הם אמרו לנו אל תחכו למשטרה, אתם לא נורמלים יהרגו אותכם אתם במקום סכנה, תבואו איתנו. לא הסכמנו ביקשנו שילכו ושאנחנו נסתדר. מאוד פחדנו מהם שיקחו אותנו לכפר או שיפגעו בנו, הם ממש היו החלטיים להשאר ואמרו אנחנו נשארים איתכם עד שהמשטרה תבוא. לא ידענו מה לחשוב אם הם בעד או נגד. תוך כדי שהם משכנעים את בעלי לבוא איתם, אני ממשיכה להתקשר למשטרה שיבואו ואני מתחננת שאנחנו מוקפים בערבים וכבר אמרו לי לפני רבע שעה שניידת בדרך, איפה היא הניידת??? איפה?????
ככה עובר כבר 40 דק' של פחד מטורף וחוסר אונים משווע.
תוך כדי בזמן שהבדואים נשארים לידינו, עוצרות מכוניות של רכבים עם ערבים רעולי פנים ומסתכלים בעניים רושפות אש לכיווננו, והבנו אח"כ מהבדואי שהם קיבלו דיווח שרכב של יהודים נתקע בדרך ובאו לפגוע בנו. הבדואי שהיה לצידנו דיבר איתם בערבית, הם נראו כועסים ונסעו בטירוף.
(הבדואי אמר להם שבעלי הוא מנהל עבודה שלו ושלא יעזו לפגוע בנו, ואמר לנו "סיכנתי את עצמי כי הם חיות טרף ולא מכירים אותי ולא מעניין אותם ממני ובמיוחד לא ממכם שמה שהם רוצים עכשיו זה להתפרע על יהודים", אבל משהו נתן להם להקשיב לי והם פשוט נסעו.)
ישתבח שמך רבונו של עולם, אין עוד מלבדך!!!
ואז החלטנו שאין לנו ברירה ואנחנו עולים איתם בפחד נורא, יצאתי מהאוטו ואמר לי "תתכופפי, תתכופפי אם יראו אותך יהרגו אותי ואותכם" וככה עלינו לאוטו בפחד נוראי. והתחיל בנסיעה מהירה בטירוף לכיוון ערד. ואז, איזה הזוי אני רואה ניידות משטרה בצד השני שחוסמות את הכביש, במרחק של אולי 5 דקות מהתופת שהיינו.
ריבונו של עולם! התקשרתי עשרות פעמים למשטרה שיבואו, והם היו במרחק של כמה דקות ממני ולא באו! הרגשנו שהמשטרה הפקירה אותנו למוות,
40 דק' עם רכב תקוע וערבים מתפרעים מכל הכיוונים ועשרות שיחות למשטרה.
מה יש להגיד על זה??? איזה תגובה הולמת יכולה ליישב את הדבר המזעזע הזה???
ברוך ה' 'הודו לה' כי טוב כי לעולם חסדו',
הגענו לערד אבא שלי בא לאסוף אותנו ואחרי כמה שעות מקבלים תמונה מהבדואי שהרכב שרוף.
אמר לנו שניצלנו בנס, ובטוח שהיינו יכולים להיות בתוך האוטו שנשרף.
מה שבטוח שאם לא האמונה והביטחון בקב"ה והידיעה הברורה שרק ה' יתברך יציל אותנו לא היינו יוצאים משם.
הרגשנו על בשרנו את הפסוק "אל תבטחו בנדיבים בבן אדם שאין לו תשועה".
תודה לה' יתברך על החסדים הגדולים והעצומים.
אין עוד מלבדו! אין עוד מלבדו! אין עוד מלבדו!

נשלח מהאנדרואיד שלי

דווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-20/5/2021 19:35 לינק ישיר 

בפעם הבאה שתתקשר למשטרה ותגיד שערבים התקרבו לרכב והם ירו כדי להניס אותם, נראה לה שיש הרוג וכמה פצועים, אחרי 15 שניות המשטרה תהיה שם.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-20/5/2021 19:37 לינק ישיר 

איפה אמיר אוחנה ש"יודע איך להיכנס בפקידים"????? פשוט להקיא וזה לא סיפור ראשון!!!!

אה, וכמובן - "פוגרום בבת ים", "בן גביר אשם" ועוד מנטרות הזויות, לצערנו הציבור כבר חווה מגוף ראשון את השקר הגדול של המערכות כאן...

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-20/5/2021 21:28 לינק ישיר 

תתחילו להתרגל לכך את מה שיש הטוענים כבר זמן רב, המשטרה פושעת ומושחתת מלמעלה ועד למטה, הם מפחדים מערבים ולא מעניין אותם יהודים.

אם ההנהגה הפוליטית שלנו היתה קצת קצת מתאמצת, המשטרה היתה מפחדת, אך הם יודעים שההנהגה הפוליטית כושלת ורופסת, ולכן הם מתנהגים כך.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-21/5/2021 01:10 לינק ישיר 

הכל מסריח מהראש, מבחינתי שר המשטרה, ומבחינתי בחינתי, ראש הממשלה.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-21/5/2021 01:17 לינק ישיר 

מי שמנהל את המשטרע מאחורי הקלעים, זה פרקליטות המדינה,

הם אומרים למשטרע מה לעשות ומה לא,

הם החליטו להשקיע מאות מיליוני שקלים בחקירת נתניהו,

במקום לפעול נגד הבדואים שאינם שומרי חוק.

בסוף זה התפוצץ לכולנו בפרצוף.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-21/5/2021 01:30 לינק ישיר 

הבעיה היא במשטרה.
לא היה שם מפכ"ל הרבה זמן..

הצבא הוא מעולה

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

בית > פורומים > אקטואליה וחדשות > בחדרי חרדים > משטרה של רוצחים ! . קבלתי בוואטסאפ
מנהל לחץ כאן לנעילת האשכול
הוסף לעמוד האישי  דווח למנהל שלח לחבר