בית פורומים בחדרי חרדים

הח"כים החרדים לא מתביישים בהשקעות כוחות נגד וועדת חקירה ממלכתית?

שלום אורח. באפשרותך להתחבר או להירשם
הצג 15 הודעות בעמוד הוסף לדף האישי  דווח למנהל שלח לחבר
נשלח ב-24/5/2021 16:18 לינק ישיר 
הח"כים החרדים לא מתביישים בהשקעות כוחות נגד וועדת חקירה ממלכתית?

בעולם שפוי הח"כים החרדים היו צריכים להיות בראש מחנה הדורש בתוקף להקמת ועדת חקירה ממלכתית שתחקור את הפשע הנורא שהביא את מותם של 45! יהודים חרדים יראים ושלימים. ובמקום קבורת וציוןהתנא הרשב"י. הם היו אמורים לפעול למען ציבור בוחריהם ציבור יראי ה' אותם הם מתיימרים לייצג ועל טיקט זה גם הדגישו בבחירות האחרונות ואלו שלפני האחרונות.

אך למרבה הבושה הח"כים החרדים הם ההולכים בראש מחנה המתנגדים להקמת הועדת חקירה. ומי שדורשים בכל עוז לחקור את אשר אירע שם ומי האחראי לזה הם דווקא הח"כים החילונים, לא משנה שטעמם עמם לנגח, אבל זה דרישת הצדק וככה ראוי היה להיות אם הנציגים שלנו היו פועלים באמונה, אבל כעת שהם מתנגדים בכל הכח ופועלים בכל עוז שלא יקום ועדה כזאת. הרי שזה מעליב ופוגע זה פעולה נגד ציבור בוחריהם.

דווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-24/5/2021 21:39 לינק ישיר 
למה שיתביישו?! למה שיתייבשו?! למה שיפחדו?! הרי אתה ושכמותך תצביע להם בכניעה!

'

נשלח מהאנדרואיד שלי

תוקן על ידי hot_trend ב- 24/05/2021 21:39:45

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-24/5/2021 21:54 לינק ישיר 

די להצביע להם כמו עיוורים. האמת שאני בעוונותיי כבר כמה וכמה מערכות בחירות שלא הצבעתי כלל, כי איבדתי אימון במערכת. אבל גם מי שכן מעוניין להצביע- תצביעו למפלגות הדתיות... יש יותר סיכויים שהם ישרתו את האינטרסים שלכם ולא החרדים

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-24/5/2021 22:05 לינק ישיר 

יש הגיון רב בהתנגדות לועדת טייוח שלא תחקור את השופטים שתמכו בהמשך הכאוס שהיה במירון בניגוד לעמדת המדינה
ואני לא רוצה שהמדינה תשתלט על המתחם כי ביחד עם ההשתלטות יבאו כל מיני קבוצות כמו נשות רשבי צריך להיות משהוא של ההקדשים בפיקוח המדינה

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-24/5/2021 22:46 לינק ישיר 

אל_קפונה כתב:
יש הגיון רב בהתנגדות לועדת טייוח שלא תחקור את השופטים שתמכו בהמשך הכאוס שהיה במירון בניגוד לעמדת המדינה
ואני לא רוצה שהמדינה תשתלט על המתחם כי ביחד עם ההשתלטות יבאו כל מיני קבוצות כמו נשות רשבי צריך להיות משהוא של ההקדשים בפיקוח המדינה

נשלח מהאנדרואיד שלי

יש לך פתרון מעשי אחר שאינו כולל הפקעה ויישור השטח? אדרבה נשמח לשמוע. מאמין שאף אחד כמעט לא מחפש לתת את השטח למדינה מתוך אהבה.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-24/5/2021 22:55 לינק ישיר 

איזה רב חרדי או אדמו"ר חרדי רוצה וועדת חקירה ממלכתית???

אף לא אחד ! ! !

כווולם יודעים שוועדה כזאת רק תגרום נזק לציבור החרדי ותצר את צעדיו,

במקום לפתח את המקום שיוכל להכיל את כל מי שרק רוצה להגיע למקום הקדוש הזה,

שיוכל להתפלל איך שהוא רוצה, וגם לשמוח איך שהוא רוצה,

היא תגרום שהאתר יהיה מפותח בצורה שתגביל את הציבור החרדי להגיע למקום הזה ,

באמתלא של בטיחות.

ומי שיתלונן על כך, יאשימו אותו ברצון שהוא רוצה שיהיה ח"ו עוד פעם אסון שכזה.

(אם יאיר לפיד שחתך את תקציב הישיבות למחצית רוצה את הוועדה הזו, כל חרדי מבין שהוא צריך להתנגד)

תוקן על ידי רעיונוביץ ב- 24/05/2021 22:57:55

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-24/5/2021 23:41 לינק ישיר 

צא מנקודת הנחה שהח"כים החרדים מחוייבים בראש ובראשונה לעסקנים ומנהלי המוסדות ושאר אינטרסנטים ומאכרים.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-25/5/2021 07:43 לינק ישיר 

העסקונה החרדית רועדת מגילוי השחיתות המובנה, את הפרוטקציות של המקורבים ומשפחות אדמורים ורבנים, עסקנים ומאכרים. כספי השוחד במיליונים ומינוי מקורבים סמוך לצלחת, העמותות הגורפות הון , וכל הקומבינות והשקרים שהוועדה תחשף במיידי, ומזה הם בורחים ובזה הם משקיעים מרצם ואונם כי מירון הוא קצה הקרחון.
למי איכפת 45 שנמחצו למוות בגלל התנהלותם.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-25/5/2021 08:59 לינק ישיר 

(אם יאיר לפיד שחתך את תקציב הישיבות למחצית רוצה את הוועדה הזו, כל חרדי מבין שהוא צריך להתנגד)

תוקן על ידי רעיונוביץ ב- 24/05/2021 22:57:55

[/quote]
ועל העסקונה החרדית שגונבת אותנו בחדרים ועושקת אותנו בסימנרים ודוגלת בהתעללות בגננות שהזיקה לנו כלכלית פי אלף מלפיד וכל צעקות הדת בבחירות משמשות כסות עיניים להמשך ההתעשרות והשליטה  אתה כן סומך?

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-25/5/2021 10:08 לינק ישיר 

מה התירוץ העלוב של הח"כים החרדיים?
בשופרות שלהם הם מסבירים להמון הנבער שהם בכלל תומכים בועדה ממלכתית. אבל הם רוצים לקבוע בדיוק את הרכב הועדה.
שמעתם?
הם רוצים לקבוע מי החוקרים שיחקרו אותם.
זה אפילו לא בדיחה!
מילא אם היו אומרים אנחנו ניתן למישהו ניטרלי לקבוע את הרכב הועדה. (למשל שנשיא המדינה יבחר את הרכב הועדה) כי אנחנו לא סומכים על נשיאת העליון.
אבל זה לא מה שהם אומרים.
הם רוצים שהפוליטיקאים עצמם יבחרו את הרכב הועדה. נו באמת.
(זה גם לא בטוח מעשה חכם, כי יכול להיות שרוב חברי הכנסת יבחרו הרכב שמאוד עוין את החרדים. אי אפשר לדעת לאן זה יתפתח..)

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-25/5/2021 10:13 לינק ישיר 

ובכלל, למה צריך להקים ועדה חדשה?
הרי לנו הציבור החרדי יש המון ועדות שבקלות יוכלו לטיול על עצמן את המשימה הקדושה של חקירת אסון מירון.
למשל "ועדת הרבנים לענייני תקשורת". מה רע בה?
או לחילופין "ועדת הרבנים לענייני טוהר המחנה". מה רע בה?
וכו' וכו'

דדווח על תוכן פוגעני

בית > פורומים > אקטואליה וחדשות > בחדרי חרדים > הח"כים החרדים לא מתביישים בהשקעות כוחות נגד וועדת חקירה ממלכתית?
מנהל לחץ כאן לנעילת האשכול
הוסף לעמוד האישי  דווח למנהל שלח לחבר