בית פורומים בחדרי חרדים

האיש הזה מסוכן לציבור!

שלום אורח. באפשרותך להתחבר או להירשם
הצג 15 הודעות בעמוד הוסף לדף האישי  דווח למנהל שלח לחבר
נשלח ב-26/5/2021 12:14 לינק ישיר 
האיש הזה מסוכן לציבור!

מי שיכול להתבטא על 'אסון' הרכבת הקלה במילים: "להתפלל ולהתחנן, טאטע רחמים, רחמים, רחמים, רחמים גדולים, רחמים גדולים רחמים גדולים מאוד מאוד" כפי שמובא באתר בשם אחד מהמשפיעים.

הלו, מה נסגר איתך ? זה כולה רכבת שנוסעת על אותו מסלול שנוסעים היום האוטובוסים, לא נקודות מוצא חדשות ולא יעדים חדשים, רכבת במקום אוטובוס! יש יהודים ששומעים כאלו לשונות של התבטאות, ובמקום להגיד 5 פרקי תהילים כפי שמבקש המשפיע, הם הולכים והורסים את החיים למשפחות תמימות בשם אותה איצטלא של קנאות שווא! מי שמתבטא כך לא יוכל לומר אח"כ 'ידי לא שפכו את הדם הזה!!!'

אז נכון שבארי (בראקל) ווייס מלוס אנג'לס, גדול מממני הקנאות המרושעת בדורנו בנה לך בית כנסת יפה בגוש 80, זה הופך אותך לשפחה חרופה שלו ? 

אתם מבינים לאיזה תהום הגענו. כל מי שמעז להתבטא בשטיבל חסידי בעד הרכבת הקלה הוא כבר נהיה 'פשרן' 'בעל דעות עקומות' !!!

חסד גדול עשה עמנו השי"ת שנתן לחילוניים לבנות את המדינה, כי אם אנחנו היינו צריכים לבנות אותה, עוד היו נוסעים על סוס ועגלה, וכל רחוב היה חסום בקצהו למעבר עד שהלוביסט המתאים ישלם למי שצריך את מה שצריך.

דווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-26/5/2021 12:34 לינק ישיר 

העניין עם האידיוטים הנ''ל, שדעתם היא היחידה שנשמעת.

רוב מוחלט של הרבנים ושל הציבור החרדי תומך ברכבת ומתנגד לדעתם, אבל אף אחד לא יוצא בהכרזות על כך, ודאי שלא בהפגנות נגד.

כך הם נותרים היחידים בזירה.

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-26/5/2021 12:49 לינק ישיר 

מצחיק לשמוע ממנו מוסר והטפות על אסון מירון,  שהוא עצמו רקד ופיזז בכל עוז במורדות ההר במירון בליל לג בעומר בעוד במעלה ההר מנסים להציל את הפצועים וסופרים את המתים, הוא סירב להתייחס לסירנות הקורעות את הלילה הוא לא שעה לבקשתם ולתחנוני אנשים שנדהמו האיך הוא מעיז להמשיך כאילו כלום לא קרה, התחננו שיפסיקו את התזמורת כי קרה אסון נורא, הורים מחפשים את ילדיהם ובחורים את אחיהם ואין זה זמן לרקוד לצלילי מוזיקה אלא זקוקים לרחמי שמים מרובים וצריך תפילות על הפצועים ותהילים על הנאבקים על חייהם והנה פה הוא עוד מטיף? 
פשוט בושה. 

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-26/5/2021 12:52 לינק ישיר 

כל כלי תחבורה שיכול להעביר אנשים לא ראויים בלבוש בלתי צנוע דרך איזור חרדי הרי הוא מהווה מכשילה חמורה .בכל אופן יש כאלה שחושבים כך .הדוגמאות רבות לכך באיזורים חרדים כיצד חסמו דרכים וכבישים שלא יעברו דרכם . לדעתי לא צריך להגזים בדברים האלו .לא זו הדרך. זו דרך פחדנית שמעידה שאין כלום בפנימיותך וכל רוח מצויה תקלקל לך את הרוחניות. לדעתי זה מעיד על פחדנות ועל הצהרה שאין אמת ברוחניות הזו אם אינה יכולה לעמוד בפירצה קלה שכזו והיא רוחניות של שקר.

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-26/5/2021 13:51 לינק ישיר 

הוא קורא להגיד פרקי תהילים, כדי שלא נוכל להאשים אותו בהסתה לאלימות, אבל הכיוון ברור. אגב יש לו אח בגור?

תוקן על ידי לךתדע1 ב- 26/05/2021 14:11:10

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-26/5/2021 14:27 לינק ישיר 

מצרף את הקישור. טירוף וטירלול.

אחד מקרובי משפחתי היה חסיד גדול של רמ"צ זילברבג. ולאחרונה שאלתי אותו בעניין ואמר לי שהוא כבר לא חסיד שלו. שאלתי למה? וענה לי שהוא כבר לא מתחבר אליו כי הוא נהיה קיצוני מיום ליום.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-26/5/2021 14:54 לינק ישיר 
פלדלפי

ברכת_החמה כתב:
כל כלי תחבורה שיכול להעביר אנשים לא ראויים בלבוש בלתי צנוע דרך איזור חרדי הרי הוא מהווה מכשילה חמורה .בכל אופן יש כאלה שחושבים כך .הדוגמאות רבות לכך באיזורים חרדים כיצד חסמו דרכים וכבישים שלא יעברו דרכם . לדעתי לא צריך להגזים בדברים האלו .לא זו הדרך. זו דרך פחדנית שמעידה שאין כלום בפנימיותך וכל רוח מצויה תקלקל לך את הרוחניות. לדעתי זה מעיד על פחדנות ועל הצהרה שאין אמת ברוחניות הזו אם אינה יכולה לעמוד בפירצה קלה שכזו והיא רוחניות של שקר.

נשלח מהאנדרואיד שלי

וכי היום כל הקווים שעוברים היום בבר אילן לוקחים רק חרדים ? 

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-26/5/2021 14:58 לינק ישיר 

מה גם שברכבת הצפיפות פחותה יותר...

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-26/5/2021 15:04 לינק ישיר 

מחאה נמרצת על ביזוי תלמידי חכמים
במה אנחנו פורום חרדי, אם מאפשרים להתבטא כאן ככה?

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-26/5/2021 16:28 לינק ישיר 

ברכבת יש חלונות ענקיים.
ברכבת יש צפיפות גדולה.
עם הרכבת יגיעו יותר פריצות
לבר אילן,
כל האיזור יהיה פקוק,
הם אומרים שרוצים לפתח את
כל המסחר בסביבה ויבנו הרבה מגדלים לגובה, ויגורו בהם כמובן
אנשים רקים ופוחזים .

הם מציעים שיבנו את הרכבת מתחת לקרקע, למה חייבים לריב אתם ויהיה כאן עימותים עם המשטרה האכזרית, ומי בואש
והרס הרכבת הכביש והרמזורים ?

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-26/5/2021 19:44 לינק ישיר 

רציף כתב:

הם מציעים שיבנו את הרכבת מתחת לקרקע, למה חייבים לריב אתם ויהיה כאן עימותים עם המשטרה האכזרית, ומי בואש
והרס הרכבת הכביש והרמזורים ?

נשלח מהאנדרואיד שלי

הם מוכנים לממן את העלויות?

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-26/5/2021 20:12 לינק ישיר 

הם ממש רוצים תחנות רכבת תת-קרקעיות ומנהרות גישה מתחת לפני הקרקע ברחוב בר אילן וכיכר השבת ? הלא כל המדורה תבער כמדורת אש אם מישהו אחר היה מעלה את רעיון העיוועים הזה. המקומות התת-קרקעיים האלה הם מועדים לפורענות בכל העולם ומהוים מפלט לשלל סוטים ושאר מרעין בישין.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-26/5/2021 20:13 לינק ישיר 

איש_חשוב כתב:
מחאה נמרצת על ביזוי תלמידי חכמים
במה אנחנו פורום חרדי, אם מאפשרים להתבטא כאן ככה?

אל תבלבל במח. אני חרדי לא פחות ממך. הוא תלמיד חכם עצום וגם קדוש ופרוש, אין ספק. שיתעסק במה שהוא מבין ולא בתוואי של רכבות קלות. בשביל זה יש מהנדסים.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-26/5/2021 20:16 לינק ישיר 
hhaavv

קהלת כתב:
הם ממש רוצים תחנות רכבת תת-קרקעיות ומנהרות גישה מתחת לפני הקרקע ברחוב בר אילן וכיכר השבת ? הלא כל המדורה תבער כמדורת אש אם מישהו אחר היה מעלה את רעיון העיוועים הזה. המקומות התת-קרקעיים האלה הם מועדים לפורענות בכל העולם ומהוים מפלט לשלל סוטים ושאר מרעין בישין.

בכיכר השבת זה באמת תת קרקעי וגם נגד זה לחמו.
מדוע, אם כך, עכשיו תת קרקעי זה כן בסדר?

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-26/5/2021 20:18 לינק ישיר 

יותר מידי פרוש...

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-26/5/2021 20:19 לינק ישיר 

הם ילחמו נגד כל דבר, ירצו מעל הקרקע הם יבקשו מתחת, ירצו מתחת הם יבקשו למעלה. עד שנחזור לנסוע על סוס ועגלה אזוי וי אין דער היים, הם לא ירגעו.

דדווח על תוכן פוגעני

בית > פורומים > אקטואליה וחדשות > בחדרי חרדים > האיש הזה מסוכן לציבור!
מנהל לחץ כאן לנעילת האשכול
הוסף לעמוד האישי  דווח למנהל שלח לחבר
1 2 לדף הבא סך הכל 2 דפים.