בית פורומים בחדרי חרדים

כתב אישום נגד ליצמן בכפוף לשימוע

שלום אורח. באפשרותך להתחבר או להירשם
הצג 15 הודעות בעמוד הוסף לדף האישי  דווח למנהל שלח לחבר
נשלח ב-27/5/2021 17:44 לינק ישיר 
כתב אישום נגד ליצמן בכפוף לשימוע

*תגובת לשכת השר יעקב ליצמן להחלטת היועהמש לממשלה לשקול הגשת כתב אישום בכפוף לשימוע:*

לאורך כל שנות פעילותו הציבורית פעל השר ליצמן למען כלל הציבורים והאוכלוסיות, בכללם מתן מענה מיוחד לפניות הציבור ללא אפלייה ועל פי החוק בלבד.

אנו מאמינים בחפותו המלאה של השר ליצמן ומברכים על ההחלטה לנקות את השר ליצמן מסעיף השוחד.

השר ליצמן יערך לשימוע שבסופו, אנו בטוחים שבעזרת השם יוסר גם החשד הנותר מעלילת הכזב שטפלו עליו.

בחלקו של השר ליצמן נפלה הזכות הגדולה לעשות למען הכלל ולמתן מענה לאלפי פניות של אנשים מכל גווני האוכלוסיה שפנו אליו בבקשה שיושיט להם עזרה. דלתו של השר ליצמן תשאר תמיד פתוחה והוא ימשיך לפעול כשליח ציבור נאמן של אזרחי ישראל כולם, תוך הקפדה על הוראות החוק והמינהל התקין.

דווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-27/5/2021 18:08 לינק ישיר 

אם רק היה נוהג כגפני ומתחנף לשמאל בוקר צהרים וערב ומתיישר איתם לא היו מגישים נגדו כתב אישום

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-27/5/2021 19:13 לינק ישיר 

נוירולוג כתב:
אם רק היה נוהג כגפני ומתחנף לשמאל בוקר צהרים וערב ומתיישר איתם לא היו מגישים נגדו כתב אישום

ואם היה נוהג כאדם ישר-דרך ולא מבצע עבירות, גם אז לא היו מגישים נגדו כתב אישום.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-27/5/2021 19:32 לינק ישיר 

היועמש הודיע לשר ליצמן: כתב אישום על מרמה והפרת אמונים בשתי הפרשות שהתנהלו נגדו (לייפר והמעדניה) בכפוף לשימוע. סעיף השוחד נמחק

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-27/5/2021 19:34 לינק ישיר 

עיבל כתב:

נוירולוג כתב:

לא מגישים כתב אישום בינתיים.
ואתה יודע מה היה שם ?

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-28/5/2021 01:42 לינק ישיר 

עיבל כתב:

נוירולוג כתב:

אם היה נוהג כדבריך - לא היה חבר כנסת.

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-28/5/2021 04:34 לינק ישיר 

עיבל כתב:

נוירולוג כתב:

אתה באמת כזה תמים שחושב שכל חקירות הפוליטיקאים פה במדינה נעשות ללא שיקולים זרים ??

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-28/5/2021 05:03 לינק ישיר 

אם היו חוקרים כל ח"כ ושר, על כל עזרה שהם נתנו לאזרחים שפנו אליהם, רבים מאלו היו יושבים היו מאחורי סורג ובריח
פורסם שליצמן עזר בעשרים שנות כהונתו כח"כ וכשר, ב22 אלף תיקים לאזרחים מכל מגזר דת וגזע
והשאלה הנשאלת, בשביל מה לעזור לאזרחים אם מה שאתה מקבל בחזרה מסדום זה כתב אישום
אפילו אם הוא פעל כאן לכאורה בדרך לא ישרה, האם נמחקים לו עשרות אלפי מקרים של עזרה?
ממש כדברי המשנה באבות "אל תתוודע לרשות" וכו.

(מבלי להתייחס לפרשת לייפער כשלעצמה, או האם פושעת זו ראויה לעזרה, שהרי הוא אינו נאשם על "עזרה לפושעת עולם", אלא על מרמה והפרת אמונים)

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-28/5/2021 10:38 לינק ישיר 

אני לא חסיד גדול של ליצמן אבל ברור שמדובר ברדיפה וחלק מקמפיין ההשתלטות של מערכת המשפט על כל מערכות החיים בישראל. בעצם שר בממשלה היום אין לו כמעט שום סמכות אמיתית לבצע משהו, על כל מהלך הוא חייב לקבל את אישור היועץ המשפטי של המשרד, וגם עבור הסמכויות שמוקנות לו בחוק, הוא לא יכול למשל לחתום על שום מסמך לפני שהיועץ המשפטי של המשרד מאשר לו להשתמש בסמכות זו, אז במה הוא שר ? זו בדיוק סמכותו של השר להתערב ולהפעיל שיקול דעת כאשר הוא חושב שצריך לעשות באיזה נידון ככה או ככה. אם הוא עושה זאת תמורת שוחד, זו בעיה. אבל כשהוא עושה זאת במסגרת תפקידו ? בדיוק לשם כך הוא נבחר, והבוחר יכריע ביום הבחירות אם פעולותיו מוצאות חן בעיניו או שלא. זו תמציתה של הדמוקרטיה, אבל אנחנו כבר לא דמוקרטיה אלא דיקטטורה משפטית רומסת, ואלו הן התוצאות.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-28/5/2021 11:22 לינק ישיר 

קהלת כתב:

אני לא חסיד גדול של ליצמן אבל ברור שמדובר ברדיפה וחלק מקמפיין ההשתלטות של מערכת המשפט על כל מערכות החיים בישראל. בעצם שר בממשלה היום אין לו כמעט שום סמכות אמיתית לבצע משהו, על כל מהלך הוא חייב לקבל את אישור היועץ המשפטי של המשרד, וגם עבור הסמכויות שמוקנות לו בחוק, הוא לא יכול למשל לחתום על שום מסמך לפני שהיועץ המשפטי של המשרד מאשר לו להשתמש בסמכות זו, אז במה הוא שר ? זו בדיוק סמכותו של השר להתערב ולהפעיל שיקול דעת כאשר הוא חושב שצריך לעשות באיזה נידון ככה או ככה. אם הוא עושה זאת תמורת שוחד, זו בעיה. אבל כשהוא עושה זאת במסגרת תפקידו ? בדיוק לשם כך הוא נבחר, והבוחר יכריע ביום הבחירות אם פעולותיו מוצאות חן בעיניו או שלא. זו תמציתה של הדמוקרטיה, אבל אנחנו כבר לא דמוקרטיה אלא דיקטטורה משפטית רומסת, ואלו הן התוצאות.

אין היום דמוקרטיה. כל הכח נמצא בידי השרים בלי שום איזון של הרשויות האחרות.
השטויות שכתבת כאן בשם הפוליטיקאים העבריינים מסבירים מה גרם לאסונות הקשים.
כל שר יכול לכופף את כל אנשי המקצוע, יש לזה לגיטימציה אחרי כל ההסתה נגד "שלטון הפקידים". לא מקבלים את הוראות המשטרה והמהנדסים וכל אנשי המקצוע בכל התחומים ומפקירים ילדים להיפגע בפגיעות אכזריות.

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-28/5/2021 11:23 לינק ישיר 

זה בסדר שהמורות יאנסו את הילדות בסמינר.

זה בסדר שכל מי שאוכל במסעדה של מקושרים יהיה בסכנת הרעלה.

רק שלא יפגעו לעסקן בקריירה ! !

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-28/5/2021 11:40 לינק ישיר 

יש להניח שכמה מהכותבים כאן שתו לחיים או הלכו להשתכר באיזה בר

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-28/5/2021 12:29 לינק ישיר 

YYona כתב:
זה בסדר שהמורות יאנסו את הילדות בסמינר.

זה בסדר שכל מי שאוכל במסעדה של מקושרים יהיה בסכנת הרעלה.

רק שלא יפגעו לעסקן בקריירה ! !

ליצמן פעל שהיא לא תוסגר לאוסטרליה, כדי שהיא תישפט בארץ ותיענש
ובקשר למסעדה, תנוח דעתך, למרות כל הפרסומים היא שוקקת חיים, תורים ליד הקופות ואף אחד לא הורעל, תן לציבור לשפוט אתה לא חכם ממנו

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-28/5/2021 13:34 לינק ישיר 

אין כזה דבר להישפט בארץ על עבירות שהיא נתבעת בידי רשויות בחו"ל.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-30/5/2021 14:03 לינק ישיר 

יכול להיות שלייפר והמסעדה הם כבר מהמצוות שלו, (ביחס כמובן), אני לא מאמין שקיים מישהו שיודע על כל הנזקים שהוא עולל לציבור החרדי. אני כבר לא מדבר על העברת שטחי ציבור ענקיים מירושלים לגורים, בו בזמן שאין להם בכלל ציבור כה גדול בירושלים וסגירת כבישי ירושלים כל פעם שאיזה גורית מסכימה לדור בכפיפה אחת עם גורי "מיוחס"

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-30/5/2021 14:07 לינק ישיר 

ואל תחשבו ש"מצווה" כוונתי שהוא עושה את זה בחינם.

דדווח על תוכן פוגעני

בית > פורומים > אקטואליה וחדשות > בחדרי חרדים > כתב אישום נגד ליצמן בכפוף לשימוע
מנהל לחץ כאן לנעילת האשכול
הוסף לעמוד האישי  דווח למנהל שלח לחבר
1 2 לדף הבא סך הכל 2 דפים.