בית פורומים בחדרי חרדים

התינוק של כלל ישראל

שלום אורח. באפשרותך להתחבר או להירשם
הצג 15 הודעות בעמוד הוסף לדף האישי  דווח למנהל שלח לחבר
נשלח ב-28/5/2021 09:04 לינק ישיר 
התינוק של כלל ישראל

בריתו של בן ההרוג באסון במירון תתקיים אצל האדמו"ר מויז'ניץ

אזכרת שלושים לפטירת האב ויום הברית של הבן בתוך יממה. במשפחת גרינבוים נערכים לברית המילה בבית המדרש הגדול של החסידות ויז'ניץבריתו של התינוק שנולד ליוסף גרינבוים ז"ל לאחר פטירתו באסון בל"ג בעומר במירון תערך מחר בבית המדרש הגדול של החסידות ויז'ניץ.

בשיחה שנערכה עם המשפחה התברר כי מזה מספר שנים שאדמו"ר אינו יוצא להשתתף בבריתות אך הפעם יצא מגדרו תוך כדי שהוא מסביר לסובבים כי בנו של הרב יוסף גרינבוים ז"ל הינו ילד של כלל ישראל ויש לערוך את שמחת הברית בהשתתפות הציבור הרחב.

"האדמו"ר שליט"א מחזק אותנו מאוד ואף קיים שיחה טלפונית עם היולדת האלמנה תוך שהוא מרעיף עליה דברי נחמה ואמונה" סיפר הגיס לבית משפחת וויס.

"התחושות מעורבות וכולם חוששים על חיה שעדיין חלשה מהלידה ונאלצת להיפגש חזיתית עם האובדן הצורב והחסר של בעלה בברית. אנחנו משתדלים למנף את הכאב ואף נערכים להתחיל מעמד כתיבת אותיות לספר תורה שיוכנס ברוב פאר והדר לזכר נשמת יוסף ז"ל אבל אי אפשר להתעלם מהצער העמוק שמהול בשמחה. חיה גם כתבה מכתב מיוחד לבעלה בו בטאה את הגעגוע הצורב והדאגה מהעתיד הצפוי לה ללא יוסי" סיפר הגיס.

לסיוע למשפחת גרינבוים לחצו כאן >>>

ארבעה שבועות בלבד חלפו מאז האסון בו נספו 45 גברים וילדים ב'מסדרון המוות' שבהר מרון. בין הנספים היה הרב יוסף גרינבוים (24) מחיפה, נשוי ואב לפעוטה בת שנתיים שנרמס תחת רגלי ההמון בליל ההילולא.

חבר קרוב ששהה לידו ברגעים הראשונים של האסון סיפר בכאב: "זוכר אותו בדקות האחרונות לפני שאיבדנו אחד את השני, עמדנו במדרגות המוות דחוסים וצפופים, אמרתי שאני לא יכול יותר ורציתי לעשות אחורה פנה, הסתכלתי על יוסי, הפנים שלו האירו בזוהר מיוחד והוא אמר לי בהתרגשות: " מה לא עושים בשביל רבי שמעון…"

האב גרינבוים שהיה שותף ומעורה בכל העניינים בבית, ארגן את אירוע הברית לכל פרטיו והתכונן אליו בשמחה גדולה, וכעת תיערך הברית בחצר החסידות בהשתתפותו של האדמו"ר מויזניץ שרוצה לחזק את האלמנה.

"הבטחתי לילדים להיות חזקה" אומרת חיה בדמעות. "בבקשה תעזרו לי להחזיק מעמד, להצליח לשמוח ולגרום ליוסי נחת רוח למעלה" היא מבקשת.
דווח על תוכן פוגעני

מחובר
נשלח ב-28/5/2021 16:51 לינק ישיר 

איזה ויזניץ מדובר כאן ?


נשלח מהאנדרואיד שלי
דדווח על תוכן פוגעני

מנותק
נשלח ב-31/5/2021 00:59 לינק ישיר 
.

רציף כתב:
איזה ויזניץ מדובר כאן ?
האח הגדול, ר' ישראל.

מישהו יודע מדוע הוא לא אמר ישמח האב 'בגן עדן' כפי המקובל?דדווח על תוכן פוגעני

מחובר
נשלח ב-31/5/2021 11:03 לינק ישיר 

Aטורף כתב:
.

רציף כתב:
איזה ויזניץ מדובר כאן ?
האח הגדול, ר' ישראל.

מישהו יודע מדוע הוא לא אמר ישמח האב 'בגן עדן' כפי המקובל?


אולי כי הוא בן אנוש, ולא ק-ל?


נשלח מהאנדרואיד שלי
דדווח על תוכן פוגעני

מחובר
   
בית > פורומים > אקטואליה וחדשות > בחדרי חרדים > התינוק של כלל ישראל
מנהל לחץ כאן לנעילת האשכול
הוסף לעמוד האישי  דווח למנהל שלח לחבר