בית פורומים בחדרי חרדים

יש עוד צ'אנס לממשלת ימין!

שלום אורח. באפשרותך להתחבר או להירשם
הצג 15 הודעות בעמוד הוסף לדף האישי  דווח למנהל שלח לחבר
נשלח ב-30/5/2021 21:16 לינק ישיר 
יש עוד צ'אנס לממשלת ימין!

שכל המתנגדים עקרונית לממשלת השינוי כמו שקד, שיקלי ועוד כמה, יתנגדו למהלך ויתנו להגיע ל 21 הימים לאחר המנדט של לפיד, ואז להתנות את הצטרפותם בהזזת ביבי ע"י הליכוד והעמדת מועמד אחר (איך ביבי אמר מקודם על הרוטציה המשולשת שהתנער ממנה בבחירות? "פחות גרוע מממשלת שמאל"), ואז גם סער בא וגם בנט.

הליכוד צריך לעשות מעשה!
להודיע למתנגדים שאם ימתינו ל 21 הימים לאחר המנדט הנוכחי, ישריינו את בנט בראשות הליכוד לצורך כהונתו כראה"מ מטעמם, בגלל טובת המדינה.
אם לא יעמדו במילתם, בנט ולפיד יוכלו להקים ממשלה בתוך יומיים בדיוק מאותו מקום בו יעצרו.

אני אישית לא רואה בליכוד מידי הרבה מועמדים שיכולים להחליף את ביבי בעוצמתו בליכוד, ובטח מעדיף את בנט ההססן על פני שמות אחרים של מושחתים מהליכוד. לא רוצה את כץ וגם לא את ברקת!

אבל בקונסטלציה הזו, תהיה ממשלת ימין מלאה גדולה יותר מכל אלו שכיהנו פה בשני העשורים האחרונים, ויש סיכוי לפעילות ימנית חזקה יותר, מול העולם ומול הערבים, וגם מול אירן שביבי בטוח שהוא המציא אותם.

נשלח מהאנדרואיד שלי

דווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-30/5/2021 21:33 לינק ישיר 

אני לא סגור לגבי בנט, אבל לגבי גדעון סער אני משוכנע שהוא בכל מקרה לא התכוון להצטרף לממשלת ימין גם במידה ונתניהו היה נותן למישהו אחר בליכוד לעמוד בראשות הממשלה.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-30/5/2021 22:10 לינק ישיר 

למה לתת לבנט
את ראשות הממשלה לארבע שנים ?.
הגיוני לתת את זה ליולי אדלשטיין, מבכירי הליכוד לדוגמה,
ואולי אולי לאיילת שקד, שהיא לא תמכה בממשלת לפיד, אז עוד אפשר איפשהו להאמין בה.

ידוע לכולם שיש את השלב האחרון שבו בוחרים חבר כנסת,
ואף על פי כן בנט רץ לחבר שלו לפיד, מצא מין את מינו

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-30/5/2021 22:12 לינק ישיר 

נוירולוג כתב:

אני לא סגור לגבי בנט, אבל לגבי גדעון סער אני משוכנע שהוא בכל מקרה לא התכוון להצטרף לממשלת ימין גם במידה ונתניהו היה נותן למישהו אחר בליכוד לעמוד בראשות הממשלה.

סער הצהיר מפורשות שהוא יתמוך במועמד ימין שהוא לא ביבי,
אני לא רואה סיבה לא להאמין לו

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-30/5/2021 22:14 לינק ישיר 

נוירולוג כתב:

את זה כבר אמרתי ביום הבחירות. היה ברור שהוכ נחוש להפיל כת ביבי, והאגו שלו בשמיים. לכן בעיני הוא לא מתאים למנהיגות. אגו לא יכול להיות כלי במשחק הזה, ודווקא בנט הוכיח שמוכן שוב ושוב למרות כל ההשפלות, לחזור לממשלה עם ביבי, גם כשביבי ראה"מ.

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-30/5/2021 22:18 לינק ישיר 

רציף כתב:

למה לתת לבנט
את ראשות הממשלה לארבע שנים ?.
הגיוני לתת את זה ליולי אדלשטיין, מבכירי הליכוד לדוגמה,
ואולי אולי לאיילת שקד, שהיא לא תמכה בממשלת לפיד, אז עוד אפשר איפשהו להאמין בה.

ידוע לכולם שיש את השלב האחרון שבו בוחרים חבר כנסת,
ואף על פי כן בנט רץ לחבר שלו לפיד, מצא מין את מינו

שאלה טובה.
בגלל מה שכתבתי על כץ וברקת, אני חושב שגם אדלשטיין לא מתאים. שקד בהחלט כן, אבל גם בנט בעיני יותר מתאים מכל השאר.
אמר שבוע שעבר מישהו עליו ש"הוא מקבל 100 במקצועיות ו 0 בפוליטיקה". זו ההגדרה הכי נכונה בעיני על בנט. הוא ישר יותר מכל השאר שהוזכרו פה (גם שקד טובה) אבל נכשל בגלל שלא מבין בפוליטיקה. אני מעדיף אותו בראשות הליכוד, במקום ביבי, מאשר ממשלת שמאל או ברקת/כץ בראשות ממשלה.

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-30/5/2021 23:06 לינק ישיר 

רציף כתב:
נוירולוג כתב:

סער הצהיר מפורשות שהוא יתמוך במועמד ימין שהוא לא ביבי,
אני לא רואה סיבה לא להאמין לו

נשלח מהאנדרואיד שלי

אז הוא הצהיר

הוא גם הצהיר:

יו"ר "תקווה חדשה" גדעון סער אמר הערב (רביעי) כי הוא לא יישב בממשלה תחת יו"ר "יש עתיד" יאיר לפיד. "לשבת תחת לפיד? זה כמו לשאול אם אשב תחת פיטר פן"

גם בנט הצהיר שלא יהיה ראש ממשלה עם 10 מנדטים, ושהוא לעולם לא יישב על לפיד, ועוד ועוד.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-30/5/2021 23:24 לינק ישיר 

לא כל כך הבנתי למה לא שווה לבני גנץ להיות עכשיו ראש ממשלה שנה ולתת אחר כך רוטציה לביבי
במקום זה הוא נסחב עכשיו עם תיקים זניחים
תמיד ידעתי שהוא טיפש, אבל לא עד כדי כך

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-31/5/2021 00:14 לינק ישיר 

באמת טיפש, השנאה מעבירה אותו על דעתו.
יכול היה להיות כבר ראש ממשלה (ועם ערבויות לא של דרעי)

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-31/5/2021 11:08 לינק ישיר 

לא מבין למה שביבי יוותר, הוא נבחר ברוב של יותר מכפול משניהם ביחד, לביבי אסור לוותר לנוכלים. אין לו מה לפחד מללכת לבחירות נוספות בו הנוכלים יוכו שוק על ירך. 

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-31/5/2021 13:17 לינק ישיר 

תכלס השמיכה קצרה אי אפשר לכסות את כולם ולרצות את כולם. כל אחד מושך אתהשמיכה לכיוון שלו והתירוצים כבר חוזרים על עצמם וממוחזרים שוב ושוב לעייפה.
הבנו איפה כל אחד ואין טעם לחזורעל הכל מהתחלה.
צריך לתת לבנט הנוכל להקים ממשלה ופשוט לחכות מהצד שתיפול מעצמה .
ההימור שלי שמנסור עבאס לא אפוי ולא סגור על עצמו הוא כבר ידאג שהעסק יפול כי לא גרדו לו מספיק את הגב...

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-31/5/2021 15:54 לינק ישיר 

נוירולוג כתב:

למה? הוא אמר מפרשות שרק ביבי מפריע לו

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-31/5/2021 15:57 לינק ישיר 

האמת שישנה עוד אופציה שכן תלויה בבנט..
אם היה אומר שלא יישב בממשלת שמאל ונשארה רק אופציה של בחירות, סער היה מתקפל כך או אחרת, ולא היו בחירות, אלא ממשלת ימין

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

בית > פורומים > אקטואליה וחדשות > בחדרי חרדים > יש עוד צ'אנס לממשלת ימין!
מנהל לחץ כאן לנעילת האשכול
הוסף לעמוד האישי  דווח למנהל שלח לחבר