בית פורומים בחדרי חרדים

"מה שקרה לא יקרה עוד"- בעלזא התנצלה בפני גור; האדמו"ר השתתף ב'שבע ברכות'

שלום אורח. באפשרותך להתחבר או להירשם
הצג 15 הודעות בעמוד הוסף לדף האישי  דווח למנהל שלח לחבר
נשלח ב-31/5/2021 23:25 לינק ישיר 
"מה שקרה לא יקרה עוד"- בעלזא התנצלה בפני גור; האדמו"ר השתתף ב'שבע ברכות'

בחסידות בעלזא פרסמו הודעת התנצלות בפני חסידות גור - לאחר השתתפות הגר"ש אלתר בחתונה - תוך הבטחה שהדבר לא יתרחש שוב, זאת במקביל להשתתפות האדמו"ר בשבע ברכות בגור (חסידים)

לאחר הפגישה המשולשת הערב (שני) בין גבאו של האדמו"ר מבעלזא, לבניו של הרבי מגור מוקדם יותר באשדוד, פורסמה בדקות האחרונות הודעת התנצלות חריגה בקו המידע הרשמי של חסידות בעלזא, הודעה שנמחקה כעבור דקות ספורות.

בהודעה החריגה שפורסמה בחסידות נאמר כי "הגבאי ר' שמעון וואלף קליין נפגש היום עם בני האדמו"ר מגור בשליחות קודשו של האדמו"ר מבעלזא, והבהיר מולם בשם האדמו"ר כי לחסידות בעלזא מאוד חשוב ויקר הידידות וכבוד חסידות גור, ומה שקרה לאחרונה לא יקרה יותר".

"וח"ו לא יפגעו יותר בחסידות גור", התחייבו בהודעה של בעלזא, שנמחקה כעבור זמן קצר.

ההודעה הדרמטית פורסמה כמעט במקביל להופעתו ההיסטורית של האדמו''ר מבעלזא בשמחת השבע ברכות לנכדו של האדמו''ר מגור שמתקיימת הערב בהיכל בית המדרש המרכזי של חסידות גור בירושלים, זאת לאחר שבועות של מתח בין שתי החצרות בעקבות ביקורים של הגר''ש אלתר בחסידות בעלזא, במסגרתם האדמו"ר מבעלזא לא הומן לחתונה בגור, אך כעת, לאחר ההתנצלות, הוא הוזמן לשבע ברכות - והשתתף.

כפי שפורסם מוקדם יותר, מאז החלה המתיחות בין החצרות, התנהלו מגעים מאחורי הקלעים, מגעים שאף הביאו את הצדדים לקיום פגישה בין הגבאי הרה"ח ר' שמעון וולף קליין, עם שני בניו של האדמו"ר מגור, הרה"צ רבי נחמיה, והרה"צ רבי שלמה צבי, כאשר במהלך הפגישה שהתקיימה בעיר אשדוד, ניסה הגבאי לבית בעלזא ליישר את ההדורים ולהפיג את המתיחות.

גורם בחסידות גור אומר ל'כיכר השבת' כי הרקע לפגישה היא ההבנה בחסידות בעלזא כי הזמנתו של הגר''ש אלתר לחתונות החסידות ואף לביקור במעון האדמו''ר מהווה מתן לגיטימציה למנהיג קהילת הפורשים, ואף לפגיעה בכבודו של האדמו"ר מגור, דבר שבבעלזא לא היו מודעים לו עד עתה, וכי הודעת ההתנצלות הינה התנערות רשמית מהביקור.

דווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-31/5/2021 23:35 לינק ישיר 

אף אחד לא חשד שלבעלז יש  עקרונות...

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-31/5/2021 23:37 לינק ישיר 
חבל מאוד מאוד !! לא מגיע לגור נדלן התנצלות אף אחד לא עובד אצלם ולא צריך להתנהל לפי גחמות כת רשעי גור נדלן נדלן

האדמור מבלעז היא איש שלום
שלא מודע לרשעות של גור נדלן !!
כל הצבועים שטוענים שרק עסקנים רשעים מובלים את מסע הרדיפה נגד הרב שאול אלתר כעת רואים מי באמת מוביל את הרדיפה נגד הרב שאול אלתר !!
לא יאומן כי יסופר ועד כמה קשה קנאה כשאול !!

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-31/5/2021 23:43 לינק ישיר 

בעלז יצאו קטנים ופחדנים, הודו ב'חטא' הגדול של כיבוד רבנים ותלמידי חכמים והבטיחו שלא יקרה שוב, איזה מסר מקבלים הצעירים?

אבל גור... אין מילים.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-1/6/2021 00:07 לינק ישיר 

רק לי זה נשמע כמו "מה שקרה לא יקרה עוד" = "עד הפעם הבאה"? 

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-1/6/2021 00:12 לינק ישיר 

נוירולוג כתב:

אני מציע כדי לבחון את רצינות כוונותיו של הבעלזער,
לדרוש ממנו לעשות עכשיו אירוע מיוחד של סיום השבע ברכות,
ולהזמין אליו את כל גדולי האדמורים, ולא להזמין  את ר' שאול!

אז כולם ידעו, שהבעלזער אכן רציני, ואכן הבין את הבעיה בלהזמין את ר' שאול!

רק אז, השמחה תוכל להיות שלמה.
ויה"ר שלא נדע עוד צער.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-1/6/2021 00:14 לינק ישיר 

נוירולוג כתב:

גם לי

נצהיר מה שאתם רוצים ונעשה מה שאנחנו רוצים

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-1/6/2021 00:15 לינק ישיר 

הצעתך נרשמה ואף נתקבלה
מחר יערוך האדמו"ר מבעלז שבע ברכות

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-1/6/2021 00:23 לינק ישיר 

שרית560 כתב:
חבל מאוד מאוד !! לא מגיע לגור נדלן התנצלות אף אחד לא עובד אצלם ולא צריך להתנהל לפי גחמות כת רשעי גור נדלן נדלן

לא יאומן כי יסופר ועד כמה קשה קנאה כשאול !!

הצער שלכם ממש מובן
המקום ינחמכם

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-1/6/2021 01:07 לינק ישיר 

אשרי העם שכה לו. ללא ספק יש בשמיים הרבה נחת.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-1/6/2021 01:10 לינק ישיר 

גם אחרי הביקור בחוה"מ של ר"ש בבעלזא, הפיצו בגור שבעלזא שלחו התנצלות, והנה לחתונה הוא הוזמן, אין סיכוי שר"ש יוחרם בבעלזא

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-1/6/2021 02:45 לינק ישיר 

*יישור הדורים...*
*פגישה חשאית...*
*להבהיר מספר דברים העומדים על הפרק....*

*הצחקתם את בעלזא...*

שימו לב למשוואה הגבאי מבעלזא נפגש עם בני האדמור מגור נדלן,

זה מזכיר את הסיפור שפעם הרבי מצאנז ביקר אצל הרבי מבעלזא לאחר שנבנה הביהמ"ד הגדול, בסיום הפגישה אמר הרבי לשמעון וולף שיראה לרבי מצאנז את הביהמ"ד,
אמר הרבי מצאנז לגבאי שלו שיילך עם שמעון וולף לראות את הביהמ"ד,
כשהוא יוצר משוואה פשוטה, גבאי מול גבאי אדמו"ר מול אדמור,

שימו לב, כמה גור נדלן היו מוכנים להשפיל את עצמם שבני הרבי נפגשים עם הגבאי כדי ליצור מצג שווא כאילו יש כאן איזה יישור הדורים, כשכולם יודעים שמי שמחליט היום בבעלזא זה הרה"צ אהרון מרדכי שליט"א, ספרו לו על יישור הדורים והבהרת דברים חחח...

בעבר בן הרבי מבעלזא היה נפגש עם גבאי האדמור מגור, שימו לב איך התהפכו היוצרות!

אכן שמעון וולף הבהיר מספר דברים העומדים על הפרק, והם: שחסידות בעלזא מכבדת את ראש הישיבה הגר"ש אלתר ותמשיך להזמין אותו לשמחות, ושבעלזא הפסיקה להיות פרייארית ומושפלת באגודת ישראל, כשליצמן עושה מה שבא שלו, וכן עוד כמה הבהרות דברים על זה הדרך.

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-1/6/2021 02:47 לינק ישיר 

*רק שתראו ותבינו-- עד כמה חשוב לראשי ההנהגה בגור- ירמיהו שכ"ק מרן האדמו"ר מבעלזא שליט"א יגיע לשבע ברכות בשמחת גור----*

*עד כדי כך -- שהם הלכו לשחק אותה כאילו יושרו ההדורים עם הגבאי של הרבי מבעלזא -- ושלחו את בני הרבי מגור להתחנן שהבעלזער רוב יבוא לשבע ברכות--*

*אבל בתנאי שבעלזא ישחקו אותה גם כאילו היה פה דין ודברים ויושרו ההדורים -- שכל זה הרי הבל גמור ושטויות -- כי הרי בעלזא לא התחייבו בגרוש לגור שלא ימשיכו לארח ולהזמין את הראש ישיבה מרן רבי שאול שליט"א הלאה בכבוד גדול לתמיד -- ובעלזא לא התחייבו לשנות שום דבר ביחס שלהם למרן רבי שאול -- וגם לא התנצלו על העבר בגרוש*

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-1/6/2021 03:27 לינק ישיר 

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-1/6/2021 08:08 לינק ישיר 

האירוע יכול היה להיות הרבה יותר מעניין אם היו מושיבים אותו על כיסא נמוך כפי שעשה
בזמנו משרד החוץ לשגריר התורכי אחרי אירוע המרמרה. 

האנשים הקטנוניים בשני הצדדים מסוגלים גם לטריקים מהסוג הזה. 

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-1/6/2021 08:39 לינק ישיר 

נהרא ונהרא ופשטיה מובן לכל בר דעת שאי אפשר לכפות על חצר של חסידות אחרת להחרים גדולי תורה... 
יצויין שגור הגיעו להבנה שכל אחד אחראי על עצמו ועל חצירו והאמת והשלום אהבו.
והאדמורים מגור ובעלזא משתתפים כל אחד בשמחת האדמורים.
וכינוס לצדיקים הנאה להם והנאה לעולם,
גם גור מבינים כיום
שאי אפשר לריב עם ר' דוב לנדאו עם האדמור מויזנים מבעלז עם ישיבת חברון ועוד
בגלל העוון החמור שללללללללללללללללללללללללללללל
בעלזא לא אמורים להתנצל ולא התנצלו על שום דבר 

דדווח על תוכן פוגעני

בית > פורומים > אקטואליה וחדשות > בחדרי חרדים > "מה שקרה לא יקרה עוד"- בעלזא התנצלה בפני גור; האדמו"ר השתתף ב'שבע ברכות'
מנהל לחץ כאן לנעילת האשכול
הוסף לעמוד האישי  דווח למנהל שלח לחבר
1 2 לדף הבא סך הכל 2 דפים.