בית פורומים בחדרי חרדים

ואולי בעצם הכל קומבינה?!

שלום אורח. באפשרותך להתחבר או להירשם
הצג 15 הודעות בעמוד הוסף לדף האישי  דווח למנהל שלח לחבר
נשלח ב-3/6/2021 00:56 לינק ישיר 
ואולי בעצם הכל קומבינה?!

עכשיו אני חושב, הרי לפני כל וכך שנים קמה לה ברית האחים הידועה לשמצה, מאז, כביכול בנט ולפיד מחמיצים פנים זה לזה, בעיקר בנט ללפיד, ובפרט במערכת הבחירות האחרונה בה בנט תחת כל עץ רענן ומול כל מיקרופון מזדמן, הצהיר, שהוא עם לפיד לא יישב, כי לפיד הוא שמאלן וכו' וכו'. אולי, אני חושב קצת בקול, אולי, הם מעולם לא הפרו את הברית, הם כבר אז קבעו שהם להעיף את ביבי, רוצים וצריכים, והם ישבו ובנו מהלך אסטרטגי שכביכול בנט חזר בתשובה, והכל כדי לחלוב עוד ועוד קולחת מהימין, ואז ברגע האמת, כשיהיו די קולות, אז, הם יתנערו מהעפר, ויעיפו את ביבי אחת ולתמיד. אם זה נכון(גם אם לא, אבל אם זה נכון, אז זה שבעתיים) אז באמת זו ההונאה הגדולה ביותר שהיתה בבחירות, כאן בארץ, ואולי בכל העולם, כי הוא אשכרה גנב את קולות בוחריו, שסביר מאד שהצביעו לו גם בגלל ההצהרות הדרמטיות שלו, אבל מעבר לזה, אם זה נכון, מדובר באנשים סופר חכמים.

דווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-3/6/2021 00:59 לינק ישיר 

הקומבינה הפוכה.

זוכר את הממשלה שביבי הקים עם לפיד? אז באמת ביבי חבר של לפיד ומאוד רוצה שיהיה ראש ממשלה.

אז הוא השניא את עצמו על כל מי שעובד איתו, כדי שאפילו הימין יעדיף להמליך את לפיד מאשר לעבוד עם נתניהו וכך לפיד יהיה ראש ממשלה.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-3/6/2021 01:00 לינק ישיר 

זה ברור שיאיר לפיד הגיע לפוליטיקה כדי להיות ראש ממשלה, אך ורק בשביל זה, זה יעד שהוא סימן לכבוש, ועושה הכל, אבל הכל, להגיע לשם. יצוין שלרוב הוא מתון ושקול, אבל הכיוון מאד ברור.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-3/6/2021 01:17 לינק ישיר 
hhaavv

אני מיחס לנתניהו קצת יותר בינה ואחריות מאשר להפקיר את המדינה לידיו של הטיפש האזורי הגדול ביותר שהיה אי פעם (כולל לא מעט קבלות) בפוליטיקה הישראלית.
באשר לבנט - ברור שזה כך, לא היה לרגע ספק שאולי יש כאן משהו אחר.

תוקן על ידי hhaavv ב- 03/06/2021 01:17:44

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-3/6/2021 01:17 לינק ישיר 

אם בנט היה חכם אז
הוא לא היה מצטרף ללפיד
כדי למלוך יומיים
ואז להרוס את השם שלו
לתמיד

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-3/6/2021 01:22 לינק ישיר 

מחודד כתב:
זה ברור שיאיר לפיד הגיע לפוליטיקה כדי להיות ראש ממשלה, אך ורק בשביל זה, זה יעד שהוא סימן לכבוש, ועושה הכל, אבל הכל, להגיע לשם. יצוין שלרוב הוא מתון ושקול, אבל הכיוון מאד ברור.
הדבר נכון גם לגבי בנט וליברמן (וגם סער). מאסטרטג חכם שמעתי לפני שנתיים כי כל אלה רוצים להיות ראש ממשלה, וכולם יודעים שכל עוד נתניהו בשטח אין להם תקווה, לכן היה ידוע שברגע שתהיה להם ההזדמנות להזיז אותו יעשו זאת, ומה שנשאר להם הוא לריב ביניהם ושהטוב ינצח. נתניהו ברוב חוכמתו (או תחמנותו, איך שתרצו) הצליח לפרק את המוקשים האלה פעם אחר פעם ולהחליש אותם, מאידך הוא יצר מצב שהשונא של שונאי הוא אוהבי, ושלושת אלה התאחדו כדי לנקום. וכל זה בלי לדבר על משתנים "זרים" שמשחקים בזירה עם אינטרסים מאינטרסים שונים. ואכמ"ל.

דדווח על תוכן פוגעני

בית > פורומים > אקטואליה וחדשות > בחדרי חרדים > ואולי בעצם הכל קומבינה?!
מנהל לחץ כאן לנעילת האשכול
הוסף לעמוד האישי  דווח למנהל שלח לחבר