בית פורומים בחדרי חרדים

בנט: "נוריד את גיל הפטור ל-21, רבבות צעירים חרדים יוכלו לצאת מהישיבות ולעבוד"

שלום אורח. באפשרותך להתחבר או להירשם
הצג 15 הודעות בעמוד הוסף לדף האישי  דווח למנהל שלח לחבר
נשלח ב-3/6/2021 22:34 לינק ישיר 
בנט: "נוריד את גיל הפטור ל-21, רבבות צעירים חרדים יוכלו לצאת מהישיבות ולעבוד"

בנט בראיון לעמית סגל:

להוריד את גיל הפטור לגיל 21 תשמע דיברתי על זה שנים, המון
אנחנו הולכים להוריד את גיל הפטור, זה אומר שרבבות צעירים חרדים יוכלו לצאת מהישיבות ולעבוד
.

.

.

דווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-3/6/2021 22:52 לינק ישיר 

אף מילה "בעזרת ה'" נאדה רק אני אני, הוא לא יגיע רחוק

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-3/6/2021 22:56 לינק ישיר 

זו הבטחה ליבתית ?!

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-3/6/2021 22:57 לינק ישיר 

ואצל בנט מילה היא מילה..
הוא לא אמר אגב "תוך 48 שעות"?

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-3/6/2021 23:03 לינק ישיר 

רק היה חסר חתימה על מסמך בשידור חי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-3/6/2021 23:06 לינק ישיר 
קלעפער

מכמונת כתב:
אף מילה "בעזרת ה'" נאדה רק אני אני, הוא לא יגיע רחוק

מתחיל להיות לי קצת כאב בעצמות שאני צריך להגן על בנט הד"לי אבל האמת חשובה גם כן. הוא כן אמר בעזרת השם.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-3/6/2021 23:10 לינק ישיר 

מי אמר: "זאת לא ממשלה נגד החרדים"?
אה, הוא זה שיחליט לנו מה נגדינו ומה לא. גם לפיד תמיד טען שזה רק לטובתנו שהוא יסגור את הישיבות.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-3/6/2021 23:53 לינק ישיר 

hhaavv כתב:
מי אמר: "זאת לא ממשלה נגד החרדים"?
אה, הוא זה שיחליט לנו מה נגדינו ומה לא. גם לפיד תמיד טען שזה רק לטובתנו שהוא יסגור את הישיבות.

א. מעבר לנושא האמינות של בנט שנמצא הרבה מתחת לאפס, כל מה שהוא אומר לטובת החרדים והדת"ל, הימין וארץ ישראל אין לו כל ערך, נכון שהוא ראש הממשלה אבל הוא תלוי לגמרי בלפיד ושאר גורמי השמאל בממשלה.
ב. יש הבדל בין לסגור את הישיבות לבין להוריד את גיל הפטור, מי שרוצה שילמד ומי שלא רוצה לא ילמד.
ג. אם אתה צריך להסביר מה הבעיה באמירה הזו שלו? איך אתה מסביר את זה?
יש דרך להסביר את זה חוץ מאשר לומר שאנו לא סומכים על החינוך שלנו ועל יכולת הבחירה של הבחורים שלנו ולכן אנו רוצים לכבול אותם לישיבות באמצעות המדינה והצבא?

תוקן על ידי נוירולוג ב- 03/06/2021 23:55:42

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-3/6/2021 23:55 לינק ישיר 

נכון לעכשיו ,יש קושי לא מבוטל לתת אמון בהבטחותיו. בכל זאת הוא בא להחליף את ביבי...

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-4/6/2021 00:14 לינק ישיר 

לךתדע1 כתב:
נכון לעכשיו ,יש קושי לא מבוטל לתת אמון בהבטחותיו. בכל זאת הוא בא להחליף את ביבי...

בגלל זה?
לא צריך להגיע לביבי בשביל להבין שאי אפשר לסמוך על אף הבטחה שלו (וגם בהיבט של בה להחליף את ביבי, בנט התעלה על המקור ועוד בזמן קצר מאוד).
ועוד משהו לגבי ביבי והבטחותיו (אני לא מחסידיו הגדולים), אבל יש לומר ביושר שרוב בוחריו עומדים מאחוריו גם כאשר את חלק מהבטחותיו הוא לא קיים, וזה הוכח שוב ושוב. לגבי בנט כבר כיום כולם יודעים בבירור שרוב מצביעי ימינה חשים מרומים ונבגדים ולא עומדים מאחורי בנט ושקד במהלך הזה.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-4/6/2021 00:25 לינק ישיר 

נוירולוג כתב:

בגלל זה?
לא צריך להגיע לביבי בשביל להבין שאי אפשר לסמוך על אף הבטחה שלו (וגם בהיבט של בה להחליף את ביבי, בנט התעלה על המקור ועוד בזמן קצר מאוד).
ועוד משהו לגבי ביבי והבטחותיו (אני לא מחסידיו הגדולים), אבל יש לומר ביושר שרוב בוחריו עומדים מאחוריו גם כאשר את חלק מהבטחותיו הוא לא קיים, וזה הוכח שוב ושוב. לגבי בנט כבר כיום כולם יודעים בבירור שרוב מצביעי ימינה חשים מרומים ונבגדים ולא עומדים מאחורי בנט ושקד במהלך הזה.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-4/6/2021 00:58 לינק ישיר 

איך יודעים? נעשו לפחות סקרים?

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-4/6/2021 11:42 לינק ישיר 

אם הוא יעביר את חוק הגיוס ההוא, שבגללו כמה מופרעים מתוך הבנשקי"ם של מועצת גדולי התורה דחפו את מדינת ישראל לכל הטרללת הזו, והיה זה שכרו ושכרנו.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-4/6/2021 12:03 לינק ישיר 

קלעפער כתב:
איך יודעים? נעשו לפחות סקרים?

72.5% ממצביעי ימינה נגד ממשלת לפיד

בקרב מצביעי תקווה חדשה 60 אחוזים מהנשאלים התנגדו לממשלה כזו ואילו בקרב מצביעי ימינה 72.5 אחוזים התנגדו לממשלה הנסמכת על מפלגת רע"מ.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-4/6/2021 12:22 לינק ישיר 

הוא נדבק קצת מלפיד? טיפשות זה מדבק?

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-4/6/2021 13:13 לינק ישיר 

קהלת כתב:
אם הוא יעביר את חוק הגיוס ההוא, שבגללו כמה מופרעים מתוך הבנשקי"ם של מועצת גדולי התורה דחפו את מדינת ישראל לכל הטרללת הזו, והיה זה שכרו ושכרנו.

אין אחד בפורום שיאשים אותי ברצון להגן או לסנגר על בנש"קי המועצת החסידית ועל התנהלותם המטורללת בנושא חוק הגיוס.
אבל, חייבים להיצמד לאמת-
והאמת היא שבלי הסיפור של חוק הגיוס ,ליברמן היה מוצא תירוץ אחר בשביל לעבור צד לגוש השמאל(סליחה, גוש השינוי).
לכתוב שבאמת הנושא היה חוק הגיוס , ובלי השגעונות של משה ברזובסקי היה קמה ממשלת ימין באפריל 2019,
זה או דמגוגיה מכוונת או תמימות .

דדווח על תוכן פוגעני

בית > פורומים > אקטואליה וחדשות > בחדרי חרדים > בנט: "נוריד את גיל הפטור ל-21, רבבות צעירים חרדים יוכלו לצאת מהישיבות ולעבוד"
מנהל לחץ כאן לנעילת האשכול
הוסף לעמוד האישי  דווח למנהל שלח לחבר
1 2 לדף הבא סך הכל 2 דפים.