בית פורומים עסקים ועבודות

יוסי00000

שלום אורח. באפשרותך להתחבר או להירשם
הצג 15 הודעות בעמוד הוסף לדף האישי  דווח למנהל שלח לחבר
נשלח ב-6/6/2021 12:48 לינק ישיר 
יוסי00000

שלום לכל החברים. אני חדש בפורום. אני חוצניק במקור כך שאני מבקש סליחה אם יהיה לי טעויות כתיב פה ושם. אני רוצה לשתף אתכם בכמה רעיונות ורוצה לשמוע מה דעתכם. 
אין ספק שהחיים הגשמיים כאן בארץ קשים יותר מחו"ל (מחיה, דירות, אין כמעט קצבת ילדים וכו'). מה צריך להיודי חרדי חוץ ממקום שבו יוכל לשבת וללמוד/לעבוד בשקט ולחנך הילדים שלו בדרך ישראל סבא.
שאלתי היא למה לא לארגן קהילה חרדית בקפריסין או ביוון למשל. הקהילה תהיה בנויה במקום רחוק ממגורים של גויים, אפשר אפילו להקים כפר חרדי לגמרי. מי שיש לו דרכון אירופאי (מן הסתם כל יהודי אשכנזי יכול להוציא דרכון כזה, וכן יהודים ספרדים מאלג'יר ולפעמים מרוקו וכו') יכול לגור בכל אירופה ולקבל קצבת ילדים שם. למשל באיטליה היום מקבלים 250 יורו (בערך 1000) לחודש עבור כל ילד, בקפריסין הקרובה אלינו (שעה במטוס ו50 דולר כרטיס הלוך ושוב עם חברת RYANAIR) הסכומים די דומים. הבעיה העיקרית היא שצריך לחכות 5 שנים עד שמתחילים לקבל. 
בקפריסין אפשר להקים בכפר מלון לתיירות חרדית שתכניס כסף לאנשי הקהילה וכו'. אפשר למצוא הרבה רעיונות איך להכניס כסף לקהילה וכן איך לתת עצמאות בחשמל מים ומזון לקהילה (עיין שיטת הפרמקלצ'ר). בקפריסין המחיר לקנות למשל חנות היא ממוצע 50.000יורו ומכניס שכירות 500 יורו, כך שאפשר עם השקעת קטנות לחיות ברווח
הקיצור למה לחיות בבני ברק צפוף אחד על השני ולהחנק לשלם משכנתא אם אפשר לחיות כמו מלך בחו"ל על חוף הים (שגם אותו ניתן לקנות בזיל הזול) בשקט נפשי ובעבודת ה' פורחת?
אשמח לקבל תגובות ממכם.

דווח על תוכן פוגעני

בית > פורומים > כלכלה נדל"ן ועסקים > עסקים ועבודות > יוסי00000
מנהל לחץ כאן לנעילת האשכול
הוסף לעמוד האישי  דווח למנהל שלח לחבר