בית פורומים בחדרי חרדים

סיום שלטון נתניהו- בג' תמוז יום פטירת הרבי מחב"ד!

שלום אורח. באפשרותך להתחבר או להירשם
הצג 15 הודעות בעמוד הוסף לדף האישי  דווח למנהל שלח לחבר
נשלח ב-8/6/2021 14:11 לינק ישיר 
סיום שלטון נתניהו- בג' תמוז יום פטירת הרבי מחב"ד!

מה אומרים על זה?
יש מצב למשיחיסטים שיטענו שהוא עדיין רה"מ?

יהיו שיטענו שכל כוחו הגדול הוא מכח השפעתו של הרבי שידוע הקשר שהיה ביניהם?
ביארצייט "נסתלק הכח"?

תוקן על ידי אויויוי ב- 08/06/2021 14:13:16

דווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-8/6/2021 14:16 לינק ישיר 

רמז כזה זה נחמד בתור ווארט יפה
אחרי הקוגל, זה לא אומר כלום

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-8/6/2021 14:46 לינק ישיר 

לאחר כל אלפי ההבדלות המתבקשות,
יש בהחלט קווי דימיון בין שני המנהיגים שזכו למעמד עולמי חסר תקדים ולהישגים חובקי עולם,
אך מצד שני עוררו אנטגוניזם והתנגדות קשה בישראל,
וגם הותירו את ציבור מעריציהם מיותמים וללא ממשיך .

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-8/6/2021 14:52 לינק ישיר 

אויויוי כתב:
יש בהחלט קווי דימיון בין שני המנהיגים שזכו למעמד עולמי חסר תקדים ולהישגים חובקי עולם,

נו באמת

הרבי מחב"ד זכה לאהדה כלל עולמית כולל בישראל ואצל רוב גדולי ישראל, חוץ מהפלג הליטאי שקידש את המחלוקת, ועינינו הרואות שגם בתוכו מתפלג לפלגי פלגים של מחלוקות וחילול ה', הכל כמובן בשם התורה ולשם שמיים.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-8/6/2021 15:15 לינק ישיר 
כמו שנפער בולען בשע''צ בפרשת קורח

רציף כתב:

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-8/6/2021 15:29 לינק ישיר 

מגלגלין זכות על ידי זכאי.
איך אמר היום ה"חצוף" מימינה, שההכרעה לא לפרוש מממשלת השמאל נפלה אצלו אחרי שראה את אברם פריד (חבדניק) שר ביחד עם סתיו גפן....

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-8/6/2021 15:33 לינק ישיר 

הבחירות נמשכו בליל יא ניסן שזה היומולדת של הרבי, מ18:00 בערך זה כבר היה היומולדת של הרבי ובנט

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-8/6/2021 17:49 לינק ישיר 

אויויוי כתב:

שנאה עיוורת מהולה בעיוורון כללי.

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-8/6/2021 22:40 לינק ישיר 

רציף כתב:

למה ככה. אם הרבי המשיח, והבטיח לביבי שיהיה ראש ממשלה עד ביאת המשיח, אולי הוא סוף סוף יתגלה.. לא?

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-8/6/2021 22:55 לינק ישיר 

יש בכלל מקור לאגדה או ההמצאה הזו שהרבי מחב"ד הבטיח לביבי שיהיה ראש ממשלה עד ביאת המשיח?

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-8/6/2021 22:58 לינק ישיר 

לא. הדבר היחיד שתועד הוא ש"יבוא יום ותאבק מול 119 אנשים, אבל וודאי לא תתרשם מכך".

שזה, חייבים לומר, בהחלט נראה בדרך....

אבל מעבר לכך אין שום תיעוד למשפט חריג כלשהו.

אגב עוד קו דמיון מעניין הוא שבשני המקרים חסידיהם של השניים לא מאמינים שהם סיימו קריירה,ובטוחים שזה תרגיל זמני מתוכנן ועוד שנייה הם יתגלו ויעשו קאמבק

תוקן על ידי אויויוי ב- 08/06/2021 23:00:33

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-8/6/2021 23:09 לינק ישיר 

השוואה לא נכונה

בעיני אני לא רואה איך נתניהו יכול להיחלץ מהמצב הנוכחי (אלא אם יקרה נס), ונראה שממשלת השמאל ערבים הולכת לקום, אך אין פסול בכך שאנשים שתומכים בו עדיין מאמינים שיש סיכוי, מותר להם לחשוב כך עד להשבעת הממשלה החדשה.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-9/6/2021 06:58 לינק ישיר 

נוירולוג כתב:

יש בכלל מקור לאגדה או ההמצאה הזו שהרבי מחב"ד הבטיח לביבי שיהיה ראש ממשלה עד ביאת המשיח?

מה זה משנה? יש אגדה. זרום..

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-9/6/2021 07:02 לינק ישיר 

נוירולוג כתב:

השוואה לא נכונה

בעיני אני לא רואה איך נתניהו יכול להיחלץ מהמצב הנוכחי (אלא אם יקרה נס), ונראה שממשלת השמאל ערבים הולכת לקום, אך אין פסול בכך שאנשים שתומכים בו עדיין מאמינים שיש סיכוי, מותר להם לחשוב כך עד להשבעת הממשלה החדשה.

היא אולי תקום, אבל אני בטוח די בוודאות שלא יהיה שם יום אחד של חסד, כי היא כולה עציץ שבור שהדביקו בסלוטייפ, משהו שיכול להחזיק חצי שנה גג..

יהיו להם בחודשים הקרובים כ"כ הרבה ויכוחים ואי-הסכמות, שהדבר היחיד שיוכלו להתגאות בו אחרי החיים הקצרצרים הללו, זה שהצליחו להעיף את ביבי (וזו אכן היתה המטרה היחידה שלהם) אם יצליחו לגרום לו ללכת הביתה סופית. לא בטוח בכלל שזה יקרה

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-9/6/2021 15:39 לינק ישיר 
נוירולוג

אךטובוחסד כתב:
נוירולוג כתב:

השוואה לא נכונה

היא אולי תקום, אבל אני בטוח די בוודאות שלא יהיה שם יום אחד של חסד, כי היא כולה עציץ שבור שהדביקו בסלוטייפ, משהו שיכול להחזיק חצי שנה גג..

יהיו להם בחודשים הקרובים כ"כ הרבה ויכוחים ואי-הסכמות, שהדבר היחיד שיוכלו להתגאות בו אחרי החיים הקצרצרים הללו, זה שהצליחו להעיף את ביבי (וזו אכן היתה המטרה היחידה שלהם) אם יצליחו לגרום לו ללכת הביתה סופית. לא בטוח בכלל שזה יקרה

נשלח מהאנדרואיד שלי

אני מעריך שהשטיח המרכזי יהיה בנט, השמאל ישלוט בממשלה הזו, ובמישור המדיני יהיה לחץ של ארה"ב כתוצאה מפעילות של אנשי השמאל בממשלה ואז בנט לא יוכל להתנגד.
בכל מקרה לא בטוח שהממשלה תתפרק מהר, לבנט יש רק מה להפסיד לכן הוא יעדיף לוותר על עוד ועוד הבטחות ועקרונות שלו והכל בכדי להמשיך להיות ראש ממשלה.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-9/6/2021 17:04 לינק ישיר 

אם יש שינוי במלוכה יש גם רעידת אדמה, ואם לא נדע שהוא זמני ביותר.

דדווח על תוכן פוגעני

בית > פורומים > אקטואליה וחדשות > בחדרי חרדים > סיום שלטון נתניהו- בג' תמוז יום פטירת הרבי מחב"ד!
מנהל לחץ כאן לנעילת האשכול
הוסף לעמוד האישי  דווח למנהל שלח לחבר