בית פורומים בחדרי חרדים

ביבי, תנחומיי

שלום אורח. באפשרותך להתחבר או להירשם
הצג 15 הודעות בעמוד הוסף לדף האישי  דווח למנהל שלח לחבר
נשלח ב-12/6/2021 23:17 לינק ישיר 
ביבי, תנחומיי

לא הצלחנו להמשיך את כהונתך, עשייתך הענקית למען עם ישראל תירשם בדברי הימים. עם ישראל אסירי תודה, הלוואי ועוד ניפגש שוב.

אני חרד מאד מהממשלה הפרוגרסיבית ליברלית שמוקמת, תוך דריסת כל ערכי היהדות האמיתית, ואימוץ ערכי השמאל הטומנים בחובם סכנות עצומות הן ליהדות, והן לחברה.

מי יתן ויהיו ימי ממשלת הזדון והרשע קצרים כזמן שבין תענית אסתר לפורים בערי הפרזות.

וכמה מילים אל האיש גס הרוח פריי, השמח לאיד!!!
אתה דוחה, רדוד ועילג. ויהי רצון שבמהרה יסתום ה' את פיך(סה) המסטין ומקטרג.

נשלח מהאנדרואיד שלי

דווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-12/6/2021 23:45 לינק ישיר 

התנחומים לא לביבי אלא לעם ישראל, ולא בגלל שהוא לא יהיה ראש הממשלה, אלא בגלל ש"ישראל הראשונה" של מדינת תל-אביב הצליחה להפוך את הקערה. את המדינה ממילא מנהלת מערכת המשפט וגרורותיה ה"ייעוציות" בממשלה ובמשרדים השונים, הממשלה הזאת תסייע להם לתקוע עוד כמה מסמרים בארון של "המדינה הדמוקרטית" (-לא טעות).

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-12/6/2021 23:50 לינק ישיר 
hhaavv

משגיחשליטא כתב:
התנחומים לא לביבי אלא לעם ישראל, ולא בגלל שהוא לא יהיה ראש הממשלה, אלא בגלל ש"ישראל הראשונה" של מדינת תל-אביב הצליחה להפוך את הקערה. את המדינה ממילא מנהלת מערכת המשפט וגרורותיה ה"ייעוציות" בממשלה ובמשרדים השונים, הממשלה הזאת תסייע להם לתקוע עוד כמה מסמרים בארון של "המדינה הדמוקרטית" (-לא טעות).

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-13/6/2021 01:31 לינק ישיר 

משגיחשליטא כתב:

ואת זה ביבי היה יכול למנוע על ידי העברת השרביט למישהו אחר מהליכוד, ובכל זאת העדיף העלאת השמאל

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-13/6/2021 01:55 לינק ישיר 

תמניא_אפי כתב:
משגיחשליטא כתב:

ואת זה ביבי היה יכול למנוע על ידי העברת השרביט למישהו אחר מהליכוד, ובכל זאת העדיף העלאת השמאל

נשלח מהאנדרואיד שלי

זו ספקולציה. בנט עשה הכל כדי שלא תקום ממשלה שנתניהו יכול לחזור לעמוד בראשה. בוא נגיד שכבר שנתיים לפחות בנט לפיד וליברמן מתכננים את המהלך הזה (לא בהכרח בזהות אינטרסים), והם לא היו נותנים להזדמנות הזאת לחמוק מידיהם. כל ויכוחי ה"ימין - שמאל" ו"כן ביבי - לא ביבי" הם כסות עיניים למהלך שמטרץו להחליש גם את מעט ההשפעה שיש לעם על השלטון. לא כדאי להתפס לפופוליזם התקשורתי המזוייף.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-13/6/2021 04:38 לינק ישיר 

ביבי,
לא היה ראש ממשלה כמו שצריך,
עשו ממנו אליל,
זה שהמשטרה שלו תפקדה באכזריות כלפי חרדים, ובחוסר מעש כלפי טרוריסטים,
ביבי שקצץ לחרדים ולנכים,
ביבי שלא השתלט על כל העבודה ורצה לעשות הכל לבד,
ביבי שלא הכיר טובה והסתכסך עם מה שזז,
בנט אולי טוב ממך

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-13/6/2021 07:18 לינק ישיר 

משגיחשליטא כתב:

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-13/6/2021 08:53 לינק ישיר 

מתי זמני ניחום אבלים?

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-13/6/2021 10:21 לינק ישיר 

ברכת_החמה כתב:

מתי זמני ניחום אבלים?

בין תענית אסתר לפורים אין מדאי הרבה זמן.

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-13/6/2021 14:19 לינק ישיר 

מושגים כתב:

ברכת_החמה כתב:

מתי זמני ניחום אבלים?

בין תענית אסתר לפורים אין מדאי הרבה זמן.

מספיק זמן לחוקק חוק שביבי לא יוכל לחזור להיות ראש הממשלה

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

בית > פורומים > אקטואליה וחדשות > בחדרי חרדים > ביבי, תנחומיי
מנהל לחץ כאן לנעילת האשכול
הוסף לעמוד האישי  דווח למנהל שלח לחבר