בית פורומים בחדרי חרדים

הגר''מ מאזוז בביקורת חריפה על סמוטריץ': אמרתי לו תיכנס לממשלה כדי שלא יצטרכו את הערבים.

שלום אורח. באפשרותך להתחבר או להירשם
הצג 15 הודעות בעמוד הוסף לדף האישי  דווח למנהל שלח לחבר
נשלח ב-19/6/2021 22:44 לינק ישיר 
הגר''מ מאזוז בביקורת חריפה על סמוטריץ': אמרתי לו תיכנס לממשלה כדי שלא יצטרכו את הערבים.

מלמד ב'חדשות JDN': ‏מתקפה חריפה. ראש ישיבת 'כסא רחמים' מרן הגר''מ מאזוז בשיעורו השבועי: דווקא ביום ההילולא של האדמו''ר מליובאוויטש התהפכה הממשלה ולא לטובה. אמרתי לסמוטריץ' מה אתה עושה? תיכנס אתה וחבריך ולא יצטרכו את הערבים, הוא לא רצה להבין, זה אח לבעל משחית.

דווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-19/6/2021 22:50 לינק ישיר 

יש לי שמחה גדולה שסוף סוף יש רב אמיץ שאומר את האמת ללא מורא!

הרב מאזוז מביע דעתו בצורה ברורה שסמוטריץ' היה חייב להיכנס לממשלת בנט-לפיד כדי לנטרל את הכוח של עבאס.
משתמש במילים חריפות "אח לבעל משחית" ואומר שמי שעשה כביכול "לשם שמיים" אבל התכוון לרעה מגיע לו עונש!

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-19/6/2021 22:53 לינק ישיר 

לפי הסרטון זה לא כזה ברור שהוא נגדו..

נשלח מהאנדרואיד שלי

תוקן על ידי פסתםנחמד ב- 19/06/2021 22:59:47

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-19/6/2021 22:55 לינק ישיר 

פסתםנחמד כתב:
לפי הסרטון זה לא כזה ברור שהוא נגדו...

נשלח מהאנדרואיד שלי

כנראה שהשמיעה שלך לא משהו..

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-19/6/2021 23:03 לינק ישיר 

הרב מזוז היה מעוניין שסמוטריץ יכנס עם מרץ והעבודה????? הוא יצא על סמוטריץ על הקטע שהוא לא רצה את עבאס, עם שלטון נתניהו והחרדים, לא שילך עם מרץ עבודה ונפתלי בנט...
הרב מזוז ימני מאד... אבל אתה הכי חכם... יודע הכל, ואם רק היו שומעים לך הכל היה הולך על מי מנוחות...

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-19/6/2021 23:03 לינק ישיר 

אין אומרים לאדם חטא כדי שיזכה חברך...
(קרדיט על הדימוי- אחד מעלוני/עיתוני השבת ואינני זוכר איזה).

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-19/6/2021 23:04 לינק ישיר 

אני מנסה להבין
כבוד הרב דורש מסמוטריץ' לבגוד לא רק באידיאלים שלו, אלא גם לשים פס ולבגוד בכל בוחריו ולגנוב את קולותיהם?

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-19/6/2021 23:06 לינק ישיר 

הרב מזוז הוא "מלך יושב על כיסא רחמים" ,משכך, כל הנסתרות והנשכחות גלויים לפניו אז איך הוא חסך שבט ביקורתו משס? שלמעשה הורה להצביע עבורם, כזכור, הצבעה לסמוטריץ מבחינת הרב הייתה ברירת מחדל עבור-אלה שלא חשבו להצביע למפלגות-חרדיות.

תוקן על ידי לךתדע1 ב- 19/06/2021 23:09:29

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-19/6/2021 23:14 לינק ישיר 

נוירולוג כתב:
אני מנסה להבין
כבוד הרב דורש מסמוטריץ' לבגוד לא רק באידיאלים שלו, אלא גם לשים פס ולבגוד בכל בוחריו ולגנוב את קולותיהם?

לא ירדת לסוף דעתו: הרב מתכוון שאם סמוטריץ היה נכנס לא היו נזקקים לערבים והצטרפותו-תלוי בקווי היסוד של הממשלה החדשה.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-19/6/2021 23:19 לינק ישיר 

לךתדע1 כתב:
אני מנסה להבין

לא ירדת לסוף דעתו: הרב מתכוון שאם סמוטריץ היה נכנס לא היו נזקקים לערבים והצטרפותו-תלוי בקווי היסוד של הממשלה החדשה.

הבנתי מצוין
הבעיה בממשלה הזו היא לא רק הערבים, אלא גם השמאל הקיצוני.
ובכלל כל הכוח שם נמצא בידי השמאל, אז סמוטריץ' במקרה הטוב היה עלה תאנה ומישהו שמכשיר את השמאל הקיצוני וללא שיש לו השפעה כלשהי שם.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-19/6/2021 23:22 לינק ישיר 

הרב התמליל המדויק של דברי הרב:
דיברתי עם סמוטריץ' ואמרתי לו מה אתה רוצה? יותר טוב ככה?
"לא. אנחנו לא נכנסים לממשלה שיש בה ערבי".
אבל אם תיכנס אתה וחבריך לא צריכים את הערבי.
לא רוצה להבין.
זה 'גם מתרפה במלאכתו אח הוא לבעל משחית'..

שמישהו יסביר לי את המשפט הזה: אבל אם תיכנס אתה וחבריך לא צריכים את הערבי.
אני מבין את זה שאם סמוטריץ' היה נכנס לממשלת בנט-לפיד אז לא היו צריכים את עבאס.
למישהו יש הסבר אחר? אשמח לשמוע.
(אפשר לדון מה הכוונה ב"אתה וחבריך" האם הכוונה לשאר חברי המפלגה או שהכוונה שיכנס ביחד עם החרדים.)

תוקן על ידי חריף_ומקשה ב- 19/06/2021 23:26:04

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-19/6/2021 23:26 לינק ישיר 

שוב, הכול תלוי בקווי היסוד. אל תשכח שבעבר ביבי ישב עם ברק במקום עם האיחוד, עם ליבני וכו' השמאל אינו פסול לישיבה בקואליציה. סמוטריץ הוא אחרון שניתן להשתמש עימו לעלה תאנה.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-19/6/2021 23:35 לינק ישיר 

חריף_ומקשה כתב:
הרב התמליל המדויק של דברי הרב:
דיברתי עם סמוטריץ' ואמרתי לו מה אתה רוצה? יותר טוב ככה?
"לא. אנחנו לא נכנסים לממשלה שיש בה ערבי".
אבל אם תיכנס אתה וחבריך לא צריכים את הערבי.
לא רוצה להבין.
זה 'גם מתרפה במלאכתו אח הוא לבעל משחית'..

שמישהו יסביר לי את המשפט הזה: אבל אם תיכנס אתה וחבריך לא צריכים את הערבי.
אני מבין את זה שאם סמוטריץ' היה נכנס לממשלת בנט-לפיד אז לא היו צריכים את עבאס.
למישהו יש הסבר אחר? אשמח לשמוע.
(אפשר לדון מה הכוונה ב"אתה וחבריך" האם הכוונה לשאר חברי המפלגה או שהכוונה שיכנס ביחד עם החרדים.)

תוקן על ידי חריף_ומקשה ב- 19/06/2021 23:26:04

הרב הרגיש יותר בנוח למתוח ביקורת על סמוטריץ ולא על חכם שלום כהן. וד"ל

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-19/6/2021 23:45 לינק ישיר 

לא שאני חסיד שלו, אבל סמוטריץ' אמר זאת ולא פעם אחת, שבנט בכל מקרה היה נכנס לממשלת שמאל ומשתמש בהסכמה של יו"ר הציונות הדתית לחבור לעבאס כעלה התאנה שלו.
על פניו נראית טענה הגיונית.

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-19/6/2021 23:53 לינק ישיר 

רודףסמלים כתב:
לא שאני חסיד שלו, אבל סמוטריץ' אמר זאת ולא פעם אחת, שבנט בכל מקרה היה נכנס לממשלת שמאל ומשתמש בהסכמה של יו"ר הציונות הדתית לחבור לעבאס כעלה התאנה שלו.
על פניו נראית טענה הגיונית.

נשלח מהאנדרואיד שלי

אני מסכים אתך והראיה שבנט הכשיר את רע"ם בלי שזה הוכשר ע"י סמוטריץ. עלינו לזכור שאת-ממשלת השמאל קיבלנו "בזכותו" של ביבי "שלא הבין" שבעיני חלק מן המפלגות הלאומיות הקדיח את תבשילו ועליו לפנות את מקומו למישהו אחר בליכוד.

תוקן על ידי לךתדע1 ב- 19/06/2021 23:57:22

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-20/6/2021 00:02 לינק ישיר 

לךתדע1 כתב:
שוב, הכול תלוי בקווי היסוד. אל תשכח שבעבר ביבי ישב עם ברק במקום עם האיחוד, עם ליבני וכו' השמאל אינו פסול לישיבה בקואליציה. סמוטריץ הוא אחרון שניתן להשתמש עימו לעלה תאנה.

אני לא חושב שמרצ ושות' היו מוכנים להיות באותה ממשלה עם סמוטריץ ובן גביר, אך גם אם מצידם זה היה בסדר, לסמוטריץ יש בעיה עם זה.

לגבי לבני וברק, הם היו בממשלת נתניהו, ולא להיפך. כאן אנו מדברים על סמוטריץ שיהיה בממשלת שמאל, כך שברור שהמשקל שלו יהיה אפסי, ואם האיום שבכל רגע אפשר להעיף אותו ולהכניס את רע"מ (שהרי אין ולא היתה לכל חברי הממשלה הזו שקמה בעיה לשבת עם ערבים) הוא בכלל לא היה משיג כלום. היחידים שהיו מרוויחים זה אלו שרצו להקים ממשלה בכל מחיר רק כדי להעיף את ביבי ומצידם שאחרי שבועיים יהיו בחירות חדשות.

דדווח על תוכן פוגעני

בית > פורומים > אקטואליה וחדשות > בחדרי חרדים > הגר''מ מאזוז בביקורת חריפה על סמוטריץ': אמרתי לו תיכנס לממשלה כדי שלא יצטרכו את הערבים.
מנהל לחץ כאן לנעילת האשכול
הוסף לעמוד האישי  דווח למנהל שלח לחבר
1 2 לדף הבא סך הכל 2 דפים.