בית פורומים בחדרי חרדים

"אנגלית של חוטף מטוסים" * אשכול הפאדיחות של יהיר לפיד

שלום אורח. באפשרותך להתחבר או להירשם
הצג 15 הודעות בעמוד הוסף לדף האישי  דווח למנהל שלח לחבר
נשלח ב-30/6/2021 02:17 לינק ישיר 
"אנגלית של חוטף מטוסים" * אשכול הפאדיחות של יהיר לפיד

מקבץ ראשון להיום

דווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-30/6/2021 02:45 לינק ישיר 
קלעפער

אולי תפרט איזו שגיאה יש באנגלית הזו? (מעבר לניסוח הלא אנגלי\אמריקאי). הוא פשוט ניסה לתרגם את הציוץ העברי לאנגלית.
האנגלית אינה אוקספורדית אבל אין בה שום שגיאת כתיב (אלא אם היא נערכה) או תחביר מוטעה.

בכלל משעשע לראות אנשים שאפילו עברית לא יודעים צוחקים על האנגלית שלו. ולא פחות משעשע שהיו כמה שלעגו לו ואף ניסו לעשות זאת באנגלית וכתבו "נח מיט זיבן גרייז'ן"

לדוגמא:

"איזו אנגלית עילגת!!!! לא יאומן הילד שלי בגיל 12 רושם יותר נכון . אבל אני אגיד אתה שה פשוט!!

You and your frie nd stupid LAIRS

שאם נתרגם זאת לעברית הוא כתב: "אתה והחבר שלך והטיפש מאורות (מאורה של חיה)"

תוקן על ידי קלעפער ב- 30/06/2021 02:51:14

תוקן על ידי קלעפער ב- 30/06/2021 02:51:30

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-30/6/2021 02:52 לינק ישיר 
קלעפער

איזה אתר נורא כאן. לא נותן לי לכתוב "חבר" באנגלית. את האותיות e n d  הוא מוחק 

תוקן על ידי קלעפער ב- 30/06/2021 02:53:05

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-30/6/2021 07:34 לינק ישיר 

האמת הפשוטה היא שלפיד מתאים מאוד לתפקיד שר החוץ. האנגלית שלו סבירה בהחלט. אנשים מבלבלים בין מבטא לרמה בהבנת השפה. אין כמובן שום קשר. גם הקשר הטוב שלו עם כבוד ראש הממשלה מר נפתלי בנט מאפשר לו לבטא את עצמו בניגוד לתקופת ביבי אז ראש הממשלה זילזל במשרד החוץ והפך את מי שעמד בראשו ללא רלוונטי.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-30/6/2021 08:02 לינק ישיר 

העיסוק ברמת האנגלית רק מעיד על פרובנציאליות יש ללפיד אנגלית סבירה ומובנת אבל לא ברמת שפת אם, כמצופה

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-30/6/2021 08:19 לינק ישיר 

נתניהו אכן רוקן את משרד החוץ מתפקידיו והפך את שר החוץ ללא רלוונטי. את כל הסמכויות הוא ריכז בידיו.

נתניהו גם שלט במשרד הביטחון מעל ראשו של שר הביטחון. כך אצל ליברמן, כך אצל בנט, וכך אצל גנץ.

לפיד בנאומו באמירויות נהג בנתניהו ברוחב לב וחלק לו שבחים. כינה אותו  אדריכל השלום. 

נתניהו מעולם לא נתן קרדיטים לאף אחד. תמיד טפח לעצמו על השכם. תמיד ניכס לעצמו את כל ההצלחות,
ואף גנב ללא בושה קרדיטים שהגיעו ביושר לשרי הממשלה על הצלחות שלהם. שר התחבורה ישראל כץ חרק
שיניים לא אחת מחוסר הקוליגליות הזו של נתניהו שרץ לגזור סרטים בסיום פרוייקטים תחבורתיים והצהיר,
אני עשיתי ואני עשיתי ואני עשיתי.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-30/6/2021 09:25 לינק ישיר 

בדיוק להיפך! מצופה ממי שמייצג מדינה לגלות קצת גאווה ולהדגיש ששפת אמו היא לא אנגלית.
אנגלית אוקספורד זה יפה, אבל נשמע מתחנף.
חשבתם פעם למה לכל הקברניטים במטוסים, שמכריזים Welcome aboard ומקשקשים על הטמפרטורה בשמים יש תמיד מבטא איום של המדינה אליה שייך המטוס? ישראלי, צרפתי, רוסי, טורקי... הם הרי מכריזים את זה שנים.
לדעתי זה מכוון. להראות לנוסעים, "חבר'ה, כעת אתם בידיים טורקיות. אמנם אנחנו נאלצים להכריז גם באנגלית כי לא כל הנוסעים מבינים טורקית, אבל שלא תשכחו לרגע - איירליינס היא חברה טורקית!"

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-30/6/2021 10:12 לינק ישיר 

"כמצופה" התכוונתי שצפוי שלא תהיה לו אנגלית ברמת שפת אם

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-30/6/2021 10:13 לינק ישיר 

אני נותנת לו צל"ש: על לוליינות פוליטית מרשימה לפני הרכבת הממשלה.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-1/7/2021 00:57 לינק ישיר 

פאדיחות אהער , פאדיחות אהין.

מאז שנת 2009, תפקיד שר החוץ הוא תפקיד פקידותי לא רלוונטי וחסר משמעות כלשהי.
סוג של נשיא מדינה במעמד של שר.

יאיר לפיד מחזיר את מעמד שר החוץ למה שהוא היה פעם. 

אתם שואלים אם זה בזכות לפיד או "בזכות" מעמדו הנשחק של ראש הממשלה?

זה עוד שאלה.... זה החקירה של הגמרא הידועה על טומאת כלים ושפיכות דמים....

תוקן על ידי אויויוי ב- 01/07/2021 00:58:17

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-2/7/2021 03:42 לינק ישיר 
עברית של חוטף תביעות...

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-2/7/2021 03:42 לינק ישיר 
המשך

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-2/7/2021 04:40 לינק ישיר 

מעבר לניסוח המאולץ ואי הפיסוק, ספרתי שלוש שגיאות בעברית. שלא לדבר שלא מגישים מכתבי תביעה אלא מכתבי אזהרה על תביעה.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-4/7/2021 19:29 לינק ישיר 
קלעפער

www.bhol.co.il/news/1245962

שר החוץ יאיר לפיד פרסם ציוץ בחשבון הטוויטר שלו בו הוא מברך את ארה"ב לרגל יום העצמאות שלה, והתכוון לצרף לברכה שני סמלים של דגל ישראל ודגל ארה"ב, אך במקום דגל ארה"ב, הוא צירף דגל של ליבריה, מדינה בחוף המערבי של אפריקה. הטעות של לפיד גררה גל של 'בדיחות רשת' שלעגו ליכולות של לפיד לכהן כשר חוץ

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-4/7/2021 19:35 לינק ישיר 

יש גם טעות בדגל ישראל. על פי הדגל החדש התלוי בפתח משרד החוץ, דגל ישראל הוא בעל כל צבעי הקשת - ולא מגן דוד ושני פסי תכלת.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-4/7/2021 19:41 לינק ישיר 

hhaavv כתב:

יש גם טעות בדגל ישראל. על פי הדגל החדש התלוי בפתח משרד החוץ, דגל ישראל הוא בעל כל צבעי הקשת - ולא מגן דוד ושני פסי תכלת.

זה לא הדגל הדרוזי?
יפה שהוא שותף לשאיפות הלאומיות שלהם. אבל זה אפילו לא בתיאוריה. הדרוזים אפילו לא מדברים על בדלנות.

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

בית > פורומים > אקטואליה וחדשות > בחדרי חרדים > "אנגלית של חוטף מטוסים" * אשכול הפאדיחות של יהיר לפיד
מנהל לחץ כאן לנעילת האשכול
הוסף לעמוד האישי  דווח למנהל שלח לחבר
1 2 לדף הבא סך הכל 2 דפים.