בית פורומים בחדרי חרדים

רבקה רביץ: "אני רוצה להיות ח"כית ביהדות התורה, אני יודעת שיבואו לבקש ממני לשאת בתפקיד"

שלום אורח. באפשרותך להתחבר או להירשם
הצג 15 הודעות בעמוד הוסף לדף האישי  דווח למנהל שלח לחבר
נשלח ב-2/7/2021 11:45 לינק ישיר 
רבקה רביץ: "אני רוצה להיות ח"כית ביהדות התורה, אני יודעת שיבואו לבקש ממני לשאת בתפקיד"

"אני רוצה להיות חברת כנסת ביהדות התורה ואני מאמינה שזה יקרה, אני מבינה שמי שנאבקות עושות את זה גם בשבילי".

https://twitter.com/ChenSror/status/1410832455070892041/photo/1

רגע לפני שהיא עוזבת את משכן הנשיאות, מספרת ראש הסגל רבקה רביץ על שאיפותיה ליום שאחרי.

"הייתי רוצה להיות חברת הכנסת החרדית הראשונה במפלגת יהדות התורה", אמרה הבוקר בראיון ל'ידיעות אחרונות'.

בדבריה התייחסה למאבק תנועת 'נבחרות' לקידום נשים חרדיות לקדמת הבימה הציבורית, אך הבהירה כי אינה מזדהה איתו משום שאינה מוכנה לצאת נגד הרבנים.

"אני מבינה את מי שנאבקות על זה בפומבי, אבל אני לא אוהבת את ההתרסה. בהרבה מובנים הן עושות את זה גם בשבילי ובשביל אחרות, אבל אני בנקודה פריווילגית, אולי אפילו מפונקת, שיכולה להגיד שאני לא אוהבת את זה כי זה נגד הממסד.

"אני חרדית גאה ומיינסטרימית ומוכנה לשלם את המחיר עבור זה. למשל, הייתי רוצה שהילד שלי ילמד מתמטיקה ואנגלית ברמה יותר גבוהה, אבל בגלל שאני חרדית מיינסטרימית אני שולחת אותו לחיידר הרגיל".

מי שרוצה שינוי מבפנים, רביץ טוענת, צריכה הרבה סבלנות. "אני לא אצא נגד הרבנים, אבל כשהקרקע תוכשר למהלך הזה, אני יודעת שיבואו לבקש ממני לשאת בתפקיד".

"בעיניי זה חייב להיות בדרך המלך. בשביל לייצג קהילה צריך להיות חלק ממנה. אם מתריסים מול הרבנים אז זה כבר לא מייצג את הקהילה אלא את הכבוד המדומה. אני מודה שכרגע אנחנו, הנשים, במלכוד מובנה. אבל אני גם מזכירה לעצמי שתהליכים קורים. בעבר נשים חרדיות לא נהגו ולא עבדו ולא הצביעו, והעולם השתנה. ואני בטוחה שגם הדבר הזה ישתנה, ואז אני אהיה שם. אני יודעת שיש לי את הכישורים ואת הניסיון. אני אישה מאמינה".

(ערוץ7)

דווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-2/7/2021 11:49 לינק ישיר 

הלוואי שתצליח

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-2/7/2021 11:51 לינק ישיר 

עד שאנו נפטרים מריבלין הצבוע והלקקן, שזה פחות סך כישוריו ומעשיו כנשיא המדינה, נקבל את הגרסה הנשית שלו בכנסת?

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-2/7/2021 12:20 לינק ישיר 

כמה שקלים לחצר הקנייבסקים יסדרו את הכל

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-2/7/2021 12:24 לינק ישיר 

לבחירתכם כתב:

כמה שקלים לחצר הקנייבסקים יסדרו את הכל

אתה מגזים

אבל אינני רואה פסול בח"כית חרדית אם היא עושה טוב את העבודה.

במובן מסוים לנשים יש היום יותר אמפתיה בג'ונגל הפוליטי.

הפואנטה הוא המטרה לא האמצעי

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-2/7/2021 12:41 לינק ישיר 

ברור

מדי יום אנו רואים איזו אמפתיה יש למירי רגב, ועד לא מזמן לאיילת שקד (לפני שאותרגה)

בדיוק כפי שארגוני הנשים דואגות לנשים רק מצד פוליטי מסוים מאוד, וארגוני זכויות אדם דואגים לזכויות ערבים, מחבלים, וצד פוליטי מסוים.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-2/7/2021 12:52 לינק ישיר 

לא יאומן לאיזה הדרדרות הגענו, מה שלא היה עולה בחלום של אף בוגרת בית יעקב במשך שבעים שנה,

ומה היא  תעשה אם בסוף יחליטו לקחת את רבקה פאלוך והרי היא  יודעת שיקראו  דוקא לה?

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-2/7/2021 12:52 לינק ישיר 

בעיקרון  הצניעות זועקת: 'כבודה של בת מלך פנימה'
אבל מאחר ו'תורתו אומנותו' המציאות העובדתית היא , שנשים חרדיות לומדות מקצועות חופשיים , הן בעלות השכלה רחבה (גם אקדמית)  הן מחונכות, חרוצות ומוכשרות  ובתכל'ס הן נמצאות בתפקידים ניהוליים ובתפקידי מפתח  במגזרים שונים במשק הפרטי והציבורי. 
אז 'מה נשתנו אלה מאלה' ?  למה שם כן וכאן לא? 

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-2/7/2021 13:09 לינק ישיר 

היא גם רוצה לימודי ליב"ה ברמה גבוהה לילדיה, אלא שהיא מבינה שהיא צריכה 'להקריב' כדי להשאר במיינסטרים החרדי...
ממש מסירות נפש...

אגב, יש לה בטחון שאם תהיינה חכיו"ת ביהדו"ת יפנו בראש וראשונה אליה. 
כפי שכתב שם אחד המגיבים 'יהירות רביצית טיפוסית'...

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-2/7/2021 13:11 לינק ישיר 

momeir כתב:
בעיקרון  הצניעות זועקת: 'כבודה של בת מלך פנימה'
אבל מאחר ו'תורתו אומנותו' המציאות העובדתית היא , שנשים חרדיות לומדות מקצועות חופשיים , הן בעלות השכלה רחבה (גם אקדמית)  הן מחונכות, חרוצות ומוכשרות  ובתכל'ס הן נמצאות בתפקידים ניהוליים ובתפקידי מפתח  במגזרים שונים במשק הפרטי והציבורי. 
אז 'מה נשתנו אלה מאלה' ?  למה שם כן וכאן לא? 

בעלה יצחק רביץ גם התבטא בעבר בראיון בעניין הרעיון חברת כנסת חרדית, ואמר שאם אין בעיה הלכתית אז ראוי וטוב שיהיו גם נשים חלק מהסיעה החרדית בכנסת.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-2/7/2021 13:12 לינק ישיר 

אני בעד להחליף את כל חברי הכנסת החרדים בחברות כנסת.
וכדי שלא תהיה בעיה של צניעות נחליף את גדולי הדור בגדולות הדור שיהיה להן אצל מי להתייעץ...

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-2/7/2021 13:47 לינק ישיר 

מה פתאום היא? 

ברשב"ם וראב"ד ישלחו לשם את הרבניות קולדצקי וגרבוז.

עדיפות וראויות בכל מובן שהוא על הח"כים המכהנים. ובוודאי על רבקה רביץ.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-2/7/2021 15:47 לינק ישיר 
hhaavv

נוירולוג כתב:

...התבטא בעבר בראיון בעניין הרעיון טייסת וצנחנית חרדית, ואמר שאם אין בעיה הלכתית אז ראוי וטוב שיהיו גם נשים חלק מהצבא.

לזה קוראים 'נישט שבת גירעט'... אילו לא היתה בעיה הלכתית, אז סבתא שלי הייתה ראש ממשלה.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-2/7/2021 16:46 לינק ישיר 
בעקבות התמונה שהוא כורע ברך בפניה, הייתי ממליץ לה לסגור את רגליה, כי לביידן יש עבר מפוקפק עם נשים...

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-2/7/2021 16:59 לינק ישיר 

הוט, נהיה לא נעים להיות פה. סליחה שאני מעיר לך. 

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-2/7/2021 17:57 לינק ישיר 

בן אדם מגעיל וגס רוח

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

בית > פורומים > אקטואליה וחדשות > בחדרי חרדים > רבקה רביץ: "אני רוצה להיות ח"כית ביהדות התורה, אני יודעת שיבואו לבקש ממני לשאת בתפקיד"
מנהל לחץ כאן לנעילת האשכול
הוסף לעמוד האישי  דווח למנהל שלח לחבר
1 2 3 לדף הבא סך הכל 3 דפים.