בית פורומים בחדרי חרדים

הנשיא ביידן כרע ברך בפני מרת רביץ כהוקרה על שהיא אמא ל12 ילדים (אשה)

שלום אורח. באפשרותך להתחבר או להירשם
הצג 15 הודעות בעמוד הוסף לדף האישי  דווח למנהל שלח לחבר
נשלח ב-2/7/2021 16:47 לינק ישיר 
הנשיא ביידן כרע ברך בפני מרת רביץ כהוקרה על שהיא אמא ל12 ילדים (אשה)

דווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-2/7/2021 17:20 לינק ישיר 

תוקן על ידי פצקו ב- 02/07/2021 17:20:50

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-4/7/2021 00:55 לינק ישיר 

אם הוא יעבור במאה שערים הוא יצטרך לזחול על ארבע מככר השבת ועד שבטי ישראל
ו12 ילדים נחשב שם לקצת מידי..

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-4/7/2021 01:56 לינק ישיר 

אכן סיבה ראויה

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-4/7/2021 03:21 לינק ישיר 

לא ברור איך הוא יצדיק את עצמו בפני הפמיניסטיות הרדיקליות של מפלגתו...

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-4/7/2021 05:15 לינק ישיר 
קלעפער

hhaavv כתב:
לא ברור איך הוא יצדיק את עצמו בפני הפמיניסטיות הרדיקליות של מפלגתו...

איך שהוא הסביר את התלונות עליו... ה"צדיקות" הללו לא נלחמו בו יותר מידי אחרי שזכה.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-4/7/2021 07:28 לינק ישיר 

רק לחשוב איך מסתכלים אצלינו בישראל על אימא לתריסר ילדים

זה עוצמה ומעורר מחשבות, מעשהו הנאצל של הנשיא. תגובה ספונטנית של איש רוח!!

כאן זה לא היה קורה, ובשקט בשקט אוסיף ואומר, כמה מאיתנו הנקראים חרדים, וכותבים הגיגיהם וביביהם בפורום זה, מעריכים בכלל אמא למספר מבורך של ילדים. הערכה נטו ותו לא !!!

מוסר השכל!! מאויבי תחכמני!!

נ.ב. האמת אגיד, כי יתכן וזו לו פעם ראשונה שהוא רואה את תופעת האימהות בשיעור קומה זה, ולכן התפעל, וזה לאו דווקא מבטא אידיאל אמיתי של הערכה. אך עדיין....

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-4/7/2021 09:13 לינק ישיר 

כעת מתראיינת ברשת ב

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-4/7/2021 09:36 לינק ישיר 

הייתי שמח לשמוע חוויות מהילדים איך זה לגדול משפחה של 12 ילדים אבא עסקן ציבורי ואמא רלשית...

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-4/7/2021 12:02 לינק ישיר 

נדמה לי שכולם פה פספסו את הפואנטה.
יש המון נשים בישראל, אפריקה, ומקומות נידחים בעולם שהביאו הרבה יותר מ12 ילדים לעולם.
זה ממש לא הסיפור.
מעריך שהנשיא ביידן כרע ברך מול העובדה המעוררת השתאות שהיא גם עובדת במשרה מלאה ותובענית, גם עשתה תואר שני, וגם הביאה 12 ילדים לעולם. זה לא סתם אישה שהביאה הרבה ילדים. זה סיפור יוצא דופן.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-4/7/2021 12:12 לינק ישיר 

הוא לא בדיוק כרע ברך בגללה אלא בגלל ריבלין
חלק ממופע הליקוק והצביעות ההדדי
עכ"פ אני לא בטוח שתמונה כזו מתאימה לפורום חרדי, בפרט לאור האישיות וההיסטוריה המפוקפקת של ביידן בעניינים אלו.
העיקר שפותח האשכול ביקר את דבריו הגסים של הוט באשכול אחר (ואמר ש"לא נעים להיות בפורום")  בו בזמן שהביא תמונה מפוקפקת שכל מי שרואה אותה ומכיר קצת את ביידן חושב על ההקשר.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-4/7/2021 13:20 לינק ישיר 

אם אני מבין נכון את ההקשר שעליו אתה מדבר, צריך להיות עם ראש מסוג מסוים בשביל לחשוב את מה שאתה רומז עליו בעקבות התמונה הזאת

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-4/7/2021 15:24 לינק ישיר 

נוירולוג כתב:

אני לא בטוח שתמונה כזו מתאימה לפורום חרדי, בפרט לאור האישיות וההיסטוריה המפוקפקת של ביידן בעניינים אלו.
העיקר שפותח האשכול ביקר את דבריו הגסים של הוט באשכול אחר (ואמר ש"לא נעים להיות בפורום")  בו בזמן שהביא תמונה מפוקפקת שכל מי שרואה אותה ומכיר קצת את ביידן חושב על ההקשר.

וואי וואי
צריך למסגר ולתלות את התגובה ההזויה הזאת כדוגמה לשיבוש מוחי ונפשי חמור (שכל הנראה נובע מחינוך גוראי חולני ומעוות).

תוקן על ידי חריף_ומקשה ב- 04/07/2021 15:24:56

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-4/7/2021 17:14 לינק ישיר 
קלעפער

חריף_ומקשה כתב:

אני לא בטוח שתמונה כזו מתאימה לפורום חרדי, בפרט לאור האישיות וההיסטוריה המפוקפקת של ביידן בעניינים אלו.

וואי וואי
צריך למסגר ולתלות את התגובה ההזויה הזאת כדוגמה לשיבוש מוחי ונפשי חמור (שכל הנראה נובע מחינוך גוראי חולני ומעוות).

תוקן על ידי חריף_ומקשה ב- 04/07/2021 15:24:56

פשוט לא יאומן!!! הכותב הזה טרול חולה נפש!!!  

(נ.ב. צפה לרדיפה מתמדת עכשיו...)

תוקן על ידי קלעפער ב- 04/07/2021 17:25:51

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-4/7/2021 17:53 לינק ישיר 
קלעפער

חריף_ומקשה כתב:
נדמה לי שכולם פה פספסו את הפואנטה.
יש המון נשים בישראל, אפריקה, ומקומות נידחים בעולם שהביאו הרבה יותר מ12 ילדים לעולם.
זה ממש לא הסיפור.
מעריך שהנשיא ביידן כרע ברך מול העובדה המעוררת השתאות שהיא גם עובדת במשרה מלאה ותובענית, גם עשתה תואר שני, וגם הביאה 12 ילדים לעולם. זה לא סתם אישה שהביאה הרבה ילדים. זה סיפור יוצא דופן.

לא צריך להרחיק לאפריקה, יש בארה"ב אלפי נשים נוצריות עם יותר מ12 ילדים. וביידן נוצרי קתולי ומודע לכך. יש לו אפילו בעיה עם הפלות, הוא מתחמק ככל שניתן מלהתייחס לסוגיא זו בגלל האגף הפרוגסיבי שלו.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-4/7/2021 22:14 לינק ישיר 

A_Smithee כתב:
אם אני מבין נכון את ההקשר שעליו אתה מדבר, צריך להיות עם ראש מסוג מסוים בשביל לחשוב את מה שאתה רומז עליו בעקבות התמונה הזאת

אתה מחזק את מה שכתבתי
זה בדיוק גם מה שעבר לך בראש, אתה הוכחה חיה לכך.

ולצבועים הרדודים שמגיבים נטו מפוזיציה, הדמגוגיה שלכם לא מרשימה אותי.

אם היו שמים תמונה של המשגיח מקול תורה כורע ברך מול בחור חמד, לא צריך להיות בעל דמיון מרחיק לכת בכדי להבין שיש טעם לפגם בפרסום התמונה, אבל כשהפוזיציה מעל הכל, והרדידות שולטת, אז כל שנותר הוא דמגוגיה, כרגיל.

דדווח על תוכן פוגעני

בית > פורומים > אקטואליה וחדשות > בחדרי חרדים > הנשיא ביידן כרע ברך בפני מרת רביץ כהוקרה על שהיא אמא ל12 ילדים (אשה)
מנהל לחץ כאן לנעילת האשכול
הוסף לעמוד האישי  דווח למנהל שלח לחבר
1 2 3 לדף הבא סך הכל 3 דפים.