בית פורומים בחדרי חרדים

רבקה רביץ, קל לך לדבר עם כפית זהב בפה!

שלום אורח. באפשרותך להתחבר או להירשם
הצג 15 הודעות בעמוד הוסף לדף האישי  דווח למנהל שלח לחבר
נשלח ב-4/7/2021 23:37 לינק ישיר 
רבקה רביץ, קל לך לדבר עם כפית זהב בפה!

כמה כיף להיות חרדית שקוראים לה רבקה רביץ:
מותר לך להיות ראש סגל בית הנשיא הציוני.
מותר לך להשלים שני תארים.
מותר לך לעשות דוקטורט.
מותר לך לחלום להיות חברת כנסת.
מותר לך לחלום להיות ח"כית ביהדות התורה(!)
ומותר לך להצהיר את כל זה בידיעות אחרונות.
ואל דאגה -
יקבלו את הילדים שלך לחיידרים הטובים ביותר.
הבנות שלך תלמדנה בסמינרים הטובים ביותר.
ישתדכו איתך מהמשפחות הטובות ביותר.
בעלך ישב במקום המכובד ביותר בבית הכנסת.
ובאופן כללי אתם תהיו מושא לגאווה פנים מגזרית.
או כפי שאני לוקח את כל התיאור הנ"ל ומקמט אותו למילה אחת חדה וברורה - צביעות.
כך נראית צביעות, כך היא נשמעת.
רק מעמדה כזו אפשר להצהיר כי: "אני מבינה את מי שנאבקות על זה בפומבי, אבל אני לא אוהבת את ההתרסה. בהרבה מובנים הן עושות את זה גם בשבילי ובשביל אחרות, אבל אני בנקודה פריווילגית, אולי אפילו מפונקת, שיכולה להגיד שאני לא אוהבת את זה כי זה נגד הממסד.
"אני חרדית גאה ומיינסטרימית ומוכנה לשלם את המחיר עבור זה. למשל, הייתי רוצה שהילד שלי ילמד מתמטיקה ואנגלית ברמה יותר גבוהה, אבל בגלל שאני חרדית מיינסטרימית אני שולחת אותו לחיידר הרגיל".
לא, רבקה רביץ, לא.
את לא מוכנה לשלם מחיר עבור זה, הבל הבלים. את לא משלמת ולא תשלמי ולוּ מעט מזעיר שישלמו אשה או גבר חרדיים מן השורה על כל אחד מן הצעדים שעשית. ואת בהחלט תקצרי את פירות המאבק שעושים אחרים המשלמים מחירים כבדים מאד כדי שאת תוכלי ביום מן הימים להיות חברת כנסת - פשוט בגלל שאת האשה של והכלה של, כמה קל.
ורבקה רביץ היא לא האישיו,
מקודם זה היה הרב יצחק יוסף.("לא למדתי ליבה ובכל זאת תראו לאן הגעתי")
אבל אי אפשר, פשוט אי אפשר שלא לצאת מעורך כשאתה קורא דברים כאלו + היכן שפורסמו. כל חרדי אחר שהיה עושה זאת היה משלם אם בעצמו אם בילדיו. הגיע הזמן שבכל פעם ופעם שנפגוש גבר או אשה חרדיים פריווילגיים שחושבים שהם יכולים לומר את שהם אומרים בלי תגובה, הגיע הזמן שנגיב. שלא ננגב את הרוק ונאמר שיורד עלינו גשם.
כי זה לא מסוג המחירים שאני מוכן לשלם.
עד כאן.

אליהו פולק 

דווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-4/7/2021 23:43 לינק ישיר 
קלעפער

שחור_כתום כתב:

את לא מוכנה לשלם מחיר עבור זה, הבל הבלים

אליהו פולק 

חוששני שלא הבנת את המשפט. ההפך, אם היא לא תשלם על כך מחיר אז הסיבה שהיא לא עושה זאת זה בגלל ההכרה שלא נכון לעשות את זה.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-4/7/2021 23:48 לינק ישיר 
פולק? קשור ליהושע?

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-4/7/2021 23:51 לינק ישיר 

כתב יפה הבחור

והוא לא קשור ליהושע פולק

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-4/7/2021 23:56 לינק ישיר 

דווקא ליבי אומר שהיא תשלם על דעותיה מחיר כבד, את התשלום לא גובים מנהלי החיידרים, התשלום זאת התוצאה שיוצאת בחינוך הילדים. ימים יגידו, לא סתם רבים מבניהם של שלוחי ציבור מתמודדים עם קשיי חינוך, גם כאשר הוריהם יצטערו על אותו הדבר, אבל לא מספיק כדי להרגיש את הציבור שמצטער. ודוק

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-4/7/2021 23:59 לינק ישיר 

אם מישהו חושב שמשפחת רביץ המורחבת לא תשלם מחיר אישי על הראיון הזה, הוא טועה ! ! !

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-5/7/2021 00:03 לינק ישיר 

איך ההורים רביץ סיפרו לילדים על הראיון של אם המשפחה ב"ידיעות אחרונות" בה שטחה את משנתה ורצונה לשמש כח"כית בכנסת ישראל?

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-5/7/2021 00:11 לינק ישיר 

איך הם סיפרו על הראיון?!
אני יותר תוהה איך הם סיפרו להם על תכנו?
איך, למשל, הם יספרו להם שבעצם הם מונעים מהם חינוך מתקדם, לשיטתה כמובן, וזאת רק כדי
להיות שייכים ל'מיינסטרים'?
מה הם יענו לילדים כשיקשו עליה מדוע הם צריכים להיות ה'קרבן' של שאיפותיה הפוליטיות?
האם היא תסתפק במענה הקצר של חמיה ז"ל ותפטיר 'בצער רב'?!

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-5/7/2021 00:20 לינק ישיר 

עושה סוף לחגיגה הפמניסטית שמתריסה נגד דעת תורה: הרל"שית החרדית של הנשיא ריבלין, מגיבה ה לסערה שפרצה בעקבות הריאיון ב'ידיעות', בו צוטטה כמי שרוצה להיות חברת כנסת במפלגה חרדית ומסבירה את דבריה ומבהירה: "לא אעשה שום דבר שהוא נגד מועצת חכמי התורה"
(הריאיון המלא, מחר)

ישי כהן

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-5/7/2021 00:47 לינק ישיר 

כתב טוב מר פולק הזה. "מיינסטרימית", בטח. LOL

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-5/7/2021 04:09 לינק ישיר 

hot_tr כתב:

עושה סוף לחגיגה הפמניסטית שמתריסה נגד דעת תורה: הרל"שית החרדית של הנשיא ריבלין, מגיבה ה לסערה שפרצה בעקבות הריאיון ב'ידיעות', בו צוטטה כמי שרוצה להיות חברת כנסת במפלגה חרדית ומסבירה את דבריה ומבהירה: "לא אעשה שום דבר שהוא נגד מועצת חכמי התורה"
(הריאיון המלא, מחר)

ישי כהן

מועצת חכמי התורה דווקא?

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-5/7/2021 07:39 לינק ישיר 

הילדים שלה יהיו מסודרים כלכלית גם בלי מתמטיקה ואנגלית..
אבל האנשים הפשוטים מסכנים...

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-5/7/2021 07:49 לינק ישיר 

מסתבר שלא הסתפקה בכפית הזהב בפה.
כעת היא מחפשת אבק כוכבים.

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-5/7/2021 08:59 לינק ישיר 
יאה עניותא לישראל

השאלה בסוף איננה כלכלית בכלל, הלוואי את הכסף עזבו ואת תורתי שמרו, מה שווה כסף אם נכדיך יילכו עם כיפה קטנה, וניניך יעזבו את הארץ, מה שווה כסף וזהב, אם חלילה רק ילד אחד לא הולך בתלם.

פסתםנחמד כתב:
הילדים שלה יהיו מסודרים כלכלית גם בלי מתמטיקה ואנגלית..
אבל האנשים הפשוטים מסכנים...

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-5/7/2021 09:15 לינק ישיר 

שחור_כתום כתב:
מותר לך להיות ראש סגל בית הנשיא הציוני.
מותר לך להשלים שני תארים.
מותר לך לעשות דוקטורט.
מותר לך לחלום להיות חברת כנסת.
מותר לך לחלום להיות ח"כית ביהדות התורה(!)
ומותר לך להצהיר את כל זה בידיעות אחרונות.
ואל דאגה -
יקבלו את הילדים שלך לחיידרים הטובים ביותר.
הבנות שלך תלמדנה בסמינרים הטובים ביותר.
ישתדכו איתך מהמשפחות הטובות ביותר.
בעלך ישב במקום המכובד ביותר בבית הכנסת.
ובאופן כללי אתם תהיו מושא לגאווה פנים מגזרית.
או כפי שאני לוקח את כל התיאור הנ"ל ומקמט אותו למילה אחת חדה וברורה - צביעות.
כך נראית צביעות, כך היא נשמעת.
רק מעמדה כזו אפשר להצהיר כי: "אני מבינה את מי שנאבקות על זה בפומבי, אבל אני לא אוהבת את ההתרסה. בהרבה מובנים הן עושות את זה גם בשבילי ובשביל אחרות, אבל אני בנקודה פריווילגית, אולי אפילו מפונקת, שיכולה להגיד שאני לא אוהבת את זה כי זה נגד הממסד.
"אני חרדית גאה ומיינסטרימית ומוכנה לשלם את המחיר עבור זה. למשל, הייתי רוצה שהילד שלי ילמד מתמטיקה ואנגלית ברמה יותר גבוהה, אבל בגלל שאני חרדית מיינסטרימית אני שולחת אותו לחיידר הרגיל".
לא, רבקה רביץ, לא.
את לא מוכנה לשלם מחיר עבור זה, הבל הבלים. את לא משלמת ולא תשלמי ולוּ מעט מזעיר שישלמו אשה או גבר חרדיים מן השורה על כל אחד מן הצעדים שעשית. ואת בהחלט תקצרי את פירות המאבק שעושים אחרים המשלמים מחירים כבדים מאד כדי שאת תוכלי ביום מן הימים להיות חברת כנסת - פשוט בגלל שאת האשה של והכלה של, כמה קל.
ורבקה רביץ היא לא האישיו,
מקודם זה היה הרב יצחק יוסף.("לא למדתי ליבה ובכל זאת תראו לאן הגעתי")
אבל אי אפשר, פשוט אי אפשר שלא לצאת מעורך כשאתה קורא דברים כאלו + היכן שפורסמו. כל חרדי אחר שהיה עושה זאת היה משלם אם בעצמו אם בילדיו. הגיע הזמן שבכל פעם ופעם שנפגוש גבר או אשה חרדיים פריווילגיים שחושבים שהם יכולים לומר את שהם אומרים בלי תגובה, הגיע הזמן שנגיב. שלא ננגב את הרוק ונאמר שיורד עלינו גשם.
כי זה לא מסוג המחירים שאני מוכן לשלם.
עד כאן.

אליהו פולק 

כמה כיף??
כמה עלוב.

הכותב התייחס רק לשנות האדם בעולם השקר, שהם כחלום יעוף, מה עם נצח נצחים בעולם האמת ששם היא תהיה לדיראון עולם?

וכבר אמרו חכמינו,  עליונים למטה ותחתונים למעלה.

.email-autocomplete-ext { display: none; direction: ltr; text-align: left; z-index: 99999999; font: 14px arial, sans-serif; background: #fff; padding: 1px; line-height: 25px; box-sizing: content-box; border: solid 1px #ccc; position: absolute; white-space: nowrap; left: 0; top: 0; right: auto; box-shadow: 0 1px 3px 0 rgba(0,0,0,.2), 0 1px 1px 0 rgba(0,0,0,.14), 0 2px 1px -1px rgba(0,0,0,.12); } .email-autocomplete-ext .email-complete-value { cursor: pointer; padding: 2px 10px; letter-spacing: 1px; color: #222; transition: background 0.2s; } .email-autocomplete-ext .email-complete-value:hover, .email-autocomplete-ext .email-complete-value:focus, .email-autocomplete-ext .email-complete-value.focus, .email-autocomplete-ext .email-complete-credit:hover, .email-autocomplete-ext .email-complete-credit.focus { background: #eee; outline:none; } .email-autocomplete-ext .email-complete-value span { display: inline-block; } .email-autocomplete-ext .email-complete-value .suffix { letter-spacing: 1px; } .email-autocomplete-ext .email-complete-credit { cursor: pointer; padding: 0px 15px; transition: background 0.2s; text-align: right; color: #777; font-size: 13px; line-height: 22px; border-top: solid 1px #ececec; } .email-autocomplete-ext .email-complete-credit a { color: #777; text-decoration: none; }

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-5/7/2021 09:25 לינק ישיר 

בוקר טוב... 
גילית את עולם השקר ... 

הציבור החרדי מקדש את לומדי התורה והאברכים נחשבים העילית וכך זה צריך להיות 
הבעיה הגדולה היא שמי שיצא לעבוד אוטומטית יורד בדרגה גם אם הוא יותר יר"ש מאחד שמסתובב בכולל ומערבב עסקאות נדל"ן כושלות 
וגם קובע עיתים לתורה יותר מאחד שמסתובב בכולל ושותה קפה (רובם ב"ה לא כאלו אבל כשיש הרבה אברכים השוליים גדולים) 

אבל השקר הגדול מגיע אם הוא הצליח בעבודה.. אם הוא נהיה איש עסקים מוצלח או עו"ד ידוע או הכי חשוב עסקן ציבורי... או אז הוא ישב במזרח ויקבל שישי + תוארי כבוד 
כשהוא היה שיפוצניק עם מכנסיים מלוכלכות הוא היה סתם בעלבת אבל אם הצליח ונהיה קבלן גדול פתאום מעריצים את הסיאנה שלו... 
כשלמד באקדמיה היה פורץ גדר אבל כששומעים את השם שלו ברדיו (באוטובוס) פתאום הוא משלנו.. 

דדווח על תוכן פוגעני

בית > פורומים > אקטואליה וחדשות > בחדרי חרדים > רבקה רביץ, קל לך לדבר עם כפית זהב בפה!
מנהל לחץ כאן לנעילת האשכול
הוסף לעמוד האישי  דווח למנהל שלח לחבר
1 2 לדף הבא סך הכל 2 דפים.