בית פורומים בחדרי חרדים

חסרי ישע

שלום אורח. באפשרותך להתחבר או להירשם
הצג 15 הודעות בעמוד הוסף לדף האישי  דווח למנהל שלח לחבר
נשלח ב-11/7/2021 09:45 לינק ישיר 
חסרי ישע

תינוק שלא יכול ללכת, לדבר, מיילל.
זקן עם קושי קוגנטיבי צועק וכועס.
מוגבל נפשית או גופנית, מסמן עם הידיים.

והחרדים? אותו הדבר, חסרי ישע במודע ומתוך בחירה, מזמינים עליכם את התלותיות.

כואב לי הלב באמת ושורף לקרוא ולשמוע את הבוז לאברכיםגם חלק מהחברות שלי לא מבינות את הדבר האמיתי לחיות עם בעל לומד תורה.
קשה לי לקבל את הטיעונים אפילו אם יש בהם צדק או צידוק הגיוני.
כי הקן שהנחה אותי כל החיים ואני מקווה שבעזרת השם ככה אני אחשוב עד סוף החיים.
אני מעריצה בני תורה ואברכים ובחורים בישיבות, ולא יכולה לקבל שום אמירה נגד הלימוד תורה.

אבל אתם, חסרי הישע כאילו. למה אתם לא יוצאים בהמוניכם להפגין? למה אתם יושבים בבית או בכולל ומייללים? למה החברי כנבת שלכם רק נואמים בכנסת במקום לחנוק ולסתום את המדינה? למה?
אתם טוענים שיש לכם זכויות, שאתם מופלים לרעה?! שאתם אזרחים לא שוי זכויות, תעשו מעשה אזרחי ותלחמו על שלכם.
תםסיקו להאמין שהנציגים או הרבנים יעשו לכם ובשבילכם את העבודה.
הרי אם היה קורה כזה דבר בכל מגזר אחר הארץ הייתה רועדת, ואתם כמו תמיד נותנים את הלחי השניה מתוך מזוכיזם מובנה במודע ובתת מודע, כי התרגלתם לשבת בבית.
תלמדו פרק באזרחות, תתחילו לממש את זכויות הפרט והאזרח ותלחמו על מה שמגיע. אף אחד לא ימשיך להאכיל אותכם כמו תינוקים. תתחילו ללעוס לבד.

נשלח מהאנדרואיד שלי

דווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-11/7/2021 09:48 לינק ישיר 

ישר כח

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-11/7/2021 10:45 לינק ישיר 

ותודה למנהיגות החרדית שהרגילה אותנו להיות תינוקות.

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-11/7/2021 11:43 לינק ישיר 

יתכן שליברמן מאד רוצה לראות את ההפגנות האלו שליידוסית כותבת.

אבל אני לוקח את הדברים שלה למקום אחר - מדוע החרדים בכנסת לא עושים דיל עם ממשלת השינוי ומבטיחים להצביע בעד חוק האזרחות שנפל בכנסת בתמורה לביטול גזירת מעונות היום?

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-11/7/2021 12:22 לינק ישיר 

ודאי שעושים !
ובדרכים שונות.

הפגנות לא יעזרו,
זו לא דרכינו -
בדרך כלל,
הפגנות מביאות לאלימות
משני הצדדים,
הפגנות יכולות להזיק למערכה.

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-11/7/2021 13:33 לינק ישיר 

שלג_דאשתקד כתב:
יתכן שליברמן מאד רוצה לראות את ההפגנות האלו שליידוסית כותבת.

אבל אני לוקח את הדברים שלה למקום אחר - מדוע החרדים בכנסת לא עושים דיל עם ממשלת השינוי ומבטיחים להצביע בעד חוק האזרחות שנפל בכנסת בתמורה לביטול גזירת מעונות היום?

כי 53 מיליארד עבור 4 ח"כים (שגם מצביעים עם הקואליציה רק מתי שבא להם) זה יותר מ200 מיליארד ל17 ח"כים. 

הפגיעה של גזירת המעונות תעמוד אולי על כ100 מלש"ח מתוך 400 

אתה לא מוכר נכס ב%0.05 מהמחיר הריאלי רק כי יש עכשיו אולי מישהו שמוכן לעשות עכשיו עיסקה

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-11/7/2021 14:11 לינק ישיר 

אתה לא מוכר כבוד שמים בשביל כסף. זה הכל. גזירת המעונות כואבת - אבל היא ממש לא הבעיה העיקרית שלנו. לעשות דיל עם ממשלת שמד בשביל כמה פרוטות - לא בשביל זה הלכנו לבחירות (למרות שיש כמה שחושבים שכן).

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-11/7/2021 14:44 לינק ישיר 

הפגנות הוא כלי חשוב. ובמדינה דמוקרטית חשוב מאד.
אבל גדולי ישראל תמיד נזהרו מלהוציא אנשים להפגנה על עניני ממון. רק על דברים שיש בהם עקירת דת.

עוד מעט יעבואר חוק הגיוס שבישלו ורקחו חרדק"י הכנסת, החוק ככל הנראה יעבור בהסכמתם.
וכולנו ממתינים לראות האם זה כן יהיה גזירת שמד שצריך להפגין עליה, או שרק המעונות זה גזירת שמד.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-11/7/2021 15:36 לינק ישיר 

אכן רעיון מעולה, בואו נציע לעולם התורה להפסיק את מסלולו בגלל כמה פרוטות (חשובות לאברכים ככל שתהיינה) ונהרוס יותר את הישיבות מה שהקורונה עדיין לא הצליחה.

יש לי הצעה טובה יותר, למה שהנשים לא תצאנה להפגין? ככה האברכים ימשיכו לעמול בתורה והנשים העובדות תוותרנה קצת על כמה ימי הכנסה ויזעזעו את העולם כולו.
האפקט יהיה גדול יותר.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-11/7/2021 15:38 לינק ישיר 

עומדבפרץ כתב:
הפגנות הוא כלי חשוב. ובמדינה דמוקרטית חשוב מאד.
אבל גדולי ישראל תמיד נזהרו מלהוציא אנשים להפגנה על עניני ממון. רק על דברים שיש בהם עקירת דת.

עוד מעט יעבור חוק הגיוס שבישלו ורקחו חרדק"י הכנסת, החוק ככל הנראה יעבור בהסכמתם.
וכולנו ממתינים לראות האם זה כן יהיה גזירת שמד שצריך להפגין עליה, או שרק המעונות זה גזירת שמד.

באתי לכתוב תגובה על האשכול, וראיתי שתמצתת בעצם את מה שאני חושב
חרדי מן השורה מבין את זה לבד
ממתי חרדים יוצאים להפגנות כדי לקבל כסף?
"חסרי ישע".. בעינים של הדוסית, אבל כשמשהו באמת מצריך להוציא אנשים להפגנות, ידעו החרדים להביא גם חצי מליון, ידעו לחסום בו זמנית כבישי עורקים מרכזיים בארץ, לא שזוהי תפארתינו, אבל למה לקרוא חסרי ישע למי שבמודע לא הולך להפגין כדי לקבל עוד 2000 ש"ח??

מה שאני כן רואה ברפיסות שלנו, זה איך ממשיכים לשלם מיסים כמו ילדים טובים, למדינה שמפלה חרדים, נותנת חצי מהסכום לילד חרדי, ועכשיו יופלה גם התינוק החרדי, אם אין תמורה למיסים למה לשלם אותם?
יודגש, אני לא קורא למרד מיסים, רק מביע פליאה..

תוקן על ידי איש_חשוב ב- 11/07/2021 15:41:08

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-11/7/2021 15:47 לינק ישיר 

אליכם אישים אקרא אמר רבי ברכיה אלו תלמידי חכמים שדומין לנשים ועושין גבורה כאנשים.

יומא דף ע"א עמוד א. ועיין שם ברש"י.

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-11/7/2021 15:53 לינק ישיר 

רציף כתב:

ודאי שעושים !
ובדרכים שונות.

הפגנות לא יעזרו,
זו לא דרכינו -
בדרך כלל,
הפגנות מביאות לאלימות
משני הצדדים,
הפגנות יכולות להזיק למערכה.

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-11/7/2021 18:04 לינק ישיר 

קלישאות מעופשות ומטופשות.
אתם תמשיכו לבכות ואני אמשיך לשלם עוד מיסים ועוד תשלומים וגם תעריף מלא.
לא זה מה שיוציא לי את האמונה בתורה.

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-11/7/2021 20:08 לינק ישיר 

נראה לי מגוחך להפגין על זה

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-11/7/2021 21:09 לינק ישיר 

אני בעד לעשות עסקאות עם בנט ;
תתחשב בנו ונעביר לך חוקים,
לא התחתנו עם ביבי.

שוב, הפגנות לא יעזרו, לא הפגנות גברים, ולא הפגנות נשים עם תינוקות, הרי ליברמן ולפיד ימשיכו עם ההסתה שלהם.
מה גם, אולי יש פיתרונות כמו להקים מעונות בזול, ויש עוד פתרונות כמו אירגון תמיכה כספית לאברכים, חכו ותראו, זה מתבשל

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-11/7/2021 21:17 לינק ישיר 

מי שלא מפגין הוא תינוק שלא יודע ללעוס?
הפגנות הן ענין לאנשים רדודים ואלימים, 'לחנוק את המדינה' וכל מיני שטויות כאלו זה מתאים לאנרכיסטים ומשועממים
הציבור החרדי ידע לעשות בכמה הזדמנויות כנסי התעוררות רוחנית במקרים של התערבות בעיקרי הדת, לא בשביל כסף ו'זכויות', שיח הזכויות לא שייך לנו

דדווח על תוכן פוגעני

בית > פורומים > אקטואליה וחדשות > בחדרי חרדים > חסרי ישע
מנהל לחץ כאן לנעילת האשכול
הוסף לעמוד האישי  דווח למנהל שלח לחבר
1 2 לדף הבא סך הכל 2 דפים.