בית פורומים בחדרי חרדים

דרעי שוב מזלזל פוגע בציבור הדתי לאומי

שלום אורח. באפשרותך להתחבר או להירשם
הצג 15 הודעות בעמוד הוסף לדף האישי  דווח למנהל שלח לחבר
נשלח ב-29/8/2021 14:00 לינק ישיר 
דרעי שוב מזלזל פוגע בציבור הדתי לאומי

כנראה שהישיבה באופוזציה קשה לדרעי והוא מתוסכל ומשועמם .
והוא מצא את הזמן לתקוף בצורה קשה ופוגעת בכלל הציבור הדתי לאומי.
בסתר ליבו הוא היה מאוד רוצה שיצביעו לשס .
אבל הם חכמים ולא מצביעים למי שהורשע וישב בכלא.
ומי מנהל את שס כמו עסק פרטי .

https://www.srugim.co.il/589998-%D7%90%D7%A8%D7%99%D7%94-%D7%93%D7%A8%D7%A2%D7%99-%D7%A4%D7%95%D7%A2%D7%A8-%D7%A4%D7%94-%D7%A2%D7%9C-%D7%94%D7%A6%D7%99%D7%95%D7%A0%D7%95%D7%AA-%D7%94%D7%93%D7%AA%D7%99%D7%AA

ו"ר ש"ס, ח"כ אריה דרעי, פער את פיו על הקהילה הסרוגה בגבעת שמואל. דרעי התראיין לעיתון החרדי 'משפחה' ושם תיאר את המצב הדתי:

"בגבעת שמואל אורח החיים המקובל הוא שבשבת בבוקר הולכים לבית הכנסת ואחרי הצהריים כולם נמצאים בקלאב או בסאונה. אין להם בעיה עם זה".

בהמשך גם הוסיף: "יש בתי כנסת של הציונות הדתית שיש בהם נשים חזניות ונשים דרשניות, והמחיצות כבר נפלו בין עזרת הנשים לעזרת הגברים".

מאוחר יותר נאלץ דרעי להתנצל.
ואז הוא הוסיף חטא על פשע .

דרעי נאלץ להתנצל: התכוונתי לאנשי ימינה

בעקבות הביקורת, גם מצד חבריו לאופוזיציה, יו"ר ש"ס אריה דרעי נאלץ להתנצל על ההשתלחות בתושבי גבעת שמואל: "אין כוונתי חלילה לכלל הציבור של הציונות הדתית היקר מאד לליבי"

בעקבות הביקורת מצד חבריו לאופוזיציה, ח"כ מיכל וולדיגר, תושבת גבעת שמואל, ובצלאל סמוטריץ' פרסם דרעי הודעת התנצלות:

"בראיון ל'משפחה' קבלתי על חברי ימינה המייצגים חלק קטן ולא מייצג של הציבור הדתי לאומי ופועלים להרס הרבנות הראשית וחבירה לשמאל ולזרם הרפורמי. אין כוונתי חלילה לכלל הציבור של הציונות הדתית היקר מאד לליבי ושותף מלא יחד איתנו למערכה על זהותה היהודית של מדינת ישראל ולישוב ארץ ישראל וכמובן לא לכלל תושבי גבעת שמואל.

אם דבריי לא הובנו כהלכה או מישהו נפגע מדבריי אני מתנצל. והאמת והשלום אהבו."

ח"כ כלפון: הקללות של דרעי כמו של בלעם

בימינה לא אהבו כמובן את ההשמצות של דרעי.

https://www.srugim.co.il/590002-%d7%91%d7%a2%d7%a7%d7%91%d7%95%d7%aa-%d7%94%d7%91%d7%99%d7%a7%d7%95%d7%a8%d7%aa-%d7%93%d7%a8%d7%a2%d7%99-%d7%9e%d7%aa%d7%a0%d7%a6%d7%9c

דווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-29/8/2021 19:27 לינק ישיר 

אבל כולם טובים עבורו כבשר תותחים בהצבעה לשס בבחירת!!

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-29/8/2021 20:34 לינק ישיר 

.
בעיני רבו, אלו ואלו עמלקים.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-30/8/2021 11:14 לינק ישיר 

מואדיב כתב:

.
בעיני רבו, אלו ואלו עמלקים.

דרעי אחראי לאמירות של הרב שלום כהן עמלק
לאמירה של בית של גויים !!
אבל שס היא בית לאנשים שהורשעו בפלילים וישבו בכלא !!

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-30/8/2021 13:26 לינק ישיר 

שרית היקרה, את מייחסת חשיבות עצומה לבית משפט שיושבים בו אנשים שאין להם ולו טיפה מוסריות, ולא כל דבר שבעיניהם הוא שוחד אסור מהתורה, השופטים הללו צבועים מכף רגל ועד ראש ואת כל הזמן מזמרת לנו דרעי גנב בו בזמן שלפי דיני התורה הצודקים הוא צדיק גמור, ואת שבויה בזמירות של העולם החילוני הרקוב שהוא גנב, כל אחד מבין שדרעי מעולם לא גנב פרוטה ממישהו המקסימום שאפשר לומר עליו שהוא עזר למישהו ולקח בעד טרחתו קצת כסף, ואני לא מכירה אחד בעולם החילוני שהוא לא גנב, כולם לוקחים דברים שאינם שלהם והם גנבים על פי התורה אינני יודעת אם את מכירה את המונח השלמת ציוד, שמסביבי כולם לקו בו, כך שתפסיקי עם השנאה שלך לאדם צדיק שעשה הרבה יותר ממך למען התורה ושמירת התורה של פשוטי העם תוך כדי שהוא מתבזה לא פעם וסופג מהתקשורת הארורה קיתונות של בוז, דיייי תפסיקי כבר עם הצביעות הסלקטיבית שלך שאיננה מעוגנת בשום פסק של בית דין רבני, רק השופטים הארורים של מערכת המשפט הרקובה והמתנשאת אומרים את מה שאת אומרת בו בזמן שבינם לבין עצמם הם יודעים שדרעי צדיק יותר מכל פוליטיקאי חילוני חסוד!!!!!!!!

תוקן על ידי sasa2 ב- 30/08/2021 13:26:42

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-30/8/2021 17:29 לינק ישיר 
קלעפער

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-31/8/2021 04:09 לינק ישיר 

קלעפער כתב:
קלעפער

הקלטת ששדרעי ואוהדים שלו שכחו !!

נשלח מהאנדרואיד שלי

תוקן על ידי שרית560 ב- 31/08/2021 04:09:26

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-31/8/2021 04:14 לינק ישיר 

sasa2 כתבה:

שרית היקרה, את מייחסת חשיבות עצומה לבית משפט שיושבים בו אנשים שאין להם ולו טיפה מוסריות, ולא כל דבר שבעיניהם הוא שוחד אסור מהתורה, השופטים הללו צבועים מכף רגל ועד ראש ואת כל הזמן מזמרת לנו דרעי גנב בו בזמן שלפי דיני התורה הצודקים הוא צדיק גמור, ואת שבויה בזמירות של העולם החילוני הרקוב שהוא גנב, כל אחד מבין שדרעי מעולם לא גנב פרוטה ממישהו המקסימום שאפשר לומר עליו שהוא עזר למישהו ולקח בעד טרחתו קצת כסף, ואני לא מכירה אחד בעולם החילוני שהוא לא גנב, כולם לוקחים דברים שאינם שלהם והם גנבים על פי התורה אינני יודעת אם את מכירה את המונח השלמת ציוד, שמסביבי כולם לקו בו, כך שתפסיקי עם השנאה שלך לאדם צדיק שעשה הרבה יותר ממך למען התורה ושמירת התורה של פשוטי העם תוך כדי שהוא מתבזה לא פעם וסופג מהתקשורת הארורה קיתונות של בוז, דיייי תפסיקי כבר עם הצביעות הסלקטיבית שלך שאיננה מעוגנת בשום פסק של בית דין רבני, רק השופטים הארורים של מערכת המשפט הרקובה והמתנשאת אומרים את מה שאת אומרת בו בזמן שבינם לבין עצמם הם יודעים שדרעי צדיק יותר מכל פוליטיקאי חילוני חסוד!!!!!!!!

תוקן על ידי sasa2 ב- 30/08/2021 13:26:42

מספיק עם היחצנות !!
לכאורה אני יודעת לכאורה מכלי ראשון על המעטפות של שוחד שהוא קיבל !!

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-31/8/2021 14:03 לינק ישיר 

שרית המלומדת מבר אילן, לפחות אל תראי שאת מטומטמת לעין כל, כתבתי לך שגם אם הוא לקח כסף תמורת עזרה הוא איננו גנב על פי דיני התורה, רק שלפי חוקי סדום של המדינה שוחד מקביל לגניבה, אך על פי דין תורה הוא לא גנב מאיש, והמכנה אותו גנב עובר על איסור דאורייתא של הוצאת שם רע, אז באמת הפסיקי עם האובססיה החולנית שלך לגור ולדרעי, ותתחילי להגיב עניינית בכל נושא שתבחרי לך, אנחנו נכבד אותך על כך מה שאין כן על תגובותייך שמזכירות את הכלב של פאבלוב, ואגב גם דרעי וגם גור אינם בדיוק כוס התה שלי, אך מכאן ועד לשנאה עיוורת הדרך רחוקה רחוקה, אני אוהבת את הגורים משום שהם יהודים מקיימי מצוות וכן את דרעי, אני שונאת את החילוניים שנאה עזה למרות שהייתי אי פעם חלק ממנו ואולי דווקא משום שהייתי חלק ממנו ואני מכירה מקרוב קרוב את הצביעות הנהנתנות וחוסר המוסריות של כל מגלגלי העיניים החילוניים שכולם מושחתים הרבה הרבה יותר מיקירך אריה דרעי.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-31/8/2021 14:19 לינק ישיר 

במדינת ההלכה האידאלית יהיה מותר בה לקבל כסף תמורת עזרה? יכול להיות ויש לא מעט דוגמאות למדינות כאלו - בדרך כלל לא משהו

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-1/9/2021 11:16 לינק ישיר 

sasa2 כתבה:

שרית המלומדת מבר אילן, לפחות אל תראי שאת מטומטמת לעין כל, כתבתי לך שגם אם הוא לקח כסף תמורת עזרה הוא איננו גנב על פי דיני התורה, רק שלפי חוקי סדום של המדינה שוחד מקביל לגניבה, אך על פי דין תורה הוא לא גנב מאיש, והמכנה אותו גנב עובר על איסור דאורייתא של הוצאת שם רע, אז באמת הפסיקי עם האובססיה החולנית שלך לגור ולדרעי, ותתחילי להגיב עניינית בכל נושא שתבחרי לך, אנחנו נכבד אותך על כך מה שאין כן על תגובותייך שמזכירות את הכלב של פאבלוב, ואגב גם דרעי וגם גור אינם בדיוק כוס התה שלי, אך מכאן ועד לשנאה עיוורת הדרך רחוקה רחוקה, אני אוהבת את הגורים משום שהם יהודים מקיימי מצוות וכן את דרעי, אני שונאת את החילוניים שנאה עזה למרות שהייתי אי פעם חלק ממנו ואולי דווקא משום שהייתי חלק ממנו ואני מכירה מקרוב קרוב את הצביעות הנהנתנות וחוסר המוסריות של כל מגלגלי העיניים החילוניים שכולם מושחתים הרבה הרבה יותר מיקירך אריה דרעי.

מותר לקבל שוחד לפי חוקי התורה ???
כתוב הרי "והשוחד יעוור עיני חכמים "

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-1/9/2021 11:22 לינק ישיר 
מצדרביעי

sasa2 כתב:
שרית המלומדת מבר אילן, לפחות אל תראי שאת מטומטמת לעין כל, כתבתי לך שגם אם הוא לקח כסף תמורת עזרה הוא איננו גנב על פי דיני התורה,.

לא משוכנע בכלל שאתה צודק, לא מדובר בעזרה "פרטית" אלא בשימוש בכספי ציבור אאל"ט, וודאי שלפי התורה אסור  להשתמש בכספי ציבור שלא ביושר וודאי שיש בזה גם איסור גזילה...

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-1/9/2021 13:56 לינק ישיר 

שרית היקרה, האיסור הוא לדיין בדיני תורה לקחת שוחד לא על פוליטיקאי שעוזר לחבר

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-1/9/2021 14:23 לינק ישיר 

ובקשר לגניבת כספי ציבור, אינני משונעת שבמקרה של דרעי נעשה משהו מעין זה, אם כי אינני יודעת את הפרטים לאשורם. ובכלל בכספי מדינה יתכן ומצווה לגנוב כמה שיותר, הלא הם כופים אותנו לתת מיסים למטרות נוראיות כמו כפירה בה׳ ולתחזק מערכת חינוכית שרוצחת נשמות ילדי ישראל יום יום, ואנחנו אנוסים לשלם על זה. מי יכול לבא בטענות למי שלוקח מעט מהגזלה הזו חזרה לכיסו????

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-1/9/2021 16:47 לינק ישיר 

ההתבטאויות של דרעי מעניינות, מפני שלכאורה דרעי אמור לבנות על הרבה קולות דת"ליים "בסגנון שלמה קרעי/יוני שטבון".

ייתכן שדרעי מזהה מגמה של שנאה בציבור המסורתי כלפי הציבור הדת"לי בעקבות המצב הפוליטי.ורואה במגמה הזו פוטנציאל יותר גדול מאשר בכמה צרפתים ותוניסאים.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-1/9/2021 17:09 לינק ישיר 
מצדרביעי

sasa2 כתב:
ובקשר לגניבת כספי ציבור, אינני משונעת שבמקרה של דרעי נעשה משהו מעין זה, אם כי אינני יודעת את הפרטים לאשורם. ובכלל בכספי מדינה יתכן ומצווה לגנוב כמה שיותר, הלא הם כופים אותנו לתת מיסים למטרות נוראיות כמו כפירה בה׳ ולתחזק מערכת חינוכית שרוצחת נשמות ילדי ישראל יום יום, ואנחנו אנוסים לשלם על זה. מי יכול לבא בטענות למי שלוקח מעט מהגזלה הזו חזרה לכיסו????

נכון, מותר לגנוב אבל לא חלילה כדי לתקן את העוולות שאתם טוענים שהמדינה עושה, אלא כדי להכניס לכיסים שלי ושל המקורבים, יש לך את זה ביותר עקום?

דדווח על תוכן פוגעני

בית > פורומים > אקטואליה וחדשות > בחדרי חרדים > דרעי שוב מזלזל פוגע בציבור הדתי לאומי
מנהל לחץ כאן לנעילת האשכול
הוסף לעמוד האישי  דווח למנהל שלח לחבר
1 2 לדף הבא סך הכל 2 דפים.