בית פורומים בחדרי חרדים

ארגון בחגווי הסלע ! מטיפים נגד פאות וסמרטפונים ומטרידים בהודעות דרך הסמרטפון !!

שלום אורח. באפשרותך להתחבר או להירשם
הצג 15 הודעות בעמוד הוסף לדף האישי  דווח למנהל שלח לחבר
נשלח ב-30/8/2021 11:36 לינק ישיר 
ארגון בחגווי הסלע ! מטיפים נגד פאות וסמרטפונים ומטרידים בהודעות דרך הסמרטפון !!

מהו הארגון בחגווי הסלע ??
ארגון הזוי לחלוטין!!
מטיפים נגד הפאות נגד סמרטפון ושנשים ילכו עם שאל ורעלות
וגם שולחים הודעות דרך הסמרטפון לשנורר אנשים לממן את האירגון שלהם
הצביעות במיטבה !!

נשלח מהאנדרואיד שלי

דווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-30/8/2021 18:30 לינק ישיר 

מידע כללי

מטרות רשמיות

תחום פעילות

קהילה וחברה - כללי

מידע על הארגון

סוג ארגוןסטטוסמספר ארגוןשנת ייסוד

מסמכים ואישורים

אין
ניהול תקין בתוקף
עזרה
אין
זיכוי ממס לתרומות
עזרה
יש
דיווחים שנתיים
עזרה

אזורי פעילות

כתובת רשמיתאחד העם, 29, טבריה, 1422259
אזור פעילותהצפון
מקום פעילות

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-30/8/2021 18:31 לינק ישיר 

האם רות ביבי היא מנהלת את האירגון ??

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-30/8/2021 19:09 לינק ישיר 

מדובר בארגון של אנשים הזויים לחלוטין, חסידי הרב קוק. 90 אחוז מהפשקווילים והמודעות נגד פאות, מגיעים משם. לא נותר אלא להתפלל לה' שיכרית מעולמנו את כל השוטים הללו.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-30/8/2021 19:26 לינק ישיר 

אם הם מטרידים בטלפון אפשר להרוויח מהם עד אלף ש"ח לכל הודעה ללא הוכחת נזק.

www.consumers.org.il/category/email-spam-law

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-30/8/2021 20:08 לינק ישיר 
מעניין מתי התפללת "שיכרית" השם את המחטיאים מבלי להכנס לויכוח אם הם צודקים או לא

Safra כתב:
מדובר בארגון של אנשים הזויים לחלוטין, חסידי הרב קוק. 90 אחוז מהפשקווילים והמודעות נגד פאות, מגיעים משם. לא נותר אלא להתפלל לה' שיכרית מעולמנו את כל השוטים הללו.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-30/8/2021 20:25 לינק ישיר 

מתפלל כל יום שיכרית את המחטיאים האלה, אל תדאג. כל אדם שקורא את מודעות הזימה שלהם, מתמלא בהרהורי עבירה, שלא לדבר על ילדים קטנים שקוראים בשקיקה את כל הזבל שלהם. 

בנוסף לכך, כפי שכתב רבי עזריאל הילדסהיימר (שו"ת רבי עזריאל ח"א, ח) האיסור הוא זה שגורם את ההרהור, ועצם פרסום "האיסור החמור" על דבר שרוב הפוסקים התירו אותו, גורם לאנשים להרהר בכל מי שלובשת פאה, במקום שיתייחסו אליה כמו שהם מתייחסים לכל אשה חילונית עם שיער, או רווקה חרדית.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-30/8/2021 21:46 לינק ישיר 

צחוק הצחקת אותי וכנראה עוד כמה, המודעות שלהם עושות הרהורי עבירה, ואילו הנשים עם הפיאות מקיימות מצווה, אם לא הייתי מכיר אותך כאדם מן הישוב הייתי חושב שנתבשה עליך דעתך, הטם אתה משווה בין סטייליסטית שלבושה שיער מסודר מסורק מעוצב וכל גופה אומר גרפיקה נשית, לאשה חילוניה שנראית כמעט כבהמה בשחער המקורזל שלה והעירום הבהמי. באופן אישי אינני נגד פיאות מכורח המצב שכולנו במשפחה הולכים עם פיאות, אבל לעוות את האמת זאת לא דרכך.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-30/8/2021 22:01 לינק ישיר 

זו מציאות שאין טעם להכחישה, שהמודעות שלהם גורמות הרהורי עבירה. וגם הבאתי ראיות מהפוסקים (יש עוד, וקיצרתי).

הנשים עם הפאות מקיימות מצוות כיסוי הראש, וגם לולא מצווה זו, יש להן את הזכות להתייפות. גם ברשות הרבים. היות והרמב"ם פסק שאשה יכולה לצאת מביתה כפי הצורך, אז אשה לא תתן את הדין על המהרהר בה.

פשוט שראיית אשה גורמת הרהור, ולכן הוזהרנו "ולא תתורו", אבל האשה תתן את הדין על המסתכל בה רק אם גרמה לו לסובב את ראשו בכוח, כגון שהתלבשה באופן צעקני, או מוזר, ומשכה תשומת לב מיוחדת (ואם עסקינן בפאות, אז כשהפאה שלה חריגה).

גם לא הפאה גורמת הרהור (כי פאה על השולחן אינה גורמת הרהור, וגם אשה מכוערת עם פאה לא תגרום הרהור למאן דהו), אלא יופי פניה, והפאה לכל היותר מוסיפה יופי לפניה. 

לסיכום, אותם אנשים שתולים מודעות גורמים הרהור במזיד לכל הקורא, ובפרט לילדים ונערים שאין להם שום קשר לזה, אבל אותן הנשים שיוצאות ברשות, אין שום מקום לבוא אליהן בטענות, או לדרוש מהן להתכער. 

אני מסכים איתך שאשה חרדית בדרך כלל יותר מושכת ונראית טוב יותר מאשה חילונית, וזאת מהסיבה הפשוטה שהגברים מעדיפים נשים לבושות על "עירום בהמי" כלשונך. אבל השיער? לא כל הפאות הן כהגדרתך, פאה אחרי חודש חודשיים ללא חפיפה הופכת ל"קש", ולא כל החילוניות עם שיער מקורזל, ישנן הרבה חילוניות עם שיער מטופח, במראה רטוב, ריח שמפו, כל מה שאין לפאה להציע.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-30/8/2021 23:22 לינק ישיר 

העלית לי חיוך עם התיאורים שלך עד רמה שהרחתי ריח... בכל אופן בבירור שפיאה על ראשה של אשה גורמץ להרהור שבעתיים ממודעות של בחגוי הסלע

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-31/8/2021 04:07 לינק ישיר 

לכאורה קבלתי תגובות בפרטי שטענו לכאורה שהכסף שנאסף
שימש את העסקונה הקרובה ודל ....

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-31/8/2021 07:01 לינק ישיר 

במקביל יש להם גם דף בפייסבוק.

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-31/8/2021 14:48 לינק ישיר 

הכובס1 כתב:
בכל אופן בבירור שפיאה על ראשה של אשה גורמת להרהור שבעתיים ממודעות של בחגוי הסלע

בזה הסכמתי איתך, אם לא שמת לב. אני לא טוען שלא. אני רק טוען שלה יש רשות לצאת לרשות הרבים כפי הצורך (רמב"ם הלכות אישות פרק י"ג הלכה י"א), ואם מישהו מסתכל בה - זאת בעיה שלו (בהנחה שהיא לא לבושה באופן חריג ביותר, המושך תשומת לבו של כל עובר ושב בעל כרחו).

וכשם שבגמרא (יבמות ע"ו) מובא שבגדים צבעוניים של אשה יכולים לגרום לא רק להרהור אלא אפילו לקרי, גם כאשר אינם על האשה, ועם כל זאת לא אסרו לאשה לצאת בבגדים אלו.

אבל תולי המודעות הגורמים הרהור במזיד לכל הקוראים, ומחדירים בילדים רכים הרהורי עבירה מקטנותם ודעות קדומות על הלובשות פאה שהן פרוצות וכו', אין להם שום היתר לעשות זאת, ובוודאי יתנו את הדין על כך, והם בכלל מחטיאי הרבים.

דדווח על תוכן פוגעני

בית > פורומים > אקטואליה וחדשות > בחדרי חרדים > ארגון בחגווי הסלע ! מטיפים נגד פאות וסמרטפונים ומטרידים בהודעות דרך הסמרטפון !!
מנהל לחץ כאן לנעילת האשכול
הוסף לעמוד האישי  דווח למנהל שלח לחבר