בית פורומים בחדרי חרדים

מגיפת ה-'לא מחוסנים'

שלום אורח. באפשרותך להתחבר או להירשם
הצג 15 הודעות בעמוד הוסף לדף האישי  דווח למנהל שלח לחבר
נשלח ב-12/9/2021 15:09 לינק ישיר 
מגיפת ה-'לא מחוסנים'

זה לא דבר חדש במספרים מנורמלים יחסית לגודל אוכלוסיית המחוסנים והלא מחוסנים.
אך החל מלפני 3 שבועות אפשר לראות זאת גם במספרים מוחלטים.
ניתן לראות שמרבית החולים קשה אינם מחוסנים כלל !!
בממוצע, כל יום מגיעים למצב קשה כ-50 חולים שאינם מחוסנים, לעומת כ-25 מחוסנים.
כאשר יש כיום בבתי החולים כ450 מאושפזים במצב קשה שאינם מחוסנים, לעומת כ-225 מחוסנים.
והחי יתן אל ליבו !

תוקן על ידי חריף_ומקשה ב- 12/09/2021 15:58:21

דווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-12/9/2021 15:36 לינק ישיר 

תמניא ??

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-12/9/2021 19:24 לינק ישיר 

קשה להתמודד מול נתונים ??

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-12/9/2021 20:20 לינק ישיר 

השאלה שלי היא, אם באמת זאת מגיפת ה"בלתי מחוסנים" מתי מפסיקים עם מעצרי הבית ההזויים אליהם מכניסים כל ילד שאיתרע מזלו להיות באותה כיתה עם ילד אחר שנמצאו אצלו באף שאריות של וירוס כזה או אחר ולכן "יצא חיובי"...

הרי מי שלא התחסן זאת כמובן זכותו, אבל לא הוגן לשעבד מישהו אחר רק בגלל בחירותיו שלו...

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-12/9/2021 20:26 לינק ישיר 

מצדרביעי כתב:
השאלה שלי היא, אם באמת זאת מגיפת ה"בלתי מחוסנים" מתי מפסיקים עם מעצרי הבית ההזויים אליהם מכניסים כל ילד שאיתרע מזלו להיות באותה כיתה עם ילד אחר שנמצאו אצלו באף שאריות של וירוס כזה או אחר ולכן "יצא חיובי"...

הרי מי שלא התחסן זאת כמובן זכותו, אבל לא הוגן לשעבד מישהו אחר רק בגלל בחירותיו שלו...
אפשר להרחיב את השאלה שלך מתי מחוסנים יקבלו הנחה בתלוש על ביטוח בריאות ויעלו את המס לאלה שאינם מחוסנים. וכן להשית אולי צורך בביטוח בריאות פרטי למי שממש את זכותו החופשית שלא להתחסן.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-12/9/2021 20:28 לינק ישיר 

משגיחשליטא כתב:
אפשר להרחיב את השאלה שלך מתי מחוסנים יקבלו הנחה בתלוש על ביטוח בריאות ויעלו את המס לאלה שאינם מחוסנים. וכן להשית אולי צורך בביטוח בריאות פרטי למי שממש את זכותו החופשית שלא להתחסן.

כשיעשו את זה גם למעשנים..

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-12/9/2021 22:08 לינק ישיר 
מצדרביעי

משגיחשליטא כתב:

הרי מי שלא התחסן זאת כמובן זכותו, אבל לא הוגן לשעבד מישהו אחר רק בגלל בחירותיו שלו...אפשר להרחיב את השאלה שלך מתי מחוסנים יקבלו הנחה בתלוש על ביטוח בריאות ויעלו את המס לאלה שאינם מחוסנים. וכן להשית אולי צורך בביטוח בריאות פרטי למי שממש את זכותו החופשית שלא להתחסן.

לא יודע איך הגעת לזה...
אני בסך הכול אמרתי שלא הגיוני לשעבד ילדים להיות במעצרי בית חוזרים ונשנים רק כדי להגן על מי שבחר בחירה כנראה לגיטימית לא להתחסן...

דווקא ההנחה במס ניתנת פה לאלו שלא התחסנו, והמס הכבד מושת על הילדים המסכנים...

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-12/9/2021 22:09 לינק ישיר 

חריף_ומקשה כתב:

קשה להתמודד מול נתונים ??

בהמשך

עסוק בשקי ותעניתי

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-13/9/2021 00:00 לינק ישיר 

מעשנים תורמיםאו לכל הפחות לא מזיקים למערכת הבריאות, אומנם שכיחות סרטן הריאות ומחלות אחרות גבוהה יותר אצלם אבל מאידך הם חוסכים את השנים הגריאטריות והיקרות למערכת הבריאות

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-13/9/2021 00:43 לינק ישיר 

A_Smithee כתב:
מעשנים תורמיםאו לכל הפחות לא מזיקים למערכת הבריאות, אומנם שכיחות סרטן הריאות ומחלות אחרות גבוהה יותר אצלם אבל מאידך הם חוסכים את השנים הגריאטריות והיקרות למערכת הבריאות

ומי מממן את כל טיפולי הסרטן?

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-13/9/2021 07:48 לינק ישיר 

מי שחוסך את הטיפולים הגריאטריים

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-21/9/2021 23:22 לינק ישיר 

שימו לב שבשבוע האחרון בממוצע בכל יום נפטרו כ13 אנשים שלא התחסנו, לעומת כ7 נפטרים שהתחסנו לפחות בחיסון השני.
רק היום דיווחו בחדשות על שני נשים לא מחוסנות בגיל 31 ובגיל 55 שחלו בקורונה ופשוט הפסיקו לנשום בבית. עשו להן החייאה באמבולנס, אך זמן קצר לאחר שהגיעו לבית החולים נקבע מותן. ה' ירחם.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-22/9/2021 09:59 לינק ישיר 

חריף_ומקשה כתב:
שימו לב שבשבוע האחרון בממוצע בכל יום נפטרו כ13 אנשים שלא התחסנו, לעומת כ7 נפטרים שהתחסנו לפחות בחיסון השני.
רק היום דיווחו בחדשות על שני נשים לא מחוסנות בגיל 31 ובגיל 55 שחלו בקורונה ופשוט הפסיקו לנשום בבית. עשו להן החייאה באמבולנס, אך זמן קצר לאחר שהגיעו לבית החולים נקבע מותן. ה' ירחם.

מעניין, נראה שבאוגוסט היו יותר נפטרים מחוסנים מאשר לא מחוסנים. אפקט החגים?

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-22/9/2021 10:05 לינק ישיר 

A_Smithee כתב:

וחרדים שלא עושים בדיקות מסויימות בהריון ו/או הפלות גם יצטרכו לשלם מס מוגדל, או להוריד להם קצבאות?
ומי ששיש לה סיכוי פי 2 לסרטן מסויים ולא עוברת כריתה, גם תצטרך לשלם את ה"קנס" הזה?
אפשר להמשיך עוד ועוד..

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-22/9/2021 10:20 לינק ישיר 

נחמד להקצין דברים .כדאי להשאר בפרופורציות .
בסך הכל מדובר בזריקה שאין לאף אחד בעיה בלקבל זריקה אלא בהשלכות שלה.
ועל זה נאמר טפשת קורונה . אין לנו זמן וכח להתעסק עם טיפשים וחובבי קונספירציות .הלוואי והיה לנו את הלוקסוס הזה אבל אין לנו כבר אנרגיות בשביל חסרי דעת. סורי .תאכלו את מה שבישלתם.

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-22/9/2021 10:33 לינק ישיר 

אדם_ה1 כתב:
מעניין, נראה שבאוגוסט היו יותר נפטרים מחוסנים מאשר לא מחוסנים. אפקט החגים?

לא ברור לי אם אתה שואל ברצינות או בצחוק
(לאחרונה שמתי לב ששאלת באשכולות שונים שאלות מהסוג הזה. ולא היה לי כוח לענות)
זה נורא פשוט. ההבדל טמון בחיסון השלישי.
כידוע ההגנה מהחיסון השני ירדה דרמטית אצל בני ה50+.
אצל הצעירים ההגנה מהחיסון השני נמשכת לזמן ארוך יותר.
ומאחר והרוב מחוסנים, אז אך טבעי שמרבית הנפטרים יהיו מקבוצה זאת כי ההגנה מהחיסון החלה להתפוגג.
ולכן רק לאחר שעבר חודש+ אחרי שרוב המבוגרים לקחו את המנה השלישית אז המספרים התהפכו.

דדווח על תוכן פוגעני

בית > פורומים > אקטואליה וחדשות > בחדרי חרדים > מגיפת ה-'לא מחוסנים'
מנהל לחץ כאן לנעילת האשכול
הוסף לעמוד האישי  דווח למנהל שלח לחבר
1 2 3 לדף הבא סך הכל 3 דפים.