בית פורומים בחדרי חרדים

הביצה או התרנגולת: מה משותף לשני הנואפים החרדים הבכירים?

שלום אורח. באפשרותך להתחבר או להירשם
הצג 15 הודעות בעמוד הוסף לדף האישי  דווח למנהל שלח לחבר
נשלח ב-21/11/2021 17:22 לינק ישיר 
הביצה או התרנגולת: מה משותף לשני הנואפים החרדים הבכירים?

לפני שבוע כתבתי כאן  שתגובתו הטיפשית   מאין כמותה של חיים ולדר לתחקיר החמור שפורסם עליו  הוכיחה  לכולם (את מה שאני הק' כותב כאן במשך שנים...)  כי מדובר בשרלטן  מתוחכם ודמגוג בגרוש שבנה את תהילתו בקרב הציבור הנבער שאין לו מושג מינימלי מהי "ספרות" ומי ראוי לשאת בתואר "סופר" וק"ו בתואר " איש חינוך"... והנה מזה כעשרה ימים כולנו רואים איך מתנהל "המלומד" ו"היועץ" הדגול  כאשר הוא עושה כל טעות אפשרית הן בפן הציבורי-תקשורתי והן בפן המשפטי בדיוק כפי שעשה ידידו הטוב  הנואף הפדופיל מש"ז ימש"ו...  ואת התוצאות נראה כולנו  בס"ד בקרוב... ואכמ"ל. 

כעת אשתף אתכם במחשבה פרועה וסוררת שעלתה במוחי הקודח...

כזכור לכולם בתחקיר עובדה שבגינו  הנואף הטמא מש"ז ימש"ו תלה את עצמו בין שמים לארץ (ואגב "ציפור קטנה לחשה לי" שכעת עובדים בשיא המרץ על תחקיר טלוויזיה בעניינו של ולדר... אשרי המחכה ויגיע... וברוך שמסר עולמו לשומרים...) התברר כי מלבד היותו נואף בכיר סוטה ןפדופיל הנ"ל נוסף על כל מעלותיו הרבות היה ל"ע גם נקרופיל שסיפק את יצריו החייתיים באמצעות ההתעסקות היום יומית עם הגופות... 

הווי אומר : אין זה מן הנמנע שמש"ז יזם והקים את זק"א (חסד של אמת עאלק) כדי לספק את יצריו החייתיים שלא ידעו שובעה בבחינת גם ביזנס וגם פלז'ר... 

היתכן שגם הפדופיל הסוטה והנואף חיים ולדר (שעד לרגע זה לא עשה תשובה ומכחיש בעזות מצח את מעשיו המתועבים) התחיל את עיסוקיו החינוכיים עם ילדי ישראל כדי לספק את יצריו החייתיים???

את התשובה אני משאיר לכם.

דווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-21/11/2021 17:58 לינק ישיר 

בינתיים מתעורר אצלי חשד רציני כי דווקא אתה הוא הנקרופיל [מטאפורית כמובן]
זה כבר כמה ימים אתה רוקד על הגופות...

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-21/11/2021 18:15 לינק ישיר 

אכן מצווה רבתא "לרקוד על גופות" נואפים בכירים שהורסים בסתר עשרות משפחות ונשמות, ואף זוכים לקבל  "הסכמות" מגדולי ישראל...

מי שהוא מבער נואפים, בזה הוא מתקן חטאת אבותיו.
(ספר המידות)

תוקן על ידי באבא_זוטא ב- 21/11/2021 18:17:06

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-21/11/2021 19:51 לינק ישיר 
רבותי1

באבא ברשותך כמה מילים.

אני עוקב אחרי האשכולות הרכלותיים שלך זה שנים , ממש גישמקע לשן הרע רח"ל.

מעניין אותי שתי דברים אשמח אם תענה.

1)  מה העיסוק שלך חוץ מכתבינו לעניני ניאוף.

2) האם אתה מדי פעם כותב גם דברים חיוביים לא כאן כמובן.

נ.ב

יש לך משרד יעוץ?

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-21/11/2021 20:13 לינק ישיר 

באבא, להוי ידוע לך שרוב סוטי המין הם מניפולטיביים (ביודעין ובלא יודעין, ולפעמים מרוב עיסוק באוכלוסייה שאליה הם אובססיביים הם נעשים באמת מומחים אליה), ולכן הם תמיד יימצאו במקום הבעייתי "עם סיבה מוצדקת" ו"בתום לב". כך הוא מנהגו של עולם

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-22/11/2021 02:15 לינק ישיר 

נראה שאתה סוטה לא קטן..

ולשאלתך,
יכול להיות,
הכל יכול להיות

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-23/11/2021 01:35 לינק ישיר 

רק אעיר שפסק כזה יכול להינתן על סמך עדות האשה בלבד ואין לה שום נאמנות לגביו, וממילא גם אין צורך בחקירות ודרישות כדי לאמת את העדות הזו, אני מתאר לעצמי שזו הסיבה שפסק כזה לא מפורסם בציבור ואולי זו גם הסיבה ששם המשפחה מוזכר בראשי תיבות, (וכל זה בהנחה שחיים ו. הרשום שם אכן מתייחס הוא חיים ולדר)

בכל מקרה, פס"ד מטושטש ללא שמות הדיינים וללא שם מלא לא אמורה להיות לו הרבה ערך, ייתכן שעבדו על המפרסם עצמו, יש גבול למה שהציבור צריך להאמין ולהתייחס

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-27/11/2021 21:25 לינק ישיר 

ילדים כבר לא מספרים על עצמם

ספריו של חיים ולדר נידונו בביתנו לשריפת חמץ. חשיפת הפרשה והגיבוי הציבורי להוקעתו של הסופר והמחנך גם בתוך המגזר החרדי מצביעים על התקדמות, אבל זו רק ההתחלה

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-27/11/2021 21:27 לינק ישיר 

מה משותף לשני הנואפים החרדים הבכירים?

התשובה:
באבא זוטא אחד

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-27/11/2021 21:38 לינק ישיר 

באבא_זוטא כתב:

ספריו של חיים ולדר נידונו בביתנו לשריפת חמץ. חשיפת הפרשה והגיבוי הציבורי להוקעתו של הסופר והמחנך גם בתוך המגזר החרדי מצביעים על התקדמות, אבל זו רק ההתחלה

לה''ו. יש למישהו, ולא משנה מאיזה מגזר ועיר, תמונות של שריפת ספריו?
או לפחות זרוקים בזבל?

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-27/11/2021 22:42 לינק ישיר 

hot_trend כתב:
באבא_זוטא כתב:

לה''ו. יש למישהו, ולא משנה מאיזה מגזר ועיר, תמונות של שריפת ספריו?
או לפחות זרוקים בזבל?

נשלח מהאנדרואיד שלי

לפחות תזהיר שיש שם תמונה של מחזרוחניקית

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-27/11/2021 23:33 לינק ישיר 

באבא_זוטא כתב:

התקדמות או נסיגה?
אני רואה כאן נסיגה בלבד ואסביר למה

בשניה שיוודע בוודאות שולדר אכן עשה את המיוחס לו, ושהוא הרס נפשות בישראל, הוא יוקע לגמרי על ידי כל קצות הקשת החרדית, סיפוריו יהפכו למשוקצים, לא נראה לי שהוא יוכל בכלל להוציא את אפו אי פעם מהבית, אין צורך להתקדם בנושא הזה, החרדים יודעים שאלוקיהם שונא זימה, ואני אהיה הראשון שישרוף את ספריו כדי שגם אחרים לא יקראו בהם

הנסיגה באה דווקא בהלכות לשון הרע ורכילות, בהוצאת שם רע, ברציחה, אתה רוצח
הכל צריך להיות שחור או לבן, או שוולדר יצא נקי, או שאתה תשלם בשן ועין

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-28/11/2021 19:39 לינק ישיר 

איש_חשוב כתב:

באבא_זוטא כתב:

התקדמות או נסיגה?

בשניה שיוודע בוודאות שולדר אכן עשה את המיוחס לו, ושהוא הרס נפשות בישראל, הוא יוקע לגמרי על ידי כל קצות הקשת החרדית, סיפוריו יהפכו למשוקצים, לא נראה לי שהוא יוכל בכלל להוציא את אפו אי פעם מהבית, אין צורך להתקדם בנושא הזה, החרדים יודעים שאלוקיהם שונא זימה, ואני אהיה הראשון שישרוף את ספריו כדי שגם אחרים לא יקראו בהם

ידונו את ולדר בבית דין ?
נראה לי שאם כבר אז ידונו
אותו בבית משפט,
ואתה לעולם לא תקבל
את פסק הדין של בית המשפט,
כי לדעתך זה לא ודאי שזה כך,
אני צודק ?

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-28/11/2021 19:58 לינק ישיר 

רציף כתב:
איש_חשוב כתב:

באבא_זוטא כתב:

התקדמות או נסיגה?

ידונו את ולדר בבית דין ?
נראה לי שאם כבר אז ידונו
אותו בבית משפט,
ואתה לעולם לא תקבל
את פסק הדין של בית המשפט,
כי לדעתך זה לא ודאי שזה כך,
אני צודק ?

למרבה הצער עלי להודות שהשופטים כאן אכזריים הרבה יותר משופטי בתי המשפט
וגם אתה הספקת לשפוט לפי סברות בלי לגבות עדויות לשמוע, לתת לנאשם להתגונן
מעדיף כבר את שופטי בתי המשפט.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-26/12/2021 18:19 לינק ישיר 

מסתבר שדבר אחד טוב כבר למד הנואף והפדופיל הורס הנשמות הרב חיים ולדר ימש"ו ( שמכחיש את מעשיו המתועבים עד לרגע זה) מההתאבדות של חברו הטוב הנקרופיל החרדי הבכיר משי זהב ימש"ו...

שבבוא היום בס"ד ... הוא יירה בעצמו ולא ישאר תלוי בין שמים לארץ...

אשרי המחכה ויגיע...

תוקן על ידי באבא_זוטא ב- 26/12/2021 19:05:32

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-2/1/2022 21:26 לינק ישיר 

באבא_זוטא כתב:
לפני שבוע כתבתי כאן  שתגובתו הטיפשית   מאין כמותה של חיים ולדר לתחקיר החמור שפורסם עליו  הוכיחה  לכולם (את מה שאני הק' כותב כאן במשך שנים...)  כי מדובר בשרלטן  מתוחכם ודמגוג בגרוש שבנה את תהילתו בקרב הציבור הנבער שאין לו מושג מינימלי מהי "ספרות" ומי ראוי לשאת בתואר "סופר" וק"ו בתואר " איש חינוך"... והנה מזה כעשרה ימים כולנו רואים איך מתנהל "המלומד" ו"היועץ" הדגול  כאשר הוא עושה כל טעות אפשרית הן בפן הציבורי-תקשורתי והן בפן המשפטי בדיוק כפי שעשה ידידו הטוב  הנואף הפדופיל מש"ז ימש"ו...  ואת התוצאות נראה כולנו  בס"ד בקרוב... ואכמ"ל. 
.

לו היה הפדופיל  הרוצח החינוכי ימש"ו עושה תשובה אמיתית פורש מעיסוקיו החינוכיים וההשקפתיים ומתוודה על חטאיו ברור שהציבור היה מניח לו...

אבל כאדם מושחת משורש נשמתו (כפי שהוכח בהקלטה) הוא בחר להמשיך לדרוך על גופות קורבנותיו ולהכחיש הכל מכל וכל...

לא פלא שבמכתב ההתאבדות אין שמץ של חרטה על מעשיו המתועבים להיפך כל כולו נוטף גאווה סרוחה (ממש כפי שהיה כל חייו...) הן בהזמנת הדיינים לדין למעלה והן בקריאה שלא לוותר על ספריו...

ולא פלא שהנבל בחר לסיים את חייו בצורה הכי מניפולטיבית שיש על קבר בנו ע"מ לסחוט רגשות ואמפטיה מהציבור הנבער...

מכסה פשעיו לא יצליח ומודה ועוזב ירוחם

דדווח על תוכן פוגעני

בית > פורומים > אקטואליה וחדשות > בחדרי חרדים > הביצה או התרנגולת: מה משותף לשני הנואפים החרדים הבכירים?
מנהל לחץ כאן לנעילת האשכול
הוסף לעמוד האישי  דווח למנהל שלח לחבר
1 2 לדף הבא סך הכל 2 דפים.