בית פורומים בחדרי חרדים

צייד הנשים מבני ברק

שלום אורח. באפשרותך להתחבר או להירשם
הצג 15 הודעות בעמוד הוסף לדף האישי  דווח למנהל שלח לחבר
נשלח ב-20/2/2022 17:11 לינק ישיר 
צייד הנשים מבני ברק

בין קירות חדר מדרגות בבניין מגורים ישן בלב ליבה של בני ברק מתרחשים כבר למעלה מעשור מעשים חמורים. באחת הדירות מתבצעים מעשים מגונים, הטרדות מיניות וניסיונות לשדל למין לכאורה – בתמורה לכסף מזומן. הקורבנות הן תמיד צעירות תמימות מהמגזר הדתי או החרדי, שלהן מציע קובי כהן בן ה-62 להגיע אליו הביתה כדי להרוויח קצת כסף בעבודות ניקיון.

אולם, מאחורי חזות של איש מקצוע ותיק בתחום השיפוצים, מסתתר מטרידן שפועל כבר שנים בדפוס קבוע: באמצעות מודעות שמפרסם בעיתונים החרדיים, הוא מושך צעירות באמצעות סכומי הכסף הגבוהים שהוא מציע תמורת עבודות ניקיון. אחרי שהן מגיעות, מתחיל כהן בניסיונות השידול וההטרדות.

"הוא הסיוט של כל בחורה בעולם", טוענת הודיה (שם בדוי), שעבדה אצל כהן ונחשפה להתנהגותו. "הייתי צריכה לכלכל את עצמי בגיל צעיר, והייתי צריכה כסף. בהתחלה באמת ניקיתי, ואז הוא פתאום אמר לי 'בואי תעשי לי מסאז', אשלם לך יותר. נראה סרטוני פורנו'. לאט לאט זה הגיע למעשים".

גם בת דודתה של הודיה, רחל (שם בדוי), סיפרה על חוויה דומה: "זה היה בזמן התיכון, אחרי הלימודים הלכתי לעבוד במשק בית. עברתי הטרדה מינית. היו לו סרטים כחולים והוא התעסק עם עצמו. קפאתי, לא ידעתי מה לעשות. הוא נגע בחזה שלי. הגשתי תלונה, החוקרת חקרה אותי ולא עשו כלום". לדבריה, החוויה הקשה שעברה השפיעה עליה במשך זמן רב: "בגיל 18 התחלתי לקחת כדורים פסיכיאטריים, לא היה לי תיאבון, לא היה לי כלום. בשבילי זה היה כמו אונס".

הודיה ורחל הבינו שהן לבד בסיפור, ואחרי שהבחינו שוב במודעות שפרסם - החליטו לתעד את מעשיו של כהן: "הפעם אנחנו נתפוס אותו". המצלמה הנסתרת מראה את היחס החמור של כהן לצעירות שמגיעות לדירתו: "גם לך יהיה כיף, זה גם כסף. שנים אני ככה לבד. זה עושה לי כיף". בהמשך נאלצנו לעצור את התיעוד מפאת המראות הלא פשוטים.

רועי חבושה, תושב בני ברק שפועל נגד הטרדות מיניות בחברה החרדית, שמע על מעלליו של כהן. "זה המקרה הכי חמור שאני נתקלתי בו וגם הכי מזעזע,  כי זה נעשה בתחכום גדול מאוד", סיפר. "אנחנו בפועל תיעדנו כמה עשרות בנות שירדו מהדירה שלו. עדכנו את השכנים, עדכנו הרבה רבנים פה בשכונה. ניסינו לעשות הכול. היינו אצלו בבית, התקשרנו, דיברנו איתו.  הוא ממשיך לעשות את זה באופן קבוע, על בסיס שבועי".

התחקיר עודד גם נשים נוספות שעבדו בביתו של כהן לספר על מה שעברו לטענתן באותה דירה בבני ברק. אחת מהן היא שירה גבאי, שהייתה בת 13 בלבד בזמן שכהן הטריד אותה לכאורה. "מאז שהכתבה פורסמה הכול צף לי", סיפרה בדמעות. "הוא פשוט הוריד את המכנסיים, ופשוט עמדתי קפואה, לא ידעתי מה לעשות עם עצמי. לא הפסקתי לרעוד".

לדבריה, למרות שסיפרה להוריה שהוטרדה, היא התקשתה לספר להם מה עבר עליה: "לא סיפרתי להם מה הוא עשה לי, לא הצלחתי. אני התביישתי, פחדתי. לא העזתי לספר מה היה שם באמת. ואז התקשרתי אליו ואמרתי לו שאני מתכוונת להתלונן במשטרה. הוא אמר לי: 'אם את תתלונני עליי, אני אקבור אותך'. ואני אומרת לעצמי: למה? למה לא עשיתי את זה?".

גם שירה גבע צפתה בתחקיר והחליטה לספר את האמת שלה: "כשזה קרה הייתי בגיל 16. הוא היה מאוד חכם, הוא עשה את זה לאט. 'אני יודע שאת שומרת נגיעה, אני יודע שאת דתייה'. הוא שואל אותי אם אני יודעת איך נראה גוף של גבר מתחת לתחתונים שלו". לדבריה, לכהן היו הצעות נוספות: "הוא אמר שאם יש לי 'חברות שההורים שלהן רוצים להעיף אותן מהבית, אני יכול לקבל אותן, שיגורו איתי, אני בן אדם שעוזר לבנות במצוקה'. זו הרגשה של חוסר אונים מוחלט".

למרות שהמשטרה סגרה בהתחלה את התיקים, החליטו הנשים שהפעם הן לא ישתקו עוד. בשבוע שעבר, ליווינו אותן לתחנת המשטרה בבני ברק, ושם הן הגישו תלונות נגד כהן. כעת, ניתן לעדכן שהמשטרה פתחה בחקירה, עצרה את כהן וחקרה אותו באזהרה. בכוונת החוקרים לעמת אותו עם המתלוננות נגדו. לאחר שיגובשו הראיות, יוחלט אם להגיש נגד כהן כתב אישום על הטרדות מיניות ושידול לזנות, לכאורה, של קטינות.

נשלח מהאנדרואיד שלי

דווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-20/2/2022 17:34 לינק ישיר 

עוד מזרוחניק מרושע חובש כיפה סרוגה ביום ועושה מעשי טינופת בלילות

נשלח מהאנדרואיד שלי

תוקן על ידי יו_טיוב ב- 20/02/2022 17:34:53

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-20/2/2022 18:06 לינק ישיר 

בעת ביצוע המעשים הוא לא חובש כיפה

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-20/2/2022 18:14 לינק ישיר 

יו_טיוב כתב:
עוד מזרוחניק מרושע חובש כיפה סרוגה ביום ועושה מעשי טינופת בלילות

נשלח מהאנדרואיד שלי

תוקן על ידי יו_טיוב ב- 20/02/2022 17:34:53

ברור מזרוחניק, פעם שמעתם שחרדי מטריד מינית?

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-20/2/2022 19:54 לינק ישיר 

החלאה פועל במשך שנים ואף אחד לא מפריע לו להרוס בנות תמימות, כי הכי חשוב זה להפגין נגד דידי פון

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-21/2/2022 14:25 לינק ישיר 

סופר_כסף כתב:

החלאה פועל במשך שנים ואף אחד לא מפריע לו להרוס בנות תמימות, כי הכי חשוב זה להפגין נגד דידי פון

נשלח מהאנדרואיד שלי

למה לא טפלת בו ?

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-21/2/2022 15:24 לינק ישיר 

לה''ו. חילוני+בני ברקי...
מה הפלא?! שילוב קטלני!
ובנוגע לכיפה? יש לזה מס' שמות. כיפה מסחרית, כיפת לוויות. כיפה אדומה...

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-21/2/2022 17:09 לינק ישיר 

יש לך דיליי רציני הסיפור פורסם בחדשות  לפני כחודשיים ע''י אדווה דדון במסגרת הכתבות על הנוכלים במהדורת החדשות.

דדווח על תוכן פוגעני

בית > פורומים > אקטואליה וחדשות > בחדרי חרדים > צייד הנשים מבני ברק
מנהל לחץ כאן לנעילת האשכול
הוסף לעמוד האישי  דווח למנהל שלח לחבר