בית פורומים בחדרי חרדים

זה פרומו למה שהולך להיות בל"ג בעומר במירון?

שלום אורח. באפשרותך להתחבר או להירשם
הצג 15 הודעות בעמוד הוסף לדף האישי  דווח למנהל שלח לחבר
נשלח ב-11/5/2022 23:12 לינק ישיר 
זה פרומו למה שהולך להיות בל"ג בעומר במירון?

דווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-11/5/2022 23:35 לינק ישיר 

כן. יצטרכו הרבה נוירוכירורגים.
אתה נוירולוג, תהיה לפצועים קל.

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-12/5/2022 01:29 לינק ישיר 

אין כרטיסים למירון,

מה שצפוי שינסו לפרוץ להר, והמשטרה תחלק מכות לעולים
ללא כרטיס.
יתכן שיהיו תורים ארוכים
לבדיקת הכרטיסים

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-12/5/2022 06:07 לינק ישיר 

אני אומר משהו אחד פשוט:

אי אפשר מצד אחד להאשים את המשטרה בכל מה שקורה ומצד שני לא לתת לה לעשות את עבודתה, אם יש ציבורים שחושבים שהמשטרה לא פועלת כראוי ושהם היו עושים את זה טוב יותר, הם פשוט מוזמנים לעדכן שהם מוכנים לקחת אחריות על הסדר במקום המשטרה, ובא לציון גואל (וכמובן ונראה מה יהיו חלומותיו)...

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-12/5/2022 07:35 לינק ישיר 

מהתחלה התנהלות שלהם נאיבית

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-12/5/2022 07:41 לינק ישיר 

כמובן שזה מה שיקרה ! 
ישנם כאלו שלא מוכנים לקבל את שלטון המדינה ומצד השני המשטרה חייבת לכסות את עצמה אחרי האסון הגדול 
וכששינם יתנגשו יהיה שמח 

אבל לא נראה לי שזה יקרה בהיקפים גדולים מכייון שאוטבוסים לא מורשים יחסמו הרבה לפני ההר 

אולי יהיו בודדים שינסו ללכת ברגל דרך ההרים 

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-12/5/2022 10:14 לינק ישיר 

תגובתי מאשכול סמוך:
הסרטון מצולם אחרי שיא האירוע, לא רואים איך האברך נפצע.
רק רואים שוטר מצמיד אברך לרצפה, ואח"כ מרים אותו.
וכמובן צרחות מסביב של "נאצים" "רוצחים".
כך שלא הצלחתי לראות בסרטון שום "פשע אכזרי".

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-12/5/2022 10:14 לינק ישיר 

פרויקטור מירון צביקי טסלר ב'קול חי': החל מיום רביעי בבוקר הר מירון ייסגר ותהיה כניסה מנוהלת. בשעות הצהריים של יום שישי הכניסה תהיה חופשית, תוקפן של התקנות יפוגו.

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-12/5/2022 10:46 לינק ישיר 

חריף_ומקשה כתב:
תגובתי מאשכול סמוך:

נשלח מהאנדרואיד שלי

ייתכן והיה צריך להיעצר (אם לסמוך על אמינות המשטרה בעניין), ייתכן אפילו בכוח. אבל לא צריך לעצום עיניים ולא לאטום את הלב. 
ניתן לראות בקלות בסרטון שבתחילתו הבחור אינו פצוע, ובהמשך הסרטון הוא מדמם מראשו, זו עובדה. יש הטוענים שהוא דפק לו את המכשיר קשר בראש, אולי כן ואולי הפציעה ממשהו אחר.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-12/5/2022 11:31 לינק ישיר 
פלדלפי

נוירולוג כתב:
תגובתי מאשכול סמוך:

ייתכן והיה צריך להיעצר (אם לסמוך על אמינות המשטרה בעניין), ייתכן אפילו בכוח. אבל לא צריך לעצום עיניים ולא לאטום את הלב. 
ניתן לראות בקלות בסרטון שבתחילתו הבחור אינו פצוע, ובהמשך הסרטון הוא מדמם מראשו, זו עובדה. יש הטוענים שהוא דפק לו את המכשיר קשר בראש, אולי כן ואולי הפציעה ממשהו אחר.

מה לדעתך השוטר היה צריך לעשות? הוא רואה אדם שעובר על החוק ומזיק לציוד ובניסיון לעצור אותו הוא מתנגד והמון זועם מתנפל עליו ומנסה למשוך אותו בתוספת שלל צעקות וקללות ? 

תן תשובה הגיונית בלי דמגוגיה... גם אני לא שמח לראות בן אדם פצוע אבל בתכלס הוא גרם את זה לעצמו 

ואל תענה לי אבל המחבל קיבל סיגריה כי שנינו יודעים שאם היה עושה תנועה אחת לא נכונה היה מקבל כדור בראש.... 

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-12/5/2022 11:41 לינק ישיר 

התשובה די פשוטה,
מעצר לא מצדיק שימוש בכל האמצעים, גם מבחינה חוקית. כפי שאתה מבין (לא ברור לי שכולם מבינים את זה) שאין לירות בו בנשק חי בכדי לבצע את המעצר, כך אין לפצוע אותו בצורה קשה. זה לגבי מה לא צריך או מה אסור לעשות.

באשר למה לעשות, אם השוטר נמצא לבד ואינו יכול לבצע מעצר (אל תשכח שמדובר בעבירת רכוש ולא באיזה מחבל מסוכן) אז שלא יבצע את המעצר, למשטרה יש כלים להגיע אליו לאחר מכן.

כל בר דעת יודע ששימוש כזה בכוח שמור לחרדים ולמתנחלים בלבד, יש להם לכך גיבוי מלמעלה, ואין ביקורת שלילית מצד התקשורת

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-12/5/2022 12:18 לינק ישיר 

חריף_ומקשה כתב:
תגובתי מאשכול סמוך:

נשלח מהאנדרואיד שלי

אתה ראית את הכל. שמעתי היום מפי עד ראיה שנכח בעת האירוע מתחילה ועד סוף. השוטר הוא פשוט דביל ורוצח גם יחד וחבריו שנכחו שותפים לפשע. אין תיעוד להתנפלויות קודם מאחר שלא היה. גם בעת שהוא חונק אותו תוך שהוא מדמם רואים רק שצועקים שיניחוהו אבל לא הרמת ידים מצד האברכים. המשטרה ידועה באמינות גירסותיה, אבל כאן כשמדובר ב'קיצונים' הכל מתקבל. והמדיה ה'חרדית' הנאלחת יודעת 'לספר' את הסיפור אפילו ללא הסתייגות. רק הבוקר התחילו לפרסם את התמונות המזעעזות, כיון שכל הרשת כבר סערה.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-12/5/2022 12:26 לינק ישיר 

פלדלפי כתב:
תגובתי מאשכול סמוך:

מה לדעתך השוטר היה צריך לעשות? הוא רואה אדם שעובר על החוק ומזיק לציוד ובניסיון לעצור אותו הוא מתנגד והמון זועם מתנפל עליו ומנסה למשוך אותו בתוספת שלל צעקות וקללות ? 

תן תשובה הגיונית בלי דמגוגיה... גם אני לא שמח לראות בן אדם פצוע אבל בתכלס הוא גרם את זה לעצמו 

ואל תענה לי אבל המחבל קיבל סיגריה כי שנינו יודעים שאם היה עושה תנועה אחת לא נכונה היה מקבל כדור בראש.... 
אתה לא יודע מה היה אלא ניזון מגירסת המשטרה 'האמינה' ומידיעות המדיה בעיקר ה'חרדית'. אם היה צדק במדינה המושחת הזאת היה פושע/שוטר זה וחבריו מובלים אחרי סורג ובריח לשנים רבות. עד ראיה נאמן חובש כיפה סרוגה כך שלא חשוד ב'קנאות' ו'קיצוניות' שנכח שם, אמר לי שלא היה רחוק והיה מת תחת לפיתת ידיו של החלאה/השוטר לולי הצעקות הנוראות שהסובבים שם הזעיקו. אגב, בהתחלה גם לא נתנו לכוחות ההצלה לגשת אליו. פושעים רוצחים עבריינים חמומים אלו הדואגים ל'שלום הציבור' ו'לכבוד רבי שמעון', וכן, דואגים על אכיפת החוק.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-12/5/2022 22:51 לינק ישיר 

מישהו יודע מה מצבו של הפצוע?

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-13/5/2022 12:26 לינק ישיר 

חיים גולדברג: האדם שנעצר אתמול באלימות בהר מירון שוחרר מבית חולים והובא היום לבית משפט, הוא חשוד ב״הפרעה לשוטר בעת מילוי תפקידו״ איך לעזאזל זה מצדיק את מעצר האלים הזה אני לא יודע. בבית משפט הוא שוחרר

דדווח על תוכן פוגעני

בית > פורומים > אקטואליה וחדשות > בחדרי חרדים > זה פרומו למה שהולך להיות בל"ג בעומר במירון?
מנהל לחץ כאן לנעילת האשכול
הוסף לעמוד האישי  דווח למנהל שלח לחבר