בית פורומים בחדרי חרדים

יהודה משי זהב. הסוף המוחלט!

שלום אורח. באפשרותך להתחבר או להירשם
הצג 15 הודעות בעמוד הוסף לדף האישי  דווח למנהל שלח לחבר
נשלח ב-29/6/2022 07:58 לינק ישיר 
יהודה משי זהב. הסוף המוחלט!

דווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-29/6/2022 10:29 לינק ישיר 
תמיד אהב גופות

עכשיו הוע עצמו הצטרף אליהן.

hot_trend כתב:

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-29/6/2022 11:09 לינק ישיר 

לא נפטר ולא מת אלא ה-ת-א-ב-ד. וחלים עליו כל ההלכות התלויות בכך, עיין ברמב"ם, ובשולחן ערוך.

מה שמצחיק אותי שבאתר מספידים אותו, ועוד כותבים: הקים משפחה לתפארת וכו', נו באמת, אתם חושבים שהציבור כזה מטומטם.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-29/6/2022 11:22 לינק ישיר 

על מתאבד לא צריך לשבת שבעה ואין שום דיני אבלות 

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-29/6/2022 11:40 לינק ישיר 

timobl כתב:

לא נפטר ולא מת אלא ה-ת-א-ב-ד. וחלים עליו כל ההלכות התלויות בכך, עיין ברמב"ם, ובשולחן ערוך.

מה שמצחיק אותי שבאתר מספידים אותו, ועוד כותבים: הקים משפחה לתפארת וכו', נו באמת, אתם חושבים שהציבור כזה מטומטם.

לה''ו. זה עוד כלום. מעניין מה יספידו ויכתבו על קברו?
ולא אל תחלום אפי' שיקברו אותו מחוץ לגדר.
אולי אפי' יקבל לוויה משטרתית, אם הוא עדיין היה ת''פ שלהם

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-29/6/2022 11:43 לינק ישיר 

לגבי הלכות מתאבד בדורינו, יש תשובה ארוכה של הרב עובדיה שיש להגדיר אותו כאנוס/שוטה וכדו', ואני לא רואה שום סיבה שקביעתו של הרב אדלשטיין לגבי הגר"ח ולדר לא תהיה תקפה לגה"צ מוהרמש"ז. רק נשאר לדמיין מה ייכתב על המצבה שלו...
אני רק מציע שישימו אותו במקרר נפרד מחשש ייחוד

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-29/6/2022 11:53 לינק ישיר 

הי"ד

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-29/6/2022 12:14 לינק ישיר 

מה הטעם לזרוק אבן אחר הנופל? זה מרגיש כאילו ניקים מסויימים עדיין מנסים להוכיח שהם מתנערים ממנו וממעשיו.. עברנו את השלב הזה, ושינוח בשלום על משכבו. מי שחשוב לו עכשיו הכבוד המינימלי, בתור בן אנוש, זו המשפחה שמספיק סבלה.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-29/6/2022 12:14 לינק ישיר 

הוא לא נחשב מתאבד, גם לגבי רוצח את השני אם לא מת בתוך מעת לעת הוא לא נחשב רוצח ישיר.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-29/6/2022 13:07 לינק ישיר 

chaverim כתב:

הוא לא נחשב מתאבד, גם לגבי רוצח את השני אם לא מת בתוך מעת לעת הוא לא נחשב רוצח ישיר.

כמדומני שאתה מבלבל עם עבד כנעני..

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-29/6/2022 13:12 לינק ישיר 

מה רע לכתוב - פ"נ ר' יהודה בן פלוני משי זהב ז"ל?

בימינו שכל אברך בינוני מקבל נוסח של אחד מגדולי הדור וצדיק עצום, כל השבחים הפכו לחוכא וטלולא. 

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-29/6/2022 13:27 לינק ישיר 

ירו_שלמי כתב:

מה הטעם לזרוק אבן אחר הנופל? זה מרגיש כאילו ניקים מסויימים עדיין מנסים להוכיח שהם מתנערים ממנו וממעשיו.. עברנו את השלב הזה, ושינוח בשלום על משכבו. מי שחשוב לו עכשיו הכבוד המינימלי, בתור בן אנוש, זו המשפחה שמספיק סבלה.

מצטרף

השמחה לאיד מעידה יותר על כותבי התגובות מאשר על הנפטר!

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-29/6/2022 13:29 לינק ישיר 

מאירקה99 כתב:

מה רע לכתוב - פ"נ ר' יהודה בן פלוני משי זהב ז"ל?

בימינו שכל אברך בינוני מקבל נוסח של אחד מגדולי הדור וצדיק עצום, כל השבחים הפכו לחוכא וטלולא. 

היום כותבים הרבה שבחים.

יש להדגיש,
ישראל אף על פי שחטא ישראל הוא,
יהודה היה איש יקר, ועושה חסד מכל הלב ועוד ועוד,

הוא לא הופך לאפס כי הוא פשע
במידה זו או אחרת

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-29/6/2022 13:44 לינק ישיר 

זו שאלה אם מת שנה אחרי, נחשב למתאבד

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-29/6/2022 13:46 לינק ישיר 

המצוקים ניצחו

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-29/6/2022 14:29 לינק ישיר 

יהודה משי זהב מת, יותר משנה לאחר שניסה לשים קץ לחייו חודש קודם לניסיון ההתאבדות של יו"ר זק"א לשעבר, פורסם ב"הארץ" תחקיר שפירט שורת עדויות על מעשי תקיפה וניצול מיני מצדו של ילדים, נערים, נערות ונשים מאז שנות ה-80. בעקבות התחקיר נפתחה חקירה נגד יהודה משי זהב בחשד לעבירות מין, ובהן אונס אהרן רבינוביץ08:02, 29 ביוני 2022 יו"ר זק"א לשעבר יהודה משי זהב, הנחשד בעבירות מין, מת הבוקר (רביעי) בגיל 62, יותר משנה לאחר שניסה לשים קץ לחייו. חודש קודם לניסיון ההתאבדות פורסם ב"הארץ" תחקיר שפירט שורת עדויות על מעשי תקיפה וניצול מיני מצדו של ילדים, נערים, נערות ונשים מאז שנות ה-80. לאחר פרסום התחקיר נפתחה נגד יו"ר זק"א לשעבר חקירה פלילית בחשד לעבירות מין, ובהן אונס. כמה שעות אחרי שניסה לשים קץ לחייו פורסם תחקיר נוסף על מעשיו בתוכנית "עובדה". מהמרכז הרפואי הרצוג בירושלים שבו הוא היה מאושפז נמסר הבוקר כי בימים האחרונים חלה הידרדרות במצבו הבריאותי, וכי לפנות בוקר נקבע מותו. משפחתו ביקשה להימנע מסיקור הלווייתו. השבוע שנה וחצי של עבודה ומאות מקרים: מאחורי הקלעים של תחקיר יהודה משי זהב בתחקיר "הארץ" שפורסם במארס אשתקד הובאו עדויות על מעשי תקיפה וניצול מיני של משי זהב מאז שנות ה-80. עשרה נפגעים ששוחחו עם "הארץ" אמרו כי הוא ניצל את מעמדו, כוחו, כספו ואת הארגון שבראשו עמד כדי לתקוף מינית, כשאינו בוחל בגיל או במגדר. לפי התחקיר, רבים בסביבתו ידעו על מעשיו, אך לא סיפרו או דיווחו. לאחר פרסום התחקיר פורסמו עוד עדויות נגדו.

דדווח על תוכן פוגעני

בית > פורומים > אקטואליה וחדשות > בחדרי חרדים > יהודה משי זהב. הסוף המוחלט!
מנהל לחץ כאן לנעילת האשכול
הוסף לעמוד האישי  דווח למנהל שלח לחבר
1 2 3 לדף הבא סך הכל 3 דפים.