בית פורומים בחדרי חרדים

הכפיה החילונית במיטבה!!!!!!!

שלום אורח. באפשרותך להתחבר או להירשם
הצג 15 הודעות בעמוד הוסף לדף האישי  דווח למנהל שלח לחבר
נשלח ב-6/5/2003 01:14 לינק ישיר 
הכפיה החילונית במיטבה!!!!!!!

הערב הסתובבו פקחים בבני ברק ודאגו שכולם יסגרו את החנויות כיון שכך קובע החוק אבל לאכוף את מכירת חמץ בפסח אין תקציב לפקחים לקניונים שנפתחים בשבת לא מפעילים את הפקחים נו אז תגידו זו לא הכפיה החילונית במיטבה
לדעתי אנחנו פראירים אם הצבור החרדי היה קצת יותר גבר ואם המנהיגים היו יותר רצינים אז לא היו מאימים במרד מיסים כמו שגפני איים אלא דואגים שכל החנויות היו נשארות פתוחות גם בליל יום הזכרון וגם ביום העצמאות אבל מה לעשות שאנו מוגי לב וגבורים רק על חלשים אז ככה נראים במאבק

דווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-6/5/2003 01:18 לינק ישיר 

קובי65,

אתה מוזמן להסתובב עכשיו בבני ברק, המקומות שפתוחים בדרך כלל בשעה הזו -בלי להלשין - תוכל להשיג בהם מה שתרצה...

אולי הפקחים היו והלכו, בכל אופן ישנה מכונית גדולה שחוסמת את שדה הראיה של הכניסה לחנות ואחריה - עסקים כרגיל....

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-6/5/2003 01:49 לינק ישיר 

צריך לדעת שאכיפת החוקים היא סלקטיבית

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-6/5/2003 01:54 לינק ישיר 

בדיוק לכך אני מתכוון לכל אותם יפי הנפש שחושבים שצריך לעמוד בצפירה בגלל שהרי זה חילול השם אם אין התחשבות מהצד השני גם אנו לא חייבים כל הזמן להתנצל אלא להיות קצת יותר מיליטנטים

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-6/5/2003 02:00 לינק ישיר 

קובי,

לעמוד בשעת הצפירה לא מהטעם של 'מה יפית' אני לא פוחד ממה שיגידו.

מתו יותר מ-20.000 חיילים בשביל שאני אוכל לשבת ולהקליד פה את השטויות שלי (מודה זה שטויות).

את הכבוד המינימלי הזה של להתייחד עם זיכרם, אעשה בעמידה (כן כן עמידה! זה לא בושה) ואגיד פרק תהילים בזמן שאני עומד, ואדליק אח"כ נר לעלוי נשמתם.

אני עומד בגלל שאיזה פלוני אלמוני יגיד עלי מילה אם לא אעמוד? סלח לי יקירי, אני שם עליהם פס ארוך, והם יכולים לקפוץ לי בזיגזג ישר.

אני עושה את זה, כי צריך לעשות נקודה.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-6/5/2003 02:08 לינק ישיר 

צודק קובי . תעשה ביתר מיליטנטיות - מחר תעמוד חמש דקות ולא שתי דקות וגם תעמוד "בשינוי" (תקרא תהילים או להבדיל תרים ידיים למעלה בזמן העמידה) . אתה לא עומד בשביל פורז או פריצקי הג'ובניקים אתה עומד בשביל עם ישראל שאיבד גיבורים שמסרו נפשם למען העם והארץ .

"אֵהוֹב אֵת המוכיחים ושְׂנָא אֵת המחניפים"

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-6/5/2003 02:22 לינק ישיר 

כולכם צודקים בעקרון ההתיחדות עם הנופלים.

אבל תסבירו פעם אחת ולתמיד איזו התיחדות יש בלעמוד דקה כמו פסל?

ומי קבע דוקא דקה?
ולמה בלילה עומדים דקה, ובבקר 2 דקות??

משניות? כן! תהילים? כן!!

אבל עמידה?? מהיכן ההמצאה הזו??

דדווח על תוכן פוגעני

בית > פורומים > אקטואליה וחדשות > בחדרי חרדים > הכפיה החילונית במיטבה!!!!!!!
מנהל לחץ כאן לנעילת האשכול
הוסף לעמוד האישי  דווח למנהל שלח לחבר