בית פורומים הצלה ומדא ישראל

מכתב מרגש שכנתב לאחד ממתנדבי הצלה י-ם

שלום אורח. באפשרותך להתחבר או להירשם
הצג 15 הודעות בעמוד הוסף לדף האישי  דווח למנהל שלח לחבר
נשלח ב-19/6/2003 16:13 לינק ישיר 
מכתב מרגש שכנתב לאחד ממתנדבי הצלה י-ם

אליך מתנדב הצלה יקר

אני אדם בריא בדרך כלל צועד כל בוקר למען בריאותי, דואג לאכילה ותזונה נכונה. שוחה פעם בשבוע הולך לחדר כושר פעמיים בשבוע , לא מעשן , והכל למען הבריאות.

ועכשיו בשעה שתיים לפנות בוקר כאבים כאלו בחזה לא הרגשתי מימיי, דקירות כאלו מפסיקות וחוזרות , כאילו דוקרים אותך בסכין ומוציאים אותה כמה פעמים.

אני מתחיל להזיע כולי זיעה קרה כזו, פחד משתלט עלי ואני מתחיל להשתעל ומתקשה לנשום.

אני?? אני בן 47 כולה!!

עובד למחייתי כשליח בדואר הולך וצועד המון, שוחה ואוכל דברים
בריאים, אני איש חסון שמתאמן בחדר כושר ,

אני?…לי יהיה קשה לנשום?…אני ירגיש ככה?. כאבים כאלו לא הרשתי מימיי, ומילא הכאבים, הפחד התחושה הזאת שאין לך שליטה על מה שקורה לך בתוך החזה / הלב.. ומה עושים?…

אשתי שהתעוררה הזמינה אמבולנס ונכנסה להיסטריה שהעירה את כל הבית, יש לי בלי עין הרע 5 ילדים קטנים שהחלו לבכות ולצרוח , הילדים צועקים, האישה בהיסטריה ואני יושב ובקושי נושם והחזה דוקר, צובט, כואב..

מי יודע כמה זמן עד שיבואו הרופאים האמבולנס, החובשים , אלו שיתנו לי משהו שירגיע אותי שיעשה לי משהו מועיל….אני לא יכול לנשום!!.. ואני גר מרחק עצום ממד"א.

ואז אתם באתם, פשוט לא יאומן , דקה לאחר הטלפון ואל הבית מתפרץ אדם חרדי עם זקן ופאות, עם תיק גדול אדום כזה , הוא רק נכנס ופותח את התיק , מוציא בלון מתוך התיק ומלביש עלי מסיכה כזו שרק רואים בסרטים. אני כבר כמעט לא רואה , לא שומע , בקושי עומד על הרגליים, והחמצן החל לדלוף במהירות היישר לריאותי ומשם לכל גופי ולמוח שלא קיבל חמצן הרבה זמן.

המתנדב הרגיע את אשתי ודיבר עם הילדים, פשוט לא יאומן. התחלתי לחזור לעצמי, הכאבים עדיין היו והחזה כאב מאד ,אבל הנשימה היתה הרבה יותר קלה ונעימה, האשה שראתה אותי במצב יותר טוב נרגעה והשכיבה חזרה את הילדים.

לאחר כחמש שש דקות האמבולנס הגיע ואחריו הטיפול נמרץ שבדק אותי במכשירים ופינה אותי לבית חולים כשהחובשים אומרים כי החמצן פשוט הציל את חיי… עוד חמש דקות ללא חמצן ומי יודע היכן הייתי היום.

ברצוני להודות לכם מתנדבי ארגון "הצלה"
שהסיסמא הזו של "כל המציל נפש אחת מישראל" כבר נשמעה אצלכם ונכתבה לכם מאות פעמים.

תודה על המסירות ועל הצלת החיים האישיים שלי!!
של משפחתי , של אישתי וילדי…

חבל שרואים אתכם רק בפיגועים ורק בשעות קשות ואת המסירות שלכם גם בשעות מאוחרות בלילה לא רואים ולא מפרסמים.

שוב תודה מקרב ליבי שהיום לאחר הצינתור הוא נקי ומחודש.

תודה תודה תודה!!

ג. טויטו
קרית מנחם ירושלים

דווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-3/7/2003 23:52 לינק ישיר 

וואו מרגש

דדווח על תוכן פוגעני

בית > פורומים > אקטואליה וחדשות > הצלה ומדא ישראל > מכתב מרגש שכנתב לאחד ממתנדבי הצלה י-ם
מנהל לחץ כאן לנעילת האשכול
הוסף לעמוד האישי  דווח למנהל שלח לחבר