בית פורומים בחדרי חרדים

אגרת טלויזיה - וחובת ההוכחה

שלום אורח. באפשרותך להתחבר או להירשם
הצג 15 הודעות בעמוד הוסף לדף האישי  דווח למנהל שלח לחבר
נשלח ב-8/12/2003 14:30 לינק ישיר 
אגרת טלויזיה - וחובת ההוכחה

לאחרונה קיבלתי מכתב מאיים מרשות השידור ובו דרישת חוב על אגרת טלוויזיה עבור 5 השנים שעברו (סה"כ 4000 שקל).
לשמחתי אין לי טלוויזיה, אלא שזה לא בדיוק מעניין אותם.
מי שגם קיבל את המכתב עם האיום על חשבון הבנק והרכב יודע על מה אני מדבר.
יש להם טלפון ופקס שלכאורה פתוח לפניות הציבור בימי ראשון ושני בשעות הבוקר אלא שזה לא !!!
בכל אופן הצלחתי לעקוף את זה ולשלוח להם מייל (למעוננינים: [email protected]) ואפילו קבלתי תשובה כמעט במקום שפנייתי התקבלה והנושא בבדיקה.
אתמול קיבלתי התראה אחרונה בדואר לפני עיקול חשבון הבנק ושוב פניתי אליהם ואז קיבלתי את תשובת המחץ "מי שטוען כי אין ברשותו טלויזיה חובת ההוכחה עליו ועד שהוא מוכיח ההליכים נמשכים".
האם מישהו נתקל בתופעה ?

דווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-8/12/2003 14:42 לינק ישיר 

באשכול הזה יש חטא על פשע.
התדעו מה פשע כפלים האשכול?

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-8/12/2003 14:52 לינק ישיר 

ידוע, קוקר.

למה אתה משבית שמחה?...

תן להם לרוץ...

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-8/12/2003 14:56 לינק ישיר 

קיבלי את המכתב הנ"ל
הוא נראה מאיים.
אין לי טלויזיה ומעולם לא טרחתי להשיב להם על המכתב.
אשמח גם לקבל פרטים...

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-8/12/2003 15:01 לינק ישיר 

המכתב נשלח רק לאלו שיש יותר מחשד סביר שיש להם טלויזיה דוגמת אנטנה על הגג או חיבור הבנין לרשת הכבלים.

אם ברצונכם למנוע את הישנות המקרה, הייתי מציע להוריד את האנטנות על הגג, או לחילופין, לבקש מהשכן להתחבר לכבלים במקום, או בדרך אחרת.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-8/12/2003 15:04 לינק ישיר 

חפץ_בעילום
ומה אם אני לא גר בבני ברק?
או בשכונה חרדית בירושלים?
לשלם ???

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-8/12/2003 15:10 לינק ישיר 

תשמע חבובי.

זה הסיבה למה אנחנו גרים במקומות כאלו שם אין חובת הוכחה, בירושלים או בני ברק חובת ההוכחה שאתה חילוני על רשות השידור.

מי שגר באיזור חילוני סובל!!! מה לעשות, אנחנו עדיין לא במדינה דמוקרטית, אנחנו במדינת כל אזרחיה.

לא הייתי מציע לך לשלם, אבל אם בא לך לעשות כותרות תן להם שיעקלו לך את החשבון, אח"כ תטפל בהם בבג"ץ, או בעיתונות, תאמין לי, הם יאהבו את הסיפור, זה כמובן רק אם יש לך כח או רצון לעזור לכל אלו שגרים באיזורים חילוניים.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-8/12/2003 15:28 לינק ישיר 

בדיוק היום ניהלתי שיחה עירה עם אחת מפקידות השידור, לאחר שגם אני קיבלתי התראת תשלום אחרונה לפני עיקול הרכב (עליו עוד לא הספקתי לחלום) או חשבון הבנק (שיעקלו, שיעקלו...)

מתברר, שאפשר לשלוח להם בפקס*6688 הצהרה שאין לי מקלט טלויזיה.

עשיתי זאת, בצירוף התראה מעורך דיני, שאם מחול ה"תזכורות" שלהם לא ייפסק, נפעל באמצעים משפטיים כנגדם.

מקווה שזה כבר יעזור.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-9/12/2003 00:41 לינק ישיר 

גם אני קיבלתי מכתב כזה בערך, כמדי שנה, אבל כתוב שם במפורש שהמכתב מיועד רק למי שיש לו טלויזיה. אז למה לא לזרוק לפח ולהתעלם?

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-9/12/2003 01:32 לינק ישיר 

אני מקבל אחת לחודשיים מכתב מאיים מרשות השידור ואני בתגובה קורע את המכתב וזורק לזבל, ומוסיף "ככה יעשה למי שיבלבל במוח".

דדווח על תוכן פוגעני

בית > פורומים > אקטואליה וחדשות > בחדרי חרדים > אגרת טלויזיה - וחובת ההוכחה
מנהל לחץ כאן לנעילת האשכול
הוסף לעמוד האישי  דווח למנהל שלח לחבר