בית פורומים בחדרי חרדים

הסחטנים החילונים!!!!!!!!!!

שלום אורח. באפשרותך להתחבר או להירשם
הצג 15 הודעות בעמוד הוסף לדף האישי  דווח למנהל שלח לחבר
נשלח ב-29/12/2003 00:48 לינק ישיר 
הסחטנים החילונים!!!!!!!!!!

מענין ידיעה בחדשות שנגמרה פגישה בין שר האוצר נתניהו לבין סיעות הקואליציה שינוי האיחוד הלאומי והמפדל ללא כל תוצאות הסיעות לא מוכנות לוותר על דרישתן לקבל תקציבים על חשבון סל הבריאות וכל זאת בשפה לאקונית ללא כל תוספות
תזכרו כשמדובר היה בסיעות החרדיות לא היה כלי תקשורת שלא זעק חמס על העלוקות הסחטנים והגנבים ואילו היום נא דא שקט תקשורתי אף לא אחד פותח פה ומצייץ לדעתי עלינו לעמוד ולזעוק ולהתריע מעל כל במה אפשרית על הגועל נפש שקורה בשעות אלו לנו מטיפים צריכים לקצץ אלה מבזבזים על כל מיני שטויות

דווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-29/12/2003 01:00 לינק ישיר 

תשמע, לא נעים לי להודות כחרדי. אבל: עד להגיע לאותה מדרגה של הסחטנות של הסיעות החרדיות יש להם עוד דרך ארוכה לעשות.

וביננו. אתה לא חושב שלהם מגיע קצת יותר מלחרדים? הרי סוף כל סוף הם משלמים יותר מיסים מהחרדים. והם משרתים בצבא.[ואל תשכח דבר נוסף, שעם כל הכבוד ללומדי התורה שאנו יודעים את ערכם וכד', לחילונים האלה שיושבים על השיבר זה לא אומר שום דבר, מבחינתם מחקר על הגולם והפרפר הוא מאות פעמים יותר חשוב מהלימוד תורה של החרדים, ולכן תקציב הישיבות נמצא בתחתית הרשימה של המעודפים]

אני לא אחד שילמד זכות עליהם, אבל לפעמים אין טעם להיכנס עם הראש בקיר, מה שנכון נכון.

תוקן על ידי - SAMMY - 29/12/2003 1:06:29

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-29/12/2003 01:10 לינק ישיר 

אני מצטער אבל אני בפירוש לא חושב כמוך אני חושב שאם עומדים ובודקים בציציות אז בבקשה בא נבדוק מה עושים צדיקי שינוי שהטיפו לנו על יושר כשהם מגיעים לשררה ולשלטון גם אני כותב זאת כאדם חרדי שחושב שאני לא צריך להצטדק בפני אף אחד אני נוהג על פי חוק ואני דורש שיתאפשר לי לחיות במדינה לא פחות מאף אחד אחר ולא מתוך שום ליקוקים והתייפייפות

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-29/12/2003 06:58 לינק ישיר 

מזה למדים אנחנו שבמדינה כמו שלנו אתה יכול לעשות מה שאתה רוצה, אבל ההבדל בינינו אליהם הוא שאנחנו לא עשינו שום הסברה לעצמנו, ונתנו לחילונים להבין מה שהם רוצים, אבל הם עושים הכל ועם הסברה מעולה ולכן אין פוצה פה ומצפצף

תוקן על ידי - אמרישפר - 29/12/2003 7:01:42

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-29/12/2003 14:05 לינק ישיר 

אני לא בטוח שהסברה תועיל,כי שופרות התקשורת אצלהם...והם יאפילו על כל הסברה בהסתה פרועה.

באופן אישי,כחרדי שבא במגע עם חילונים רבים,אני חש שיפור גדול באהדה ליהדות ואפי' לנו החרדים,מאז שאיננו שותפים בממשלה.

יכול להיות שלמרות הקושי ה"עסק" הזה משתלם לנו.
הבה ניתן להם לנהל את המדינה הכושלת הזו,
ונלמד להיות עצמאים,ולא שבויים של ראשי הממשלות השונים...

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-29/12/2003 15:44 לינק ישיר 

הממשלה והתקציבים לא מענינת אותי, עולם התורה פרח בעבר ללא העזרה הקמוצה של השלטון הציוני.
אנחנו ציבור השומר תורה ומצוות נכשלנו כשלון חרוץ בנושא ההסברה ,הסברה לא לשם קבלת תקציבים,אלא הסברה איך לקרב יהודים רחוקים מתורה ומצוות לה" יתברך ותורתו.

מעטים מאוד מאוד מהנדבנים מבינים שלהציל את נפשו (של יהודי רחוק)זה יותר חשוב מלעזור לו גשמית .
כמה אירגונים המתמחים בתקשורת המונים קמו בכדי להעביר מסר איכותי להצלה רוחנית, ולהסביר יהדות מהי בצורה נעימה ואמיתית.?

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-29/12/2003 16:25 לינק ישיר 

שידור יקירי!
א"א שלא להסכים איתך,רק הייתי מוסיף שחיזוק היהדות בתוך המחנה פנימה,בין צעירי הצאן בחורי הישיבות שלנו זוהי משימה שנדמה לי שלא נותנים עליה את הדעת מספיק.

עד שאנו הולכים לתקן את העולם שבחוץ,הבה ונביט פנימה...

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-29/12/2003 16:46 לינק ישיר 

אגוטען
צעירי הצאן זה ענין בפני עצמו,בשביל זה צריך מגיל צעיר להשקיע ולא להכשל (יש פה הנחיית הורים הקשור לפורום).
אני מראש ויתרי על " החרדים" משאיר זאת לטובים ממני.(אני תמיד אומר בהלצה שרק מלך המשיח יכול לחרדים.)
איך אפשר לוותר על אחינו היהודים היקרים,שנשבו בקסמיה של השקר והפוליטקה והציונות הארורה?
אסור לנו לוותר אליהם, אסור ,אסור,,,,!

אסור להיות סגורים כלפיהם מצד אחד לטהר את הטמאים ומצד שני לא לטמא את הטהורים , לא קל !

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-29/12/2003 17:32 לינק ישיר 

שידור,
אתה מלא אהבת ישראל אמיתית. וודאי שצריכים כל נשמה יהודית וזו השבת אבדה אמיתית לאבינו שבשמים. יחד עם זה, לא כל אחד מסוגל להתמודד עם האתגר באופן פעיל. אולי אתה ואני מוכנים להכניס חילונים הביתה ולארח אותם לשבת, אבל אני מכירה הרבה אנשים שממש לא מרגישים שהם מסוגלים לזה. כל אחד צריך לפעול איך שמתאים לו. אלו שיכולים לקרב בפועל, שיצאו לקרב…ואלו שלא שיתרמו כסף לארגונים כמו "ערכים" ו"שופר" שהם יעשו עבורם.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-29/12/2003 17:59 לינק ישיר 

שידור, אם עולם התורה הסתדר כל כך יפה גם בלי תקציבים ממשלתיים - למה הוציאו לרחובות אלפי פעוטות ותקעו להם ביד שלטים בסגנון "ביבי גרוע מפרעה"? על מה יצאו כל זעקות השבר של ליצמן והחבר'ה? זשה באמת נחמד, לשאוב מן הבאר הציונית במשך כמה עשורים מאות מיליונים כל שנה, ואח"כ לירוק לאותה באר עצמה ולומר שהסתדרנו יפה מאד גם בלי...

אתה יכול לרשום לעצמך כבר עכשיו - אם תיפסק התמיכה הממשלתית, ולו גם זו המקוצצת, בעולם התורה החרדי - הוא יתמוטט כלכלית אפיים ארצה תוך זמן לא רב, היות ואין לו כל חלופה משמעותית אחרת בהיקף כזה.

אני הבנתי כבר שציוני גדול אתה לא, אבל לכל הפחות תהיה הגון...

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-29/12/2003 18:13 לינק ישיר 

סופר אמא
אני לא מזמין אותם לשבת ( לארוחה בודדת כן)
מפני שאיןלי המקום היכן להלין אותם לצערי .
אבל אני מופיע אצלהם כמעט כמה פעמים בשבוע על המסך בטליוזיה בבית עם דברי תורה (מרצים מהשורה הראשונה ) ומעביר את המסר . מעניין נשארים לראות ,לא מעניין " מזפזפים" למקום אחר .
לשמחתי הם נשארים וצמאים להרבה הרבה יהדות ....

ממה נפשך
גדולי הדור כבר פסקו שאין להשען על תקציבים " מהשלטון" אפילו החינוך העצמאי לוקח מהם אבל אחוזים לא גדולים.

מה שהתינוקות מבקשים את מה שהם גוזלים מאתנו יום יום . אנחנו משלמים ביטוח לאומי , מס הכנסה וכד" סה"כ מבקשים זאת חזרה .

בכלל המצב היום הוא חמור מאוד ומי שלא סמך עליהם מצבו ללא שינוי למרות כל הגזרות .

דדווח על תוכן פוגעני

בית > פורומים > אקטואליה וחדשות > בחדרי חרדים > הסחטנים החילונים!!!!!!!!!!
מנהל לחץ כאן לנעילת האשכול
הוסף לעמוד האישי  דווח למנהל שלח לחבר