בית פורומים בחדרי חרדים

'משפחה' : בחירת לב יגאל עמיר חיה עם בעלה

שלום אורח. באפשרותך להתחבר או להירשם
הצג 15 הודעות בעמוד הוסף לדף האישי  דווח למנהל שלח לחבר
נשלח ב-22/1/2004 08:08 לינק ישיר 
'משפחה' : בחירת לב יגאל עמיר חיה עם בעלה

הרבנות עשויה למנוע את נישואיו של יגאל עמיר

השבועון החרדי "משפחה": לידי הרבנות הראשית הגיע מידע כי לריסה טרימבובלר, בחירת לבו של רוצח ראש הממשלה, עדיין חיה באותה דירה עם בעלה לשעבר
מנחם רהט

יגאל עמיר צילום : יהודה לחיאני

סימני שאלה כבדים באשר לאפשרות שלריסה טרימבובלר תינשא ליגאל עמיר, בעקבות מידע שהגיע לרבנות הראשית לפיו בחירת לבו של רוצח ראש הממשלה עדיין חיה תחת קורת גג אחת עם בעלה לשעבר. השבועון החרדי משפחה מגלה הבוקר, כי לידי הרבנים הגיע מידע מפתיע מפי אחד מקרובי משפחתה של טרימבובלר. על פי אותו מידע, למרות שטרימבובלר התגרשה מבעלה לפני חצי שנה כדת וכדין, השניים ממשיכים לחיות באותה דירה כבני זוג לכל דבר. הרב הראשי לישראל ונשיא בתי הדין הרבניים הרב שלמה עמאר אמר לשבועון משפחה כי אם המידע אכן נכון, כי אז על פי ההלכה אין תוקף הלכתי לגירושים והם בטלים ומבוטלים. להערכתו, לא יימצא בישראל רב שייאות להשיא את לריסה טרימבובלר ויגאל עמיר, אם יתברר שהמידע אכן נכון. על פי ההלכה, בני זוג שהתגרשו כדת וכדין וממשיכים לחיות יחד, גירושיהם פוקעים והאישה הינה אשת-איש לכל דבר ועניין.
הגילויים החדשים על אודות אורח חייהם המשותף, לכאורה, של טרימבובלר ובעלה לשעבר, הביאו את מנהל בתי הדין הרבניים הרב אלי בן-דהן ליטול את תיק הגירושים של טרימבובלר מארכיון בית הדין הרבני ולהעבירו לכספת האישית שלו, כדי שלא ייפול לידיים זרות.

* "מגדלים את הילדים יחד"
לריסה עצמה אמרה לשבועון משפחה כי מבחינתה הגירושים תקפים וכי הקשר היחיד שלה עם בעלה לשעבר הוא בכך שהם "מגדלים את הילדים יחד". אם אכן יתברר המידע - הנבחן עתה על ידי גורמי הרבנות הראשית - כנכון, כי אז עשויה להיות הרבנות הראשית הגורם אשר יעכב את נישואיו של יגאל עמיר לבחירת לבו.
http://www.maariv.co.il/cache/ART634157.html

-----------------------

ואני שואל, האם עיתון חרדי אמור לעסוק בנושאים כאלו? היכן הוועדה הרוחנית, היתה עסוקה במחיקת חב"ד מהכתבות?

דווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-22/1/2004 08:19 לינק ישיר 

מה באמת קורה שם בזמן האחרון? הגדרים נפרצים לגמרי אולי נסיון להעלות ריטינג? זו מש פריצות ונראה לי שזו הפעם הראשונה שיש פירצה כזו בעיתונות החרדית.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-22/1/2004 08:37 לינק ישיר 

ורק היה חסר שיכניסו את התמונה של הגברת והכל היה סגור ומסודר.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-22/1/2004 08:50 לינק ישיר 

ה'ירחם!

איך מעיזים לכתוב בחירת לבו???!

התרגלנו לכך שהבחירה היא של האב והאם של הכלה ופתאום בא משפחה ומכניס כאן לב..

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-22/1/2004 08:57 לינק ישיר 

צהובון

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-22/1/2004 08:59 לינק ישיר 

צורם

לפני הרבה הרבה שנים...

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-22/1/2004 09:38 לינק ישיר 

התדרדרות של ממש ב"משפחה", תודה על הדיווח בבוקר מוקדם, השבוע לא ארכוש עיתון משפחה, ברצינות, מה אני צריך לתת הסברים לילדי בהלכות גירושין, ולתת להם מושגים על מגדלי ילדים ביחד.
חוצפה של עיתון "חרדי", מה הם עוד מסוגלים לכתוב שם בשביל סקופים.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-22/1/2004 09:45 לינק ישיר 

לא יודע מה אתם רוצים מעיתון משפחה.

קראתי את העיתון הבוקר, וגם את הידיעה על יגאל עמיר. כל מה שפורסם במעריב, פורסם במשפחה ברמזי רמזים. לדעתי במעריב קיבלו את הנתונים ממשפחה, רק שבעיתון החרדי בחרו לכתוב זאת ברמזים, בלי להכנס לפרטי הפרטים, ואילו בעיתון החילוני פירסמו את המידע בצורה חופשית.

ומשום כך, גם השבוע אכניס את עיתון משפחה לביתי.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-22/1/2004 09:46 לינק ישיר 

אני לא מאמין לא מאמין לא מאמין
זה בטוח ברווז של מנחם רהט. (ממעריב?)
פשוט לא יכול להיות שעיתון חרדי יכתוב:
"בחירת לבו של רוצח ראש הממשלה עדיין חיה תחת קורת גג אחת עם בעלה לשעבר"

עתון חרדי? אם כן, זו רעידת אדמה לכל מה שאני מכיר. קמתי בבוקר לעולם חדש ?

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-22/1/2004 09:48 לינק ישיר 

אם כך לפשיץ נרגעתי. חוזר בי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-22/1/2004 12:08 לינק ישיר 

הלווו.... להירגע עיתון חרדי ! רגע !

מישהו ציטט מהעיתון שאתם קופצים ? זה ציטוט ממעריב על מידע שהובא לידי משפחה, אני מאמין שמשפחה כותב את זה בצורה עדינה וראויה

ואם יוברר שלא, אז יש מקום אולי בדוחק להזדעזע !

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-22/1/2004 12:45 לינק ישיר 

אחלה של תגובה: "איך אסביר לילדי מה זה לגדל ילדים ביחד".

כאילו מה?
אין גירושים בציבור החרדי?
אין ילדים ללא הורים משני הצדדים בבית אחד?
מה הבעיה להסביר את זה, לעזאזל?
אתה מכניס את הראש בחול, או מה?

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-22/1/2004 13:12 לינק ישיר 

יגאל עמיר וכלתו המיועדת: האם גירושיה פיקטיווים?

מאת: מערכת Iwomen
האם כלתו המיועדת של יגאל עמיר חיה עם בעלה לשעבר? העיתון "מעריב" מפרסם הבוקר בהסתמך על השבועון החרדי 'משפחה' כי כלתו המיועדת של יגאל עמיר, לריסה טרימבובלר, חיה עם בעלה לשעבר תחת אותה קורת גג.

הרב עמר טוען כי במקרה כזה הגירושים מבוטלים. המידע הגיע לרבנות הראשית ויתכן כי גוף זה הוא שימנע בסוף את נישואיו של עמיר.

על פי השבועון 'משפחה' ועל סמך מידע שמסר לשבועון אחד מקרובי משפחתה של טרימבובלר, היא ובעלה מוסיפים לחיות באותה דירה כבני זוג. הרב שלמה עמר אמר כי אם יתברר שהמידע הזה נכון אזי הגירושים בין בני הזוג אינם תקפים על פי ההלכה.

הרב הוסיף עוד כי במקרה כזה לא יימצא רב שיסכים להשיא את עמיר עם טרימבובלר.

בתגובה על הדברים הללו, אמרה לריסה לשבועון 'משפחה' כי הגירושים תקפים והקשר היחיד שלה עם בעלה לשעבר נעוץ בכך שהם "מגדלים יחד את הילדים".

http://iwomen.msn.co.il/show_article.asp?article_id=84748,msn=yes

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-22/1/2004 13:22 לינק ישיר 

מדהים
Iwomen
כותב ומעתיק מעיתון משפחה ?
איפה הקו האדום ??? כשיו הפנר יעתיק מעיתון משפחה ?
עוילם הפוך ראיתי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-22/1/2004 13:36 לינק ישיר 

לא מתאים לעיתון חרדי לכתוב כך!
אבל ממשפחה אני לא מצפה לכלום.
הכל יכול לקרות להם.
בעצם למה שהם לא יכניסו? יש להם וועדה שאמורה לסנן את הענינים האלו?

אני יודע את זה ובכל אופן מכניס את העיתון לבית שלי, אבל אני יודע לא לצפות מהם, ולכן אני גם לא מתאכזב.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-22/1/2004 13:43 לינק ישיר 

יאלה תרגעו כבר.

בעיתון משפחה שאני קראתי הבוקר, (אולי יש גרסאות אחרות?) היה כתוב משהו בערך כזה:
הרב עמאר הודיע שיתכן שיגאל עמיר לא יוכל לשאת את לריסה מה שמה בגלל מידע חדש שהגיע לבית הדין.

זה הכל!! אבל מה, כיף להתקיף עיתונים. צודקים.

דדווח על תוכן פוגעני

בית > פורומים > אקטואליה וחדשות > בחדרי חרדים > 'משפחה' : בחירת לב יגאל עמיר חיה עם בעלה
מנהל לחץ כאן לנעילת האשכול
הוסף לעמוד האישי  דווח למנהל שלח לחבר
1 2 לדף הבא סך הכל 2 דפים.