בית פורומים בחדרי חרדים

הרמאים ממומבסה הגיעו עד כאן

שלום אורח. באפשרותך להתחבר או להירשם
הצג 15 הודעות בעמוד הוסף לדף האישי  דווח למנהל שלח לחבר
נשלח ב-5/2/2004 09:49 לינק ישיר 
הרמאים ממומבסה הגיעו עד כאן
מצורף קובץ

זוכרים את הסיפור של הרמאי ממומבסה שהמציא תרופת פלאים לסוכרת ?
אם לא הלכתם אחריהם, עכשו הם הגיעו לפה
קרוב משפחה שלי הוציא הון כסף נסע למומבסה בשבועים הראשונים הוא הסתובב מאושר שהמחלה עברה - ככה הם אמרו לו . אח"כ התחיל לאכול הכל, בסוף הגיע לבי"ח על סף המוות.
הרופאים אמרו לו שזה רמאות גמורה ולכל ההצלחות כאילו יש הסברים רפואיים.
מאז כשהוא שומע על מומבסה הוא מקבל קריזה
כנראה שגמרו לעבוד על החילונים עכשו מנסים על החרדים. אלה המודעות שמפרסמים בעתונים חרדים

דווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-5/2/2004 10:09 לינק ישיר 

הרב יצחק ווקשטוק יו"ר ארגון עזרת חולים מפתח תקוה כבר התריע מזמן על הענין מע"ג העיתון והזהיר שלא ללכת שולל אחרי עושה פלאים למינהם.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-5/2/2004 10:14 לינק ישיר 

לי באמת ידוע מכמה אנשים שמדובר ברמאות ויכול להיות סכנת נפשות.

זה תימני אחד שלא מבין כלום ברפואה ובורח כל הזמן מהמשטרה. והוא עובד רק עם חרדים כי הוא יודע שלא יתלוננו עליו.

מי שרוצה פרטים שידבר איתי בתיבה האישית אבל בתנאי שזה עניין למעשה ולא סתם כדי לדעת.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-5/2/2004 11:26 לינק ישיר 

דודחיים
זה מענין מאוד מה שאתה כותב
אני הבנתי שמדובר בנוכל תושב מומבסה ישראלי לשעבר. האם כונתך שהוא התימני שהזכרת?

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-5/2/2004 12:41 לינק ישיר 

חברים ,
תקפצו כולכם יחד וכל אחד לחוד,

אבל.
אבי שיחי' עמו"ש היה חולה סוכרת עם ערכים גבוהים מאוד,כשהמחלה מדרדרת כל הזמן, וחי על אינסולין ועמד לאבד ראייה באחד מעיניו בעקבות המחלה,

הבחור נסע לקניה , וחזר משם ב"ה עם ערכים של ילד קטן, כיום אחרי כשנתיים תוך שמירה קפדנית על תזונה בריאה ,ומשמעת עצמית גבוהה בנושא,הוא חי עם ערכים נורמלים ,

והוא מודה לקב"ה על ההחלטה שהוא קיבל אז לנסוע לממובסה (מול כל החששות שהיו לפני הנסיעה),

לפני שאתם פוסלים תחשבו פעמיים האם אתם לא מונעים חיים מאחד שיכול להעזר .

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-5/2/2004 12:46 לינק ישיר 

שמעה,
אני מאמין לך. ובכל זאת, כמעט כל הנוכלים מהסוג הזה אכן עוזרים לזמן קצר, או לחלק מהאנשים (לכל הפחות: לעצמם...). הבעיה היא לא שאין בדבריהם כלום, אלא שהם מפריחים תקוות הרבה יותר ממה שהם מסוגלים לקיים, ואילו היו יודעים זאת האנשים - לא בטוח שכולם היו רצים אליהם.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-5/2/2004 13:22 לינק ישיר 

שמעהתפילתי,
לא ידעתי שגם ממומבעסה נכנסים לבחדרי חרדים

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-5/2/2004 14:13 לינק ישיר 

עפר

אולי תסביר מה הנוכלות כאן ?

כידוע הרבה מהמחלות של תקופתנו מקורם בתזונה לא נכונה ולא בריאה,
אותו "מרפא " ס"ה נותן לך תפריט טוב ובריא ,באם אתה מתמיד בזה אתה שומר על גופך ,
אז מה הנוכלות כאן ?

כל אלה שלא עומדים בפני מאכלים שמוטב שלא יגעו בהם ,והמשמעת העצמית מהם והלאה , אל להם לבוא בטענות אלא לעצמם,

(ואני מסכים שמאד מאד לא קל ,להגיע לחתונות ואירועים למינהם ולשבת עם אנשים לשולחן ולא לגעת בכלום,)
בכדי שתבינו עד כמה צריך לשמור על התפריט(שהוא תפריט לא קטן בכלל מבחינת המבחר שבו,)
ולאיזו רמת משמעת אמורה להיות, אבי שכמגיע אלי שבת ,הוא מביא איתו את האוכל שלו .

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-5/2/2004 16:13 לינק ישיר 

שמעה תפילתי,

אני אשמח מאד לקפוץ לך, ביחד או לחוד, אבל אני דווקא לא מאמין לך.

איכשהו נראה לי שאתה דווקא ממוקם בצד המרוויח של העסק האפריקאי, תקן אותי אם אני טועה (אני בטוח שתתקן, איך לא).

אני לא מכיר כלל את הנושא (וכאן אתה כבר קופץ וצועק "אם אתה לא מכיר למה אתה כותב את מה שאתה כותב") אבל אף פעם לא האמנתי בכל המכשפים ועושי הניסים הללו. עדיין לא פגשתי מישהו (אמיתי, בשר ודם עם שם וכתובת) שהדברים הללו עובדים עליו.

תמיד זה מישהו שמכיר מישהו, או ראשי תיבות של מישהו.

לא רציני.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-5/2/2004 16:20 לינק ישיר 

כמעט פיספסתי את זה.

הכי יפה במודעה הוא המשפט "מספר המקומות מוגבל".

חבר'ה, אם לא נרוץ מהר, לומבבה מומבסה לא יסכים לתת לנו שיקוי צמחי נטול מתכות כבדות.

אל תגידו שלא הזהרתי.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-5/2/2004 16:38 לינק ישיר 

שמעה תפילתי.
אולי עם אביך שיח' היה נזהר עוד קודם באכילתו, היה מצבו טוב יותר.

במילים אחרות, כל הרופאים אומרים שחולי סכרת צריכים להזהר מאד במאכליהם, לא צריך להרחיק עבור זה למומבסה.

ובנוגע לכל השרלטנים בעלי "צמחי המרפא".
וודאי שישנם צמחים בעלי סגולות רפואיות, אלא שבימינו בהם כל חב' תרופות מוציאה מיליארדים על חיפוש וניסויים בתרופות חדשות, אין שום דיבה בעולם לנסות דברים חדשים שנוסו על ידם והוכחו כלא יעילים.

כל אותם שרלטנים מנצלים את הכאב ומחדירים לאנשים תקוות מטופשות לראש.

בנוגע ל"הוכחה" מאביך שיחי', אני שמעתי הרבה סיפורים על ה"רנטגן". בגלל זה להאמין?
יתרה מכך, אני בעצמי, במו אוזניי, ראיתי קוסם מוציא שפן מכובע, העליי להאמין כי הוא בעל כוחות פלא?

מי ייתן וה' ישמע תפילתינו וירפא לכל חולי עמו.

תוקן על ידי - eli_s - 05/02/2004 16:41:58

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-5/2/2004 17:19 לינק ישיר 

שכוייח,

אם מדובר בחבורת שקרנים, רמאים, שמוליכים שולל אנשים תמימים, מדוע העיתנות מפרסמת אותם?????

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-5/2/2004 17:25 לינק ישיר 

לפני כשנה בערך היה על זה תחקיר בתקשורת ובין השאר רואיינו גם המרפא ממובסה עם אחיו, בתחקיר הביאו מצד אחד לדוגמא את איש העסקים לבייב שטען שהטיפול שינה את חייו מאחר והוא סובל מסכרת, ומאידך הביאו את עדותה של אשה שטענה שאביה נפטר אחרי מספר חודשים שהתמיד בטיפול האלטרנטיבי הזה וזנח את האינסולין והתרופות.

המרפא ששטח את גירסתו אמר שיש בילבול מסויים מאחר שהשיטה שלו עוזרת רק למקרים קלים של סכרת רגילה (נדמה לי מסוג 1) אבל לא תרפא את הסוג היותר קשה סכרת נעורים, ששמה כמדומני סכרת 2, ולטענתו הפירסום מסביבו והטיפול שהוא איתר גורם לצפיות מופרזות גם אצל אלו שאין לו מזור עבורם.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-5/2/2004 17:28 לינק ישיר 

במודעה כתוב הפוך..

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-5/2/2004 18:36 לינק ישיר 

שמעה,
זו נוכלות, כי לא מספרים לך שאנשים מתו בגללם, כפי שנטען פה. אם יספרו את זה - אנשים לא יבואו.
וזו נוכלות - כי הם מתפארים שמעבדה בדקה ולא מצאה תופעות לוואי, ואנשים חושבים שהכוונה שמעבדה אישרה את הצלחת השיטה. בזמן שעל פי מה שנראה כאן, הסכנה בשיטה היא שהיא פשוט לא עוזרת, ואנשים שמאמינים לה עלולים להפסיק לקחת אינסולין ולמות.
אדרבה, שיביאו אישור אמפירי שזה עובד, מכתב עת רפואי ידוע. הרי אם זה עובד - מגיע להם פרס נובל.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-5/2/2004 19:50 לינק ישיר 

השאלה התמימה של אדם פיין גלגלה אותי מצחוק...

צאו וראו כמה מודעות יש כל יום בעיתונים (מכל הסוגים), שבהם מדובר ברמאות ונוכלות מהסוג הגרוע ביותר...
(יהיו שיאמרו; מה איכפת לעיתון, העיקר שמחיר המודעה משולם. ומלמדי הזכות יטענו כנגדם; וכי מנין לו לעיתון לדעת מה ומי עומד מאחורי המודעה?!...)

לגבי עצם הנושא, שמעתי כבר בעבר על הטיפול במומבסה (אם אכן מדובר באותו אחד), ודווקא על הצד החיובי...

דדווח על תוכן פוגעני

בית > פורומים > אקטואליה וחדשות > בחדרי חרדים > הרמאים ממומבסה הגיעו עד כאן
מנהל לחץ כאן לנעילת האשכול
הוסף לעמוד האישי  דווח למנהל שלח לחבר
1 2 לדף הבא סך הכל 2 דפים.