בית פורומים בחדרי חרדים

ימות המשיח! תזהו את האנשים בתמונה

שלום אורח. באפשרותך להתחבר או להירשם
הצג 15 הודעות בעמוד הוסף לדף האישי  דווח למנהל שלח לחבר
נשלח ב-24/2/2004 19:03 לינק ישיר 
ימות המשיח! תזהו את האנשים בתמונה
מצורף קובץ

ימות המשיח! מי מזהה את האנשים בתמונה?

דווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-24/2/2004 19:08 לינק ישיר 

כפי הנראה מדובר בגאב"ד
למרות שבהחלט יתכן שאני שוגה בזיהוי.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-24/2/2004 19:14 לינק ישיר 

אני לא מאמין !?!

גאב"ד "העדה החרדית" רוקד יד ביד עם בן האדמו"ר מבעלזא!

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-24/2/2004 19:16 לינק ישיר 

אתה גדול

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-25/2/2004 02:11 לינק ישיר 

בדקתי את מקור התמונה אצלנו בבעלזא, וההסבר שקיבלתי פשוט מאד.
לגאב"ד הגר"ט וייס שליט"א יש בן גערער חסיד באנטוורפן (גם הגאב"ד מחשיב עצמו במדת מה לחסיד גור, דבר שניתן לו ביטוי בהלוויית הרבנית של ה"בית ישראל" זצוק"ל שנערכה במוצאי שבת, שהוא הגיע ללוויה בבגדי חול כמו כל חסידי גור) והבן הזה חיתן את בנו ביום ראשון בירושלים.
המחותן אף הוא חסיד גור, קוראים לו ר' משה הולצמן מחיפה. הנ"ל מסתובב אצל גאב"ד מאקווא שליט"א ונחשב לאחד ממקורביו. כידוע הרה"צ רבי אהרן מרדכי שליט"א, בן כ"ק מרן שליט"א, הוא חתנו של גאב"ד מאקווא שליט"א.
מכאן סיבת השתתפותו בחתונה. ואגב, דווקא לא נראה שהוא נהנה לרקוד עם הגאב"ד יד ביד.
ואגב דאגב, שמעתי שהיתה דראמה של ממש בחתונה הזו - כשהמחותן הגוראי הביא וידיאו, ולאחר החופה כשהגאב"ד שמע מזה הוא דרש שיפסיקו לצלם בוידיאו. המחותנת התעקשה והעסק נמשך שעות אחדות, כשהגאב"ד נמנע בינתיים להיכנס אל האולם. רק בשעה עשר בלילה, כשהגאב"ד הציב אולטימטום בן עשר דקות שאם לא מעיפים את הוידיאו הוא הולך הביתה, הפסיקו לצלם.
כמה וכמה גדולי ישראל שביקשו להשתתף בשמחתו של הגאב"ד, ביניהם הרבי מגור שהמחותן נמנה על חסידיו, לא יכלו לממש את רצונם והם נעדרו מן החתונה. חבל בשביל הגאב"ד ובשביל המחותן.
אגב, מישהו מכיר את המחותן? מישהו יכול להחכים אותנו אודות אותו הולצמן שניסה לכופף את ידו של מי שמוכר כ"הגאב"ד התקיף ביותר שהיה לעדה החרדית בשני העשורים האחרונים"?
עד עתה לא הצליח להשיג מידע גוראי אודותיו.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-25/2/2004 02:12 לינק ישיר 

ימות המשיח

וגר זאב עם כבש ונמר עם גדי ירבץ.

גאב"ד העדה החרדית, מתוך הכרות אישית עמו אני יכול להעיד שהוא אינו משתף פעולה עם כל מחלוקת שאיננה לשם שמים... וכי הוא נטול מכל אינטרס פוליטי כזה או אחר.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-25/2/2004 02:18 לינק ישיר 

האם המחלוקת עם בעלזא היתה שלא לשם שמים...
וכי חשודים בעיניך ראשי העדה החרדית או כ"ק מרן מבעלזא שליט"א, שהם נגועים באינטרס פוליטי ומתערבים במחלוקת שאינה לש"ש.
תמהני עליך, הגם שאיני מכירך באופן אישי...

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-25/2/2004 06:12 לינק ישיר 

שאני קורא שורות אלו אני לא מצליח להבין איך יתכן שיש כל כך הרבה הבדל בין המציאות הקיימת כאן בניו יורק לבין הקיצוניות של החרדית בישראל. איך יתכן שישנם כאלו הבדלי הגישה חדים בין העדה החרדית הירושלמית לסאטמאר האמריקאית (שבעצם אמורים להיות אותו מגזר)

אסביר לכם למה אני מתכוון:

במסגרת עבודתי הוזמנתי לערב השקה של מוצרי סוני לתקופה הקרובה. בבית מלון מפואר בניו ג'רסי הראו לנו הבחורים של סוני את הצעצועים החדשים שלהם החל ממצלמות ומסרטות דיגיטליות ועד למסכי 70 אינץ (גודל באורך של שני אנשים ממוצעים) ונגני DVD המשוכללים ביותר.

עמדתי שם בקרב חברי אברכים חסידים ושמענו מאשת מכירות על הטכנולוגיות החדשות במסרטות וטלויזיות הענקיות.

אתם תמיד יכולים לתרץ ולומר שחרדים לא יקנו מסך 70 אינץ, אבל אתם יכולים להודות לי שאחוזים גדולים מהם מחזיקים מסרטות ביתיות. כאן זה נורמלי להסריט בחתונה ואף בבית או לקנות מסך טלויזיה כדי לראות סרטי משפחה (וגם סרט מושכר) ובישראל הגאב"ד לא נכנס לחתונה עם מסרטה.

רק למען השוואה, אף אחד מאדמורי אמריקה למעט האדמור מויזניץ מונסי לא יכל למנוע צילום או הסרטת וידאו בחתונה.

שני עולמות חרדים שונים ...

אגב בלי קשר תנו לספר לכם על צעצוע חדש שהראו שם: מכשיר אליו אתם מחברים את חיבור הכבלים המקומי שלכם, כנ"ל מחברים את המכשיר הDVD שלכם, מחברים את הוידאו שלכם, וגם את המחשב שלכם.

עכשיו, אתם נוסעים לארצות הברית או לאירופה לעסקים או לטיול אבל אתם עדיין חייבים לראות את משחק הכדור-רגל של מכבי או תוכנית הטלויזיה או חדשות הישראליות או מאידך אתם חייבים לצפות עכשיו בסרט שנמצא כרגע בנגן הDVD או הוידאו שלכם, או חייבים לגלוש במחשב האישי שלכם.

הפיתרון: אתם לוקחים איתכם למסע, מסך בגודל מסכי מחשב הנייד המוכרים. בכל מלון או עיר מודרנית יש שרותי אינטרנט, כעת אחרי שתחברו את המסך לחיבור מהיר של אינטרנט כבלים או DSL המסך יתחבר דרך הרשת לטלויזיה ה-DVD והמחשב שנמצא בביתכם שבירושלים ואתם שנמצאים בקוטב הצפוני רואים חדשות ערוץ 2 ורואים את סרט האחרון של 'גרובס' שנמצא במחשב בישראל.

מחיר:15,000 $

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-25/2/2004 06:38 לינק ישיר 

אני מאוד מקווה שהשלום בסוף תגיע.

אגב. אני רוצה לעורר כמה מגיבים שמגיבים על התמונה הזאת "וגר זאב עם כבש"
זה מאוד לא יפה לקרוא את ק"ק בעלזא "זאב".

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-25/2/2004 09:06 לינק ישיר 

ניו יורק זה לא שיש הבדלים כל כך גדולים בין אמריקה לישראל זה פשוט בגלל שאצלכם באמריקה כמו אצלינו באוסטלריה הציוד הזה לא כל כך יקר ביחס ליוקר המחייה וכו. אבל בישראל זה כל כך יקר שנראה לי שהגאב"ד מתנגד לו מהסיבה שבכסף של הסרטת החתונה והטלוויזיה והמכשיר שצריך בשבילם אפשר להחזיק בחור ישיבה לחצי שנה.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-25/2/2004 09:33 לינק ישיר 

יהודי מרחוק

אתה מאוסטרליה?
ואני ראיתי בפורום אחר שאת שליח של "הארץ"!

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-25/2/2004 09:40 לינק ישיר 

קודם כל הגאב"ד לפני שהתמנה בעד"ח וכיהן כרב באנטוורפן השתתף בכל האירועים והדינרים של בעלז "והיהפוך כושי וכו'" חל גם במקרה הנ"ל.

אלא מאי מגיע לו צל"ש על אומץ לב על עצם הישארותו תחת קורת גג יחד עם הבעלזאי.

שנית המגמה הנמשכת של ריפוי פצעים ישנים ופתיחת דף חדש בין יריבים בעבר התחילה עם ביקורו של אהרן מרדכי בבית דודו רב דסאטמאר מונרו בקיץ האחרון.

יש ב"ה מחלוקות חדשות "וישן מפני חדש תוציאו".

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-25/2/2004 09:55 לינק ישיר 

עבדך הנאמן,

כנראה שמינו אותי מבלי ידיעתי לשליח הארץ באוסטלריה.

אבל איפה הצ'ק איפה?

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-25/2/2004 10:11 לינק ישיר 

באמת המחלוקת נגמרה ממזמן לאחר שר' אהרן טיטלבולים מסטמר נפגש עם האדמו"ר מבלז שהוא גיסו.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-25/2/2004 10:22 לינק ישיר 

סמי, אל תדאג לבלז, בתואר זאב התכוונו לעדה החרדית לא לבלז.

לגבי הגאב"ד, אולי נזכיר לכם שעד לא מזמן הוא היה באנטוורפן, לבוש בחליפה וכובע, נעים הליכות, ת"ח, וכו' וכו' ע"פ דרגתו. אבל בין כל מעלותיו הישנות לא מצאתי שהיתה בהם "קנאות" או "אנטי ציונות" וכן שאר סממני העדה.
עבר זמן, והוא מונה לגאב"ד בעדה החרדית, לבש את כל מה שנדרש מקבלת התפקיד, והחל חתום על המחאות שמביאים בפניו המוחים.
השאלה אם זה גרם לו לשנות את תפיסת עולמו? או כפי שנטען פה שהוא הכי קנאי לאחר שני עשורים?
בדברי אני לא בא לזלז בכבודו ח"ו, אלא רק להתיחס לעצם הקנאות.

ודרך אגב, זכור לי באחת החתונות שערך הרב של סרט ויזניץ בירושלים (אני לא זוכר באיזה חתונה זה היה אבל זה היה לקראת סוף ימיו של אביו הראש ישיבה זצ"ל), בשבע ברכות שהיה בירושלים הגיע האדמו"ר מתולדות אהרן, וישב לו 2 או 3 מושבים מהחתן, ולפתע נכנס לאולם האדמו"ר מבעלזא, והוא לחץ ידים לכל מי שישב בשולחן ובלי להתבלבל לחץיד גם לאדמו"ר מתולדות אהרון כשהוא מחייך והאדמו"ר מתולדות אהרון מסמיק.
עד היום אני זוכר את המחזה.

תחשוב טוב יהיה טוב!!!!!!!!!!!

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-25/2/2004 10:51 לינק ישיר 

נו, תגידו אתם מי ה"גדול" בסיפור הזה, למי נורמות התנהגות מעוררות התפעלות והערצה...

דדווח על תוכן פוגעני

בית > פורומים > אקטואליה וחדשות > בחדרי חרדים > ימות המשיח! תזהו את האנשים בתמונה
מנהל לחץ כאן לנעילת האשכול
הוסף לעמוד האישי  דווח למנהל שלח לחבר
1 2 3 לדף הבא סך הכל 3 דפים.