בית פורומים עצור כאן חושבים

הודעת התפטרות

שלום אורח. באפשרותך להתחבר או להירשם
הצג 15 הודעות בעמוד הוסף לדף האישי  דווח למנהל שלח לחבר
נשלח ב-25/6/2004 12:39 לינק ישיר 
הודעת התפטרות

הריני מודיע בזאת על התפטרותי מרבנות הפורום.

אני יוצא לפנסיה במושב הזקנים לרבנים במיאמי ביץ.

כמנהג אדמורים חשובים שהותירו את רישומם, לא ימונה לי מחליף ברבנות הפורום ועל כסאי לא ישב זר. את שרביט הניהול ייטול לידו קונסרציום גבאים בשם עצכח.

מפעם לפעם עת אזדמן למחלקה הגריאטרית, היכן שיש מסוף אינטרנט, אשגר לכם דרוסעלע מפי חסר השיניים, אם בתור רב סיינפלד או בתור יועץ קונסרציום הגבאים.

אני ממהר שכן הרכבת למיאמי יוצאת בעוד כ 10 דקות. אשלח את דרשת הפרידה החגיגית עם האחות הסיעודית שלי בעוד מספר שבועות.

ותזכרו שהכל שטויות אונד נאר די הייליגע תיירה איז אמעס!!!

היה נחמד

שלום ולהתראות

געצעל החופ''ק קולינס אווניו

תוקן על ידי - רב_סיינפלד - 25/06/2004 12:55:08

דווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-25/6/2004 12:41 לינק ישיר 

שבת שלום רבנו

תמסור ד"ש לקוזמו קרמר.

נתגעגע.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-25/6/2004 12:51 לינק ישיר 

Oy Rebbe ,oy Rebbe we need you!!!

על מה נטשת מעט הצאן ?

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-25/6/2004 13:09 לינק ישיר 

רבנו, אל תלך

וכי חסרים מחשבים אישיים בעצור כאן חושבים דמייאמי [על משקל 'ירושלים דליטא']?

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-25/6/2004 13:18 לינק ישיר 

רבנו

בשם החתומים מטה אנו אוסרים עליך לעזוב את הרבנות בשעה קשה זו...

רק מי שהטיל עליך את הרבנות יוכל ליטול אותה ממך.

באו על החתום ערש"ק חוקת

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-25/6/2004 13:33 לינק ישיר 

זו הזדמנות להודות ולהכיר ברבים את התרומה הגדולה והתנופה האדירה שנעשה כאן בזכותך, ומדברי צער אני רחוק כי כללא דמילתא כיוון שעלו לא ירדו ואני מבין גם כי לא נטשתנו, ורק את המחייבים הרשמים הסתרת.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-25/6/2004 13:33 לינק ישיר 

.

אוי טאטע !

אי אתה בן חורין להתפטר כך, ולהשאיר ספינה בלא הקברניט, לוחם בלא החנית, חורש בלי המענית, אלמוגים בלי השונית...

חזור בך!

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-25/6/2004 13:49 לינק ישיר 

הנה ממש ממש התקרב רגע הפרידה – עניין של דקות.

אתה מסיים שנות כהונה כרבה של עצכ"ח. שנים תובעניות, שנים קשות. הקדשת לנו ימים ולילות במסירות אינסופית.

גם אם עד היום אתה עוד אומר פה ושם "אצלנו בעצור", התייחסת לביה"מד דעצור כ"ח כאל הילד שלך, למן הרגע שבו אימצת אותו, וכך אתה מתייחס עד לרגע זה ממש. ילד שיש להמשיך ולגדל אותו, לטפח אותו, להגן עליו ולדאוג לעתידו, לא רק כל עוד אותו הילד תחת חסותך, אלא גם בעתיד, לאחר שאתה תיפרד ממנו. טיפחת את הילד הזה, שהוא קצת חריג מבין אחיו ואחיותיו האחרים, אך גרמת לכך שהם, מחיפה, ניו יורק , מיאמי ,אנטוורפן,אוסטרליה , לונדון, מבאר שבע ומרחובות, כולם יכבדו אותו, יעריכו את פעילותו וירצו לקשור איתו קשרים. הנה גם למדו להעריך אותו ולכבדו גם הקטנים שבחבריא), ובסופו של דבר מהפך הבאת

והילד הזה – אנחנו – כמו בחגיגות בר מצווה או בטקסים משפחתיים אחרים, עומדים כאן ומודים לך שהבאת אותנו עד הלום.

אם אמנה פה את כל ההישגים מאז הגעת, תקצר היריעה מלהכיל,

היה שלום חבר

בשם חסידי " עצור כאן חושבים"

תתקדש , החונה כאן בגלות בלגיה

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-25/6/2004 13:50 לינק ישיר 

ביננו ר' געצל, הרי אתה לא מתכוון באמת להתפטר.

רציתי לראות רק את תגובות הקהל .

רצית. קבלת !

אלפי מעריצים דמועים קוראים לך.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-25/6/2004 14:07 לינק ישיר 

דווקא בשעת מינחה גדולה של ערב שבת?
דוקא בשעה שאנחנו באים להיתענג על השבת
אתה מודיע דבר קשה כזה?
ואף כי מקום מושבך בחצי הכדור התחתון ששם אין השמש
מהירה כעת הרי אנחנו צאן קדושים כאן בארה"ק
על מי נישען? ואיך נבוא על השבת בצער כזה?
אשר על כן אין זה אלא כי מנסה ה' את אברהם.
ואין פרישה ואין נתק ח"ו ובודאי ברגע קטן אזבתיך וברחמים גדולים וכו' ובכולהון איחרטנא לא שרירין לא שביקין ולא קימין נסיעה אינה נסיעה ויש כאן אהבה ואחווה ורעות.
ופדויי ה' ישובון בשימחה.
ערב שבת שלום

תוקן על ידי - חלמישצור - 25/06/2004 14:09:59

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-25/6/2004 14:43 לינק ישיר 

לכל החוגגים והסופדים,

אם אכן,גזירה היא מלפני רג"ס,ואין לנו רשות להרהר אחריה,

לאחר מסיבת הפרידה,עם כל ה"מקצת" שבחו,בפניו הוירטואליים,עם "טועמיה" קל של ערש"ק לס' "ושרף את הפרה הקדושה",

כדאי,לבקש מאיש המוכתר בנימוסין,הבהיר בתורתו,והמשמחנו בהתרת ספיקותינו,רבינו המימוני,ליטול את שרביט ההנהגה.

ומשמר היוצא יאמר למשמר הנכנס:"הווה עמכם"!

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-25/6/2004 14:57 לינק ישיר 

רבינו מלך הפורום לעולם ועד!

אביע את צערי על שנסיונותינו להניעך לא עלו יפה, אך הוכחת שוב את גודל אחריותך לפורום שבהעדר פנאי לנהלו כראוי בעיניך, אינך מסוגל לשאת בעול האחריות בלי ביטחון שבידך לקיימה.

אכן אין תחליף ליחודך וכפי בקשתך נקוה שישתתפו מיימוני ומבחן [וכל מי שאולי ייבחר בעתיד] אתך בניק "עצכח" למען שמירת רמות הפורום!

איני יכול אלא לחזור על חלק מהדברים שכתבתי לך באישי, אך בניסוח התואם לאחר המעבר שנעשה במהירות בלתי צפויה.

מאז השנה ושלושת החדשים שעלית על כס רבנותנו, התברר לעין כל ששמך ודבריך הביאו רבות לפורום וכפי הנשמע גם מעבר לו. בטוחני שתמשיך, עד כמה שלא ייפגעו שאר עיסוקיך, לשמור על הפינה היחודית הזאת - האור בקצה מנהרת היהדות!

אברכך שישוב לך הפנאי ותוחזר עטרה ליושנה!

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-25/6/2004 15:50 לינק ישיר 

רב סיינפלד,

אמנם אני בעיקר מהמשתתפים הפסיביים שבפורום, אך תקוותי שתמשיך לשמור על הקשר בתיבה. שיהיה בהצלחה.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-25/6/2004 16:11 לינק ישיר 

הרינו קובעים בזה פסק הלכה על פי דין תורתינו הקדושה, שכבוד קדושת אדמו"ר מוהרג"ס שליט"א יש לו דין מנהל הפורום, ואין רשות לשום בריה להכחיש פסק זה שכבר הסכימו עליו עליונים ותחתונים.

ואף אם במצב של אחרי ו' תמוז יש קטני אמונה שבעיני בשר רימה ותולעה שלהם לא רואים את אדמו"ר אתנו בגשמיות ממש, בשמו ובניקו, לא משום כך ניפול ברוחנו שהלוא ישראל מאמינים בני מאמינים, ומיום זה ואילך חושבן, הולכת וגוברת הציפיה הדרוכה להתגלותו המיידית.

לא רק שהרועה לא עזב את צאן מרעיתו חלילה, אלא שגם הצאן לא ישכח את הרועה הנאמן - הזן ומפרנס את האמונה הברורה והמוצקה והנוקבת כל הר והופכת אותו למישור, הולך ומוסיף ואור בשמחה ובביטחון גמור "שהנה זה בא." ומפי כל פורצת ההכרזה מכל שבט לוי - הנאמנים למשה שבדורנו - לאדמו"ר שליט"א - יחי אדוננו מורנו ורבינו מנהל הפורום לעולם ועד, מלך ביופיו תחזינה עינינו בקרוב ממש, אמן!

תוקן על ידי - יצחק_יונתן - 25/06/2004 16:12:53

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-25/6/2004 16:14 לינק ישיר 

סיינפלד

עשית עבודה מצויינת ולא רק סוציולוגית (גם אם בוגי התכתש איתך לפעמים). אני שמח ממה שנראה שבעצם 'הרבי לא מת' (בפרפרזה כמובן)!

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-25/6/2004 16:34 לינק ישיר 

ההתפטרות לא נתקבלה במערכת,
מה עוד ששלחת לי מכתב לאישי וטרם
הספיקותי לענות לך.
בהצלחה בכל אשר תפנה,
מה עוד שמאמי זה מקום די נחמד.

דדווח על תוכן פוגעני

בית > פורומים > דת ואמונה > עצור כאן חושבים > הודעת התפטרות
מנהל לחץ כאן לנעילת האשכול
הוסף לעמוד האישי  דווח למנהל שלח לחבר
1 2 3 4 לדף הבא סך הכל 4 דפים.