בית פורומים בחדרי חרדים

זעזוע! מאכיל הפיגולים הידוע מפ"ת בפרשיה חדשה

שלום אורח. באפשרותך להתחבר או להירשם
הצג 15 הודעות בעמוד הוסף לדף האישי  דווח למנהל שלח לחבר
נשלח ב-22/1/2012 17:17 לינק ישיר 
זעזוע! מאכיל הפיגולים הידוע מפ"ת בפרשיה חדשה

חילול ה' שאין כדוגמתו!

בסוף שבוע שעבר התפרסם תחקיר בעיתון "ידיעות פתח תקוה" על מאכיל הפיגולים הידוע ישראל שרעבי (שמונה מטעם משה יוסף-בד"צ בית יוסף-והרב עמאר במקום הגרב"ש סלומון זצ"ל) שמעסיק את שני חתניו איתן צוברי ויונתן צדוק (שהוא גם מפקח  בבד"צ בית יוסף...) וכן את בנו שמוליק שרעבי בניגוד להנחיות הכשרות הברורות האוסרות  על הרב הממונה על הכשרות להעסיק את קרובי משפחתו כמשגיחי כשרות, תוך שהוא עושה זאת  תחת שמות בדויים  (או העלמת פרטי המשגיחים) על תעודות הכשרות. 

לתפארת הרב עמאר!!!

תוקן על ידי davidshit ב- 22/01/2012 17:58:21

דווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-22/1/2012 17:18 לינק ישיר 

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-22/1/2012 17:19 לינק ישיר 

שימו לב מה תגובת שרעבי לתחקיר:

לא נכתב שאסור להעסיק קרובים אלא רק  "לא ראוי" (שקר וכזב)

ולשאלת העיתונאי אבל למה העסקת אותם בשמות בדויים?

עונה שרעבי:

את זה תשאל אותם...

והמושחת הזה הינו אחראי  על כל הכשרות בפ"ת...

לתפארת הרב עמאר!!!

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-22/1/2012 17:20 לינק ישיר 

בעקבות התחקיר הגיש יו"ר המועצה הדתית בפ"ת הרב שמעון ביטון תלונה במשטרה  נגד שרעבי על הפרת אמונים, התחזות לשם הונאה ורישום כוזב בתעודה.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-22/1/2012 17:22 לינק ישיר 

לינק לאשכול בו נחשפו עשרות מסמכים  שמגלים איך ומדוע  הרב עמאר (ומשה יוסף...)  הוביל את  המינוי המושחת של שרעבי ברבנות הראשית

http://www.bhol.co.il/forums/topic.asp?whichpage=1&topic_id=2888250&forum_id=771

לקרוא ולא להאמין: כך מתנהלת הרבנות הראשית

חשיפה בלעדית:

להלן  פרוטוקול מדהים של ישיבת מועצת הרה"ר מלפני שנתיים בעניין מינוי רב ממונה על הכשרות בפ"ת בעקבות פטירתו הפתאומית של הגרב"ש סלומון זצ"ל.
שימו לב איך הרב עמאר שמכהן כנשיא בית הדין הגדול מתערב בנושא כשרותי מהסיבה שהרב עובדיה פנה אליו בעניין... וכופה את דעתו על הרב מצגר שאחראי על הכשרות ולמרות התנגדות הרב אלישיב  מבקש למנות את הרב ישראל שרעבי לתפקיד למרות שידע על בעיות כשרות חמורות שהיו איתו, עדי כדי כך שהוא "מתנדב" ללוות את הרב שרעבי בכשרות באופן אישי...

תזכורת:
לפני כ-4 שנים הרב סלומון זצ"ל סילק את הרב שרעבי מתפקידו כאחראי על כשרות הבשר לאחר שנמצא אחראי  לפרשיית הפיגולים במפעל מנהטן שזיעזעה את הציבור  הדתי ברחבי הארץ. 
 בי"ז אדר תשס"ט נלב"ע בפתאומיות המרא דאתרא בפ"ת הגרב"ש סלומון זצ"ל, שעמד  שנים בגבורה על משמר הכשרות והשבת ללא פשרות. ולמרבה הפלא התקבלה החלטה  במועצת  הרה"ר, להחזיר לתפקידו את הרב ישראל שרעבי  ולמנותו כראש מנהל הכשרות בעיר למרות שכשל בעבר בתפקידו זה, ולא למנות מועמד ראוי אחר מרבני העיר. לאחר מעשה התברר, שהיה סיכום של הרב שרעבי עם אנשי כנופיית בד"צ בית יוסף (חתנו של הרב שרעבי מפקח אזורי בבד"צ בית יוסף) שכידוע שולטים כיום בכל המינויים של רבני הערים ביד רמה, שהוא "יעזור להם" להיכנס לעיר,  וזו הסיבה שהרב עמאר נלחם באופן תמוה למנות את שרעבי, ואכן שרעבי דאג לספק את הסחורה ובאמצעות איומים על בעלי עסקים הצליח לגרום לעשרות בתי עסק בפ"ת שרצו כשרות מהדרין לקחת את הכשרות "המהודרת"  של בד"צ משפחת יוסף ולא של בדצי"ם אחרים.(ע"ע מינוי הרב אברהם יוסף הרב של חולון לממונה על הכשרות באור יהודה... וד"ל).
מיד עם כניסתו של שרעבי לתפקיד, פרשו לאות מחאה כל רבני המדורים  מתפקידם, ומאז הוא אחראי  לבדו על הכשרות בכ-300 בתי עסק בעיר!!! (אגב, כיום לפחות  70 אחוז מתוך כ-120 משגיחי הכשרות ברבנות הם לא למרבה הפלא... תימנים, בהם ניתן למצוא הרבה פנסיונרים בני שבעים פלוס משכונת שעריה שכל נסיונם העשיר מתבטא בלעיסת גת ופצפוץ חגבים).

תוקן על ידי davidshit ב- 22/01/2012 17:55:47

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-22/1/2012 17:26 לינק ישיר 

וזו תמונתו

תוקן על ידי davidshit ב- 22/01/2012 17:33:52

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-22/1/2012 18:29 לינק ישיר 

מדהים לראות לאיזו דיוטא תחתונה מורידים את הכשרות והרבנות

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-22/1/2012 18:44 לינק ישיר 

השאלה היא האם בשר פיגולים זה, אכילתו אסורה יותר מאשר שחיטה אחרת שמקורה בפ"ת....

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-22/1/2012 20:15 לינק ישיר 

ארור מכה רעהו בסתר.

אתה שוב ושוב פותח אשכולות בדיוק על אותו אדם.
מה הסיפור שלך? איזה אינטרס יש לך ללכלך על היהודי הזה?

אני לא יודע אם הייתי אוכל את האוכל בפיקוחו אבל עליך בודאי שלא הייתי סומך.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-22/1/2012 20:38 לינק ישיר 

אלי_ו כתב:
ארור מכה רעהו בסתר.

צדיק שלי
"היהודי המסכן" הזה שאיני מכיר אותו אישית הוא לא בן אדם פרטי אלא נושא בתפקיד הלכתי בעל אחריות גדולה ביותר על מאות בתי עסק אולמות ומפעלים שמאכילים מאות אלפי יהודים ברחבי הארץ!

אז בבקשה אם העובדות מוכיחות שהאיש האכיל פיגולים ובגלל זה הרב סלומון הדיח אותו, וגם כעת הוא ממשיך לרמות ברישום כוזב בתעודות הכשרות שהוא חתום עליהם וגורם לחילול ה' ברבים, אדם כזה לא ראוי לשמש אחראי על הכשרותו צריך להסיק את המסקנות בעצמו.

וכל עוד הוא ממשיך בעיקשות תימנית אופיינית להישאר בתפקידו הציבורי חובה ליידע את כלל הציבור שומר הכשרות וגם הרבה מהציבור החרדי (למשל מסעדת אלפרדו המפורסמת  שכל החרדים מב"ב אוכלים שם ועוד) מי זה הברנש שחתום על התעודה במסעדה  (או המפעל) שהם אוכלים בה. 

אז בבקשה אשמח אם תתייחס לגופם של עובדות באופן ענייני במקום לעורר רחמים על "היהודי המסכן". 

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-22/1/2012 20:59 לינק ישיר 

אלי , א,דוד הביא בפעם שעברה דברים מוצקים 
ב. מה הטענות שלך עליו תפנה למי שעשה את הכתבה ותשאל אותו 
או שתפנה ל"רב" ותשאל אותו למה הוא לא עושה טובה לעצמו ולנו והולך בשקט הביתה .

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-22/1/2012 21:29 לינק ישיר 

קודם כל תודה על המידע, אני הייתי אוכל הרבה בפ"ת והסתמכתי עלתעודות הכשרות למהדרין שם, ולפי זה אסור לאכול במקומות הללו. ואם חתנו הוא הממונה מטעם "בית יוסף" אז גם שם אסור לאכול.
כדי שהדבר יקבל תאוצה ותוסר החרפה הזו צריך כל אחד שהיה אוכל שם ומכירים אותו וכמובן שאיכפת לו מזה, לגשת אל המסעדה וכדו' לבקש לראות את תעודת הכשרות ולהודיע לבעל המקום כי הרב הזה אינו מקובל עליו ולכן הוא נמנע מלבוא למקום.
זה יעשה את העבודה הכי מהר שרק יכול להיות.
וה' הטוב יכפר על שגגותינו על שאכלנו במקומות האלו.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-23/1/2012 00:42 לינק ישיר 

אלי_ו כתב:
ארור מכה רעהו בסתר.

פותח האשכול הוא ברגר מ"בד"צ" ליצני מישקולץ שע"פ הוראות הרבנות הראשית אין לה סמכות לתת הכשרים והרב שרעבי
דואג ליישם בחלקו את החלטת הרבנות הראשית לישראל בתמורה לכך הלשין מר ברגר לעיתונאי אבי איצקוביץ
ומסר לו כל מיני חומרים בדויים על שרעבי ובנוסף לכך הוא משמיץ את הרב שרעבי ללא הרף בפורום במשך תקופה ארוכה
אני מקווה שבפירסומי זה ובחשיפתו של הנוול שגורם לחילול ה' נוראה ומכה את רעהו בסתר הוא יניח לרב שרעבי
להמשיך במלאכת הקודש ושיפסיק אותו ברגר לחרחר ריב ומדון בעיר פתח תקווה וידועים הדברים כמה צער ועגמ"נ
גרם לאותו רב קדוש וטהור הגרב"ש סלמון בזה שפרץ את חומות הכשרות ונתן לכל צרוע ולכל זה תעודת כשרות שלא 
שווה את הנייר עליה היא כתובה  

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-23/1/2012 02:21 לינק ישיר 

א. ניחוש סתמי שמדובר באחד מליצני מישקולץ לא בא במקום הוכחה.
ב. ונניח שמדובר במוקיון מישקולצאי, אז זה מוכיח שרעבי לא פוטר ע"י הרב סלומון
שאתה כה כואב את הצער שנגרם לו ע"י מישקולץ?
אני מניח ששרעבי גרם לו הרבה הרבה יותר עגמת נפש, ומשום מה נראה שזה לא מפריע לך...
ומה עם התחקיר המקיף של ידיעות פ"ת? זה לא ראוי לתגובה קצת יותר אינטלגנטית?
לצעוק מישקולץ! מישקולץ! עוד לא הופך מאכלי טריפה לכשרים,
בנתיים השיטה היחידה שעובדת היא השגחה קפדנית ורצינית.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-23/1/2012 09:04 לינק ישיר 

מה אתם מתרגשים בכול עיר יש כאלה מינוים של משפחת עובדיה {שאני הטוח שכבוד מרן הרב שליט"א לא מודע}
זה שחיתות ממדרגה ראשונה כמו בירושלים כך גם בפתח תקוה
באו נקוה שלטנות החוק יבדקו ויפסיקו את ההתנעלות של המשפחה הנ"ל

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-23/1/2012 10:52 לינק ישיר 

מלח_דק כתב:
א. ניחוש סתמי שמדובר באחד מליצני מישקולץ לא בא במקום הוכחה.
ב. ונניח שמדובר במוקיון מישקולצאי, .

אתן לך רק דוגמה הכתבה המלוקקת שעשה הכתב הנ"ל קבל קישור
 http://www.mynet.co.il/articles/0,7340,L-3979188,00.htmlהוא לא עשה את זה בחינם 
הם שילמו לו על זה טוב מאוד וגם דאגו לרפד אותו במידע אינטרסנטי וזה לא מקרה ראשון שבו הם משתמשים 
באנשי תקשורת לרכל ולהשמיץ את מי שנתקל בדרכם לא לחינם חסמו להם את הניקים בפורום אחרי שהם
השמיצו והוציאו שם רע על יהודים על לא עוול בכפם שבסך הכל ביקשו מהם הפרדה באירועי סוכות הפרוצים שהם עשו בעיר  

דדווח על תוכן פוגעני

בית > פורומים > אקטואליה וחדשות > בחדרי חרדים > זעזוע! מאכיל הפיגולים הידוע מפ"ת בפרשיה חדשה
מנהל לחץ כאן לנעילת האשכול
הוסף לעמוד האישי  דווח למנהל שלח לחבר
1 2 לדף הבא סך הכל 2 דפים.