בית פורומים בחדרי חרדים

ר"מ בישיבה גבוהה-" נשים צריכות להיות כנועות לבעליהן"

שלום אורח. באפשרותך להתחבר או להירשם
הצג 15 הודעות בעמוד הוסף לדף האישי  דווח למנהל שלח לחבר
נשלח ב-1/5/2019 02:26 לינק ישיר 

קלעפער כתב:

רק רוצה להביע את הנאתי מהדיון כאן בין Smithee וקעלפר, למדתי רבות.

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-1/5/2019 06:00 לינק ישיר 

נקרא לילד בשמו, אתה נהנה לקרוא את דברי קלעפער, כאתאיסט העושה לגייס נפשות לאתאיזם
בעוד הטמבל של הפורום-קלעפער, לא ממש הבין שעם כל הצדקנות שלו הוא מצדד בטענה האתאיסטית שלך

כבר כתבתי שאינני מעונין לפרט יותר מידי בפורום זה, אבל תהיה בטוח שאפשר לזרוק לפח את כל המגדלים הפורחים באויר שלו ולתפוס את ההגיון שכתבתי מקודם -
הקב"ה רוחני לגמרי, אינו מוגבל למקום וזמן ומשום כך גם אינו זקוק למישהו שיצור אותו או לזמן ולמקום.
אני שונא אנשים שבאמצע ויכוח עוזבים את כל הנושא, ומתחילים לפלפל בלי סוף על אחד הדברים שנאמרו בו תוך כדי.

מקוה שההנהלה תסגור פה את הסיפור ותעיף את האשכול הזה לאן שצריך להעיף, למרות שהוא צבר תגובות וצפיות במידה נחמדה

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-1/5/2019 10:39 לינק ישיר 

מה שקרה ל"איש חשוב" זו טעות שנפלו בה רבים.
כי כדי להמחיש את המושג של "היה הווה ויהיה" ו"אין סוף" להמון העם ששאלו איך יכול להיות דבר נצחי אז הביאו כמשל לוגיקות מופשטות מתחום המתמטיקה כמו שלמספרים "אין סוף" ואין להם גם התחלה כי יש מספרים שליליים.
אבל זה רק המחשה בלבד!! רק כדי לסבר את האוזן!. (זה הסיבה שמחקו קטעים מאמונה ובטחון של החזו"א כי אנשים הבינו שם דברים לא נכונים)
האמת היא שכל הבריאה שכפופה לחוקי זמן-מרחב וללוגיקות מתמטיקה היא יצירה של הבורא.
הבורא עצמו 'לית מחשבה תפיסא ביה כלל'.
הוא לא כפוף לשום חוקים!! ולשום לוגיקה. ואין לנו שום אפשרות להבין את את לעומק רק קצת לסבר את האוזן.
אז אנא ממך "איש חשוב" הפסק לכתוב בעניין ולהטעות את הקוראים.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-1/5/2019 14:17 לינק ישיר 

מה קרה לאיש חשוב זה שהוא נולד בחסר מבחינת הגיון וביתרה מבחינת שחצנות אובססיביות ואי יכולת לחזור בו.ובמשך חיו גם רכש את מידת השקרנות. כאן הוא הוצג בבכלי ריק (לא בפעם הראשונה) אז הוא פונה להתקפה אישית ומספר סיפורים שיש לו מה לומר רק לא מעונין...

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-1/5/2019 14:34 לינק ישיר 

כמו שניתן לראות, חריף ומקשה כותב כאן הרבה מלל, מניח הנחה ושוכח לכתוב איזשהי ראיה או סימוכין לדבריו
יש הקוראים לזה שחצנות, הוא כותב כאילו הקב"ה בכבודו ובעצמו כבר נתן לו אישורים על הדברים, הכל סגור וכל מה שנשאר זה להעלות על הכתב, וגם לקנח בסוף בבקשה שלא להטעות ח"ו את הקוראים בטעות שנפלה..

אז אנא ממך מר חריף ומקשה היקר, גם אם יש לך ראיות וסימוכין לדבריך, יכול להיות שיש מה לענות עליהן, לא שזה יקרה כאן

נ.ב. איך ההרגשה שתחילת ההודעה מדברת עליך בלשון נסתר, ואז אתה מקבל לקינוח בקשה בלשון נוכח?

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-1/5/2019 15:09 לינק ישיר 

מה שאני יכול לומר זה שאני מבין אתכם לחלוטין.

לא קל לשמור על קור רוח כשמדברים על היסודות העמוקים ביותר של הבנת ההויה.

כל אדם רציני יודע - שאם משהו מתערער לו כאן זה משנה לו את כל החיים.

זה נכון לכל הציבורים, לכל האמונות, לכל בני האדם, זה טבעי.

ראיתי זאת בעיני ושמעתי זאת באוזני, פנים אל פנים, עם אנשים מרקעים שונים.

אני חושב שכולנו ראינו ושמענו זאת.

גם על עצמינו.

לכן - הנה לכם עוד סיבה לדון בזה במקום מוגדר לכך.

הדיון החפוז על רגל אחת בפורום של אקטואליה וחדשות מקשה לשמור על ישוב הדעת.

לדברים כאלה אדם צריך ליישב את דעתו, ולהכין את עצמו לכך, רגשית ואינטלקטואלית.

להקדיש לכך זמן מיוחד, לכונן את ליבו ומוחו להאזין לדעתו של האחר, ולהיות מוכן לקבל אם צדק.

סלחו לי, אני מדבר גם לעצמי, להזכיר לנפשי כמה דברים חשובים.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-1/5/2019 15:25 לינק ישיר 

אני מבין את הבקשה של איש חשוב להנהלה למחוק את האשכול ובכך להסיר את החרפה ממנו...נסיון יפה אך לטעמי לא יקרה. ההנהלה אינה  מנקה אחרי שטויות שכותבים הכותבים...שיתכבדו לחשוב לפני שכותבים ואם מתקנים אותם שיודו ולא יתחפרו בדעה הנפסדת...

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-1/5/2019 15:32 לינק ישיר 

ברוקלינאי כתב:

אני חושב שכולנו ראינו ושמענו זאת.

גם על עצמינו.

לכן - הנה לכם עוד סיבה לדון בזה במקום מוגדר לכך.

מסכים עם כל מילה, הפורום הזה אינו מתאים
כתבתי את זה לבגט מיד ברגע שהוא העלה את הנושא כאן
ולא כמו שמטורלל הפורום-קלעפער מנסה לרמוז כאן ברשעותו

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-1/5/2019 15:46 לינק ישיר 

יחסית לאדם שלא רוצה לכתוב על הנושא איש חשוב כתב הכי הרבה, והפסיק רק כשהתגלה בטפשותו... ויחסית לאדם שלא מעונין להתכתב איתי הוא ממש מתכתב איתי הכי הרבה...

לפני כמה ימים כתב איש חשוב שאמנם זה לא המקום אבל ברגע שנשאלות שאלות כפרניות חייבים לענות עליהן. אז הנה שאלה כפרנית...
האם הקב"ה ברא את הלוגיקה של 1+1=2 כן או לא?

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-1/5/2019 16:14 לינק ישיר 

ככלב השב אל קיאו, חוזר על שאלה שכתבתי עליה את התשובה במפורש באחד התגובות כאן, אין צורך לברוא את הלוגיקה הזאת, היא קיימת, ומי שטוען שצריך לברוא את 1+1=2 יש לאשפז אותו מיידית, ממליץ לך לגשת דחוף לפסיכיאטר.
וכן, אמרתי לך מפורשות שאני לא רוצה להתכתב איתך כאן ושתפסיק לכתוב לי, אבל אם נעקוב בהודעות, אתה פנית אלי ראשונה כאן באשכול, ובעבר כשלא עניתי לך זה גם לא עלה יפה.. אתה אדם חולה נפש, שבין אם יענו לך ובין אם לא יענו, הטירוף יימשך
אגב, שכחת את הסיסמא של שרה_בן?

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-1/5/2019 16:20 לינק ישיר 

יופי, אתה מתכתב איתי... אז לפי דעתך אם אין צורך לברוא אותה והיא קיימת האם הקב"ה יכול לעשות ש1+1=3

שאלה שניה. האם רוח האדם נבראה?

נ.ב. לא פניתי אליך. כתבתי לכל הקוראים על דעה נפסדת שכתבת.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-1/5/2019 16:29 לינק ישיר 

תכבד בקשה של בנאדם, שויכוח איתך גורמת לו לתחושת קבס?
כתבתי כאן שיש לי הרבה מה לומר בנושא, ושאני מוותר על הכבוד כי זה לא הפורום, אני מפנה אותך לקבל את מנות תשומת הלב שאתה זקוק להן מגולשים אחרים בפורום.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-1/5/2019 16:35 לינק ישיר 

אני מכבד, אתה זה שלא מכבד את הבקשות שלך...הרגע התכתבת איתי ישירות ללא כל בעיה... ימשיך כבודו...

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-1/5/2019 16:44 לינק ישיר 

אדוני הנכבד, זה לא משנה אם אתה פונה אלי בלשון נסתר, או בלשון נוכח, או מגיב על דברים שכתבתי בצורה כאילו אתה פונה לציבור היקר בתגובה על דברים שכתבתי.
נכון "המקלדת שלך ומותר לך לעשות מה שבא לך" וכל הבלה בלה -
תכבד בקשות של כאלו שאומרים לך "לא בא לי".

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-1/5/2019 17:32 לינק ישיר 

קודם כל אתה תכבד את הבקשות של עצמך. אני לא עובד אצלך. אם אתה אומר דברים נפסדים אעמידך במקום.

דדווח על תוכן פוגעני

בית > פורומים > אקטואליה וחדשות > בחדרי חרדים > ר"מ בישיבה גבוהה-" נשים צריכות להיות כנועות לבעליהן"
מנהל לחץ כאן לנעילת האשכול
הוסף לעמוד האישי  דווח למנהל שלח לחבר
לדף הקודם 1 2 3 ... 10 11 12 13 לדף הבא סך הכל 13 דפים.