בית פורומים שידוכי חרדים

אשכול הסמול טוק7-שיחות סלון

שלום אורח. באפשרותך להתחבר או להירשם
הצג 15 הודעות בעמוד הוסף לדף האישי  דווח למנהל שלח לחבר
נשלח ב-3/11/2020 03:32 לינק ישיר 
חייכנית770

סתםבחור כתב:
חייכנית770 כתבה:
חייכנית770

סתםבחור כתב:
חייכנית770 כתבה:
חייכנית770

בס"ד

בכל מקרה סתם בחור, מה אמרת בצחוק, ש"הגעת לכאן כדי "לחנך" אותי"... רציתי להגיד שבהחלט הצלחת

איני יודעת איך... אבל למדתי על עצמי כ"כ המון בזכותך... נשלחת כמו מלאך משמים ואני מאד מקווה שזה יעזור לי בהמשך החיים...

אבל מה שמסקרן אותי, מאיפה ישלך כזה הבנה וידע נרחב, בעולם הרגשות?

ואם אתה כ"כ מבין באנשים למה אינך לומד את התחום כדי לעזור לעוד אנשים? ישלך אתזה...

תוקן על ידי חייכנית770 ב- 01/11/2020 16:21:01

וואו חייכנית נכנסתי לתומי לפורום ולא צפיתי לראות כזו מחמאה ענקית! תודה.
מחמאה גוררת מחמאה:) גם את לימדת אותי הרבה על מה אני מחפש ומה חשוב לי. יש לי עוד כברת דרך ארוכה אבל זה הרבה יותר רחוק מנקודת ההתחלה.
בכל מקרה. מה דעתך, אני צריך לייעץ ליועץ של רציף?

נשלח מהאנדרואיד שלי

בס"ד

למי שמגיע מגיע ואני בהחלט מודה לך...
וכמובן לכולם כאן וכמובן לאדם ורציף היקרים, לימדתם אותי המון על עצמי ועל החיים...וזה מאד תורם לי לחיי ב"ה

תודה על המחמאה... כיף לדעת שזה הדדי  נאמר ש"אין אסיר מתיר עצמו מבית האסורים", כך שאני חושבת שיחד עם חכמתך ויכולתך לעזור לאחרים, עדיין 
כדי לזרז תהליכים תמיד טוב אדם חכם שיעזור לך להתקדם לעבר היעדים שהבנת שאתה צריך להשתפר בהם...

רק שאלה לי אליך מניסיונך האישי, ראיתי שיש כמה דברים שאני אכן צריכה לעבוד עליהם לפי מה שיצא בתוצאות של האניאגרם...
אך אני חוששת מאידך שזה ייקח לי הרבה זמן... האם נראה לך שניתן יחד עם זאת לצאת לדייטים ולהתקדם בחיים?
או שחייבים לתקן הכול כדי להיות "מוכנים" ו"משופצים" לגמרי לפני שאני מכירה מישהו?

תוקן על ידי חייכנית770 ב- 01/11/2020 21:16:11

צודקת אהבתי. גם פסיכולוג הולך לטיפול.

את שואלת שאלה טובה. הסיכון של לחכות עד שתהיי מושלמת די מובן כי יתכן שזה לא יקרה לעולם או שזה יקח הרבה זמן יקר שיתבזבז. אבל מה הסיכון של להתחיל שידוכים לפני שתיקנו את עצמנו? אני לא יודע מה התשובה אצלך. אצלי התשובה היא שאני מפחד להזיק לבחורה ולפגוע בה ולכן אני חייב להיות קודם מושלם. הפיתרון הוא להבין שאני לא מזיק לה ואז אין בעיה שאני לא מושלם. יכול להיות למישהו אחר, סיבה אחרת כמו אם אני לא מושלם אז לא אמצא מישהי מושלמת. אולי זה נכון אבל תמיד אפשר לקוות לטוב. יכולה להיות עוד סיבה כמו שהוא יהיה מושלם לי עכשיו אבל לא אחרי שאתקן את עצמי וגם לזה לדעתי יש תשובה בפרט אחרי שמבינים מה החולשות שצריך תיקון אז אפשר לדעת גם מה נצטרך בעתיד.
בקיצור קשה לי לענות בלי להבין למה בשבילך חשוב להגיע מתוקנת לגמרי.
אני אישית התעכבתי עד גיל 23 בגלל זה ויצאתי עם בחורה שהתעכבה עד גיל 22 בגלל זה. אני לא יותר מתוקן אחרי גיל 23 מאשר לפני (אולי קצת) אבל אני מודע לזה שאני בתהליך צמיחה ואני מאמין שגם אשתי תהיה בתהליך

נשלח מהאנדרואיד שלי

בס"ד

הבנתי... כתבת דברים מעניינים...

האמת שהשאיפה להיות מושלם, זה כבר לא מציאותי, כי אחרי הכול אנחנו בני אדם ולפעמים טועים והיינו רוצים שיקבלו אותנו גם כך...

כוונתי יותר להיות בתהליך צמיחה... אך כן הייתי רוצה לשפר כמה דברים קטנים לפני שמכירה מישהו...
כול הקושי זה למצוא מישהי שבאמת יודעת ל"הצמיח"

אתה לפחות מצאת? 
ולמה לדעתך התקדמת ממש מעט?

דדווח על תוכן פוגעני

סמל אישי
נשלח ב-3/11/2020 11:21 לינק ישיר 

אדם_ה1 כתב:

סתםבחור כתב:
הרציונל בשידוכים זה לקחת את התקופה הראשונית שממש מאוהבים ולהפוך אותה ישר לזוגיות ולא כמו אצל החילונים שמחכים כדי לבדוק התאמה לפני שמתחייבים ואז מגלים שכבר עברו מזמן את שלב ההתאהבות

הפוך גוטה, הפוך. חשבתי שהרציונל בשידוכים זה לבדוק התאמה לפני שמתחילים עם מישהו שנדלקים עליו..
אתה רוצה לגלות למחרת בבוקר שהנה היא לאה?

אולי לא הובנתי. הרציונל בשידוכים זה לבדוק התאמה לפני שנכנס הרגש ואז כשמגיעים לשלב של ההתאהבות, לקחת את זה ולהשתמש בכוח הראשוני הזה כדי ליצור מחוייבות. אם לא משתמשים בכוח הראשוני של ההתאהבות כדי להתחייב, יהיה לגבר ממש קשה באמת להתמסד. אפשר לראות את זה הרבה בציבור החילוני.
סתם לרקע כללי. קירבה גורמת להפרשת הורמון "אהבה" (אקסידוצין) גם אצל הגבר וגם אצל האישה. הבעיה שהטסטוסטרון של הגבר מדכא את פעילות ההורמון. אבל כשגבר "מתחייב" לקשר, השפעת הטסטוסטרון מדוכאת והוא מושפע רק מהאסידוצין וזה גורם לו לרצות עוד

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-3/11/2020 11:24 לינק ישיר 

חייכנית770 כתבה:
חייכנית770

בס"ד

חחחח ממש פתחתם דיון

הנה הסיבה: הבחור הזה לא התאים לי רוחנית, אך חשבתי שישתנה עבורי והמתנתי עד פגישות מתקדמות... בינתיים נקשרתי אליו, אך כשראיתי שהוא נשאר כפי שהוא כמעט, סיימתי את השידוך... אך עדיין היה קשה לי להמשיך הלאה רגשית...

מאז למדתי קצת לקח ומשתדלת לא לצפות שבחור ישתנה עבורי ומורידה מראש / לא ממש נותנת צ'אנס לפגישות מתקדמות...

וחשוב לדעת, עם רוב הבחורים שנפגשתי זלא היה יותר מ3 פגישות....
היו רק כמה שגרמו לי למשוך את הדייטים ולהשקיע את כול נשמתי בקשר וכו'....וגם אז אצל רובם זלא עבר את ה10 פגישות... 
רק שאני נפגשת פעם בשבוע וכך יוצא שזה "קשר שנמשך המון זמן"...

סתם בחור, גם אני לא בעד קשר שנמשך כמו מסטיק, אך לא עם כול אחד קל להחליט לכאן/ לכאן.
גם להחליט לוותר צריך אומץ. כי אף אחד לא מבטיח לי שאמצא מישהו טוב יותר...אבל אחרי הכול?
בסוף צריך להקשיב ללב ופחות לחששות זו דעתי...

אני מאמינה שכשאמצא את האחד, השכל והלב שלי יאשרו אותו ישר בוועדת קבלה בעז"ה...

תוקן על ידי חייכנית770 ב- 03/11/2020 01:09:12

אחת לשבוע? וואו. בתחילת דרכי חשבתי גם ככה עד שהשדכנית אמרה לי שכשאפגוש בחורה שתמצא חן בעיני, לא ארצה שזה יימשך זמן בין פגישה לפגישה אלא ארצה אפילו יום אחרי יום (שזה לא טוב). היא צדקה. מצד שני יש משהו טוב בלפגוש בחורה לפחות חודש וחצי כי ככה הגבר רואה איך היא מתנהגת בכל שלבי המחזור. אישית אני נפגש כל יומיים

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-3/11/2020 11:29 לינק ישיר 

חייכנית770 כתבה:
חייכנית770

רציף כתב:
חייכנית770 כתבה:
חייכנית770

סתםבחור כתב:
חייכנית770 כתבה:
חייכנית770

בס"ד

בכל מקרה סתם בחור, מה אמרת בצחוק, ש"הגעת לכאן כדי "לחנך" אותי"... רציתי להגיד שבהחלט הצלחת

איני יודעת איך... אבל למדתי על עצמי כ"כ המון בזכותך... נשלחת כמו מלאך משמים ואני מאד מקווה שזה יעזור לי בהמשך החיים...

ואם אתה כ"כ מבין באנשים למה אינך לומד את התחום כדי לעזור לעוד אנשים? ישלך אתזה...

מחמאה גוררת מחמאה:) גם את לימדת אותי הרבה על מה אני מחפש ומה חשוב לי. יש לי עוד כברת דרך ארוכה אבל זה הרבה יותר רחוק מנקודת ההתחלה.

נשלח מהאנדרואיד שלי

בס"ד

וכמובן לכולם כאן וכמובן לאדם ורציף היקרים, לימדתם אותי המון על עצמי ועל החיים...וזה מאד תורם לי לחיי ב"ה

תודה על המחמאה... כיף לדעת שזה הדדי  נאמר ש"אין אסיר מתיר עצמו מבית האסורים", כך שאני חושבת שיחד עם חכמתך ויכולתך לעזור לאחרים, עדיין 
כדי לזרז תהליכים תמיד טוב אדם חכם שיעזור לך להתקדם לעבר היעדים שהבנת שאתה צריך להשתפר בהם...

רק שאלה לי אליך מניסיונך האישי, ראיתי שיש כמה דברים שאני אכן צריכה לעבוד עליהם לפי מה שיצא בתוצאות של האניאגרם...
אך אני חוששת מאידך שזה ייקח לי הרבה זמן... האם נראה לך שניתן יחד עם זאת לצאת לדייטים ולהתקדם בחיים?

את חייבת לעבוד רק על העיכובים
שלך להתחתן, ויפה שעה אחת קודם.
לגבי כל מה שאת רוצה לשפר אז
יש לך זמן אחרי החתונה.
אולי יש עוד מעט דברים שחשוב
שתעבדי עליהם עכשיו, גם אם אין לזה קשר ישיר לחתונה, אבל
הם מציקים ברקע.

תבדקי עם איש מקצוע
אם יש לך פחדים וסיבוכים
שמובילים אותך לקשר לא נכון,
כי נשמע שאת מפחדת וחוששת,
ואני מכיר אותך עוד כשהיית
ילדה קטנה..

נשלח מהאנדרואיד שלי

בס"ד

תודה אחשוב על כך...

אגב, אתה לא חושב ש"כשמתאהבים" באחד כבר החששות מתבטלים, כי הוא פשוט גורם לי לא לחשוש?!

תוקן על ידי חייכנית770 ב- 03/11/2020 01:27:10

חייכנית יש לי תאוריה מפחידה, תאמרי לי מה דעתך. אני מרגיש שכשיצאתי עם בנות צעירות, הן התאהבו ממש בקלות וזה היה ממש אינטנסיבי. לעומת זאת עם בנות מבוגרות יותר (22+) זה כבר לא היה כזה פשוט והן בדקו הרבה דברים ובכללי הפגישות היו הרבה פחות רומנטיות והרגשתי הרבה שפיטה מצידן. מה שאני רוצה לומר, שבאמת התמימות אובדת עם השנים. אני מניח שזה נכון שבחורה שחוששת בגיל 18, אם היא תפגוש בחור שמספיק מושך אותה, כל החששות יעלמו. אבל בחורה בגיל יותר מבוגר שחוששת, צריכה לקחת בחשבון שגם היא מתלהבת פחות מגברים וגם שככל שהגיל עולה הפחדים גדלים ולא קטנים. אז אולי זה לא רעיון כזה טוב לחכות לאביר על הסוס הלבן

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-3/11/2020 11:30 לינק ישיר 

חייכנית770 כתבה:
חייכנית770

אדם_ה1 כתב:
הרציונל בשידוכים זה לקחת את התקופה הראשונית שממש מאוהבים ולהפוך אותה ישר לזוגיות ולא כמו אצל החילונים שמחכים כדי לבדוק התאמה לפני שמתחייבים ואז מגלים שכבר עברו מזמן את שלב ההתאהבות

הפוך גוטה, הפוך. חשבתי שהרציונל בשידוכים זה לבדוק התאמה לפני שמתחילים עם מישהו שנדלקים עליו..
אתה רוצה לגלות למחרת בבוקר שהנה היא לאה?

בס"ד

כולם מגלים אתזה כש"האפוריה" יורדת...

שמעתי הרצאה מאד יפה על הנושא...שזו חלק מהסיבה למה מכסים את פני הכלה ביום החופה.
להגיד לחתן: כרגע אתה רואה את רחל, הכלה המושלמת עבורך. אך תדע שאתה מתחתן גם עם לאה, עם החסרונות שתגלה 
בהמשך החיים...
כך זה מכין אותו לחיים, שגם אם יהיו הפתעות, יקבל זאת בהבנה ויבין שבכול אישה יש רחל ולאה...

תוקן על ידי חייכנית770 ב- 03/11/2020 02:10:13

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-3/11/2020 11:34 לינק ישיר 

חייכנית770 כתבה:
חייכנית770

סתםבחור כתב:
חייכנית770 כתבה:
חייכנית770

סתםבחור כתב:
חייכנית770 כתבה:
חייכנית770

בס"ד

נשלח מהאנדרואיד שלי

בס"ד

צודקת אהבתי. גם פסיכולוג הולך לטיפול.

את שואלת שאלה טובה. הסיכון של לחכות עד שתהיי מושלמת די מובן כי יתכן שזה לא יקרה לעולם או שזה יקח הרבה זמן יקר שיתבזבז. אבל מה הסיכון של להתחיל שידוכים לפני שתיקנו את עצמנו? אני לא יודע מה התשובה אצלך. אצלי התשובה היא שאני מפחד להזיק לבחורה ולפגוע בה ולכן אני חייב להיות קודם מושלם. הפיתרון הוא להבין שאני לא מזיק לה ואז אין בעיה שאני לא מושלם. יכול להיות למישהו אחר, סיבה אחרת כמו אם אני לא מושלם אז לא אמצא מישהי מושלמת. אולי זה נכון אבל תמיד אפשר לקוות לטוב. יכולה להיות עוד סיבה כמו שהוא יהיה מושלם לי עכשיו אבל לא אחרי שאתקן את עצמי וגם לזה לדעתי יש תשובה בפרט אחרי שמבינים מה החולשות שצריך תיקון אז אפשר לדעת גם מה נצטרך בעתיד.
בקיצור קשה לי לענות בלי להבין למה בשבילך חשוב להגיע מתוקנת לגמרי.
אני אישית התעכבתי עד גיל 23 בגלל זה ויצאתי עם בחורה שהתעכבה עד גיל 22 בגלל זה. אני לא יותר מתוקן אחרי גיל 23 מאשר לפני (אולי קצת) אבל אני מודע לזה שאני בתהליך צמיחה ואני מאמין שגם אשתי תהיה בתהליך

נשלח מהאנדרואיד שלי

בס"ד

הבנתי... כתבת דברים מעניינים...

האמת שהשאיפה להיות מושלם, זה כבר לא מציאותי, כי אחרי הכול אנחנו בני אדם ולפעמים טועים והיינו רוצים שיקבלו אותנו גם כך...

כוונתי יותר להיות בתהליך צמיחה... אך כן הייתי רוצה לשפר כמה דברים קטנים לפני שמכירה מישהו...
כול הקושי זה למצוא מישהי שבאמת יודעת ל"הצמיח"

אתה לפחות מצאת? 
ולמה לדעתך התקדמת ממש מעט?

אני מתקדם ממש לאט כי כל מה שחשבתי שאני צריך לשפר בעצמי לפני חמש שנים, כבר שיפרתי. הבעיה שכשמשפרים את עצמך, אתה נהיה יותר טוב ואז אתה שם לב שיש עוד דברים שצריכים שיפור וזה אף פעם לא נגמר. אני מחפש אחת שתבין אותי ואיפה אני נמצא ותהיה בסדר עם כל שלב שבו אני נמצא וככה זה יתן לי באמת את החופשיות לצמוח. הרי אדם לא צומח אף פעם, תחת ביקורת. אנחנו תמיד מבקרים את עצמנו. זה טוב שיש בת זוג שמקבלץ אותי גם ככה ונותנת קונטרה לביקורת

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-3/11/2020 12:14 לינק ישיר 
בתתימן

חייכנית770 כתב:
בס"דחחחח ממש פתחתם דיוןהנה הסיבה: הבחור הזה לא התאים לי רוחנית, אך חשבתי שישתנה עבורי והמתנתי עד פגישות מתקדמות... בינתיים נקשרתי אליו, אך כשראיתי שהוא נשאר כפי שהוא כמעט, סיימתי את השידוך... אך עדיין היה קשה לי להמשיך הלאה רגשית...מאז למדתי קצת לקח ומשתדלת לא לצפות שבחור ישתנה עבורי ומורידה מראש / לא ממש נותנת צ'אנס לפגישות מתקדמות...וחשוב לדעת, עם רוב הבחורים שנפגשתי זלא היה יותר מ3 פגישות.... היו רק כמה שגרמו לי למשוך את הדייטים ולהשקיע את כול נשמתי בקשר וכו'....וגם אז אצל רובם זלא עבר את ה10 פגישות... רק שאני נפגשת פעם בשבוע וכך יוצא שזה "קשר שנמשך המון זמן"...סתם בחור, גם אני לא בעד קשר שנמשך כמו מסטיק, אך לא עם כול אחד קל להחליט לכאן/ לכאן.גם להחליט לוותר צריך אומץ. כי אף אחד לא מבטיח לי שאמצא מישהו טוב יותר...אבל אחרי הכול?בסוף צריך להקשיב ללב ופחות לחששות זו דעתי...אני מאמינה שכשאמצא את האחד, השכל והלב שלי יאשרו אותו ישר בוועדת קבלה בעז"ה...

אהה, עכשו מובן מה הסיפור.. אבל נשמע מרוח מדי להיפגש פעם בשבוע, אבל אני מצליחה להבין למה אין לך כח ליותר 

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-3/11/2020 12:15 לינק ישיר 
בתתימן

חייכנית770 כתב:
בס"דחחח אויש איזה בושות! אני מחפשת תרגום לשיר ולא מוצאת...אבל תרגמתי וקלטתי שהשם של השיר זה "בוגד בך" אוי גיוועלדלא ידעתי שזה התרגום... מקווה שהוא לא אומר שם שטויות...תוכלי לתרגם בערך על מה שר?אני פשוט לא ממש מתעסקת במילים אלא במנגינה ובאווירה בכללית חחחח....

תוקן על ידי חייכנית770 ב- 02/11/2020 04:40:27

חחח כן קלטתי את זה, אני אתרגם לך  מקווה שאני לא אעשה טעויות..אני מתרגמת לך את הפזמון.. רק בשביל שתביני את הרעיון המרכזי של השיר מה דעתך?
אני יודע שאמרתי שלום (goodby) מותק, את אמרת את זה גם.
אבל כשאני נוגע בה אני מרגיש כאילו אני בוגד בך.
חשבתי שאני אהיה יותר טוב כשמצאתי מישהי חדשה.
אבל כשאני נוגע בה אני מרגיש כאילו אני בוגד בך.
בס"דוואו טוב נרגעתי שהוא לא אמר דברים גרועים יותר...תודה רבה על התרגום...באמת פעם הרגשתי כך... הייתי אחרי "פרידה" משידוך די ארוך והמשכתי הלאה בשידוכים ופשוט הרגשתי שאני כאילו  "בוגדת בו" אם אני ארגיש כלפי מישהו אחר משהו... היה לי קשה להשתחרר מהרגש הזה המון זמן... ככה אני, אם מישהו קצת נכנס לי ללב? קשה לי "להשתחרר" מזה...גם את פעם הרגשת כך?

תוקן על ידי חייכנית770 ב- 02/11/2020 18:32:37

חחח אם הרגשת כאלה רגשות עזים למה עזבת אותו?ולא, זה לא קורה לי הסיפורים שקורים לך...בס"דכן אפשר לכתוב עלי ספר...(רציף אפילו מצא לזה שם "חייכנית בארץ הפלאות")אגב, איזה מהסיפורים שלי הכי אהבת?

תוקן על ידי חייכנית770 ב- 03/11/2020 01:34:31

אממ לא יודעת, אני צריכה סיפור עם סוף טוב, כמו סיפור סינדרלה  אבל יש לך באמת סיפורים שיכולים לקרות רק לך 

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-3/11/2020 12:19 לינק ישיר 
בתתימן

חייכנית770 כתב:
הרציונל בשידוכים זה לקחת את התקופה הראשונית שממש מאוהבים ולהפוך אותה ישר לזוגיות ולא כמו אצל החילונים שמחכים כדי לבדוק התאמה לפני שמתחייבים ואז מגלים שכבר עברו מזמן את שלב ההתאהבותהפוך גוטה, הפוך. חשבתי שהרציונל בשידוכים זה לבדוק התאמה לפני שמתחילים עם מישהו שנדלקים עליו..אתה רוצה לגלות למחרת בבוקר שהנה היא לאה?בס"דכולם מגלים אתזה כש"האפוריה" יורדת... שמעתי הרצאה מאד יפה על הנושא...שזו חלק מהסיבה למה מכסים את פני הכלה ביום החופה.להגיד לחתן: כרגע אתה רואה את רחל, הכלה המושלמת עבורך. אך תדע שאתה מתחתן גם עם לאה, עם החסרונות שתגלה בהמשך החיים...כך זה מכין אותו לחיים, שגם אם יהיו הפתעות, יקבל זאת בהבנה ויבין שבכול אישה יש רחל ולאה...

תוקן על ידי חייכנית770 ב- 03/11/2020 02:10:13

חח לא אוהבת את זה.. אני הייתי מעדיפה שהוא ידע בדיוק מי אני ויהיה מוכן לקבל אותי ככה.. אבל זה בגלל שאני חושבת שהחסרונות שלי לא כל כך איומים 

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-3/11/2020 12:21 לינק ישיר 
בתתימן

חייכנית770 כתב:
חייבת לשתף אתכם שקניתי עכבר ארגונומי של לוג'יטק, עלה לי בערך 400, אבל השימוש בו פשוט תענוג ממולץ בס"דמגניב! תתחדשי!אז איך זה מרגיש? מה שונה בו מהרגיל?זה העכבר עצמו:www.ivory.co.il/catalog.php?id=28805&gclid=CjwKCAiA-f78BRBbEiwATKRRBFY5pP1ixOaymmrKWsv7r_OuXK4LigV-aPI6PgU7TAoyvAtrQGpROhoCiksQAvD_BwEזה כאילו את מניחה את היד שלך ולא צריכה להתאמץ בשביל להזיז, הוא ממש קל וזז בקלות על השולחן. משהו ממש מגניב.. דור 5 של עכברים  פתאום אני מבינה כמה זה עוזר לעבוד עם ציוד איכותי, מה גם שאולי אני אצליח לקבל על זה החזרי מס בסוף שנה, אני צריכה לשאול את היועצת מס...בס"דנראה באמת מעניין... איך זה בדיוק עובד שכמעט לא מזיזים אצבע?

זה פשוט בגלל שהעכבר מרחף בקלילות על השולחן, לא צריך להתאמץ כשמשתמשים בו 
פתאום אני מרגישה משודרגת ממש, אחרי שקניתי פד לעכבר ולמקלדת וכרית לכסא.. חחח נדיר שאני ככה דואגת לעצמי 

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-3/11/2020 12:37 לינק ישיר 
בתתימן

חייכנית770 כתב:
בס"דמקדישה לכם חברוסעי...שיר מתוק שמתקן את השיר שהקדשתי בלילה...מקווה שכאן המילים משמחות יותר... מדבר משהו על אהבה וכו'...הקצב מדליק, קול יפה ועם המון אנרגיה טובה... נ.בחשוב לציין שזה נועד רק למי ששומע גם לועזי בין כה...

תוקן על ידי חייכנית770 ב- 02/11/2020 19:14:18

שיר מגניב, השירים שלו רובם טובים בס"דתודה...למרות שהשיר שהמלצת, הוא יפה אך לא אהבתי שהקליפ שלו "פרוץ", בד"כ אם שומעת לועזי, אני משתדלת לשמוע שירים בלי קליפים/ שזה די צנוע ומשתדלת לא להביט בקליפ...אומנם לא תמיד זה קל...אבל לפחות מנסהאיזה זמרים/ ות את אוהבת בכללית?

תוקן על ידי חייכנית770 ב- 03/11/2020 02:11:50

האמת שלא הסתכלתי על הקליפ, בדכ אני בעיקר קוראת את המילים.. סורי האמת שאין לי הגדרה אחת לזמרים שאני אוהבת, אני שומעת שירים בהרבה שפות וסגנונות.. אני מאד אוהבת מוזיקה, אני לא מקובעת על סגנון אחד.בס"דיפה לך... כדי ללמוד את השפה או מסקרנות?אני אישית? לא אוהבת להבין מה שומעת... לדעתי זה הורס את החוויה של השיר... מבחינתי המילים שהם שרים זה סוג של כלי נגינה גם... כשמבינים? זה לדעתי פחות כיף...
אני מאד סקרנית להבין את המילים של השיר, מה גם שמאד מעניין אותי ללמוד שפות כבר התרגלתי למילות האהבה המנופחות, לא מוריד לי מהשיר... אלא אם כן זה גס ממש יש שיר של ריאהנה על זה שהיא רצחה מישהו ועל החרטות שלה..  אבל זה עדיין אחלה שיר  

תוקן על ידי בתתימן ב- 03/11/2020 12:38:31

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-3/11/2020 12:44 לינק ישיר 
בתתימן

סתםבחור כתב:
אדם_ה1 כתב:

סתםבחור כתב:
הפוך גוטה, הפוך. חשבתי שהרציונל בשידוכים זה לבדוק התאמה לפני שמתחילים עם מישהו שנדלקים עליו..אתה רוצה לגלות למחרת בבוקר שהנה היא לאה?

אולי לא הובנתי. הרציונל בשידוכים זה לבדוק התאמה לפני שנכנס הרגש ואז כשמגיעים לשלב של ההתאהבות, לקחת את זה ולהשתמש בכוח הראשוני הזה כדי ליצור מחוייבות. אם לא משתמשים בכוח הראשוני של ההתאהבות כדי להתחייב, יהיה לגבר ממש קשה באמת להתמסד. אפשר לראות את זה הרבה בציבור החילוני.
סתם לרקע כללי. קירבה גורמת להפרשת הורמון "אהבה" (אקסידוצין) גם אצל הגבר וגם אצל האישה. הבעיה שהטסטוסטרון של הגבר מדכא את פעילות ההורמון. אבל כשגבר "מתחייב" לקשר, השפעת הטסטוסטרון מדוכאת והוא מושפע רק מהאסידוצין וזה גורם לו לרצות עוד

נשלח מהאנדרואיד שלי

אממ מעניין, איפה קראת את זה? לא ממש מובן הקטע, גברים רוצים עוד כשהם מחויבים יותר? לא ברור בכלל.
אני חושבת שזה נכון מה שאמרת שמנצלים את הכח של ההתאהבות כדי להתחייב.. השאלה איך זה אצל נשים.. כי אצלם המחויבות לא משחקת כל כך תפקיד.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-3/11/2020 12:46 לינק ישיר 
בתתימן

סתםבחור כתב:
חייכנית770 כתבה:
חייכנית770

בס"דחחחח ממש פתחתם דיוןהנה הסיבה: הבחור הזה לא התאים לי רוחנית, אך חשבתי שישתנה עבורי והמתנתי עד פגישות מתקדמות... בינתיים נקשרתי אליו, אך כשראיתי שהוא נשאר כפי שהוא כמעט, סיימתי את השידוך... אך עדיין היה קשה לי להמשיך הלאה רגשית...מאז למדתי קצת לקח ומשתדלת לא לצפות שבחור ישתנה עבורי ומורידה מראש / לא ממש נותנת צ'אנס לפגישות מתקדמות...וחשוב לדעת, עם רוב הבחורים שנפגשתי זלא היה יותר מ3 פגישות.... היו רק כמה שגרמו לי למשוך את הדייטים ולהשקיע את כול נשמתי בקשר וכו'....וגם אז אצל רובם זלא עבר את ה10 פגישות... רק שאני נפגשת פעם בשבוע וכך יוצא שזה "קשר שנמשך המון זמן"...סתם בחור, גם אני לא בעד קשר שנמשך כמו מסטיק, אך לא עם כול אחד קל להחליט לכאן/ לכאן.גם להחליט לוותר צריך אומץ. כי אף אחד לא מבטיח לי שאמצא מישהו טוב יותר...אבל אחרי הכול?בסוף צריך להקשיב ללב ופחות לחששות זו דעתי...אני מאמינה שכשאמצא את האחד, השכל והלב שלי יאשרו אותו ישר בוועדת קבלה בעז"ה...

אחת לשבוע? וואו. בתחילת דרכי חשבתי גם ככה עד שהשדכנית אמרה לי שכשאפגוש בחורה שתמצא חן בעיני, לא ארצה שזה יימשך זמן בין פגישה לפגישה אלא ארצה אפילו יום אחרי יום (שזה לא טוב). היא צדקה. מצד שני יש משהו טוב בלפגוש בחורה לפחות חודש וחצי כי ככה הגבר רואה איך היא מתנהגת בכל שלבי המחזור. אישית אני נפגש כל יומיים

נשלח מהאנדרואיד שלי

החלק המעניין זה איך הבנות שאתה נפגש איתן רוצות להיפגש כל יומיים.. אני חושבת שפעמיים בשבוע זה הנורמה.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-3/11/2020 12:48 לינק ישיר 
בתתימן

סתםבחור כתב:
חייכנית770 כתבה:
חייכנית770

רציף כתב:
חייכנית770 כתבה:
חייכנית770
סתםבחור כתב:
חייכנית770 כתבה:
חייכנית770בס"דבכל מקרה סתם בחור, מה אמרת בצחוק, ש"הגעת לכאן כדי "לחנך" אותי"... רציתי להגיד שבהחלט הצלחתאיני יודעת איך... אבל למדתי על עצמי כ"כ המון בזכותך... נשלחת כמו מלאך משמים ואני מאד מקווה שזה יעזור לי בהמשך החיים...אבל מה שמסקרן אותי, מאיפה ישלך כזה הבנה וידע נרחב, בעולם הרגשות?ואם אתה כ"כ מבין באנשים למה אינך לומד את התחום כדי לעזור לעוד אנשים? ישלך אתזה...

וואו חייכנית נכנסתי לתומי לפורום ולא צפיתי לראות כזו מחמאה ענקית! תודה.מחמאה גוררת מחמאה:) גם את לימדת אותי הרבה על מה אני מחפש ומה חשוב לי. יש לי עוד כברת דרך ארוכה אבל זה הרבה יותר רחוק מנקודת ההתחלה.בכל מקרה. מה דעתך, אני צריך לייעץ ליועץ של רציף?נשלח מהאנדרואיד שלי
בס"דלמי שמגיע מגיע ואני בהחלט מודה לך...וכמובן לכולם כאן וכמובן לאדם ורציף היקרים, לימדתם אותי המון על עצמי ועל החיים...וזה מאד תורם לי לחיי ב"התודה על המחמאה... כיף לדעת שזה הדדי  נאמר ש"אין אסיר מתיר עצמו מבית האסורים", כך שאני חושבת שיחד עם חכמתך ויכולתך לעזור לאחרים, עדיין כדי לזרז תהליכים תמיד טוב אדם חכם שיעזור לך להתקדם לעבר היעדים שהבנת שאתה צריך להשתפר בהם...רק שאלה לי אליך מניסיונך האישי, ראיתי שיש כמה דברים שאני אכן צריכה לעבוד עליהם לפי מה שיצא בתוצאות של האניאגרם...אך אני חוששת מאידך שזה ייקח לי הרבה זמן... האם נראה לך שניתן יחד עם זאת לצאת לדייטים ולהתקדם בחיים?או שחייבים לתקן הכול כדי להיות "מוכנים" ו"משופצים" לגמרי לפני שאני מכירה מישהו?

את חייבת לעבוד רק על העיכובים שלך להתחתן, ויפה שעה אחת קודם.לגבי כל מה שאת רוצה לשפר אזיש לך זמן אחרי החתונה.אולי יש עוד מעט דברים שחשובשתעבדי עליהם עכשיו, גם אם אין לזה קשר ישיר לחתונה, אבלהם מציקים ברקע.תבדקי עם איש מקצועאם יש לך פחדים וסיבוכיםשמובילים אותך לקשר לא נכון,כי נשמע שאת מפחדת וחוששת,ואני מכיר אותך עוד כשהייתילדה קטנה..נשלח מהאנדרואיד שלי
בס"דתודה אחשוב על כך...אגב, אתה לא חושב ש"כשמתאהבים" באחד כבר החששות מתבטלים, כי הוא פשוט גורם לי לא לחשוש?!

תוקן על ידי חייכנית770 ב- 03/11/2020 01:27:10

חייכנית יש לי תאוריה מפחידה, תאמרי לי מה דעתך. אני מרגיש שכשיצאתי עם בנות צעירות, הן התאהבו ממש בקלות וזה היה ממש אינטנסיבי. לעומת זאת עם בנות מבוגרות יותר (22+) זה כבר לא היה כזה פשוט והן בדקו הרבה דברים ובכללי הפגישות היו הרבה פחות רומנטיות והרגשתי הרבה שפיטה מצידן. מה שאני רוצה לומר, שבאמת התמימות אובדת עם השנים. אני מניח שזה נכון שבחורה שחוששת בגיל 18, אם היא תפגוש בחור שמספיק מושך אותה, כל החששות יעלמו. אבל בחורה בגיל יותר מבוגר שחוששת, צריכה לקחת בחשבון שגם היא מתלהבת פחות מגברים וגם שככל שהגיל עולה הפחדים גדלים ולא קטנים. אז אולי זה לא רעיון כזה טוב לחכות לאביר על הסוס הלבן

נשלח מהאנדרואיד שלי

זה לא תאוריה מפחידה, זה מציאות מוכחת, ככל שהגיל עולה נשים מקבלות יותר שכל ולא מאבדות את כל הראש לפני שהם בודקות את כל הצדדים, לכן יש הרבה אנשים שמעדיפים לחתן את הבנות שלהם בגיל 18, הם יודעים שזה תהליך הרבה יותר קל ופשוט והילדה הרבה פחות בררנית...

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-3/11/2020 12:50 לינק ישיר 
בתתימן

סתםבחור כתב:
חייכנית770 כתבה:
חייכנית770

סתםבחור כתב:
חייכנית770 כתבה:
חייכנית770
סתםבחור כתב:
חייכנית770 כתבה:
חייכנית770בס"דבכל מקרה סתם בחור, מה אמרת בצחוק, ש"הגעת לכאן כדי "לחנך" אותי"... רציתי להגיד שבהחלט הצלחתאיני יודעת איך... אבל למדתי על עצמי כ"כ המון בזכותך... נשלחת כמו מלאך משמים ואני מאד מקווה שזה יעזור לי בהמשך החיים...אבל מה שמסקרן אותי, מאיפה ישלך כזה הבנה וידע נרחב, בעולם הרגשות?ואם אתה כ"כ מבין באנשים למה אינך לומד את התחום כדי לעזור לעוד אנשים? ישלך אתזה...

וואו חייכנית נכנסתי לתומי לפורום ולא צפיתי לראות כזו מחמאה ענקית! תודה.מחמאה גוררת מחמאה:) גם את לימדת אותי הרבה על מה אני מחפש ומה חשוב לי. יש לי עוד כברת דרך ארוכה אבל זה הרבה יותר רחוק מנקודת ההתחלה.בכל מקרה. מה דעתך, אני צריך לייעץ ליועץ של רציף?נשלח מהאנדרואיד שלי
בס"דלמי שמגיע מגיע ואני בהחלט מודה לך...וכמובן לכולם כאן וכמובן לאדם ורציף היקרים, לימדתם אותי המון על עצמי ועל החיים...וזה מאד תורם לי לחיי ב"התודה על המחמאה... כיף לדעת שזה הדדי  נאמר ש"אין אסיר מתיר עצמו מבית האסורים", כך שאני חושבת שיחד עם חכמתך ויכולתך לעזור לאחרים, עדיין כדי לזרז תהליכים תמיד טוב אדם חכם שיעזור לך להתקדם לעבר היעדים שהבנת שאתה צריך להשתפר בהם...רק שאלה לי אליך מניסיונך האישי, ראיתי שיש כמה דברים שאני אכן צריכה לעבוד עליהם לפי מה שיצא בתוצאות של האניאגרם...אך אני חוששת מאידך שזה ייקח לי הרבה זמן... האם נראה לך שניתן יחד עם זאת לצאת לדייטים ולהתקדם בחיים?או שחייבים לתקן הכול כדי להיות "מוכנים" ו"משופצים" לגמרי לפני שאני מכירה מישהו?

צודקת אהבתי. גם פסיכולוג הולך לטיפול.את שואלת שאלה טובה. הסיכון של לחכות עד שתהיי מושלמת די מובן כי יתכן שזה לא יקרה לעולם או שזה יקח הרבה זמן יקר שיתבזבז. אבל מה הסיכון של להתחיל שידוכים לפני שתיקנו את עצמנו? אני לא יודע מה התשובה אצלך. אצלי התשובה היא שאני מפחד להזיק לבחורה ולפגוע בה ולכן אני חייב להיות קודם מושלם. הפיתרון הוא להבין שאני לא מזיק לה ואז אין בעיה שאני לא מושלם. יכול להיות למישהו אחר, סיבה אחרת כמו אם אני לא מושלם אז לא אמצא מישהי מושלמת. אולי זה נכון אבל תמיד אפשר לקוות לטוב. יכולה להיות עוד סיבה כמו שהוא יהיה מושלם לי עכשיו אבל לא אחרי שאתקן את עצמי וגם לזה לדעתי יש תשובה בפרט אחרי שמבינים מה החולשות שצריך תיקון אז אפשר לדעת גם מה נצטרך בעתיד.בקיצור קשה לי לענות בלי להבין למה בשבילך חשוב להגיע מתוקנת לגמרי.אני אישית התעכבתי עד גיל 23 בגלל זה ויצאתי עם בחורה שהתעכבה עד גיל 22 בגלל זה. אני לא יותר מתוקן אחרי גיל 23 מאשר לפני (אולי קצת) אבל אני מודע לזה שאני בתהליך צמיחה ואני מאמין שגם אשתי תהיה בתהליךנשלח מהאנדרואיד שלי
בס"דהבנתי... כתבת דברים מעניינים...האמת שהשאיפה להיות מושלם, זה כבר לא מציאותי, כי אחרי הכול אנחנו בני אדם ולפעמים טועים והיינו רוצים שיקבלו אותנו גם כך...כוונתי יותר להיות בתהליך צמיחה... אך כן הייתי רוצה לשפר כמה דברים קטנים לפני שמכירה מישהו... כול הקושי זה למצוא מישהי שבאמת יודעת ל"הצמיח"אתה לפחות מצאת? ולמה לדעתך התקדמת ממש מעט?

אני מתקדם ממש לאט כי כל מה שחשבתי שאני צריך לשפר בעצמי לפני חמש שנים, כבר שיפרתי. הבעיה שכשמשפרים את עצמך, אתה נהיה יותר טוב ואז אתה שם לב שיש עוד דברים שצריכים שיפור וזה אף פעם לא נגמר. אני מחפש אחת שתבין אותי ואיפה אני נמצא ותהיה בסדר עם כל שלב שבו אני נמצא וככה זה יתן לי באמת את החופשיות לצמוח. הרי אדם לא צומח אף פעם, תחת ביקורת. אנחנו תמיד מבקרים את עצמנו. זה טוב שיש בת זוג שמקבלץ אותי גם ככה ונותנת קונטרה לביקורת

נשלח מהאנדרואיד שלי

וואו מדהים שהצלחת לשפר את עצמך ככה בחמש שנים, לי יש רשימה שלא נגמרת של דברים שאני צריכה לשפר בעצמי.. 
הקצב של השיפור הוא גם מאד מאד איטי, ויש דברים שלוקים ברגרסיה  

דדווח על תוכן פוגעני

בית > פורומים > חברה וקהילה > שידוכי חרדים > אשכול הסמול טוק7-שיחות סלון
מנהל לחץ כאן לנעילת האשכול
הוסף לעמוד האישי  דווח למנהל שלח לחבר
לדף הקודם 1 2 3 ... 167 168 169 170 171 לדף הבא סך הכל 171 דפים.