בית פורומים שידוכי חרדים

וירוס הקורונה ושידוכים- סיכום!

שלום אורח. באפשרותך להתחבר או להירשם
הצג 15 הודעות בעמוד הוסף לדף האישי  דווח למנהל שלח לחבר
נשלח ב-4/5/2021 19:46 לינק ישיר 

בס"ד

שלום וברכה חברים/ות יקרים,
אני מקווה ששלומכם טוב...

אשתף אתכם, שהיה לי קשה לעכל את האסון הנורא
במירון, שבו נהרגו ילדים ואנשים רבים!ונפצעו המונים...
הזעקות שלהם, הזכירו לי את הזעקות בתאי הגזים, עד שנדם
קולם...
נכון שאין זה משנה מי אחראי לכך, כי את הנעשה אין להשיב,
אך גם לא ניתן להתעלם מהמון עדויות של אנשים ששרדו את התופת ומעידים שהשוטרים חסמו אותם מלעבור וכן שהם הסירו מצלמות יום לפני האירוע והחליפו למצלמות של המשטרה, כך שהם בכיף יכולים למחוק קטעים שעלולים להפליל אותם!
וייתכן מאד שזה היה מתוכנן!

איני מתפלאת אם זה אכן תוכנן, מכיוון ששלטון שמסוגל לרצוח חולים בבתי החולים,(ע"י טיפול שגוי,מניעת תרופות מצילות חיים/ מוות ע"י הרעבה ועוד...) ולשלם על כך המון, והכל כדי לנפח את מס' המתים!לצורך הפחדה וכדי שישמעו לרצונותיהם,
ושלטון שלא עוצר את מבצע החיסונים וממשיך למרות שמתו המוני אנשים(בהרבה יותר ממירון!!), אף צעירים וכן ניזוקו קשות ועוד עבד במתכונת "הרצחת וגם ירשת",
והשתמש בחלק מההרוגים מהחיסון, כדי לנפח שוב את מס' המתים מקורונה, לצורך הפחדה ושיסוע העם...
תוך איום על רופאים שהביעו דעה שונה/ שרצו לספר את האמת, בשלילת רישיון/ פיטורין ועוד...
הוא שלטון שהוכיח אכזרות רבה, כך שאם רצונם לחתור
למשהו? הם הוכיחו שהם לא בוחלים בשום דרך, אף האכזרית ביותר!
כך שאיני מתפלאת מכלום, רק שחשוב לערוך משפט כי
אנחנו אחרי הכל עם מתורבת...
(בעז"ה בקרוב אביא הוכחות לחשדות הקשות,
על כך שהם תכננו מראש את האסון הנורא!)

אך עדיין אין זה אומר שהמארגנים לא "הקטינו ראש"
שהרי הם היו יכולים להזהיר מראש את הרבנים, שקציני המשטרה, סגרו פתח חשוב וקריטי(עפ"י עדות אחד מוועדת ה5) והחליטו מראש להשאיר רק את "מדרגות המוות" המסוכנות
וייתכן שהאדמו"ר היה אוסר להשתתף בהדלקה/ מצווה להביא סדרנים ולהגביל כניסה!

אך כשהעסקנים מסתירים מהרבנים מידע חשוב, זה המצב בסופו של דבר!
כפי שעם נרצחי הקורונה, העסקנים לא מספרים את כל המידע
לכל הרבנים/ מחליטים החלטות על דעת עצמם. ולפעמים מסכנים את העם החרדי, בגלל כל מיני שיקולים/איומים, שלא תמיד היו מתקבלים אם האדמו"ר/הרב, היה מודע לשיקולים אלו!
כך ש"הקטנת הראש", הזו ושיטת "הסמוך", מסוכנת מאד,
במיוחד בתקופה זו, בה השלטון הופך לקומוניסטי יותר
ומסוכן יותר לחרדים!
כך שאם מסתירים מהרבנים מידע קריטי? העם בסכנת חיים
והרבנים, לאחר אסונות ח"ו? לא יקראו למלחמת אחים, כך שהם ידברו בעיקר על אמונה ומקסימום על "להיפרד מהשלטון", אך את הנזק? העקרות? המוות, אם יהיה ח"ו בכמויות? לא יהיה ניתן להשיב אחורה!(וכמובן שהשלטון יגיד "שהוא רק בא לעזור..."/ שהזנק קרה בגלל הנגיף/נגיף קשה יותר...)
ולכן חשוב להבין את המצב ולא לסמוך על העסקנים יותר!
במיוחד לא בהחלטות של חיים ומוות!

נספים/נרצחים אלו הלכו כקורבן, כדי לעורר את עמ"י, להמון דברים וכל אחד מפרש זאת אחרת..
אני מפרשת זאת בכך שמותם ומראות קשים אלו, יעורר את כולנו להתאחד,
וכן לעורר את העסקנים ומקבלי ההחלטות, לראות איך נראה מוות של המוני יהודים, שהרי מתו בהרבה יותר מזה ע"י החיסונים המפוקפקים, אך אף אחד לא בכה את לכתם בתקשורת וצנזרו
מאיתנו את המראות הקשים!
אך מתו המונים ולא עשרות! כשאף סכנת חיים מרחפת כרגע
על כל המחוסנים! וגם על ילדי ישראל!
הן בטווח הקצר והן בטווח הארוך, שהרי רבים חוו נזקים קשים בלב ושבץ מוחי וכן שיתוקים רבים, שלחלקם זה אמור להישאר לכל החיים ח"ו!
וכן חיסון מסוכן זה, מכיל את הסיכון לade שמעמיד בסכנת מוות את כל מי שהתחסן, למות במהירות, אם ימים לאחר קבלת החיסון/ 5-9 חודשים אחרי!

כך שהמראות שראינו, זה כלום לעומת הסיכון שח"ו עלול להתרחש, שעפ"י דברי הרב אשרוב, שחקר היטב את מסמכי חברת פייזר, אף פייזר מודים שזה לא נשלל ויש סכנה סבירה לכך!

אך השלטונות מחקו באופן מחשיד הרצאה זו ומסתירים זאת מהרופאים ומהרבה רבנים, אך רבנים שנחשפו לכך? עוררו על סכנה זו, כמו רבני העדה החרדית, הרב אמנון יצחק ועוד!
וכן ד"ר יידון וד"ר וולדרג, סמנכ"לים בכירים בחברת פייזר, שהתפטרו והגישו עתירה שבה קראו לעצור בדחיפות את החיסונים המסוכנים לשיווק!

בעוד שבוע וקצת השלטונות מעוניינים להתחיל לחסן ילדים מגיל 12-15! שזה מאות אלפי ילדים יהודים!
ולרבים מההורים, החרדיים בפרט, אין מידע חשוב וקריטי בנושא!
וכן אין להם מידע על 22 הסכנות, בינהם שיתוקים קשים,מוות ועקרות לצמיתות ח"ו!

חשוב לי מאד שכל הורה יקבל החלטה , רק לאחר ששמע גם חוות דעת שניה!
היה קשה לי לשמוע, את דבריה של אחותי,שסיפרה שחברתה לעבודה, הלכה לקבל חיסון מפוקפק זה, רק כי היא רוצה להיכנס לחתונה של חברתה, ללא צורך בבדיקת מטוש!
לדעתי, זה מגיע מבורות!
הרבה אנשים מסכנים ומוכרים את חייהם, בשל דברים פעוטים שניתן לוותר אם הם היו יודעים עד כמה שיש בחיסון זה סיכונים רבים!
וכן מהבנה שהשלטון משחק בהם, כפי שהורים מאיימים על ילדים.
לוקחים את הצעצוע ומאיימים, "שאם לא ישמע להורים, אז לא יחזירו לו את הצעצוע, אף פעם"- בשיטה הזו השלטון עובד איתנו, בצורה אכזרית ביותר!
שאף פרנסה הם שוללים לאלו שלא מעוניינים להשתתף בניסוי המסוכן/מסרבים למות/ להיות עקרים ח"ו
(כשהעיתונות הנשלטת, מדברת בשמם של רבנים, ללא חתימתם וכמובן שאין שום חתימה שלהם להשתתף בתו הירוק ולצער יהודים/ לחסן ילדים מתחת לגיל 16!)

וכך הם רוצים לעבוד עם הילדים, "לא תתחסן? לא תכנס לבית הספר/ יענו את הילד עם מטוש כל 72 שעות!"

כך שאנחנו וההורים לילדים צריכים להבין שכל הבדיקות, לא באמת מונעות תחלואה(כפי שאף מנהלי מחלקות קורונה אומרים)
אלא שזה "כדי לנהל את הלא מחוסנים"- כפי שמשרד הבריאות התבטא בוועדה(מקור ניתן לראות בסרטון "מתים על החיסון"*)
"לנהל"- זו מילה מכובסת, ללהציק ולהטריד אנשים בריאים שבעבר חיו בשלום ובאחווה רק עפ"י בדיקת חום בכניסה וכרגע צריך לענות אותם יותר, כדי שייאלצו לקחת את החיסון המפוקפק...
בשם ה" שמירה על הבריאות"- כשזה בדיוק ההיפך מבריאות!
וזה אומרים רופאים בכירים!

כרגע 100רופאים חתמו על עצומה לא לחסן ילדים, בקרוב,עפ"י דבריה של ד"ר רעיה ליבוביץ, מכיוון שהנגיף לא מסוכן להם ומאידך החיסון מסוכן!

אני חושבת שלמען ילדי ישראל, כולנו צריכים להתאחד ולא לחכות שהעיתונות /והעסקנים יעשו זאת בשבילנו, כשהשלטונות השתלטו עליהם כמעט לגמרי!

בעז"ה בהקדם אתן פרטים חשובים בנושא!

תוקן על ידי חייכנית770 ב- 04/05/2021 19:40:36

נשלח מהאנדרואיד שלי

תוקן על ידי חייכנית770 ב- 04/05/2021 19:42:39

דדווח על תוכן פוגעני

סמל אישי
נשלח ב-6/5/2021 03:58 לינק ישיר 

בס"ד

לילה טוב חברים/ות...

אני מקווה ששלומכם טוב...

לפני שאגש לתכל'ס, חשוב לי שתראו עוד כמה הרצאות
בנושא החשוב עפ"י מומחים שמתריאים מפני הסכנות לעתידנו הבריאותי ועתיד ילדי עמ"י...מתכשיר ניסיוני זה, שאושר למצב חירום בלבד! ע"י לחצים פוליטיים רבים!

הנה קישור להרצאה חשובה ומפורטת ביותר של האפדמיולוגית
אלה נווה, שחקרה את "ביונטק" ששותפה
לחברת פייזר, כשהם מציינים במסמכים, את רצונם לבצע ניסוי בבני
אדם, כשישראל חתמה ואישרה שמדינתנו היא קרקע פוריה
לניסויים קליניים, עוד טרם הקורונה, למרות שלא נוסה כלל בעבר טכנולוגיה
חדישה זו על בני אדם(אלא בעיקר על עכברים ומעט על חולי סרטן, אך לא עבור וירוסים/נגיפים כלל!), המבצעת פעולות שעלולות לפגוע בגנטיקה/ לבצע שינויים, כשבתקופה רגילה, הביוקרטיה הייתה מקשה עליהם מאד ולא מאשרת להם לבצע ניסוי זה על בני אדם וכמובן לא על מיליוני בני אדם, כבר בהתחלה! כשחברה זו כותבת בעצמה שיש
סכנות למוות, גידולים- סרטן ל"ע ועוד סכנות רבות...
כשוועדת הלנסנקי, התפטרה מתפקידה עוד לפני הקורונה,
בגלל שלא הסכימו למהלכים מסוכנים אלו...
(כך שזו עוד הוכחה שעוד לפני המגיפה, נחתם ההסכם עם חברות מפוקפקות אלו,
כך שזו לדעתי ולדעת רבים, לא "מגיפה" תמימה, אלא מתוכננת לפרטי פרטים, עם תוכניות נסתרות לגבי עתידנו...)

הקישור:

נשלח מהאנדרואיד שלי

תוקן על ידי חייכנית770 ב- 06/05/2021 03:27:27

דדווח על תוכן פוגעני

סמל אישי
נשלח ב-6/5/2021 04:00 לינק ישיר 

https://youtu.be/TgT6ieL_FjA

דדווח על תוכן פוגעני

סמל אישי
נשלח ב-6/5/2021 04:12 לינק ישיר 

בס"ד

דעתו של הרב אורי סופר,
עם מידע חשוב ומפורט ביותר, על התקופה והסיפורים הקשים מנזקי התכשיר הניסיוני שמשתיקים, כשאליו מגיעים המון סיפורים ומידע חשוב...

הקישור:

נשלח מהאנדרואיד שלי

תוקן על ידי חייכנית770 ב- 06/05/2021 03:31:18

דדווח על תוכן פוגעני

סמל אישי
נשלח ב-6/5/2021 04:14 לינק ישיר 

https://youtu.be/eaFgggC7K3Q

דדווח על תוכן פוגעני

סמל אישי
נשלח ב-6/5/2021 04:17 לינק ישיר 

דדווח על תוכן פוגעני

סמל אישי
נשלח ב-6/5/2021 04:22 לינק ישיר 

בס"ד

דברי הרב שלום בראל, הנאמרים בחכמה רבה,
בה הוא מציג את מחקרו, עם מידע רב על השחיתויות
בחברות התרופות...

מידע חשוב ביותר!

הקישור:

נשלח מהאנדרואיד שלי

תוקן על ידי חייכנית770 ב- 06/05/2021 03:20:18

דדווח על תוכן פוגעני

סמל אישי
נשלח ב-6/5/2021 04:23 לינק ישיר 

https://youtu.be/FTexi8DrVSw

דדווח על תוכן פוגעני

סמל אישי
נשלח ב-6/5/2021 04:25 לינק ישיר 

בס"ד

הרב שלום בראל, עם מחקרו העמוק בנושא וועדת הלסינקי,
ניסוי בבני אדם וכן מידע רפואי חשוב נוסף!

הקישור:

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

סמל אישי
נשלח ב-6/5/2021 04:26 לינק ישיר 

https://youtu.be/6xukCO51Q-I

דדווח על תוכן פוגעני

סמל אישי
נשלח ב-6/5/2021 04:40 לינק ישיר 

בס"ד

ד"ר פינקי פינשטיין, יו"ר ועדת החקירה האזרחית,
בדברים היוצאים מן הלב, עבורנו ועבור ההורים,
הטוענים "שמאמינים בחיסון", כשהוא טוען
שחיסון ניסיוני זה כלל לא קשור "לאמונה" אלא חייבים
לבדוק היטב את בטיחותו וכן מציין שמעולם לא היה חיסון, שפגע בכ"כ הרבה אנשים, כפי שחיסון ניסיוני זה פגע! כשהוא נחשף לסיפורים ונזקים
קשים ואף מוות, שתכשיר ניסיוני זה גרם, אף לצעירים!
ולכן מזהיר לחקור היטב ולחשוב כמה פעמים לפני
שמבצעים החלטה בנושא זה...מכיוון שאף אחד אח"כ לא יוכל לתקן זאת, כשח"ו מה שיוותר לניזוקים/להורים, זה לזעוק בוועדות חקירה שונות...

הקישור:

נשלח מהאנדרואיד שלי

תוקן על ידי חייכנית770 ב- 06/05/2021 03:48:12

דדווח על תוכן פוגעני

סמל אישי
נשלח ב-6/5/2021 04:40 לינק ישיר 

https://youtu.be/5ehwBo0MKgc

דדווח על תוכן פוגעני

סמל אישי
נשלח ב-6/5/2021 04:58 לינק ישיר 

בס"ד

למרות שרציתי להגיע לתכל'ס...
השעה מאד מאוחרת אז אאלץ לשתף אתכם מחר בעז"ה,
לילה טוב ומבורך ורק בשורות טובות לכולנו.

*אך אתן לכם עוד מידע חשוב, כסוג של הקדמה, חשוב לעיין בדו"ח המפורט ביותר, של השלטון
הדיקטטורי, על הציבור החרדי ועל "בעיית הריבוי החרדי"
שהם מציינים לא משתמשים ב"אמצעי מניעה" ומאידך חיים במצב
כלכלי שלא תואם את דעתם...
כשהם מנתחים בדיוק את מצבנו לפרטי פרטים...(אומנם זה פורסם ב2004, אך מדו"ח זה ניתן להבין את דעתם על החרדים ועל כך שצריך למצוא "פיתרון"...)

הקישור:

נשלח מהאנדרואיד שלי

תוקן על ידי חייכנית770 ב- 06/05/2021 04:08:35

דדווח על תוכן פוגעני

סמל אישי
נשלח ב-6/5/2021 04:59 לינק ישיר 

(בתחתית העמוד>לפרסום המלא, נמצא הדו"ח המרוכז ביותר! חשוב להביט בסעיף ד' וכן בסעיף ו'...)

נשלח מהאנדרואיד שלי

תוקן על ידי חייכנית770 ב- 06/05/2021 04:06:59

דדווח על תוכן פוגעני

סמל אישי
נשלח ב-6/5/2021 05:02 לינק ישיר 

החרדים-תפרוסת גאוגרפית ומאפיינים דמוגרפיים, חברתיים וכלכליים של האוכלוסייה החרדית בישראל 2001-1996 www.cbs.gov.il/he/publications/Pages/pw/%D7%94%D7%97%D7%A8%D7%93%D7%99%D7%9D-%D7%AA%D7%A4%D7%A8%D7%95%D7%A1%D7%AA-%D7%92%D7%90%D7%95%D7%92%D7%A8%D7%A4%D7%99%D7%AA-%D7%95%D7%9E%D7%90%D7%A4%D7%99%D7%99%D7%A0%D7%99%D7%9D-%D7%93%D7%9E%D7%95%D7%92%D7%A8%D7%A4%D7%99%D7%99%D7%9D-%D7%97%D7%91%D7%A8%D7%AA%D7%99%D7%99%D7%9D-%D7%9B%D7%9C%D7%9B%D7%9C%D7%99%D7%99%D7%9D-%D7%A9%D7%9C-%D7%94%D7%90%D7%95%D7%9B%D7%9C%D7%95%D7%A1%D7%99%D7%99%D7%94-%D7%94%D7%97%D7%A8%D7%93%D7%99%D7%AA-%D7%91%D7%99%D7%A9%D7%A8%D7%90%D7%9C-2001-1996.aspx

דדווח על תוכן פוגעני

סמל אישי

בית > פורומים > חברה וקהילה > שידוכי חרדים > וירוס הקורונה ושידוכים- סיכום!
מנהל לחץ כאן לנעילת האשכול
הוסף לעמוד האישי  דווח למנהל שלח לחבר
לדף הקודם 1 2 3 ... 16 17 18 ... 22 23 24 לדף הבא סך הכל 24 דפים.