בית פורומים בחדרי חרדים

מלחמת עולם חדשה: "העדה" נגד הרב לנדא

שלום אורח. באפשרותך להתחבר או להירשם
הצג 15 הודעות בעמוד הוסף לדף האישי  דווח למנהל שלח לחבר
נשלח ב-18/8/2004 14:10 לינק ישיר 

לאולם הדודאים אין את הקייטרינג של ויטראז', אלא נכנס לשם עכשו המנהל שהיה בויטראז', אלי פלץ.
הוא היה תקופה מנהל בבוסתן של אליה בראשון. מנהל מצוין, ואוכל טוב.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-18/8/2004 17:59 לינק ישיר 

עד כמה שנמסר לי - ל"דודאים" (אחלה של אולם), יש את הקייטרינג של המשביע.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-18/8/2004 18:13 לינק ישיר 

יפה עשו בחסדי נעמי שבחרו בהכשר מקובל על כולם.

זכור לי כאשר פתחו את בי"ח מעייני הישועה וכמובן מיד הגרמי"ל לנדוא רצה לשים יד על ההכשר. אבל מאותה סיבה שבחסדי נעמע העדיפו הכשר בד"ץ גם רוטשילד העדיף להכניס הכשר מקובל על כולם.
כשהחסידים צעקו געואלד, ואיך נאכל פה, נאלץ ללכת ללדת לתל השומר. ענה להם רוטשילד, שהוא יביא לכל מי שרוצה קייטרינג מתל השומר...

תוקן על ידי - דוד10 - 18/08/2004 20:33:43

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-18/8/2004 18:43 לינק ישיר 

גם בתל השומר יש קטירינג של העדה ליולדות .

לגבי הדודאים- אלי פלץ הוא מטעם ויטרא"ז .

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-18/8/2004 18:54 לינק ישיר 

ולדימיר
.......

שתדע: עד היום נוסעות יולדות רבות בשבת ללדת ב"לניאדו" בנתניה.

ממש כך...

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-18/8/2004 18:59 לינק ישיר 

ןלדימיר אתה לא מבין את הסיפור של מעייני הישועה כמו שהיה.

מעשה שהיה כך היה
כשדר' רוטשילד החליט להקים את הבית חולים, היה צריך תרומות, והחליט לגייס את עולם האדמורי"ם לצדו, ואכן כמעט כל האדמורי"ם עשו מעל ומעבר, שיקום בית החולים.
בזמן הזה שהלך מאדמו"ר לאדמו"ר הבטיח לכל האדמורים שהבית חולים יהיה בפיקוח ובהשגחת הגרמי"ל לנדא שליט"א.
אך בפועל בתקופה הקצרה לפני חנוכת הבית, אמר שרוצה להביא את העדה, היה קול צעקה, והנגיד הרב פרישוואסער מלאנדאן שנתן את הסכום הגדול ביותר, כמעט הזמין את רוטשילד לד"ת.

במילים אחרות: רוטשילד שיקר על האדמורי"ם על הנגידים, וכו'. ומי לנו אחראי שלא יעבוד על מערכת הכשרות.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-18/8/2004 19:02 לינק ישיר 

השם יעזור
.........

או שכן, או שלא - מה שבטוח אולי וזה... (תמשיך לבד).

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-18/8/2004 19:06 לינק ישיר 

קו 400
נגמר כבר בין הזמנים למה אתה לא הולך ללמוד

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-18/8/2004 19:08 לינק ישיר 

הלילה זה קורה.

אני חוזר לספסל הלימודים!!!

יהיה משעמם...

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-18/8/2004 19:14 לינק ישיר 

רבותי,

ממחר נפח ההודעות בבח"ח יורד בחצי !!

400 חוזר לכולל ...

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-18/8/2004 19:23 לינק ישיר 

ולדימיר,

האם בעיניך הרב לנדא הוא לא תלמיד חכם, או הוא לא ירא שמים, או אין לו היתר הוראה, או שבעיניך אתה גדול ממנו בתורה? אחרת, איך אתה מצדיק את הצורה המאד לא מכובדת שהזכרת אותו?

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-18/8/2004 19:34 לינק ישיר 

ראשית הגז
.........

הלוואי ויכולתי לחזור לכולל...

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-18/8/2004 20:23 לינק ישיר 

400 . מה הרעש ? האם אין אולמות נוספים בב"ב שמכניסים העדה..? תתפלא לשמוע אני אישית בישלתי לחתונות באולמות בב"ב בהכשר העדה ! ואני לא מדבר על גפן פוריה (בני תורה) ודוגמתו.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-18/8/2004 20:26 לינק ישיר 

גפן פוריה ?

שמחת עולם לידו של העדה .

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-19/8/2004 14:24 לינק ישיר 

בעקבות התגובות באשכול הנושא נבדק שוב על ידי והנה תמצית העובדות : הרב יוסף כהן נ"י יו"ר ארגון חסדי נעמי נשאל על ידי כבדרך אגב בביקור שעשיתי בחסדי נעמי אודות ההכשר הבלעדי של העדה החרדית שניתן לאולמות השמחה שלהם.

הנה העובדות שהצלחתי ללקט:
הוצע לרב לנדא לשלוח קרטירינג מטעמו אך הרב לנדא סירב מאחר והרב לנדא נותן הכשר באופן בלעדי ואינו מוכן לתת הכשר לאולם שיש בו הכשר אחר ואפילו שזה קרטרינג ואפילו שאין מטבח במקום ואפילו שגם את התנורים מביא בעל הקטריניג.

מאחר והרב יוסף כהן מסר לי כי הוא מרגיש את עצמו בזוי קטן ושפל ממש במילים אלו להכניס את ראשו בין הרים גדולים הוא החליט על ידי ועדת רבנים שבראשם הרב שמעון בעדני שליט"א לפנות לחברת קטריניג ניטרלית בהכשר הבד"צ העדה החרדית ומלבדם אין דריסת רגל לאף הכשר כולל הכשר של הספרדים הנמנים על הציבור של הרב יוסף כהן .

מאחר ובעתיד הקרוב עומדים להפתח בקומה העליונה אולמות נוספים הובטח לרב לנדא כי יקבל אולם עם מערכת כשרות בלעדית שלו בעתיד אי"ה .

הביקוש להכשר העדה החרדית הוא גורף מצד כל המזמינים כולל הספרדים ( מלבד בעיית שחיטת הבקר שעליה המליץ הרב בעדני להזמין הודו במקום בקר).

בהזדמנות זו נאחל לרב יוסף כהן ברכה והצלחה ובריאות איתנה לשגשוג מפעלי החסד לטובת האברכים , בני התורה, היתומים האלמנות ומשפחות ברוכות הילדים .

דדווח על תוכן פוגעני

בית > פורומים > אקטואליה וחדשות > בחדרי חרדים > מלחמת עולם חדשה: "העדה" נגד הרב לנדא
מנהל לחץ כאן לנעילת האשכול
הוסף לעמוד האישי  דווח למנהל שלח לחבר
לדף הקודם 1 2 סך הכל 2 דפים.