בית פורומים בחדרי חרדים אלעד

*** שפוך חמתך על ראש המועצה ***

שלום אורח. באפשרותך להתחבר או להירשם
הצג 15 הודעות בעמוד הוסף לדף האישי  דווח למנהל שלח לחבר
נשלח ב-6/4/2007 11:06 לינק ישיר 

מה הצית את הקהילה הד"ל:
 משל כבשת הרש (נכתב לקהילה הד"ל ע"י שמואל עמרוסי ערב חג הפסח)

שתי קבוצות היו בעיר אחת, הקבוצה החרדית והקבוצה הדתית לאומית, ולציבור החרדי היו בתי ספר לרוב, תיכונים, ישיבות , מטיבתות, גנים, כוללים,תלמודי תורה , חיידרים ועוד כן ירבו, ולציבור הדתי לאומי לא הייתה כי אם פיסת אדמה ממשרד החינוך ושמה p1c , והיתה החלקה ההיא ירושה מימים ימימה מקדנציה קודמת, עליה ערגו וחלמו להקים מוסד לבנות כיתה ז' . ויהי היום ויבואו מוסדות שונים להתארח באלעד, ובהם בית אחיה , דרכי שלום , אמרי בינה , דרך התורה פרי תואר ואור המאיר , וכל נרות ואורות ותורות המערכה. ויהי היום ויבא הלך ושמו זלזניק, ותחמול המועצה על מיטב כיתותיה שלש מאות במספר ותיקח את שארית הפליטה מ – P1c ותעניקהו למוסד זלזניק במתנה לכבוד חג הפסח.

ומה תעשה עם הציבור הדתי לאומי אשר חלם כי פיתו בסלו, לפתוח כיתה על פי סמל מוסד ממשרד החינוך ומספרו בישראל 189001 , להם נאה וגם יאה לחכות עד אשר ירבו תלמידיהם כחול אשר על שפת הים לרוב, או לחלופין יעזבו את העיר ובא לציון גואל. ויאמרו להם לפתח תקוה תלכו ושם תלמדו כי פתח תקוה טוב סחרה וגם לימודה ובעיקר תשלומיה בבחינת הטל עליהם מס לימודים והם כלים מאליהם.

וכך היה וכך נכתב המכתב וכך נגזרה הגזרה על הציבור הדתי לאומי לכבוד חג הפסח.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-6/4/2007 11:16 לינק ישיר 

לכל מי שזה לא ברור:

עמרוסי הוא אחד האנשים המוכשרים והאינטלגנטיים שיש במועצה ואף אחד לא יוכל לקחת זאת ממנו.

ודוקא האדם המוכשר והשקט הזה יצא מגדרו ופעל בצעד דרסטי מכיון שלא השאירו לו ברירה אחרת ולאו דוקא צביקה.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-6/4/2007 11:56 לינק ישיר 

לבקשת הגולשים, נעלה אי"ה את העתירה לאתר.

תוקן על ידי כתב_מהשטח ב- 09/04/2007 22:09:38

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-6/4/2007 16:03 לינק ישיר 

ישר כוח למר עמרוסי על העתירה ,נקווה שמישהו ירים את הכפפה ויעתור נגד
ההפקרות השוררת לגבי תעריפי הארנונה שעולים חדשים לבקרים
בשיטת מעלין בקודש.
לגבי המתנגדים לפתיחת ביה"ס
א.למה כל צרוע וכל זב יכולים לפתוח פה ישיבה לצעירים מצויינים שלא באים מהעיר ולקבל
מבנים או אישור להנחת קרוון בשלב ראשון מראש המועצה כידו הטובה עליו?

ב.נמאס מטענות האפיקורסיות של כל אחד שחושב שהוא "אחד שיודע" שנירשמו רק X בנות
מה שלא מצדיק פתיחת ביה"ס וכולי וכולי הרי לא מדובר על מצב שיש ביה"ס דומה ורק רוצים
לפתוח אחד אחר ללא הצדקה חוץ מזה שיבוא בית יעקב ויוכיח ,שהרי יש מסגרת לבנות חרדיות
וכל שנה נפתח עוד אחד "אזורי" "חסידי" "ספרדי" "אלעדי" וכו שאם רוצים אז אפשר ורצוי
לפתוח עוד מסגרת ,קל  וחומר שאין אף אלטרנטיבה

ג. הייתי מציע לבדוק את המשקל היחסי של  הציבור הד"לי מבחינת אחוז משלמי הארנונה
    ואז היינו רואים "שהגודל לא קובע"

ד.טענה ב מזכירה לי את הטענות הידועות של כל אחד שרואה זקן עם וולבו ושואל בשביל מה הוא צריך את זה?   -אלא שהזקן עבד קשה ועכשיו הוא קוצר את הפירות, הציבור הד"לי משלם טונות של כספים יחסית לשאר הציבורים ומגיע לו לפחות כמו לכל השאר.

חג שמח

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-10/4/2007 18:04 לינק ישיר 

חצי טון, אכן הסיכויים קרובים לחצי חצי.

אני כן חושב שבן חורין בעד אולפנא הוא הצהיר זאת בכל מקום. בכל אופן אם צביקה יביא מכתב שבן חורין מתנגד לאולפנא אני מניח שהוא יזכה .......ואז .....

לעניות דעתי הנקודות החשובות הן:

מי שקובע בענייני חינוך זה המועצה וכאמור, צריך להוכיח שהמועצה מפעילה שיקולים זרים, ויש לזה הוכחות מהפשקוילים הישנים וכו'.

ייתכן שהעניין התקציבי יעמוד על הפרק - ולזה יש מספיק תשובות , הן של ההורים המוכנים לשלם והן של משרד החינוך המוכן לממן , והן של המועצה המוכנה לממן אך לא את בנות הד"ל.

הטענה שלכאורה יכולה להועיל היא הרישום של התלמידות במקום אחר, לעניות דעתי התשובה לשאלה זו נמצאת במספר העותרים שהן כולם הורי תלמידות כיתה ו' המעוניינות להישאר בעיר.

אבל לב מלכים ושרים ביד ה' (והשופטים חושבים שהם מלכים ), אני מניח שהעתירה הוגשה בהנחה שאפשר גם להפסיד בה.
אסור לשכוח שהעתירה היא גם נגד משרד החינוך, וזה הרי יאמר מה הבעיה אני מסכים, ואז המועצה תצטרך להסביר למה היא חושבת אחרת מה שמציב אותה וידה על התחתונה.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-10/4/2007 18:28 לינק ישיר 

נראה שהולך להיות "שמח" אצל נציגי הקהילה הדתית לאומית, "חד" נגד "קפד ראשו". "קפד ראשו" נגד "חד" ו"במברגג" נגד שניהם. ומה שבטוח שהמרויח הגדול הוא במברגג, שכן שניהם לא יוכלו לטעון בפרימריז שבמברגג איש של גרוסמן. (מהלך מתוחכם של ציפי)  

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-10/4/2007 19:40 לינק ישיר 

צורי321

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-10/4/2007 19:42 לינק ישיר 

אחרי שבמברגג יפשוט את המכנסיים ביחד עם עמרוסי גם התחכומים של ציפי לא יעזרו.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-11/4/2007 23:42 לינק ישיר 

ערב טוב

" בין אם נצליח ובין אם לא" במשפט האלמותי הזה טמון הסוד הגדול בדבר הגשת העתירה, אלעדי ידידי אתה מוזמן לתת פרשנות לכל מי שמתקשה בהבנת המשפט.

אורחם וריבעם של חלק מבעלי הניק מוסגרות עם הקלדת התגובות, למרות שיש ניסיון פיוטי  של אותם כותבים לטשטש את זהותם אני חייב להודות שהתגובות נוסכות בפניי חיוך קורץ, לעומתם יש תגובות שגם בקריאה שניה ושלישית אני לא מצליח להבין מה רוצה הכותב, לא פעם אני מזעיק את אלעדי כדי שיתן לי פרשנות מלומדת. 

הגרש"ז- כיוון שבקבוק היין שנפתח בביתי לפני ימים אחדים הפיל את המחיצה החרדית, חרדית מודרנית, חרדית קנאית, חרדלי"ת ביננו כל תגובה שלך מתקבלת באהבה... (אלעדי לקחת לי את המילים מהפה).

אישתי- (ו)אני תמיד טענתי לאי שלמות, את המשפט הזה אני תמיד אומר לרעייתי כל אימת שאני מרגיש נזוף.
 לתשומת ליבך הרב זלמן הרוויח ביושר רב את היחס הזה ממני. 

המרא-דאתרא- לא לחינם התעלמתי! (ואל תיעלב) הכתיבה שלך משום מה מזכירה לי את *** של התרנגול בשעת הזריחה, באותו רגע ממש אני מתהפך על משכבי מפהק ואומר: "תן עוד טיפה לישון"

השכן- עותר מספר 1 לא הפנים את האימרה " גם אויל מחריש חכם יחשב " התגובה שלך הבוקר לא הייתה משו .
 לאה גולדברג לא עושה לי את זה.

אאללעעדד- התנצלותי תובא באשכול הרלוונטי.

חד-יומא - ???????...........????

לילה טוב

תוקן על ידי, החברים מתבקשים לא לעשות אאוטינג לאחרים, גם אם לפעמים מדגדג בקצות האצבעות וגם אם אתם חושבים שאתם יודעים במי מדובר. כי מה לעשות לפעמים גם טועים...

אלעדי ותיק

תוקן על ידי אלעדי_ותיק ב- 12/04/2007 0:10:33

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-11/4/2007 23:50 לינק ישיר 

לא יפה עמרוסי, חשבתי שסיכמנו על דרך חדשה... סיכמנו שמהיום והלאה לא עוד מיילים אנונימים לחברי הקהילה בלבד.. אלא הכל יהיה פרוס בפני כולם... לתפארת הקהילה והעיר...
אז איך ככה פתאום 'עשית לנו ברז' ושלחת לא דרך הפורום ?! אה שמואל ?! 
מה,
'חד_יומא' אתה כך ולמחרת אתה אחרת..

בכל מקרה את המייל האחרון ששלחת אצרף כאן מייד.

<[email protected]>
הבג"ץ בפנים - עתירה נגד הודעת אי פתיחת האולפנא

בס"ד יום רביעי 11 אפריל 2007 <<...>>

אל הקהילה הדתית לאומית שלום רב

שלום רב.

בשעה טובה הגשנו ביום חמישי בחול המועד את הבג"ץ נגד המועצה בגין ההודעה על אי פתיחת האולפנה בשנה הבאה, וכן בגין לקיחת בניין האולפנא p1c‏ לטובת מוסדות אחרים.

העותרים: אנכי ביחד עם 21 הורי בנות כיתה ו' עמיעד.

עו"ד: עו"ד במברגר נבחר לייצג אותנו בתביעה, בהיותו בקיא בחומר, בקיא בכל רזי הקהילה, ומנוסה מאוד בהכנת בג"צים במסגרת עבודתו.

אני רוצה להודות לכל מי שתמך וסייע, ובפרט לוועד הורי כיתה ו' בנות, עמרם חורי, איריס עומר, ואהובה מליחי.

למותר לציין את חשיבות המהלך (אם נצליח ואם לאו) לטובת הקהילה. המועצה באלעד חייבת לדעת שהציבור הדתי לאומי דורש את שלו, ובוודאי שתהליכים כאלו אינם יכולים להתבצע בהחבא בלא לתת דין וחשבון ובלא התייעצות מוקדמת.

כידוע לכם עשיתי את כל המהלכים הנדרשים על מנת ללכת יד ביד עם ראש המועצה לטובת המהלך , אך הוא בחר בשל שיקולים משלו להשיב לנו תשובה שלילית.

רצ"ב המסמכים השונים אשר הוו את התשתית והראיות המתאימות להוכיח כי המועצה לא הילכה בתום לב בצעדיה השונים, וכי שיקולים זרים הנחו אותה בתתה לנו תשובה שלילית.

המסמכים המצ"ב הינם:

1.      מסמכים ישנים וחדשים המוכיחים כי ישנם גורמים בעיר אשר אינם מעוניינים לראות אולפנא באלעד, וכי השיקולים לתשובה השלילית אינם עניניים.

2.      מסמכים ששלחתי אליכם, על מנת להראות את רצף האירועים והתהליכים, וכי אין מדובר בגחמה שפרצה לה ביום בהיר אחד.

3.      מסמכים ממשרד החינוך, מאולפנת צפירה, ישיבות בני עקיבא ועוד על מנת להראות שהיו גורמים שונים בתוך התהליך, וכן על מנת להוכיח שיש אבא לכל שלב וצעד שעשינו יחדיו על מנת להשלים את המהלך, וכן להוכיח שמשרד החינוך צועד איתנו יד ביד וחושב כמונו שכדאי השנה לפתוח את האולפנא, והוא מוכן להקצות את כל המשאבים הנדרשים.

4.      מסמכים של המועצה המוכיחים כי המועצה נקטה את כל הפעולות הדרושות על מנת לקבל את כל המשאבים לבניית האולפנא (תקציב לפרוגראמה , לבניית המבנה, קבלת סמל מוסד ועוד), אך לקראת שלב הסיום העדיפה לתת את הבניין לגורמים אחרים, ולתת תשובה שלילית למהלך.

5.      תמונות ומסמכים שונים, המוכיחים כי המועצה השתמשה בסמל המוסד שלנו ובצרכים שלנו על מנת לקבל את הבניין ולתתו לאחרים.

אנו מקוים שבזמן קצר נקבל מועד למשפט, המועצה מצידה מכינה את כתב ההגנה, ואנו מקוים לנצח אותה במהלך.

למותר לציין את החשיבות של התמיכה המוראלית שלכם במהלך כולו, ובהמשך ייתכן אף שנצטרך את השתתפותכם הפעילה (אולי להגיע למשפט וכו').

אנו גאים לעמוד על דרישותינו לקבל את החלק המגיע לנו, ונעדכן אתכם בפרטים השונים.

בברכה

שמואל עמרוסי

תוקן על ידי המרא_דאתרא ב- 11/04/2007 23:48:28

אנחנו נבחרנו לכל החיים !

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-12/4/2007 00:00 לינק ישיר 

הגרש"ז כלומר,בכל מקום בו נמצא ציבור שמיתנהג בניגוד לנורמה השוררת
צריך לייבש אותו פן ירבה ופן יפרוץ......
אם יש חרדים בנתניה או תל אביב ,אז צריך לעשות הכל כדי שלא תהיה
להם אופציה להתרחב חלילה ,ואפילו להמשיך ולחיות באותה מתכונת
צריך לסגור להם גנים מסיבות "בטיחותיות" ,לא לאפשר פתיחת נוספים
מסיבות של מחסור בתקציב וכו'
ואז ממילא יעדיפו לעבור לבני ברק,
שים לב שאת אותה התנהגות אתה מיישם כלפי הציבור הד"לי ,שפשוט
מנסה לחיות כאן.
כלומר אם היו רוצים לפתוח בית קולנוע הייתי מבין שאסור, אבל מוסד חינוך?
כמה נמוך אפשר לרדת...
משום מה זה מזכיר לי את פרעה שפגשנו לא מזמן בהגדה,או את שינוי.....

מרא דאתרא  קבל ח"ח וכן מר בן חורין ,גם אני לא עז (אין לי כח להוסיף סמיילי עמך הסליחה)

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-12/4/2007 00:04 לינק ישיר 

אהה 'כבוד הרב' בן חורין. כל הכבוד שאתה מתקן את טעותך ומייד מקדיש לי כפול שורות ויחס..
ועוד נקודה, מכיון ש'כבודו' לא שוגה במה שעמרוסי שוגה, אנו מקוים כי גם 'כבודו' יקפיד להבא להעביר כל הודעה פנימית לחברי הקהילה דרך הפורום בלבד, (חבל שזה יגיע בכל פעם דרכי במקום ישירות מהמקור)

אנחנו נבחרנו לכל החיים !

שוב, נא להמנע מאואטינג...

תוקן על ידי אלעדי_ותיק ב- 12/04/2007 0:13:56

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-12/4/2007 01:24 לינק ישיר 

הדיון הזה איבד פרופורציה, מתנהלות פה מלחמות של מפסידים בלבד כמו קטטה בין שני ילדים שבה כל אחד כבר ספג 700 מכות אך עדיין מתעקש לתת את המכה האחרונה.

(ואני מתייחס גם למלחמת בן חורין - עמרוסי וגם למלחמה בין "הגרשז" - דת"ל)

אני מציע שנמתין להתפתחויות ואיש ינצור לשונו.

מעתה אמור במיצריים לקו 10 מכות ובפורום 700.

"שׁוּבוּ בָנִים שׁוֹבָבִים נְאֻם ה''".

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-12/4/2007 01:42 לינק ישיר 

בן חורין,
יותר משהזלזול, פורע את מה שהוא הרוויח ביושר, הוא פוגע בך, באישיותך, בטענותיך ובאמינותך.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-12/4/2007 06:28 לינק ישיר 

מר בן חורין, אתה מדבר ברמזים למרות שיין יכול לעזור. אני אוהב אותו חצי יבש אבל גם כשאני יגמור את הבקבוק אני ימשיך לחשוב שהעיר שלנו היא עיר חרדית ולא צריך להביא לפה תגבור של אולפנות מכל הארץ. וזה לא מפריע לי לחשוב שאתה הגבר האחרון שנשאר במועצה. אין קשר בין שני הנושאים

תוקן על ידי הגרשז ב- 12/04/2007 6:32:15

דדווח על תוכן פוגעני

בית > פורומים > אקטואליה וחדשות > בחדרי חרדים אלעד > *** שפוך חמתך על ראש המועצה ***
מנהל לחץ כאן לנעילת האשכול
הוסף לעמוד האישי  דווח למנהל שלח לחבר
לדף הקודם 1 2 3 לדף הבא סך הכל 3 דפים.

2009 © כל הזכויות שמורות לבחדרי חרדים. קטגוריית אקטואליה וחדשות: עשרות פורומים הכוללים חדשות נעייס, מה קורה בחצרות חסידים, חדשות מחסידויות שונות בארץ ובעולם, דיונים בנושאי אקטואליה, פוליטיקה, בטחון ועוד.