בית פורומים בחדרי חרדים אלעד

*** כל האמת על המדידות ***

שלום אורח. באפשרותך להתחבר או להירשם
הצג 15 הודעות בעמוד הוסף לדף האישי  דווח למנהל שלח לחבר
נשלח ב-22/4/2007 16:30 לינק ישיר 

לפני כשנה, שבוע לפני ההצבעה במועצה יצאה כתבה שמסבירה את השיטה,
לטובת מי מחברי המועצה שלא ראה ולא ידע על מה הוא מצביע....

משה בן חורין הרים את הכפפה באותה ישיבה והעלה את הנושא לסדר היום,
התשובה שהתקבלה מהיועץ המשפטי הייתה שזה חוקי לחלוטין,אף אחד לא חשב על הפן הציבורי 
ואף חבר לא מחה, ההצבעה מיותר לציין עברה ברוב קולות.

כמה שבועות אחרי ההצבעה קמו מספר חברי מועצה והחליטו לעשות מעשה,
המ"מ צביקה הרבסט, הסגנים שמוליק גרוסמן והרב אליהו פדידה, משה בן חורין ומשה גבירר,
הם מחו וקיבלו את הבמה, אבל לצערנו את רכבת המדידות כבר היה מאוחר לעצור (אחרי שעברה ההצבעה במועצה).

ולטובת קצרי הראיה הנה הגדלה של הכתבה שעסקה בדו"ח מבקר המדינה ובפן הציבורי של העניין.

אז הנזק כבר נעשה, ילמדו פרנסי העיר להבא ללמוד את החומר טרום הצבעה, או לחילופין לעמוד היום כמו גברים
ולהגיד הצבענו בעד כי אנחנו מאמינים בזה, אין בעיה בלחשוב שונה, יש בעיה להגיד "לא הספקתי לראות על מה אני מצביע".
הערה: אין אני בא ורוצה ללמד את חברי המועצה את עבודתם, כולם אנשים מוכשרים וטובים אחד אחד.
מיעוטם מנסים להתחבא מאחורי טיעון זה בהודעות ושיחות שלא לציטוט לעיתונות ועל זה אני מתריע.

אם נלמד מטעויות העבר, פננו לעתיד טוב יותר....

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-22/4/2007 16:40 לינק ישיר 

אלעדי,

הכל מדויק, אך תדייק יותר, ההבדל הוא שאז "קוראים אלעד" היה בסכסוך עם צביקה כהן וכעת הוא מיושר כלכלית עם צביקה כהן.

הנ"ל נכתב משום שבסמכות המלאה של חברי המועצה לדרוש דיון בנושא במועצה ולעצור את המדידות בטענה שהחומר לא הובא לעיון חברי המועצה לפני הדיון ובפרט שהאישור של החברים היה על פיילוט בלבד.

מן הראוי היה שהפרוטוקלים של ישיבת המועצה יעלו כאן ואז יראו את הרמיה שנעשתה בהצבעה.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-22/4/2007 17:40 לינק ישיר 

הינג,

ממש אין קשר.
אם "קוראים אלעד" היה מנסה להיות נחמד עם המועצה, הוא לא היה משיג לתושבים כ- 800,000 ש"ח זיכוי.
הוא היה מוציא כתבה סתמית, אולי גם מתלהמת, אך ללא תוצאות בשטח.
תאמין לי מאוד קל לעשות את זה.
קל היה להתקיף ללא בסיס וללא תוצאות.
את המדידות קשה היום לעצור כי למעשה הם כמעט הסתיימו, כרגע שולחים את התוצאות לתושבים.
כל כשבועיים מנה של כמה מאות מכתבים.

אישור חברי המועצה היה על המדידות ולא על הפיילוט, ההסכם לא הובא לעיונם, כמו הרבה הסכמים.
הנקודה היא שאף אחד גם לא ביקש לראות את ההסכם. ההסכם על צורת תשלומו פורסם 3 ימים לפני זה בעיתון
אז לבוא ולהגיד עבדו עלינו... נו באמת.

שוב על חלב שנשפך לא בוכים, המדידות הם עובדה.
כבר אמרתי בפתיחת האשכול את העיזים שמצאנו הוצאנו מהדיר.
עזרו לנו למצוא את אילו שמתחבאות ואם אתם מתעקשים, ממש אין בעיה שתפנו גם ליניב מ"חדשות אלעד" העיקר הוא האינטרס הציבורי שלא ישארו עיזים בדיר.

סיפור לסיום: ביום חמישי נבדקה שומה של תושב הגר ברח' הזמיר (השם המלא שמור בזכרון). ההקלה שניתנה ע"י המועצה הורידה לו כ- 18 מטר (15 מחסן ו 3 רכוש משותף). אז מכאן ועד לבוא ולזלזל... הדרך עוד ארוכה.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-22/4/2007 18:50 לינק ישיר 

ההתעסקות ב'איך כתב העיתון' או ב'מה היה' במקרה כזה או אחר מחטיאה את המטרה.

הבעיה היא לא במיקרו. היא אינה במחסן או בחניה.

הבעיה האמיתית היא שמימון המדידות האלו אמור להגיע מתוך ה'תוספות' שתמצא החברה...

החברה המודדת אינה באה למדוד בידיים נקיות !!! ללא תוספת הם אינם מקבלים שקל...

זוהי כותרת המאבק מבחינתי. כל השאר הוא סימפטום של הבעיה הזאת. 

אנחנו נבחרנו לכל החיים !

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-22/4/2007 19:24 לינק ישיר 

מרא הנכבד!

בחברת אורייטק לא יושבים ילדים קטנים. וברור שלפני שהם נכנסו לפרוייקט ששמו "אלעד" - ישבו שם ובדקו האם המדידות ישתלמו להם או שהם הולכים לעבוד לחינם. מדובר פה על הוצאה מכובדת מאוד עבור החברה, ולא מסתבר שבמקרה כזה הם סתם "יקפצו למים".

מעבר לזה קח בחשבון שהתעריף למטר באלעד נמצא בחצי התחתון של הטבלה. וממילא גם אם במקום אחר יגבו לך בשיטת "ברוטו" ומטה בסה"כ הכללי אתה תשלם יותר!

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-22/4/2007 19:55 לינק ישיר 

זוזו,

א. הבעיה אינה בהכנסות של אורהייטק אלא באמון שניתן לתת במדידות שלה. כשהיא מקבלת תשלום לפי הגדלה, קשה מאוד להאמין למדידות האלו.

ב. אם תשוה את אלעד לערים אחרות ברמה סוציו-אקונומית זהה תגלה שהתעריפים אצלנו בכלל לא זולים... זו אגדה אורבנית עתיקה שאולי היתה קרובה לאמת לפני כל העלאות ה"הבראה" ההיסטריות אבל לא כיום.
ראה http://www.nadlanneto.co.il/arnona.html

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-22/4/2007 21:32 לינק ישיר 

איך קורה שעל הפורום, שאמור להיות בידי המשתמשים הרבים, משתלטים כל הטרולים הללו שמיצגים את דעת המועצה?
הכסף יענה את הכל.
קדימה כל יחצני המועצה, לא יעזור לכם, אתם אולי תקבלו כסף ליחצן את המדידות, אבל התושבים שקיבלו את ההגדלה זוכרים שאנחנו נכנסים עוד מעט לשנת בחירות.
נכון שהיחצנים ירוויחו בכל מקרה (בעיקר בשנת בחירות), אבל הבוסים שלכם עוף יעופו חזרה למקום שממנו הם הגיעו.
אז מה, אלעדי וותיק, לתושב אחד ברחוב זמיר עשו הנחה? מה אתה אומר! איזו מועצה! רחמנים בני רחמנים!
כל הכבוד לכם, שאתם מתפרנסים מעושק רבים כל כך!

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-22/4/2007 22:45 לינק ישיר 

אתה רוצה שאגיב בתור טרול או בתור ניק רגיל .

בדרך כלל אתה לא עצבני כל כך, מה קרה ברקו...

בא נתחיל עם תוצאות המדידה הפרטית שלך, כמה הגדלה קיבלת?

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-22/4/2007 22:54 לינק ישיר 

זהו, שלשמחתי פסחו עלי, אבל בכל זאת כל הנושא מרתיח.
יפה שאתה שומר על שוויון נפש (וכי למה שתתעצבן), אבל זהו עוול גדול, מה שקורה כאן, ומי שמנסה לסנגר על העניין, שותף בעוול.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-22/4/2007 23:41 לינק ישיר 

אז זהו שלא פסחו על אף אחד...  השומה בדרך...

אבל נחזור לדיון רציני,
המדידות הם לא עוול, הם ישור קו בעיר.
ישנם מתחמים שלמים שלא שילמו עד היום רכוש משותף (כ- 15 מטר פחות לדירה).
ישנו מתחם ברח'.. (ושוב אני מנוע מלהסגיר מקור) שהקבלן סגר עם העמותה המשכנת שהוא מדווח פחות כדי שישלמו פחות ארנונה.
ישנם מתחמים שהקבלן לא דיווח על מכירת המחסנים וכל הדיירים שילמו ארנונה על מחסן שהוחזק בידי תושב פרטי.

למה תושב אחד צריך לשלם פחות מהשני? וכי גזלת הקופה הציבורית היא לא איסור מהתורה?
האם "העלמת" מחסן ואי תשלום בעדו לא דינה כגנבה לכל דבר? חומר למחשבה.

המדידות באו ליישר קו, עכשיו כולם ישלמו בדיוק על מה שיש להם לפי אותה שיטה ולפי אותה צורת מדידה.
אחרי שישרנו קו, זה הזמן להלחם על שינוי השיטה מברוטו/ברוטו (סיכוי נמוך אך שווה לנסות). ננסה להוריד את תעריף הארנונה וכד', אבל שוב הכל ביישור קו ובצורה שיוויונית.

לגבי אברכים ונזקקים, אני בעד להקל ולאפשר להם את ההנחות המקסימיליות שניתן לתת לפי חוק, אבל אין קשר בין זה למדידות. תאר לך שקבלן בביתו של אברך דיווח נכון והוא משלם מלא לעומת דירה של אנשים עובדים ולא מדווח שם על רכוש משותף. גם עכשיו אתה מסכים שהאברך ישלם ע"ח השני.

עכשיו תגיד לי ברקו מה דעתך...

לגבי שיוויון הנפש, אתמול פורסם ראיון עם הפוליטיקאי הנצחי שמעון פרס, הוא אמר שם "האופטימיים והפסימיים מתים אותו דבר, ההבדל היחידי היא בצורה בה הם חיים..."
אני אופטימי מטיבעי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-23/4/2007 00:00 לינק ישיר 

שוב, אתה מנסה להעמיד באור את אלו שמתחמקים שלא כדין מתשלום (על חשבונינו) או את ההוא מרח' זמיר שעשו לו מה-זה-הנחה, ומנסה לגמד את עניין שיטת החישוב ואת עניין צורת התגמול לחברה המודדת (שאחרים כבר דנו בכך באשכול זה).

ואם בפרס עסקינן, אז הוא כמובן אופטימי. עוד בלודז' הוא היה אופטימי, והוא חי נהדר בלי שמעיק על מצפונו כל האלפים שנהרגו ונפצעו והפכו לנכים בגלל המהלכים המדיננים והפוליטיים שלו. טעות. טעינו. טועים.

אבל על טעויות משלמים. אם לא בזה, אז בבא.

וגם אתה טועה פה בעניין הנסייון לטייח את הגזל תושבים הזה ומנסה להתחמק מפגישה עם מצפונך.
שב עם עצמך כמה דקות וחשוב אם באמת כדאי לך כל העסק.
(שאלת מה דעתי עכשיו.
עניתי.)

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-23/4/2007 00:59 לינק ישיר 

ותיק,

להוריד את הארנונה על המחסנים זה גם אינטרס שלך לא?

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-23/4/2007 01:13 לינק ישיר 

הלו.....

אני הראשון שצעק ששיטת התשלום לא תעמוד במבחן הציבור להזכירך, איפה הייתם כולם.
היום זה מאוחר לתקוף את השיטה....

למה אתה חושב שאני מגן על המועצה?

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-23/4/2007 12:10 לינק ישיר 

הכל טוב ויפה מר אלעדי ותיק אבל עם כל הכבוד

העיר אלעד כבר עוד מעט מגיעה לשנה העשירית לקיומה
אז מה בדיוק קורה??
הדירות גדלו??

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-23/4/2007 13:33 לינק ישיר 

ציפי אמר לי להכין עתירה...

ציפי החליט(ק) - שמגיע לי ניק.

דדווח על תוכן פוגעני

בית > פורומים > אקטואליה וחדשות > בחדרי חרדים אלעד > *** כל האמת על המדידות ***
מנהל לחץ כאן לנעילת האשכול
הוסף לעמוד האישי  דווח למנהל שלח לחבר
לדף הקודם 1 2 3 4 5 6 לדף הבא סך הכל 6 דפים.

2009 © כל הזכויות שמורות לבחדרי חרדים. קטגוריית אקטואליה וחדשות: עשרות פורומים הכוללים חדשות נעייס, מה קורה בחצרות חסידים, חדשות מחסידויות שונות בארץ ובעולם, דיונים בנושאי אקטואליה, פוליטיקה, בטחון ועוד.