בית פורומים בחדרי חרדים

חברת 'אפקטיב תיירות': 'נירוונה' - נופש לחרדים

שלום אורח. באפשרותך להתחבר או להירשם
הצג 15 הודעות בעמוד הוסף לדף האישי  דווח למנהל שלח לחבר
נשלח ב-8/12/2008 02:09 לינק ישיר 

.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-5/12/2009 22:27 לינק ישיר 

ואיך היה השנה, לונגן? נראית מרוצה בהחלט...
לדעתי היה מצויין, אבל בכל זאת יש כמה דברים טעונים שיפור...
למשל: לא סומן סוף גבול העירוב בצד השמאלי, ליד החלוף של הנשים. גם בצד של הגברים הוא לא סומן מספיק, כפי הנראה, כי עשרות נכשלו בטלטול על החוף ממש, אלמלא אברך יקר שעמד והזהיר את כולם, אך לא היה נוכח כל הזמן. כמו כן, חוף הנשים נראה בברור מהטיילת שעל הכביש הראשי, ולא היה כל מחיצה מהכיוון הזה. גם הכיסויים מהמרפסות לכיוון הזה לא היו מספקות, רבות הוזזו, ואף ראיתי שמאחד מהם פשוט עמדו וצפו אל חוף הנשים, ובעיקר - חלק מהנוכחים הסתובבו בצורה לא ממש הולמת (אלא אם כן לדעתכם גברים עם בגד ים וחלוק זה הולם).
לגבי נטילת הידיים, מלבד ההתקן הפרימיטיבי של דודי מים וקערות (באמת, אי אפשר להתקין ברזיה נורמאלית קבועה או ניידת, עם זרם מים סביר?) - כאשר הקערות התמלאו שפכו מהם אל תוך מיכל גדול ומכוסה שעמד בצד. את המים היו מביאין בגיגיות ממקום אחר וממלאים את הדודוים שהתרוקנו. כנראה שהכללים לא היו מאד ברורים - ועובדי מלון אחרים לאחר זמן לקחו מהמים שבמיכל הגדול ומלאו ממנו בחזרה לדודים...
חלוקת הבר ל'גברים נשים' היה בעיקר על הנייר, בחלק שלנו, לפחות, הוא היה אפילו לא בתור המלצה. התערובת היתה אפילו מביכה, כאשר גברת כבודה דוחפת אותך כי היא רוצה בדיוק מהסלט שאתה לוקח ממנו בצד של הגברים, ומצד שני  עומדת עוד מישהי... ובאמת, לא היתה סיבה לכל התערובת, היה את הכל פעמיים, רק הנשים משום מה העדיף את הבר של הגברים.
האוכל לטעמינו היה לא רע, וחלקו אפילו משובח (רק הסלטים המוכנים הלכו והתמעטו, ואת מקומם תפסו ירקות חתוכים טריים) - אבל כידוע 'על טעם וריח'... ואיינו רוצים להעיד כאן על הטעם והריח האישי שלנו.
עוד הערה: הועד לצביון וכו' שקם בקול רעש גדול וגווע בדממה דקה כבר לא קיים, אך בזמנו התהדר נירוונה ככזה שקיבל את כל ההוראות במלואן. עכ"פ בחדר שלנו היתה ה'קופסה הטמאה' מחוברת לחלוטין...
בגדול נראה שבאמת כולם נהנו, ובהחלט היה ממה.
רק תקחו את ההערות לתשומת לבכם לפעם הבאה.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-5/12/2009 23:12 לינק ישיר 

תיקון קל: הוא מעולם לא ניסה להתהדר ככזה שקיבל את הוראות ועד לצביון וכו'

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-5/12/2009 23:16 לינק ישיר 

הוא אף פעם לא קבל את ההוראות של הוועד לצביון הוא תמיד נתן להם את ההוראות

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-5/12/2009 23:26 לינק ישיר 

הייתי הפעם וגם בקיץ, הפעם הרבה יותר היה לעניין, ואני מוכרח לציין זאת, פעם שעברה קיץ חופש ילדים רעש....

הפעם יותר מבוגרים ופחות ילדים, על תחשבו לשנייה המלון היה מלא ללא אפשרות לעוד אנשים!!!

עוד משהו אחד תודות למשגיח המלון א........ש......

משגיח מעולה, נחחמד וחביב.....

ולך בריסק תמשיך בדרכיך, גם אם יקומו מתחרים אנחנו איתך,

עשה חיל

בהצלחה.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-6/12/2009 00:52 לינק ישיר 

פופו,
אם זה ימשיך להינתן בחינם, וודאי שתלכו...... אלא מה?

אגב,
נמאס כבר מהאוביקטיביות שנוטפת לאחרונה מבין אשכוליך,בלי שאתה מתאמץ להסתיר את
ה "תתנו, תקבלו".......

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-6/12/2009 01:05 לינק ישיר 

מה קרה / עומד לקרות בנירוונה, שמצאו לנכון לפתוח אשכול כזה?

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-6/12/2009 22:08 לינק ישיר 

Rooth_e כתב:
פופו,
אם זה ימשיך להינתן בחינם, וודאי שתלכו...... אלא מה?

אגב,
נמאס כבר מהאוביקטיביות שנוטפת לאחרונה מבין אשכוליך,בלי שאתה מתאמץ להסתיר את
ה "תתנו, תקבלו".......

שני שאלות על מה שסימנתי כאן;

א. מנין אתה כזה החלטי שזה בחינם כאשר זה לא בחינם, אני פשוט נהנה כל פעם ובא,

ב. מה כוונתך כלפי מה אני מסתיר באשכולות שלי... תתנו תקבלו?? לא הבנתי,

תודה ובהצלחה.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-6/12/2009 22:11 לינק ישיר 

עוד לא נמאס לכם לשלם עבור שהייה בתוך סיר טשולנט בני ברקי מבעבע רותח ונודף ועוד לקרוא לזה נופש???

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-6/12/2009 22:21 לינק ישיר 

יושב, נראה לי שאתה לא מבין את ההנאה החרדית מהנופש.

ההנאה היא מההרגשה שאתה חלק מהאליטה, ראשי עם קודש, שנופש בנופש ה'יוקרתי', שבו דלי העם אינם זוכים להשתתף...

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-6/12/2009 22:32 לינק ישיר 

רוב אילו שמגיעים לשם אינם באים לנופש, הם מגיעים כי הם צריכים את הים והגופרית. ומיעוטם יוצאים לנופש כי שם זה המקום היחיד שאפשר להכנס למטבח ולדבר עם הטבחים והמשגיחים על מה שקורה בפנים (ואני מכיר אישית את רוב המשגיחים והטבחים החרדיים), וגם אפשר לקבל כל דבר מהצוות הנפלא שם.
ולצערי החורף לא יכולתי לשהות שם ואני מחכה בכליון עיניים לקיץ (ומקווה שמשיח יגיע קודם ולא נאצטרף להגיע לשם)

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-6/12/2009 22:35 לינק ישיר 

לדבר עם הטבחים והמשגיחים?
זאת אומרת שלא סומכים על ההכשר של בריסק?

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-6/12/2009 22:38 לינק ישיר 

למה לא סומכים? אם יש טענה או שיש בקשה מסויימת או אפילו מילות תודה, למה שלא יהיה למי לפנות כמו במקומות אחרים? ועל ההכשר סומכים כי הכל גלוי ולא מנסים להסתיר כלום.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-6/12/2009 22:51 לינק ישיר 

כאחד שעוסק בין היתר תחום ההסעדה, אין לשום אדם מחוץ למטבח יכולת לדעת את רמת הכשרות.

צריך להכיר היטב היטב את המטבח המוסדי, על מנת להבין איזה נקודות תורפה יש.

ללא כל קשר, שחלק גדול מהכשרות תלוי במוצרים שבהם משתמשים ובכללים הנהוגים.

כל דימיון של אי מי שבאמצעות הכרות עם המשגיחים והטבחים, היא יודע מה שנעשה במטבח, הוא דימיון בלבד.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-6/12/2009 22:56 לינק ישיר 

גם אני עסקתי בתחום ההסעדה שנים רבות אז אני בדיוק יודעת היכן להכנס ומה לבדוק

דדווח על תוכן פוגעני

בית > פורומים > אקטואליה וחדשות > בחדרי חרדים > חברת 'אפקטיב תיירות': 'נירוונה' - נופש לחרדים
מנהל לחץ כאן לנעילת האשכול
הוסף לעמוד האישי  דווח למנהל שלח לחבר
לדף הקודם 1 2 3 לדף הבא סך הכל 3 דפים.