בית פורומים הישבשערים

הסיפור החדש "אם הישיבה"!!! מאת שיינדי!

שלום אורח. באפשרותך להתחבר או להירשם
הצג 15 הודעות בעמוד הוסף לדף האישי  דווח למנהל שלח לחבר
נשלח ב-7/9/2008 01:35 לינק ישיר 

שיינדי
הסיפור שלך חמוד
כתוב בשפה יפה

אבל הזוי לחלוטין!!!!!!!!!

sory

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-7/9/2008 01:37 לינק ישיר 

אני רואה שאחרי כל ההקדמות אנשים לא הבינו את רקע הסיפור! אז ככה:הסיפור הוא אמיתי לחלוטין חוץ מפרטים טכנים ששונו כי אני מאמינה שהנוגעים או הצופים בדבר יקראו אותו.לכן לא לנסות לנחש.עברו מספר שנים מאז המעיישה. כך שירידת הדורות. חזון נפוץ בימינו.. . אני מודה שוב לבחורים שעזרו לי בפרטים הקטנים שידועים רק בתוך תוככי הישיבה ואני לפעמים כותבת מושגים שגם שיינדי לא מבינה(יש דבר כזה תארו לכם) אני מקוה שלא יהיו בעיות בהמשך. ואם יהיו. אני פה. ושאלה ישירה לסמנריסטית.06 אין דבר כזה בחורים שרוצים (בלשון עדינה) את הבנות של הצוות בישיבה. זה דמיון פורה?,?.?.?.?,?

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-7/9/2008 01:51 לינק ישיר 

תחליטי האם הוא "רוצה" את הבת
או את האם
כפי שנרמז בתחילת הסיפור?..

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-7/9/2008 02:06 לינק ישיר 

אכן שיינדי מצד אחד את מעמידה ומציירת את הבחור הצדיק כתמים... מצד שני הוא נרגש מ'אם הישיבה' מצד שלישי הוא תמים והולך ללוות את הבת של הר"מ...

קבלי טיפ... תתמקדי (עם הסיפור על הבחור ואם הישיבה או הסיפור על בחור 'נאיבי' נורא...

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-7/9/2008 11:36 לינק ישיר 

לא יכולים לעבור על הבחור 3סיפורים בו זמנית.אני לא כותבת מותחן. אלא עובדות.כפי שהם ואני חייבת לסדר את זה בצורה מסוימת.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-7/9/2008 12:05 לינק ישיר 

חופשי!! ו... תעשי את זה טוב כמו שאת יודעת!

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-7/9/2008 21:18 לינק ישיר 

יענקי אחז בידו של הילד הקטן ויצא איתו למחוץ לישיבה על הגדר בחוץ יענקי ראה אותה נשענת. הוא ניגש אליה ואמר לה קחי אותו הוא מחפש אותך. היא ענתה לו בפשטות .מה?הוא ממש חיפש אותי? נראה לי שהוא מכיר את הישיבה יותר טוב ממך !אתה חדש פה .לא?! יענקי לא הסתכל במראה אבל הוא ידע שהוא מסמיק. תראי הוא אמר הוא חיפש אותך בפנימה ואז הבאתי אותו לפה! יענקי בפירוש גימגם.באי יציבות לדברים שאמר .היא הגיבה בספק ציניות ספק... ידידות. נראה לי שראיתי אותך מחוץ לפנימיה. אז אייך הוא חיפש אותי בתוך הפנימיה? מוזר לא??? יענקי גימגם משהו כמו .הוא רצה אז הבאתי אותו. והסתלק לכיון בנין הישיבה. רגע לפני שהוא פתח את הדלת להכנס הוא באינסטיקט הסתכל אחורה. היא עמדה שם והסתכלה רק לכיון שלו... יענקי ויתר על סיבוב של שבת! הוא נכנס לחדר ושיחזר את הדקות האחרונת אולי 100פעמים בראש. מה היא אמרה ומה היא התכוונה.ואולי היא אמרה כך והתכוונה הפוך ואולי הוא לא הבין. היא צחקה עליו.או שלחה לו רמזים...הוא בן תורה.. . אבל החיוך שלה נראה קורץ. בעוד שיענקי מהרהר. נשמעה דפיקה עדינה בדלת החדר. יענקי התפלא .מי יכול לדפוק? הרי הבחורים חברי השיעור פשוט נכנסים בלי לדפוק. מי כבר יכול לדפוק. יענקי קם לפתוח את הדלת.ומה שהוא ראה בפתח גרם לו לאבד את שיווי משקלו.... המשך יבוא

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-7/9/2008 22:24 לינק ישיר 

חחחחחחחחחח

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-7/9/2008 22:58 לינק ישיר 

את חיה בסרט מותק..
אא להאמין שאת מכירה בחורי ישיבה מקרוב...
ותאמיני לי אני יודעת מה זה בחורי ישיבה..

או שפשוט תכתבי מראש :"סיפור בדיוני מאת..."
ואל תוליכי אותנו שולל...

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-7/9/2008 23:22 לינק ישיר 

אני מתעדת לא כותבת ספקולציות

תנוח הרבה כדי שתוכל לעבוד קצת

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-8/9/2008 23:23 לינק ישיר 

אני אוהבת נאיביות!!! אבל זה כבר עבר את הסף...
ומה שבטוח בחורי ישיבה את לא מכירה!!! ואם כן אז נאיבים...
אבל תזרמי עם זה...נראה מה יצא בסוף...

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-9/9/2008 01:48 לינק ישיר 

יענקי הביט המום. בדלת. עמד שם בחור מהקיבוץ. שיענקי לא הכיר אותו באופן אישי.אבל רק הדמות שלו שהסתובבה בין הספסלים בבית מדרש עשתה רושם כביר. המייבינים בשיעור טענו שהראש ישיבה מתיעץ איתו בעינינים מסוימים. אבל דיברו שהוא כבר עבר את גיל ה24 ולא בדיוק יודעים מה הגיל. פשוט אלטרע . כן לחש לו יענקי מחשש שיעיר את חברי החדר.אתה צריך משו? כן.הוא ענה .אתה יכול שניה לצאת אני רוצה לדבר איתך בחוץ. שלא יתעוררו האחרים. יענקי התרגש קצת. בכל אופן לא כל בחור בשיעור אלף זוכה לכזו קירבה לאלטרעס... הם יצאו החוצה. הוא התחיל לשאול את יענקי שאלות משאלות שונות אייך הוא מתאקלם וכו וכו. ואז הוא שאל את יענקי שאלה שפשוט הדהימה את יענקי. הוא הצביע לו על החדר שלו שהיה בקומה 3 ואמר לו .אתה רואה יענקי פה החדר שלי. החלון הכי קיצוני לכיון היציאה...

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-9/9/2008 05:52 לינק ישיר 

איזה מתח...

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-9/9/2008 16:38 לינק ישיר 

מתחיל להשתפר...

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-9/9/2008 22:45 לינק ישיר 

אתה רואה האלטרע הסביר ליענקי אני מהחלון שלי רואה.. . את כל השטח של הכניסה לישיבה.ומקודם שההיתי בחלון ראיתי אותך משוחח עם מישהי מי זאת אחותך או משהו כזה... יענקי היה המום. הוא הבין שהשאלה לא תמימה .הרי הוא האלטרע.נמצא בישיבה הרבה לפניו וכנראה הוא מכיר את הבת של הרמ של שיעור ב.אז מה הוא מיטמם? לא ענה יענקי. זו הבת של.... הרמ של שיעור ב חתך אותו האלטרע. ואז הוא רכן לעבר יענקי ולחש לו בארסיות. תשמע.אתה חדש פה. אבל הכללים פה ברורים בישיבה. שלא תעיז להתקרב אליה. מילה לא. היא מחוץ לתחום שלך. ואם אני רק ישמע משהו אני ידאג שתהיה ברחוב מחוץ לישיבה.. . אבל... ניסה יענקי להסביר אני רק.... שקט תסתום אמר לו. אני לא רוצה יותר לשמוע שדיברת איתה .ודע לך שיש לי הרבה... אייך לדעת את זה שלום גוט שבס. . . יענקי חזר לחדר ולא ניסה לחשוב .הוא רק רצה לברוח ממה שקרה לו בשעה האחרונה... והשאלה שהציקה לו במיוחד.מה יש לאלטרע החשוב והנערץ. הכל יכול.עם הבת של הר"מ של שיעור ב...

דדווח על תוכן פוגעני

בית > פורומים > חברה וקהילה > הישבשערים > הסיפור החדש "אם הישיבה"!!! מאת שיינדי!
מנהל לחץ כאן לנעילת האשכול
הוסף לעמוד האישי  דווח למנהל שלח לחבר
לדף הקודם 1 2 3 ... 40 41 42 לדף הבא סך הכל 42 דפים.