בית פורומים בחדרי חרדים

עוד מכה לפרויקט הרב סילמן - כהן

שלום אורח. באפשרותך להתחבר או להירשם
הצג 15 הודעות בעמוד הוסף לדף האישי  דווח למנהל שלח לחבר
נשלח ב-20/7/2009 18:20 לינק ישיר 

חיים2000 ,
אני בניגוד אליך לא משקר בריש גלי וכן עשיתי בירור ולקבלן שזכה במכרז על "רסידו" קוראים טייטל  ולא כהן-סילמן והאמת היא שהיית מת להתחלף איתי אבל זה מה יש.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-20/7/2009 18:22 לינק ישיר 

חיים 2000
נהנתן
מהיר חימה

מה אתם מגיבים על טענת פירסטסקלאס?

גם הוא שמע שטיטל זכה ולא כהן.

וגם אני שמעתי.
מהיר עשית עוד בירור?

אני גם עשיתי עוד בירור, וזה לא אצל כהן וסילמן!

ושוב יכול להיות ששוב מטעים אותי, אבל עכשיו זה מקור שונה, ולא נראה לי ששני מקורות עובדים עלי.

(אבל תמיד יכול להיות ההיפך ממה שבידי. ויכול להיות שכן זכו, אבל לא נראה לי)

תוקן על ידי בור_סוד ב- 20/07/2009 18:19:58

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-20/7/2009 18:37 לינק ישיר 

אני אומר לך  בור סוד
ולי הקורות שלי שמאד  קרובים
והם גם יותר משלושה מקורות שונים

בא נדייק ארבעה איש שונים

כולם אמרו 330 יחדיות דיור, וקנה את השטח כהן

בא נחכה עוד כמה ימים
ומי שיפסיד יפתח אשכול חדש מלא התנצליות

מהיר חימה

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-20/7/2009 18:45 לינק ישיר 

בור סוד, אינני יודע, מהם מקורותיך. לפי התב"ע הנוכחית, ניתן להקים שם 180 דירות, ועם שינוי התב"ע יתקבל, יהיו כ-400 דירות.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-20/7/2009 18:48 לינק ישיר 

פירסט, בור סוד, מבדיקה, שם הרוכש הוא טייטל שרכש את הקרקע עבור פיתרון לדיור-מאיר כהן. מצטרף לדברי מהיר חמה, מי שיפסיד בהתערבות אודות אמינות המידע, יפרסם התנצלות. 

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-20/7/2009 18:49 לינק ישיר 

שינוי התב"ע תתקבל
וזה יהיה ל330 יח"ד לא 400 זה ההצעה שהגישו.

מהיר חימה
הלואי וטעיתי, אני מרחם על הרוכשים, באם יתודע לי שהוא זכה, אני מפרסם התנצלות. על הידיעה הזאת.
אבל אני לא יפרסםהתנצלות על שארית הרוכשים. (כי נצא מתוך החה שהוא זכה זה אפילו לא מחצית מרוכשיו)

כולי תקוה שהרוכשים האחרים יצאו להם שטח במהירות.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-20/7/2009 19:18 לינק ישיר 

בלעדי: תדהר במו"מ לרכישת קרקע לבניית 1,500 יחידות דיור בבית שמש

המוכרים הם האחים גולבנצ'יץ, שמחזיקים חטיבת קרקע בעלת תב"ע לבניית 3,500 יחידות דיור

*******>var agt=navigator.userAgent.toLowerCase();var is_major = parseInt(navigator.appVersion);var is_ie = ((agt.indexOf("msie") != -1) && (agt.indexOf("opera") == -1));var is_ie5 = (is_ie && (is_major == 4) && (agt.indexOf("msie 5.0")!=-1) ); function txt_link(type,url,urlAtts) { switch (type){ case 'external' : if( urlAtts != '' ) {var x = window.open(unescape(url),'newWin',urlAtts)} else {document.location = unescape(url);} break; case 'article' : urlStr = '/articles/0,7340,L-to_replace,00.html';url=urlStr.replace('to_replace',url); if( urlAtts == '' || !urlAtts) {document.location = url;} else {var x = window.open(url,'newWin',urlAtts)} break; case 'yaan' : urlStr = '/yaan/0,7340,L-to_replace,00.html';url=urlStr.replace('to_replace',url); if( urlAtts == '' || !urlAtts) {document.location = url;} else {var x = window.open(url,'newWin',urlAtts)} break; case 'stock' : urlStr = '/stocks/home/0,7340,L-to_replace,00.html';url=urlStr.replace('to_replace',url); if( urlAtts == '' || !urlAtts) {document.location = url;} else {var x = window.open(url,'newWin',urlAtts)} break; case 'category' : urlStr = '/home/0,7340,L-to_replace,00.html'; url=urlStr.replace('to_replace',url); if( urlAtts == '' || !urlAtts) {document.location = url;} else {var x = window.open(url,'newWin',urlAtts)} break; } } function setDbLinkCategory(url) {eval(unescape(url));}

חברת תדהר מנהלת בימים אלה משא ומתן לרכישת קרקע המיועדת לבנייה של כ־1,500 יחידות דיור בבית שמש - כך נודע ל"כלכליסט". מדובר בקרקע המשתרעת על שטח של כ־250 דונם, חלק מחטיבת קרקע רחבה של כ־1,000 דונם שנמצאת בבעלות האחים אריה וחיים גולבנצ'יץ, שרכשו את הקרקע לפני 20 שנה מידי הפטריארכיה היוונית האורתודוכסית.

הקרקע נמצאת בדרום העיר, באזור שבין רמת בית שמש א' לכביש מספר 38. התב"ע המאושרת כיום מאפשרת לבנות בה באופן מיידי כ־3,500 יחידות דיור, ובעירייה מקדמים כעת תוכנית שתגדיל את מספר יחידות הדיור הזמינות לבנייה ל־6,000. נוסף על חלקות המגורים יש תב"ע מאושרת להקמת מרכז קניות בהיקף של 24 אלף מ"ר. שמאית המקרקעין נחמה בוגין מעריכה כי המחיר ליחידת קרקע יהיה כ־200 אלף שקל.

הקרקעות שבבעלות האחים עמדו במשך תקופה ארוכה ללא שימוש, בין היתר בשל סכסוך פנימי ארוך שנים של משפחת גולבנצ'יץ. אוכלוסיית בית שמש מונה

כיום כ־100 אלף תושבים, ולפי התחזיות תתאפשר בה בנייה של כ־10,000 יחידות דיור בעשור הקרוב. משרד השיכון מנסה זה זמן רב לקדם תוכנית לשיווק קרקעות מינהל מקרקעי ישראל בעיר, שישמשו להקמת ארבע שכונות עתידיות. עד כה נתקעו התוכניות בגלל מחלוקת ארוכת שנים על היקף הכספים שישמשו לפיתוח הקרקע. עם תחילת כהונתו של שר הבינוי והשיכון אריאל אטיאס, וכחלק מהמדיניות שעליה הצהיר עם כניסתו לתפקיד, החל השר בקידום של שיווק קרקעות עם תב"ע מאושרת לבנייה מיידית.

בחברת תדהר אישרו כי מתנהל משא ומתן בעניין זה, אך סירבו להוסיף פרטים.

http://www.calcalist.co.il/real_estate/articles/0,7340,L-3329642,00.html

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-20/7/2009 19:33 לינק ישיר 

אסתי
את הבלעדי הזה כבר קראנו לפני כחודש באתרים אחרים.
פירסט,תרגיע,תמתין עוד מספר ימים עד שיתבהר ונראה האם אתה צודק.

ככל הידוע לי טייטל עשו בעבר מספר עסקאות משותפות עם כהן,וכנראה זה גם מה שקורה כאן.
אבל זה בטוח שפתרון לדיור עומדת מאחורי העסקה הזו.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-20/7/2009 22:44 לינק ישיר 

מדהים לראות איך שאנשים כותבים בלי שיש להם מושג על הנושא, להקרקע הזה אין תב"ע, הסיפור מאד מסובך, מדובר מזכויות לא מנוצלות וכו' השאלה כמה זכויות והקונים לקחו סיכון אדיר בהקניה

אמנם אם הרב סילמן עומד מאחור מה שלא מסתבר שאם טייטל הוא רק בובה למה הוא צריך פירסום בהמודיע, זה יהיה יותר קל לקבל את הזכויות,בכל אופן העירייה שהם הסמכות הייחודית בהזכיות האלה מתנגדת לכל הסיפור, ובודאי לא מוכן ל330 יחי'

אם יש מישהוא שזה נוגע אליו אישית יכול לברר את זה בטלפון אחד להגורמים משלנו בעירייה ולא יכתוב סתם ובודאי לא ישקיע סתם כסף לפני בירור יסודי, כל זה כתבתי כדי לעורר לאנשים

תוקן על ידי ראבר ב- 20/07/2009 22:42:14

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-23/7/2009 08:17 לינק ישיר 

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-23/7/2009 11:04 לינק ישיר 

אנשים חייבים לי התנצלות???

מהיר חימה

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-23/7/2009 11:06 לינק ישיר 

קיבלתי בפרטי , אני לא ערב לשום מילה שנכתבה בהודעה הזאת !!!!!!

מהיר חימה

בקשר לרכישה בבית שמש

אני מכיר הייטב את הנושא.
ובכן לדעתי ויש לי על מה לסמוך מדובר ברכישה אומללה של טיטל. כולם מכירים את השטח והוא מללללא בבעיות כרימון . החל בבעיית
שינוי טאבו כעת יש אישור ל 160 דירות בערך וכדי לעבור שינוי טאבו כבר הוגשו כמה וכמה תכניות שירדו מכל מיני סיבות עם המצב הקשה של רסידו שנמצאת כעת בהקפאת הליכים. וכן התחייבויות עתק שהיא חייבת לעיריית בית שמש לפיתוח תשתיות. התחייבויות שכפי המדובר אין הרבה סיכוי שהיא תעמוד בהם.
שמעתי שמקורות רציניים בעירייה הודיעו שבעתיד הקרוב אין מה לדבר בכלל על שינויי טאבו במתחם זה.
רק לסבר את האוזן יש שני בנינים שכבר אושרו להם הקלות בבניה במתחם זה אך הם תקועים עמוק עמוק.

אני יודע שגורמים אחראיים ניסו בכל דרך להניא את טייטל מהרכישה אך הוא סבר שהם מנסים להתחרות בו ולכן לא שמע לעצתם.
לדעתי אך טבעי הדבר שהמודיע עוזר לו בעניין , מי שמכיר את קשריו של טייטל בצמרת גור יודע למה הכוונה.

(בבקשה לא לפרסם את שם הניק שלי)

תוקן על ידי מהיר_חמה ב- 23/07/2009 11:03:28

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-23/7/2009 11:21 לינק ישיר 

למה האשכול נפתח בכותרת עוד מכה?
האם הוא רוצה לרמוז על המכה של ה עו"ד?........

פראיירים לא מתים, הם חושבים שאף פעם לא נולד מישהו כזה.....

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-23/7/2009 21:52 לינק ישיר 

רבותי, חברי'ה, תקשיבו טוב.. אני תושב בית שמש ומכיר קצת את מה שקרה שם. חברת רסידו היא חברת בת של מילומור שנמצאת בהקפאת נכסים, ומנוהלת ע"י נאמן. הנאמן ורסידו הוציאו למכרז מגרש עם זכויות לא מנוצלות, אבל למי שמבין קצת בהליכי תכנון ובניה אי אפשר לבנות מזכויות דירות. רסידו חשבו להגיש תב"ע חדשה ולנצל את כל הזכויות לכדי יח"ד עד לכ330 יח"ד. זה נידון כבר המון שנים, ובינתיים הם בנו על כל המגרשים שהם יכלו לבנות, ולא נתנו לא פיתוח סביבתי לא גינות, כבישים לא בכל שכונה, מדרכות כנ"ל. העירייה החליטה לעשות לזה סוף, הם הודיעו לתושבי האיזור כי כערובה לפיתוח של רסידו הם לא ידונו בתב"ע החדשה עד להשלמת הפיתוח הכולל. בנוסף לכך שביום שזה יוגש ויפורסם כחוק יהיו מעל 1000 התנגדויות כי זה פשוט לבוא ולצופף שכונה.. לצופף ביותר מפי 2!! התמודדו על המכרז הזה הרבה מאוד! קרוב ל20 יזמים, וכולם ירדו מהעץ מהר מאוד אחרי שהם הבינו כמה זה מורכב וכמה כמעט חסר סיכוי לבנות שם ללא הוצאה נוספת גדולה של התחייבויות קודמות של רסידו.. אבל טייטל המשיך למכרז מולו, מולו! התמודד מאיר כהן וקרית בעלז, שניהם הפסידו וטייטל זכה. טייטל החליט שהנה הוא יכול לחסוך שיווק והציע למאיר כהן לתת לו את הרשימות שנרשמו, מתוכם הוא יברור את מי שמתאים לו (לתשומת לב). בינתיים תשאלו כל מי שקצת יודע מה קורה בועדה המקומית תשמעו שטייט הניח כספו על קרן הצבי, לא מבינים מה הוא עשה, לא מבינים איך איש עסקים מיקצועי עושה טעות כזאת. ועוד כהנה וכהנה..
הבעיה שרסידו כבר היום אומרת שטייטל צריך לעשות פיתוח כי הוא זה שמגיש את התב"ע, ואם באמת טייטל יצטרך לעשות פיתוח, הוא פושט רגל. או שיקלוט שכבר לא שווה לבנות. כי מדובר בעלויות של מליונים רבים..
למי שהזכיר את המכרז של ה64 יח"ד, נכון יש מכרז כזה, ושוב של חברת רסידו! שתי מגרשים שוממים באמצע שכונות שאם היה אפשר לבנות עליהם הם היו בונים מזמן, אבל עכשיו הנאמן צריך כסף נזיל והוא מוכר את מה שיש, ויש פראיירים. יש שם על המגרשים יח"ד וזכויות לא מנוצלות, אבל זה דורש עדיין הקלות, ושוב העירייה נשבעת שהיא לא תיתן התרים לבנות עד להשלמת פיתוח כולל. וזה שוב מליונים.. אבל יש פראיירים, ואנשים שחושבים שהם יצליחו לסדר את כולם. יש כ20 מתמודדים על המגרשים הנ"ל, בנוסף לעו"ד אחד שניה כבר למכור לאנשים דירות עוד לפני זכיתו. פירסם מחירים נמוכים בהמודיע ויתד, והוא עדיין לא יודע אם הוא קונה.. בנוסף על מגרשים אלו יש דיני תורה כפי שפורטו בפשקווילים שהופצו בירושלים ובית שמש...
היום המודעה ביתד ואתמול בהמודיע נעשה, א' כדי להוכיח לאנשים שהנה הם רוכשים קרקעות. ב' כדי לנסות אולי ליצור מצג של עובדה מוגמרת ולעשות לחץ על העירייה...

ולמי שמפקפק מוזמן לפנות לוועדת תכנון ובניה בית שמש בשעות קבלת הקהל ולברר...  אני עומד מאחורי המילים..

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-23/7/2009 22:04 לינק ישיר 

איפה השטח של של גולובנציץ

דדווח על תוכן פוגעני

בית > פורומים > אקטואליה וחדשות > בחדרי חרדים > עוד מכה לפרויקט הרב סילמן - כהן
מנהל לחץ כאן לנעילת האשכול
הוסף לעמוד האישי  דווח למנהל שלח לחבר
לדף הקודם 1 2 3 4 5 לדף הבא סך הכל 5 דפים.