בית פורומים בחדרי חרדים

הנחל החרדי חגג הערב עשור לקיומו בהר הצופים

שלום אורח. באפשרותך להתחבר או להירשם
הצג 15 הודעות בעמוד הוסף לדף האישי  דווח למנהל שלח לחבר
נשלח ב-24/11/2009 12:17 לינק ישיר 

הראשון שהקים את הנחל החרדי היה ר' יהושע ורטהימר זצ"ל

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-25/11/2009 04:40 לינק ישיר 

מזל טוב

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-26/11/2009 14:19 לינק ישיר 

פנטויגעס כתב:

אדון lamden היקר!!
לידיעתך, החיילים הטמבלים שעומדים וצועקים בחצי שנה הראשונה לשירות שלהם "בוקר טוב אדוני המפקד", 
לאחר שנה מתחילת השירות, הם השליחים שהקב"ה שולח בזכות לימוד התורה האמיתי של חלק ניכר מאנ"ש, ותוך כדי סיכון חיים, גורמים לך ללכת בבטחה ברחוב ולהגיע הביתה בריא ושלם.
בנקודות אלו אני חולק עליך וכבר הרחבתי ולא אאריך כאן,  לגיטימי, נכון?

ואם ב"כוחי ועוצם ידי" עסקינן, מה לך ולפורום הזה?
מה לך ולידיעות על הצבא - שלטענתך לא עוזר כלום לקיומו של עם ישראל?

שב והתחמם בגחלתה של תורה במקום לחמם את הכיסא של המחשב!!!
זוהי טענה מגוחכת וגם דמגוגית, אתה פחות יהודי ממני? וכי בגלל דיעותי על הצבא אז החיוב של "והגית" חל עלי יותר ממך? באותה מידה דרוֹש לדעת מה לך ולחדשות בכלל לך וקיים את המוטל על כל יהודי ותהגה בתורת חיים...  אני בסך הכל יהודי כמוך וכמו כל יהודי אחר עם עליות ומורדות בחיי הגשמיים והרוחניים ועם דעות מגובשות לגבי עניינים מסויימים וכאן זה המקום להביע אותם.

אגב, אני משתתף בצערו של חברך, שהיגיע לצבא מאחר ונפלט מכל מערכת אפשרית.
תן לי לומר לך משהו, הצבא אינו מחנה פליטים, מי שבא לשם מסיבות כאילו או אחרות, באמת מרגיש דפוק לצעוק לאיזה ילדון "בוקר טוב המפקד"..
כי מי שלא הקשיב לגדולים וחכמים ממנו בישיבה, אז למה שיקשיב למפקדיו בצבא?
כמו שלא כל אחד יכול להיות צייר, כמו שלא כל אחד יכול להיות סופר, או רופא, לא כל אחד מתאים למסגרת ישיבתית, ובד בבד לא כל אחד מתאים למסגרת צבאית.

אתה יכול לבשר לחברך, שאת העונש על זה שלא קרא קריאת שמע בזמנה, הוא יקבל-או קיבל בהזדמנות אחרת, וזה שמקימים אותו ב4 בבוקר, זה לא עונש על דברים שנעשו, זה בית-ספר לחיים, שילמד שאין כזה דבר "לא יכול", יש "לא רוצה".
תקוותי כי רבה שהבית ספר הזה הקשה הזה יהיה לו לפחות כפרה על מעשיו הנלוזים שהיה נוהג לעשותם לפני הליכתו לצבא, למרות שהוא הוריד את הכיפה לצמיתות ביחד עם המצוות שעוד כן עשה כששירת בצה"ל הוא נהפך ל"מענש" מה שאני לא מכחיש אבל מה באמת יותר חשוב? כל אחד יחליט בעצמו...
ושיום אחד בעז"ה, כשיקים משפחה, והתינוק שלו יבכה בלילה, הוא יוכל מידי פעם לקום ולעזור לאישה ולא להתהפך לצד השני. ומה שחשוב באמת לבנאדם - זה לא יהיה קשה לו לעשות.
הכל עניין של סדר עדיפויות..
כבר כתבתי שאין לי שום דבר נגד מתגייס זה או אחר בסך הכל מפריעה לי ההתנפלות על כל אחד שלא עוסק בתורה יומם וליל שהוא משתמט וכו' וגם בזה כאמור הרחבתי כבר ולא אאריך.
שיהיה לכל עם ישראל חורף נעים, בטוח ובריא, ושכל אחד יעשה את המוטל עליו, ולא יחפש את הליכלוך  בדשא של השכן.. אמן ואמן!

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-26/11/2009 14:30 לינק ישיר 

שרקן כתב:

ולמי שלא הבין את הציניות שלי, אני באמת לא מבין את החוצפה של אותם מתנגדי הגיוס לצה"ל. 

האם לא ראינו בתנ"ך גיבורי חייל שניצחו את האוייב?
האם הניצחון שלהם לא היה בע"ה?
האם הם פלשו לתחום לא להם ועשו את שהקב"ה היה אמור לעשות לבדו?
אם גם הם היו "מוקצים" ע"י בני דורם כמו המתגייסים בימינו?

מי הגן עלינו כל שנות הגלות הארוכים?
בוודאי שראינו גיבורי חייל בתנ"ך אך מדובר היה במלחמות בציווי על פי הגבורה או על פי נביאים בזמן שהיינו מקורבים לפני המקום בארץ ישראל.
עכשיו לדאבונינו בעה"ר אנחנו בגלות, אז נכון שהיהודים מצידם השתוקקו כל הדורות לחזור או להיות בארץ הקודש אך מכאן ועד להכריז "זהו הגלות נגמרה" אנחנו בעה"ב אנחנו שולטים, ועוד מי?? יהודים שלא רק שהורידו כל זיק יהדות מעליהם ומכרו נשמות לבעל בסיטונאות אלא גם השתדלו כל הדורות שגם אנו נלך בדרכם. האם זאת ההשואה לגיבורי התנ"ך?
אנו יהודים מאמינים בני מאמינים אמונים על דברי הנביא "כי אתה ד' באש הצתה ובאש אתה עתיד לבנותה.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-26/11/2009 14:55 לינק ישיר 

הנחל החרדלי

דדווח על תוכן פוגעני

בית > פורומים > אקטואליה וחדשות > בחדרי חרדים > הנחל החרדי חגג הערב עשור לקיומו בהר הצופים
מנהל לחץ כאן לנעילת האשכול
הוסף לעמוד האישי  דווח למנהל שלח לחבר
לדף הקודם 1 2 סך הכל 2 דפים.